Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2015., 11:23   #81
Quote:
zora1942 kaže: Pogledaj post
ja sam dobila n apoklon od tete Zeodent i prezadovoljna sam, to je bilo još prije dvije godine a sada sam našla neku kopiju Haritedent i bila sam probala, nešto jeftinije ali sam dobila zgrudani zeolit. Koliko para toliko muzike.
Nemojte štedjeti na zubima, prije sam imala i upale zubnog mesa, pa sam morala često piti antibiotik i krvarenja, dosta nezgodno kada su problemi u stima. Toplo preporučam Zeodent, ima ga za kupiti i u biljnim ljekarnama.
Molim Vas, da li možete pomoći oko mog pitanja vezanog za zeodent - da li će, njegovom primjenom doći do propadanja amalgamskih zubnih plombi (pošto one u sebi sadrže živu)? Nabavila sam si zeodent, ali mi je tek naknadno palo na pamet da bi si (po mom razmišljanju) njegovom primjenom mogla uništiti plombe u zubima...i sad me strah koristiti ga, a ne poznam nikog koga bi to mogla pitati, niti sam surfajući po internetu igdje naišla na objašnjenje mog pitanja, dakle, kako zeolit za dentalnu primjenu utječe na amalgamske zubne plombe? Kakva su vaša iskustva po tom pitanju kada ste koristili zeodent, jako mi je bitno, hvala!!
maybeiwill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 12:14   #82
je li itko s ovim zeodentom skidao zubni kamenac? kakvi su dojmovi?
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 22:49   #83
zeodentom zube perem već nekih godinu dana i pred desetak dana sam bila na kontroli kod zubara koji je samo zadivljeno gledao.....nigdje ni k od kamenca, imam ugrađene i implantate i sve je super i kako treba bit. Eto, ako nekom pomogne moje iskustvo biti će mi drago
jadari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 14:22   #84
Hvala na odgovoru! A uklanja li postojeci kamenac ili samo sprijecava nastanak novog?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 21:21   #85
Koristim ga jedno mjesec i pol. "Skida" kamenac ali one očvrsle dijelove mi se čini da baš i ne
Aragorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 14:21   #86
Steta, ja sam ga bas i mislila radi tog uzeti.. mrzim skidanje kamenca kod zubara
Hvala na odgovoru!

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 01:58   #87
Zeolit služi za dezinfekciju usne šupljine. Mućkanjem u ustima sa vodom izvlači iz žlijezda slinovnica toksine. Pijenjem Zeolita sa puno tekućine - vode uklanjaju se toksini iz tijela a i smanjuje utjecaj elektromagnetskog zračenja i drugih zračenja. Priča o tome kako se Zeolit stavlja u deterdžente i pijesak za mačke - dajte nađite u sastavu proizvoda i na kojem mjestu - postotak. Pa proizvod bi bio bezobrazno skup a proizvođačima se to ne isplati. A što se tiče stavljanja u pijesak za mačke - što sam sada pročitala na temi zdravlje pa su stavili lokot. Znate što bi se dogodilo ? Mačka bi dehidrirala i umrla da par puta poliže Zeolit koji se kao nalazi u pijesku. Dnevno smije unijeti u sebe količinu max. 1 zrna riže pomiješanog sa puno, puno vode - to se daje na kapaljku i čak ne svaki dan. To je za slučaj da je mačka imala problem sa trovanjima, problem sa jetrom.
