Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Čime se on pere?
Ima svoje proizvode 25 56.82%
Krade moje 6 13.64%
Čime uhvati 12 27.27%
Krade dječju kupku 1 2.27%
Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 11:26   #21
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
ne kuzim kak' se netko zeli tusirati sa sapunom kad postoji tol'ko dobrih sredstava iz bocice.
Ako ima problematičnu/masnu kožu, sapun je nezamjenjiv.

Ja volim sapune, naročito iz Lusha i slične.
Ne volim tekuće sapune recimo, oni su mi odvratni.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 11:32   #22
ako mu ja kupim gel za tuširanje, uzme to. Ako pak ne kupim nasaftat će se bez kompleksa mojim Snow Fairijem sa roza šljokicama. Ili sapunom za veš, ovisi što prije zgrabi. *plače*
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 11:32   #23
ja se perem onime što ima u kupaoni.... nikada ništa nisam kupio... odakle se to uopće pojavljuje u kupaoni?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 11:33   #24
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
ja se perem onime što ima u kupaoni.... nikada ništa nisam kupio... odakle se to uopće pojavljuje u kupaoni?
eto.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 12:47   #25
ja se perem njegovim

šta ću kad mi predobro miriše

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja volim sapune, naročito iz Lusha i slične.
lush je druga dimenzija
šteta što većinu vremena nemam para da prismrdim lushu, jer kad prismrdim, nezaustavljiva sam. a oni su malko skupi
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 13:37   #26
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Eurivalentan je
Jesi ti biolog možda? Općenito sa PMF-a?

Quote:
Poison Ivy 058 kaže: Pogledaj post
Onaj moj krade dječje sve, kupku, šampon, kremu. Vid' logike: ako je za djecu, nema tu štetnog ovog-onog
A takva mu je logika i za pseću hranu, pa bih ja mogla prestat' kuhat'
Uzimam dječje vitamine po toj istoj logici, u obliku medvjedića su
Pseću hranu sam htjela probat ali uvijek mi nekako bed.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Meni nema ko šta krasti
E sad pati, ko ti kriv kad nisi djelila kremu. Sigurno si bila tako škrta i u drugim područjima

Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
a muž se jednom pokušao okupati regeneratorom za kosu.
u ružičastoj boci, prefino miriši, svidjelo mu se (još onaj ekstra glibavi lorealov za sjaj
jedva se sapra čovjek


Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
E da, ne krade mi ni moje parfeme...
Krađa parfema je drugi par rukava, molim lijepo
Ja kradem njihove, volim muške mirise.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ako mu ja kupim gel za tuširanje, uzme to. Ako pak ne kupim nasaftat će se bez kompleksa mojim Snow Fairijem sa roza šljokicama. Ili sapunom za veš, ovisi što prije zgrabi. *plače*
Jel Opal pasta? Meni to zakon, pere bolje od svega

Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
ja se perem onime što ima u kupaoni.... nikada ništa nisam kupio... odakle se to uopće pojavljuje u kupaoni?
Magijom

Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
ja se perem njegovim
šta ću kad mi predobro miriše
Kradi mu i parfeme
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:19   #27
Ima sve svoje, tu i tamo mi uzme šampon i regenerator (ali zna čemu šta služi, voli kad mu je kosa poslije pranja mekana)
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:40   #28
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
...voli kad mu je kosa poslije pranja mekana
Dečko mi sada pušta kosu, pazi na regeneratore itd. Mislim da se boli da će očelavit, pa hoće uživat dok može

Ima i ovo: http://www.lagorda.hr/root_files/images/losion.jpg

Doduše, ja ne kužim zašto se živcira, od kada ga znam ima istu liniju kose
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:42   #29
Ma nije bitno čime se mužjak pere. Bitno da se pere

Ja zato kupujem stalno sebi neke nove šampone, ostavljam ih naravno uz rub kade (nisam luda da ih pospremam u ormarić) i onda mu se hvalim "Baš sam si fini šampon kupila, tako mi je gušt kosa nakon pranja, njmmm, šnjoff...". I onda on zavidan pa mi ukrade šampona i opere i sebi kosu. A ja naravno sretna.

Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Krađa parfema je drugi par rukava, molim lijepo
Ja kradem njihove, volim muške mirise.
Zanimljivo, i ja isto. Zato mi i nije problem imati zajednička sredstva za pranje. Npr. super mi je Axe Anti-hangover, oboje ga volimo. Ne volim one parfeme i gelove za tuširanje koji su obično u roza bočicama i koji mirišu slatkasto ili ped... hoću reći, puderasto. Nego rađe one osvježavajuće (obično u zelenim, plavim, narančastim bočicama).

