Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 14:00   #21
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
ukurac... ako je hrana seks, ja se jebem k'o ptica, kad liječnik naredi, i ne pričinjava mi zadovoljstvo
Gle, ako jedeš kao ptičica, to znači – svaki dan barem koliko si teška. A gdjekad i triput toliko.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:15   #22
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Jedna mala razbibriga. da saznate nešto više o sebi.
(i molim one koji znaju za ovaj psihotest da ga ne otkrivaju, neće biti zanimljivo)

Znači ide ovako;

1. Koja domaća životinja vam je najdraža.
Zašto, Kako ju vidite, Opišite njene osobine? Nekoliko riječi znači o toj životinj.

2. Koja divlja životinja vam je najfascinantnija..sve isto kao i za domaću.

3. Kako gledate na hranu općenito.Volite, ne volite, morate jesti, obožavate itd...

4. Na što vas asocira more, opišite ga kako ga vidite? Nekoliko rečenica o moru.

Rezultate ću objaviti večeras.
1)mačka- umiljata, pametna, zna pokazat kanđe kad ju napadnu
2)sova- noćna ptica.
3)obožavam jesti, ali sam izbirljiva
4)mir, valovi, svježina,
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:19   #23
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
ukurac... ako je hrana seks, ja se jebem k'o ptica, kad liječnik naredi, i ne pričinjava mi zadovoljstvo


Ja onda volim jebati samo fine dečke. Ak mi se ne sviđa ono kaj vidim na krevetu pojebem tek toliko da izdržim do sljedeće jebačine.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:22   #24
Dakle Kerumu bi popu**** samo 'glavicu'... tel toliko, jel...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:26   #25
Jedan mali savjet; prvo se nažderite pa onda dođite na psihotest.., pojedošte sve i domaće i divlje još samo netko i da more popije

Imate temu hranu pod brojem 3 i tu se iživljavajte.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:27   #26
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Dakle Kerumu bi popu**** samo 'glavicu'... tel toliko, jel...
:veeeliki rigo:

Ti voliš baš svašta jebati.
Voliš i maštati o jebanju, a bome ti nije žao ni platit dobar sex.

Voliš se seksati po restoranima, voliš se polako seksati, voliš se brzo seksati... voliš sve u vezi seksa!!
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:28   #27
ah, ni ova stvarna-mishka ne kuži metafore i simboliku

bolje da si rekla prvo se naje****, pa onda dođite na psihotest...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:33   #28
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Jedna mala razbibriga. da saznate nešto više o sebi.
(i molim one koji znaju za ovaj psihotest da ga ne otkrivaju, neće biti zanimljivo)

Znači ide ovako;

1. Koja domaća životinja vam je najdraža.
Zašto, Kako ju vidite, Opišite njene osobine? Nekoliko riječi znači o toj životinj.

2. Koja divlja životinja vam je najfascinantnija..sve isto kao i za domaću.

3. Kako gledate na hranu općenito.Volite, ne volite, morate jesti, obožavate itd...

4. Na što vas asocira more, opišite ga kako ga vidite? Nekoliko rečenica o moru.

Rezultate ću objaviti večeras.
Mislim da će ispasti da sam poprilično nenormalna.
1. ne volim životinje. ali, kad već moram- kokoš. Hoda po dvorištu, ne trbe brige oko nje, ne plete ti se oko nogu, neće se mazit, a ak i ode nekud, nije šteta.
2. papiga-lijepa je, pametna, leti kuda hoće. Mislim da mi se najviše sviđa jer može letjeti.
3. uuu, ovo je moje područje. volim jesti, obožavam svu hranu, osim dalmatinske kuhinje- to nekad moram jesti (zdravije je i te spike)
4. a i o moru imam nešto reći. ne volim more. nikad nisam glavu svojevoljno stavila ispod površine vode. slano je, peče me za oči, steže za kožu, hladno je, treba mi 10 minuta da uđem, puno je čudnih trava i životinja, uvijek mislim da će doći morski pas, preduboko je, bojim se da će me povući na dno. Da, ne volim more.