otrovna Anny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:46   #88
Quote:
otrovna Anny kaže: Pogledaj post
Zeolit služi za dezinfekciju usne šupljine. Mućkanjem u ustima sa vodom izvlači iz žlijezda slinovnica toksine. Pijenjem Zeolita sa puno tekućine - vode uklanjaju se toksini iz tijela a i smanjuje utjecaj elektromagnetskog zračenja i drugih zračenja. Priča o tome kako se Zeolit stavlja u deterdžente i pijesak za mačke - dajte nađite u sastavu proizvoda i na kojem mjestu - postotak. Pa proizvod bi bio bezobrazno skup a proizvođačima se to ne isplati. A što se tiče stavljanja u pijesak za mačke - što sam sada pročitala na temi zdravlje pa su stavili lokot. Znate što bi se dogodilo ? Mačka bi dehidrirala i umrla da par puta poliže Zeolit koji se kao nalazi u pijesku. Dnevno smije unijeti u sebe količinu max. 1 zrna riže pomiješanog sa puno, puno vode - to se daje na kapaljku i čak ne svaki dan. To je za slučaj da je mačka imala problem sa trovanjima, problem sa jetrom.
Neznam za mačke koja je dozvoljena količine ali ja b trošim jednu čajnu žlicu dnevno i po sto grama stavim u vodu u kadi kada se kiselim ,kupam
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:25   #89
Ja koristim zeodent zubnu pastu, tj. onaj prah zadnjih cca 9 mjeseci i svejedno imam kamenac, tako da ne znam je li to ista djelotvorno. ja sam se bas razocarala jer stalno trazim nacin da se tog kamenca rijesim. Moja procjena-kamenca imam isto koliko sam ga imala i prije i idem ovaj tjedn zubaru da ga skine jer me zivcira. Cini se da ne postoji lijek za kamenac osim zubara:/
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:21   #90
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ja koristim zeodent zubnu pastu, tj. onaj prah zadnjih cca 9 mjeseci i svejedno imam kamenac, tako da ne znam je li to ista djelotvorno. ja sam se bas razocarala jer stalno trazim nacin da se tog kamenca rijesim. Moja procjena-kamenca imam isto koliko sam ga imala i prije i idem ovaj tjedn zubaru da ga skine jer me zivcira. Cini se da ne postoji lijek za kamenac osim zubara:/
Dal ti je voda 50% kamenca da ti se to dogodi? Ako pereš zube svaki dan nema šanse da se dogodi kamenac, ili pak misliš plak? Uglavnom koristi ksilitol( Xylitol/xylit- po njemački) za pranje zubi, imaš u određenoj njemačkoj trgovini na ZG glavnom trgu zubne paste (aloe vera+ksilitol) od ESI proizvođača, kao i sam Xylit od 1kg 103 kn.
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:46   #91
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
Dal ti je voda 50% kamenca da ti se to dogodi? Ako pereš zube svaki dan nema šanse da se dogodi kamenac, ili pak misliš plak? Uglavnom koristi ksilitol( Xylitol/xylit- po njemački) za pranje zubi, imaš u određenoj njemačkoj trgovini na ZG glavnom trgu zubne paste (aloe vera+ksilitol) od ESI proizvođača, kao i sam Xylit od 1kg 103 kn.
Svaki dan perem zube normalno, i imala sam kamenac nakon Zeodenta, ne jako puno, ali sam ga imala, očistila sam ga kod zubara. Ajde da probam ksilitol.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:36   #92
dobio sad od poznanika zeolit klinoptilolit, od mineralpromet firme, 350 g,nevidim nigdje nacin upotrebe, samo zlicicu dobio uz to od 2,5 i 5 g.. sad koliko moram staviti u casu vode i popiti dnevno? i koliko se uopce dugo SMIJE piti bez prestanka i koliko se uopce MORA dugo piti da bi bio djelotvoran?
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:20   #93
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Svaki dan perem zube normalno, i imala sam kamenac nakon Zeodenta, ne jako puno, ali sam ga imala, očistila sam ga kod zubara. Ajde da probam ksilitol.
Jesi li isprobala ksilitol?
