Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 16:21   #1001
Smile

Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Poklanjam 1 osobi 5 Nuk dudica varalica 0-6 mj (novih,neraspakiranih,zelene i žute boje),1 staklenu Nuk bočicu uskog grla od 150 ml i 2 rezervna sisača za tu bočicu
ako niko nije moze meni

Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
poklanjam kadicu za kupanje beba
jel jos imas kadicu???

Quote:
danijela.1 kaže: Pogledaj post
Imam dosta robice do velićine 98 za pokloniti! U principu svega za novorodenče! Torbu, jastuk... svasta! Isto molim ako bi tko imao igračke za bebu od 7 mj (dečka) ili slično....

moze meni

Zadnje uređivanje Nica : 21.08.2011. at 21:45. Reason: spajanje postova, MQ
mamicamatejaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 19:08   #1002
Quote:
mamicamatejaa kaže: Pogledaj post
jel jos imas kadicu???
imamo mi jednu kadicu, ako si u zg mozes doci po nju
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 21:18   #1003
prvo ispricavam se sto sam tako naglo uletila...mlada sam a kao i sto se vidi nova u ovom virtualnom svijetu...
ukratko ja sam buduca mamica ,jako sam mlada ,nisam ni punoljetna...zivim sa buducim suprugom koji je nazalost nezaposlen....trebam roditi za 2mj a nemamo pripremljeno bas nista...(iskreno cak ni neznam sto mi je sve potrebno)...
pa ovim putem molim sve dobre osobe ako ima tko pokloniti kakve stvari za bebicu,dobrodoslo je ama bas sve,roba,oprema...ma sve...
PUNO ZAHVALJUJEM
mamicamatejaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 21:47   #1004
Quote:
mamicamatejaa kaže: Pogledaj post
prvo ispricavam se sto sam tako naglo uletila...mlada sam a kao i sto se vidi nova u ovom virtualnom svijetu...
ukratko ja sam buduca mamica ,jako sam mlada ,nisam ni punoljetna...zivim sa buducim suprugom koji je nazalost nezaposlen....trebam roditi za 2mj a nemamo pripremljeno bas nista...(iskreno cak ni neznam sto mi je sve potrebno)...
pa ovim putem molim sve dobre osobe ako ima tko pokloniti kakve stvari za bebicu,dobrodoslo je ama bas sve,roba,oprema...ma sve...
PUNO ZAHVALJUJEM
posalji na ovu adresu kratki opis situacije i podatke (ime, prezime, adresa i kontakt broj) : [email protected]
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:40   #1005
Smile Nestle plišani medo Bo

Jel ima netko malog plavog plišanog medu Bo, a da mu ne treba? To je mali medo koji se mogao dobiti kao poklon uz kupljenu Nestle dječiju hranu. Ako netko ima neka mi se javi, ja bi ga kupila ili mijenjala za neku drugu igračku.
Anirok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:54   #1006
Quote:
josy00 kaže: Pogledaj post
poklanjam robicu za decka 7/8god
pošto gospoda koja je robicu vise ne javlja ako kome treba neka se javi
potrebno uplatiti pt
josy00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 17:34   #1007
Pozz

Ja bi trebala onu zastitnu ogradu za stepenice ako netko poklanja ili povoljno prodaje:-)
Bijeli labud77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 18:18   #1008
poklanjamo aparat za hlađenje prostora,pogodan za manje prostore. Ima spremnik za vodu u koji se stave oni ledići kao u putni frižider. Ne znam kako bi nazvala taj aparat,kao prijenosna klima je,a ne treba nikud otjecati voda.
kome treba neka se javi na pp.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 21:06   #1009
molila bih na poklon ako netko ima trudničku ili običnu odječu večih brojeva (xxl,46,48,50)otprilike sad sam več na 46
živimo samo od jedne plače koja je 2500 kn i vrlo nam je teško a uskoro dolazi i beba za koju za sada na žalost nemam ništa a nemam ni od koga dobiti pa ako netko možda ima bilo što za bebu a netreba vam bila bih vam zahvalna na pomoči
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 22:25   #1010
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
molila bih na poklon ako netko ima trudničku ili običnu odječu večih brojeva (xxl,46,48,50)otprilike sad sam več na 46
živimo samo od jedne plače koja je 2500 kn i vrlo nam je teško a uskoro dolazi i beba za koju za sada na žalost nemam ništa a nemam ni od koga dobiti pa ako netko možda ima bilo što za bebu a netreba vam bila bih vam zahvalna na pomoči
posalji mail na [email protected] i ukratko opisi situaciju i sto treba

