Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2010., 12:08   #1
Ajde da udrimo po muškima...

S obzirom da je nedjelja i vani pada kiša, a i ja imam baku koja mi kufa ručak...

Jučer mi navečer cvili frendica, jer se još jedan od potecijanih the one kandidata pokazao kao promašena investicija vremena i naravno tipično ženski - krenule smo u elaboriranje... di su se neki znakovi mogli pročitat, po čemu se neke stvari i potencijani problemi mogu unaprijed pretpostaviti i mogu li se kao takvi unaprijed uočeni spriječit...

Ovdje nas ima svakavijeh - i cura i udatih i raspuštenica i udovica, pa mislim da je podloga više nego dobra, jer se mogu dati pogledi s raznih strana, a i vrijeme je da mi konačno vratimo udarac onima na MK-u
Kod kojih simptoma treba postupit po onoj "bježte pete posrat ću vas", a di treba zasukat rukave i primit se posla i istesat malo dotičnog

Da ne zaboravim nadodati važna faktor - sve je to jučer bilo popraćeno logisitkom u oblika flaša vina...
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 12:49   #2
hm hm opširan zadatak..da krenemo od signala gde dečec sa skoro triest živi sa mamom i tatom, pa još i tatino auto vozi te je jedini moguć fu*odrom gluhi parking il maksimir
budhabata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:05   #3
on je jučer bio na momačkoj ( a vjerovatno su kasnije se pridružili i djevojačkoj) !
i inače nisam ljubomorna ali sad sam tolko nadrkana i trudna i pucaju me svakakvi hormoni !!!
zapravo sam zavidna jer on može piti pivo - ja nemogu !!!
ne izlazi on baš previše van , al ja bi da je i on zatvoren samnom u kući i da pazi na moj trbuh !!!
onak... čisto zbog suosjećanja jel...
da znam da sam svinja al majke mi vratit ću se na staro kad rodim !!
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:06   #4

frlo ddobro... aj možemo taj simptom za početak rasčerečit...

Slažem se s tobom, ali... dozvoljavam varijantu da dečec s triest živi s mamom i tatom i sve gore navedeno ako se konstantno školovao, pa onda u tim godinama još nema svoje gaće, ali je zato dr.mr.sci. i ostale skraćenice

ZNači s triest mora imat il svoje gaće il titule
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:07   #5
BJEŽ'

- kada muškarac 30+ živi sa roditeljima u stanu (ako ima zasebnu etažu u kući, to je ok.)
-ako ima mali kurac- frustrirani do bola
-ako je nizak- oprez, mogu biti jako frustrirani i na drugima(ženama) liječit komplekse, ali osobno poznajem i jako dragih niskih muškaraca
-ortodoksni vjernici bilo koje vjere- mentalitet žena je za kuhinju/pranje/peglanje
-tatini sinovi (zlatna mladež i te spike)- tatica ima para, ali sinček nikad ne dostigne taticu zbog lijenosti/razmaženosti i manjka inteligencije
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:08   #6
Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
on je jučer bio na momačkoj ( a vjerovatno su kasnije se pridružili i djevojačkoj) !
i inače nisam ljubomorna ali sad sam tolko nadrkana i trudna i pucaju me svakakvi hormoni !!!
zapravo sam zavidna jer on može piti pivo - ja nemogu !!!
ne izlazi on baš previše van , al ja bi da je i on zatvoren samnom u kući i da pazi na moj trbuh !!!
onak... čisto zbog suosjećanja jel...
da znam da sam svinja al majke mi vratit ću se na staro kad rodim !!
Ma daj molim te, znaci on bi trebao tebe paziti cijeli dan i noc. A sta je sa njime ? Zar on netreba paziti sam sebe prije svega ?
Stvarno Vas nekada nekontam
__________________
Bolest se širi, od nje se ne umire, od nje se ŽIVI !!!
This is SPARTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:12   #7
Quote:
This is SPARTA kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te, znaci on bi trebao tebe paziti cijeli dan i noc. A sta je sa njime ? Zar on netreba paziti sam sebe prije svega ?
Stvarno Vas nekada nekontam
isus mama na ovom forumu NIKADA nemreš napisati nekaj a da se netko ne nađe pametovati oko gluposti !
forum je zajebancija pogotovo kokošinjac !!!
i daj si čitaj - TRUDNA - HORMONI ...
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:12   #8
Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
ne izlazi on baš previše van , al ja bi da je i on zatvoren samnom u kući i da pazi na moj trbuh !!!
onak... čisto zbog suosjećanja jel...
da znam da sam svinja al majke mi vratit ću se na staro kad rodim !!
Dobro, ti se zbog vandredne situacije koja vlada kod tebe uvijek možeš izvući na smanjenu uračunjljivost joj bebač