Kakva je rzlika u odnosu na zeodent?
iwanho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:13   #94
Wink

Pozdrav svima,
Citam ovu diskusiju, vidim traje vec godinama, ja sam odnedavno cuo za AVM (aktivirani vulkanski mineral) koji se prodaje ovdje BiH u DM-u, prilicno je skup, oko 0.5 eura je 1gram. Do sada se pakovalo u vrecice a sada je u tabletama po 1 gram. 30 tableta u kutiji oko 10 eura, tako nesto. E sad preporucena doza je od 1-2 tablete do 10-15 tableta dnevno za teze slucajeve.
Kupio sam to prije nekoliko dana, primijetio sam da mi obara inace povisen pritisak, osjecam taj neki efekat prociscavanja, cesce mokrim, izlazi taj neki neugodni miris preko znoja... generalno znaci efekat je tu ali me brine cijena.
Gledam po nekim stranicama prodaju taj Zeolit 1kg 10-20 eura, a ja placam ovo mnogo skuplje.
Na kutiji pise bionatura .ba, ne znam da li je to ista stvar ili je ovo nesto mnogo bolje? Ako nije onda da ne bacam bezveze pare.
Navodno covjek koji je to ovdje patentirao na ovim prostorima je neki ceh ili slovak, zove se Pavel Pavelka, ima neki clanak na dw o njemu, ima i na fejsbuku profil... do sada sam bio zadovoljan, pijem vec nekih 7 dana, ali ako se ista stvar prepakuje samo i kosta 50 puta vise novaca, onda da bezveze ne bacam... hvala unaprijed, ako neko zna nesto o ovom AVM ili Pavel Pavelka, molim da napise.
Pozdrav svima
anonsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 00:03   #95
Malo sam istrazivao i ustanovio da je Zeolit spada u drugu grupu, Tektosilikate dok je ovaj AVM filosilikat. Ne znam ima li to kakve veze, ima li neki hemicar da pojasni? Je li moguce da je ovo nesto sasvim drugo, sa boljim efektom i stoga boljom cijenom?
Nisam uspio pronaci nijednog drugog proizvodjaca suplemenata za koji se kaze da spada u grupu filosilikata tako da nemam dovoljno podataka..
anonsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2019., 09:15   #96
vulkanski mineral čisti krv detoskiator pijem ga odnedavno on listu organizam,infekcije zaustavlja čak je i dobar proti svih bolesti rak isto svikoji maju problema s želucem jetrom sve toksine izbbaci iz tijela
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2020., 20:29   #97
evo onaj tzv. pjevač sandro šta je bio danas u novinama upravo sada u live priča o tome kako ga je ovaj zeotex/zeolit proizvod izlječio od korona virusa
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 23:51   #98
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
evo onaj tzv. pjevač sandro šta je bio danas u novinama upravo sada u live priča o tome kako ga je ovaj zeotex/zeolit proizvod izlječio od korona virusa
Koji mamlaz, majko mila. Možda ga je jedino izliječio od viška para.
Kako je onda govorio da uzima sve vitamine i povjerio je Bogu da ga izliječi, a kameni prah ga "izliječio"? Po suvislosti onoga što je izgovorio u emisiji i načinu ekspresije rekla bih da mu je netko u taj zeolit ubacio ludih gljiva
hamova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 23:51   #99
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
vulkanski mineral čisti krv detoskiator pijem ga odnedavno on listu organizam,infekcije zaustavlja čak je i dobar proti svih bolesti rak isto svikoji maju problema s želucem jetrom sve toksine izbbaci iz tijela
Jesi si već izliječio rak? Koje toksine si izbacio? Za što ti služi jetra?
hamova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 00:30   #100
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
evo onaj tzv. pjevač sandro šta je bio danas u novinama upravo sada u live priča o tome kako ga je ovaj zeotex/zeolit proizvod izlječio od korona virusa
Imaš neki link da pogledamo? Obzirom na aktualnu situaciju, vjerujem da bi moglo zanimati ljude.
Probao sam guglati "Sandro pjevač korona", ali ne izbacuje mi ništa takvo...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.