ako ste u zagrebu mozete osobno doci po paket, inace se salje postom
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:35   #1011
Quote:
josy00 kaže: Pogledaj post
pošto gospoda koja je robicu vise ne javlja ako kome treba neka se javi
potrebno uplatiti pt
poklonjeno
josy00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 09:14   #1012
@cure koje pratite ovu temu redovno

prepustam vama da ljudima koje se pojave i procijenite da bi im nasa udruga mogla pomoci, javite broj telefona i e-mail na koji da se jave ili ih samo uputite na mene
vrlo rijetko pratim temu a i glupo je da spamam i ponavljam stalno isti post, ne zelim da se moderatori pobune

hvala
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 10:25   #1013
Moderatori se ne bune što pokušavaš pomoći ljudima. Ali mogu i ostali prenijeti podatke o udruzi novima, naravno.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 22:37   #1014
Molim dobre ljude klimu na poklon

Molim dobre ljude ako netko ima klima (može bilo kakva) na poklon,živim na 6 katu, cijeli dan mi tuče sunce u stan,u stanu je nepodnošljivo, ventilator imam ali ne pomaže,nažalost nisam u situaciji da si mogu kupiti klimu, pa ako netko ima za pokloniti spasit ćeme od ovog toplinskog udara koji će nažalost još potrajat,mali mi isto teško podnosi ovu vrućinu,nadam se da će se naći neka dobra dušica da nam pomogne.
Lilly sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 23:05   #1015
Quote:
Lilly sky kaže: Pogledaj post
Molim dobre ljude ako netko ima klima (može bilo kakva) na poklon,živim na 6 katu, cijeli dan mi tuče sunce u stan,u stanu je nepodnošljivo, ventilator imam ali ne pomaže,nažalost nisam u situaciji da si mogu kupiti klimu, pa ako netko ima za pokloniti spasit ćeme od ovog toplinskog udara koji će nažalost još potrajat,mali mi isto teško podnosi ovu vrućinu,nadam se da će se naći neka dobra dušica da nam pomogne.
I da se nadje netko, opet ti montaza iste dodje 1000 kn, sto se totalno ne isplati
Rina6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 23:29   #1016
tražim ako netko ima robicu za curicu u veličini 116 ili 122,treba mi sve od donjeg rublja do zimske jakne, skafandera, gumene čizmice 28 i
majičice na duge rukave 92 veličine za dječaka i još uvijek molim ako netko ima avent bočicu 330ml
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 15:13   #1017
molimo

bok,ima li netko slucajno ista za bebace,kuma mi treba roditi uskoro pa znaci neka robica ili nesto od opreme za bebe,platimo postarinu pa ako ima netko za pokloniti slucajno jer su joj financije malo losije.... hvala
MARKOIMAJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 07:08   #1018
Quote:
Rina6 kaže: Pogledaj post
I da se nadje netko, opet ti montaza iste dodje 1000 kn, sto se totalno ne isplati
ima mi tko montirat tak da nije to u pitanju, temperature su malo pale pa se nadam da mi ni neće više trebati klima
Lilly sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 10:11   #1019
Quote:
Lilly sky kaže: Pogledaj post
ima mi tko montirat tak da nije to u pitanju, temperature su malo pale pa se nadam da mi ni neće više trebati klima
a zasto ne uzmete radije onu pokretnu u koju se stavlja led i voda
to ne treba montazu a moze se naci u oglasnicima i po 200-300 kn
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 13:39   #1020
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
a zasto ne uzmete radije onu pokretnu u koju se stavlja led i voda
to ne treba montazu a moze se naci u oglasnicima i po 200-300 kn
satori hvala na prijedlogu, baš ću pogledati pa da vidim dal se da nešto naći povoljno, iako se toplo nadam da više neće biti onako vruće, stan se pretvorio u saunu.
Lilly sky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.