Iako sam sigurna da i da je doma bi ti išao na živce, jer - koji qurac ti se mota pred televizorom
A i teško da ćeš se vratit na staro kad rodiš (sudim po mojim babama) pa je možda najbolje da ga već sad počneš uredno..
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:14   #9
- ima +35 a nije bio oženjen ili u nekoj ozbiljnoj vezi
- jedino o čemu priča je on i to kako je nešto doživio/ postigao / podnjeo
- ako mu je mama svetica, a o svim ostalim ženama ima zločest komentar
- ako je prešao 35, a zanimaju ga samo djevojke na granici punoljetstva
- ako frendove uvijek stavlja ispred tebe
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:16   #10
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Dobro, ti se zbog vandredne situacije koja vlada kod tebe uvijek možeš izvući na smanjenu uračunjljivost joj bebač

Iako sam sigurna da i da je doma bi ti išao na živce, jer - koji qurac ti se mota pred televizorom
A i teško da ćeš se vratit na staro kad rodiš (sudim po mojim babama) pa je možda najbolje da ga već sad počneš uredno..
ne ne , ja volim kad je doma zato kaj fakat puno radi i ode ujutro i vrati se navečer zato mi je super, jer malo vremena provodimo skupa.
zato mi se ''nije svidjelo'' kaj je išao na momačku !!
al da sam neuračunljiva... priznajem !!
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:18   #11
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
- ima +35 a nije bio oženjen ili u nekoj ozbiljnoj vezi
- jedino o čemu priča je on i to kako je nešto doživio/ postigao / podnjeo
- ako mu je mama svetica, a o svim ostalim ženama ima zločest komentar
- ako je prešao 35, a zanimaju ga samo djevojke na granici punoljetstva
- ako frendove uvijek stavlja ispred tebe
ova 3. crtica me podsjetila na bivšu almost svekrvu... kad je rekla da ona neće da ja spavam kod njih dok je ona doma jer ona nemre zamisliti kaj on i ja onda radimo...
pa sam ja njemu rekla da nije lijepo kaj se pravi sveta i kaj se preveć fura na katolkinje pošto je zatrudnila a nije bila udana... i to još '80ih !
tu je začepio...
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:20   #12
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
BJEŽ'

- kada muškarac 30+ živi sa roditeljima u stanu (ako ima zasebnu etažu u kući, to je ok.)
-ako ima mali kurac- frustrirani do bola
-ako je nizak- oprez, mogu biti jako frustrirani i na drugima(ženama) liječit komplekse, ali osobno poznajem i jako dragih niskih muškaraca
-ortodoksni vjernici bilo koje vjere- mentalitet žena je za kuhinju/pranje/peglanje
-tatini sinovi (zlatna mladež i te spike)- tatica ima para, ali sinček nikad ne dostigne taticu zbog lijenosti/razmaženosti i manjka inteligencije
- za ovo s +30 sam već navela jedino prihvatljivo objašnjenje
- ni jedan ti neće već na prvm dejtu reć da ima malu kitu (pederčine ) a kaad već dođe do seksa neke žene se već fajn emocionalno upletu
- fanatizam bilo koje vrate mi je
- za niske i tatine sineke... podržavam

Quote:
This is SPARTA kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te, znaci on bi trebao tebe paziti cijeli dan i noc. A sta je sa njime ? Zar on netreba paziti sam sebe prije svega ?
Stvarno Vas nekada nekontam
Po kojoj bi on to logici trebao paziti prvo na sebe?
Pa onda je i mogao ostati sam pa ne bi morao ni na koga drugog paziti...