Eto, luda žena
__________________
..sjećanja ostaju i samo ona su mi spas..
umorna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:36   #29
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
Lavica.
Zato kaj je ona kralj(ica) životinja a ne ono mrtvo puhalo od lava.
upravo razlog, zakaj je lav kralj životinja, i natavno, meni najdraža životinja.

Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
rastapam se...
moj pas ih voli bez termičke obrade
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:37   #30
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Gle, ako jedeš kao ptičica, to znači – svaki dan barem koliko si teška. A gdjekad i triput toliko.
ih, pade mi kamen sa srca

Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post


Ja onda volim jebati samo fine dečke. Ak mi se ne sviđa ono kaj vidim na krevetu pojebem tek toliko da izdržim do sljedeće jebačine.


pokvarit ćemo curi test
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:39   #31
Quote:
umorna kaže: Pogledaj post
3. uuu, ovo je moje područje. volim jesti, obožavam svu hranu, osim dalmatinske kuhinje

Jadni Dalmoši.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:40   #32
1. Pas - veseo, razigran, dobroćudan, zna me razveseliti, brinem se za njega
2. Gorila - voli svoju obitelj, biljožder, snažan a miroljubiv
3. Volim jesti, uglavnom ne - mesne stvari, ponekad jedam jer sam nervozna/zabrinuta/tužna, ali mogu i po cijeli dan da ništa ne pojedem
4. Veliko, slano, nepregledno, maleni valovi, toplo, sunce, mir

p.s. jesam za doktora ili ne?
__________________
Ne gledaj me tako dok se ludi snovi mnoze
Prevarit cu sebe srce nudi vise no sto moze
I sto mu je sudbina - Sve je to od loseg vina
Iva_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:56   #33
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
1. Koja domaća životinja vam je najdraža.
Zašto, Kako ju vidite, Opišite njene osobine? Nekoliko riječi znači o toj životinj.
Tele. Nekako mi je slatko, simpa mi je kad je još nespretno, kad se gubi na livadi. I ima mi lijepe oči. I kul mi je što je zapravo mladunče a ipak je ogromna beštija.
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
2. Koja divlja životinja vam je najfascinantnija..sve isto kao i za domaću.
Morski pas. Jednostavno mi je prelijep, simpa mi je što ne napada bez potrebe, i ima mi predivan oblik.
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
3. Kako gledate na hranu općenito.Volite, ne volite, morate jesti, obožavate itd...
Volim jesti sve s jakim okusima, a jedem normalno, više iz potrebe nego iz gurmanizma.
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
4. Na što vas asocira more, opišite ga kako ga vidite? Nekoliko rečenica o moru.
Volim more ako je dalje od obale, ovo uz obalu mi je preprozirno, kul mi je kad su oluje ali onda se skrivam u kući. I svaki morski sport mi je veći gušt malo dalje od obale (osim picigina )
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:56   #34
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
upravo razlog, zakaj je lav kralj životinja, i natavno, meni najdraža životinja.
Ne iznenađuje me. Lav je ko Mikšić. Lažni sjaj, samo se busa o prsa.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:59   #35
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
Ne iznenađuje me. Lav je ko Mikšić. Lažni sjaj, samo se busa o prsa.
a za to vrijeme lavica lovi, i ne prigovara
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:03   #36
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
a za to vrijeme lavica lovi, i ne prigovara
Tak je. Brndanje u prazno je rezervirano za lava. Poslije možda umoli nekaj za prezalogajit. Ak bude dobar.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:20   #37
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Jedna mala razbibriga. da saznate nešto više o sebi.
(i molim one koji znaju za ovaj psihotest da ga ne otkrivaju, neće biti zanimljivo)

Znači ide ovako;

1. Koja domaća životinja vam je najdraža.
Zašto, Kako ju vidite, Opišite njene osobine? Nekoliko riječi znači o toj životinj.