A volim i ove unisex mirise kao ove iz CK "One" serije, ili Cyberspace.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:44   #30
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Jesi ti biolog možda? Općenito sa PMF-a?
Jašta sam nego bijolog s peemefa.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:05   #31
Onda smo kolegice po peemefu, drugi odsjeci

Sad kad sam povezala to s malo dlaka i kosurinom kojom se hvališ , zmijama i općenito dojmom, mislim da smo se znale prije više od 5 godina. Ako si plava i voliš pauke, sigurna sam

Ali nismo si baš bile sjele

Ne sjećam se točno kakva si ti bila, znam da sam ja još bila zbunjeno djetešce po mnogim stvarima, pa možda zato
A možda si ni danas ne bi sjele
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:52   #32
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Onda smo kolegice po peemefu, drugi odsjeci

Sad kad sam povezala to s malo dlaka i kosurinom kojom se hvališ , zmijama i općenito dojmom, mislim da smo se znale prije više od 5 godina. Ako si plava i voliš pauke, sigurna sam

Ali nismo si baš bile sjele

Ne sjećam se točno kakva si ti bila, znam da sam ja još bila zbunjeno djetešce po mnogim stvarima, pa možda zato
A možda si ni danas ne bi sjele
Nope, ne znamo se, zlouporabila sam moderatorske moći i pogledala ti mail a cura o kojoj pričaš je Iva K.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:56   #33
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
imamo zajednicka sredstva za pranje (ovo zvuci kao sanitar ili likvi ). jedino, ako mi se tu i tamo zalomi nesto skupo, to mi ne dira. al' nije da mu ne dam, on sam nece. ono sto ne dozvoljavam u kupaonici (osim, dakako, nehigijene ) su kruti sapuni - ne podnosim onaj film koji ostavljaju, a i odbojno mi je ponovno koristenje necega sto se diralo. ja perem - ja odlucujem! ne kuzim kak' se netko zeli tusirati sa sapunom kad postoji tol'ko dobrih sredstava iz bocice.

gelove for men uglavnom ne kupuje(m).
Ti sigurno nisi probala Sapunoteku
Inače ni ja ne volim krute sapune, ali ovi su mi san snova I nikad ne koristim cijeli sapun već određem koliko mi treba. Ni ja ne volim kad se cijeli sapun koristi.

I da, moj ima sve svoje proizvode - od glave do pete.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:57   #34
Aha, zamjenila sam te s njom. Jeste sve vi biologinje iste ?

Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ti sigurno nisi probala Sapunoteku

Koliko traje dostava, Zagreb?
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:58   #35
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Aha, zamjenila sam te s njom onda. Jeste sve vi biologinje iste ?
Nismo, ima i gorih.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:59   #36
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Nope, ne znamo se, zlouporabila sam moderatorske moći i pogledala ti mail a cura o kojoj pričaš je Iva K.


ja se ne sjećam koji je moj registracijski mail, jednom je imao ime i prezime, ali izmišljeno, neka Lejla
To non-stop radim, izmislim ime za mail

Inače, nisam znala da voliš paukove(ili ih pak Iva K. voli ), kod mene ih ima cijela četa u stanu, svih boja, veličina i karaktera, prava zbirka Ne znam šta ih toliko privlači

OT: Eh, sapune volim, kad su prirodni i kvalitetni. I kad se mogu rezati, da se ne koriste cijeli. A Lush je tako preskup
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:01   #37
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Inače, nisam znala da voliš paukove, kod mene ih ima cijela četa u stanu, svih boja, veličina i karaktera, prava zbirka Ne znam šta ih toliko privlači
A ne volim Isuse, nisi dobro čitala, ona druga ih voli
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:04   #38
Sad ću si postavit za cilj ne pisat gluparije, ne svađat se i bit politički korektna jer hoću bit moderator i gledat ljudima mail adrese
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:05   #39
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
A ne volim Isuse, nisi dobro čitala, ona druga ih voli


eno, editirala sam, Iva K. voli paukove, nju ću nazvat' da ih ponese sa sobom
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:08   #40
Bok cure! Ja sam nova,pa budite milosrdni
Moj krade moje,voli mirisit po kokosu
Obozavam miris kokosa
__________________
Za svaki korak,pad ili uspjeh - postoji razlog.
~Pixie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.