Još jedna podvrsta za eliminaciju - likovi koji misle da samim tim što su se rodili ko muško su ispunili svoju funkicu u životu ...il im je mama tako rekla
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:24   #13
rano je ćerce, nisam još dovoljno popila da bi rekla nešto pametno, ali doći ću navečer.

ima dobrih savjeta gore, mudre su cure.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:26   #14
- ako pred tobom pljuje svoje frendove
- fanatizam već spomenut, ali podvrsta fanatični navijač - život vam se planira prema sportskim rasporedima
- onaj koji teško podnosi da je žena poslovno uspješniji dio para
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:29   #15
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
- ima +35 a nije bio oženjen ili u nekoj ozbiljnoj vezi
- jedino o čemu priča je on i to kako je nešto doživio/ postigao / podnjeo
- ako mu je mama svetica, a o svim ostalim ženama ima zločest komentar
- ako je prešao 35, a zanimaju ga samo djevojke na granici punoljetstva
- ako frendove uvijek stavlja ispred tebe
Jedino mi je upitan crtica broj 1 - šta ako je čovjek bio nekakvoj duuugoj vezi koja je jednostavno pukla i sad je solo... hebi ga, događa se

A ne znam koja mi je gora stavka zadnja ili predzadnja

Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
ova 3. crtica me podsjetila na bivšu almost svekrvu... kad je rekla da ona neće da ja spavam kod njih dok je ona doma jer ona nemre zamisliti kaj on i ja onda radimo...
pa sam ja njemu rekla da nije lijepo kaj se pravi sveta i kaj se preveć fura na katolkinje pošto je zatrudnila a nije bila udana... i to još '80ih !
tu je začepio...
To ti je isto ko kad mi je frendica ostala trudna s dečkom s kojim je bila cca 1,5 god (šupak se onda pravio blesav, isto ko dan-danas), a on brže bolje zapalio mamici u Dojčland po savjet i onda je gospođa majka nazvala njenu mamu i između ostalog pametno pitala da "kakva je to cura koja spava s dečkom prije braka"
I to ide pitat žena koja se za njegovog starog uspjela udat kad je on već imao 3 godine, a sa sistericom trbuh do zuba, jer je stari tek tad uspio dobiti rastavu od Švabice s kojoj je imao 2 djece
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:31   #16
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
- za ovo s +30 sam već navela jedino prihvatljivo objašnjenje
- ni jedan ti neće već na prvm dejtu reć da ima malu kitu (pederčine ) a kaad već dođe do seksa neke žene se već fajn emocionalno upletu
- fanatizam bilo koje vrate mi je
- za niske i tatine sineke... podržavam

ja imam malo strože kriterije. magisterij je mogao završiti do 25-26g, i otić solo u stan.... a doktorat uz posao.
(medicinari isključeni iz ovog)

malo ga napališ pa opipaš situaciju prek hlača. ne mora reć'.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:31   #17
Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
isus mama na ovom forumu NIKADA nemreš napisati nekaj a da se netko ne nađe pametovati oko gluposti !
forum je zajebancija pogotovo kokošinjac !!!
i daj si čitaj - TRUDNA - HORMONI ...
Ofc :P da je zajebancija sta ti je. Nemoras odmah to svacati tako ozbiljno sta ti je !
__________________
Bolest se širi, od nje se ne umire, od nje se ŽIVI !!!
This is SPARTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:31   #18
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Jedino mi je upitan crtica broj 1 - šta ako je čovjek bio nekakvoj duuugoj vezi koja je jednostavno pukla i sad je solo... hebi ga, događa se

A ne znam koja mi je gora stavka zadnja ili predzadnja
pa to i piše - nije bilo ni braka ni neke ozbiljne veze
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:33   #19
Ako pljuje tvoje frendice
Ako zarađuješ više od njega pa je on onako tipično muški ljubomoran
Ako ima čestu naviku kad ste vani pobratit se s konobarom na šanku
Carriey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:36   #20
- ako svima govori ti (pa i konobarima i teti na blagajni u kinu)
- ako nikada ne ostavlja bakšiš
- ako ti prigovara da je suknja prekratka a dekolte predubok
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.