2. Koja divlja životinja vam je najfascinantnija..sve isto kao i za domaću.

3. Kako gledate na hranu općenito.Volite, ne volite, morate jesti, obožavate itd...

4. Na što vas asocira more, opišite ga kako ga vidite? Nekoliko rečenica o moru.

Rezultate ću objaviti večeras.
Ajde kad nemam pametnijeg posla.

1. Nijedna domaća mi se ne sviđa. Ako može neka druga, izabrat ću pticu! Bilo koju. Fascinira me njena sposobnost letenja, i njena neograničenost.
(ako baš mora biti domaća životinja, jbg, onda na to pitanje ne mogu odgovoriti!)

2. recimo kit. njegova veličanstvenost, taj prizor kad izroni iz mora...ah!

3. ubila bih za hranu.

4. more me istovremeno i užasava i fascinira. jezive su mi nepregledne morske dubine, i preferiram prozirna mora, kojima se vidi dno!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:36   #38
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Jedna mala razbibriga. da saznate nešto više o sebi.
(i molim one koji znaju za ovaj psihotest da ga ne otkrivaju, neće biti zanimljivo)

Znači ide ovako;

1. Koja domaća životinja vam je najdraža.
Zašto, Kako ju vidite, Opišite njene osobine? Nekoliko riječi znači o toj životinj.

2. Koja divlja životinja vam je najfascinantnija..sve isto kao i za domaću.

3. Kako gledate na hranu općenito.Volite, ne volite, morate jesti, obožavate itd...

4. Na što vas asocira more, opišite ga kako ga vidite? Nekoliko rečenica o moru.

Rezultate ću objaviti večeras.


1. pas. čovjekov najbolji prijatelj i to moj pas - umiljat, velika maza, jako inteligentan, uveseljava me sa svojim nespretnim trčanjem kada vidi da se netko dolazi igrati s njim, a kad te pogleda onim velikim očima ne možeš mu odoljeti. nekako je sve veselije uz njega...

2. tigar. fascinara me snaga te životinje, ima prekrasno krzno, uz njega mi se odmah veže pojam slobode, ali i hrabrosti. fascinantna životinja, ali istovremeno i zastrašujuća

3. obožavam jelo da se mene pita jelo bi se svakih pola sata do sat vremena. samo eto priznajem , izbirljiva sam... i kile mi se ne primaju...

4. more me užasava, pogotovo njegova nepreglednost i dubina (očito mi je ostala trauma zbog utapanja gdje sam se jedva izvukla živa ) jedino što volim u vezi mora su šetnje oko njega. bez obzira što me užasava, priznajem da je prizor mora lijep... plavetnilo svuda oko tebe... pogled na njega djeluje smirujuće. ima more neku snagu, što je je... no sve je dobro dok nisam unutra
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:41   #39
1. Pas.

Dobar, umiljat, inteligentan, vjeran, zaigran ponekad naivan, učinit će sve za svoje gospodare. Ne napada bez razloga.

2. Puma

Izgleda slatko, a to nije - opaka je. Sviđaju mi se njene oči i kretnje. I sloboda, da.

3. Hrana

Volim jesti. Slatko, slatko, slatko i povrće! Iako .. ponekad imam faze da bih mogla pojesti doslovno sve, a ponekad ništa.

4. More

Beskrajna sloboda. Tajanstvenost.
Izgleda mirno, a u sekundi može podivljati.. volim more. Volim, volim, volim.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:45   #40
Domaća životinja; predstavlja vašeg partnera, ili za one koje nemaju kakav bi trebao biti.

Divlja životinja; predstavlja vas, sve osobine što ste naveli vas opisuju baš onakve kakvim vidite sami sebe.

Hrana; je seks, dobro ste pogodili...Vi ste izgleda Svežderi.

A more predstavlja život. vaš pogled na život općenito i tako to.


Jel tako da pogađa?
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.