Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 16:56   #121
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
aryna je romantična dušica, navija za šansu i razgovor
a ja sam ju zamišljala kao hladnu, valjda zbog avatara
nije ovo nagovaranje toliko zbog moje romantičnosti, osobno mu možda i ne bi dala novu šansu (ne kažem da je to ispravno), nego meni je Ona baš jako simpatična, uvijek volim pročitat šta ona piše i baš mi je posebna ženska, pametna je i onak... zanimljiva... žao mi da joj eventualno nešto potencijalno dobro propadne zbog možda glupog nesporazuma ili nekih gluposti koje su se možda mogle riješit.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:22   #122
Quote:
matisseee kaže: Pogledaj post
ovo ti je mozda najpametnije sto si mogla napraviti! baci se na tog novog frajera jer s ovim kolko sam skontala iz postova nikad neces na zelenu granu. zadnji potez koji bi ja ucinila je da bi mu se pohvalila za taj rucak ( kako god da prode) i za drugog frajera( bez obzira kakav je malo ga uljepsaj).
ljubomora nekad zna biti savrsen afrodizijak!
Nema sanse da bi mu se ja hvalila za ikakve ruckove s drugim frajerima.

Po mome nije mi nista napravio nego me naglo stavio u klupu za rezervu. Nemam se ja tu sta ljutit, jer po njegovom spadam na tu klupu.

I plus, nemojmo zaboravit, medju nama nema kemije, seks ne stima, pa sta cemo si onda skupa radit?

Jednom davno davno davno bila sam u slicnoj situaciji, kosu cupala, nervirala se, itd.. i ispravljala krive Drine, ma sad mislim to je cist gubitak energije, dodje ti na kraju frajer i place, aj jbg malo prekasno dodje.. pa nikakve koristi od naknadnog cmizdrenja..

Zato, najbolje zivjet sada i ovdje pa ko voli s tobom nek izvoli. Ko ne voli nek proseta.

A najgore sad me zivkaju frendice da jesam li dobro, pa koji k ja sad ne bih bila dobro, pa nije mi ga mama rodila haha, jesam se malo razocarala u romantiku to priznajem,i nagrabusit ce onaj jadnik koji to samnom opet proba, al zivot tece dalje, bozic, nova godina, nova leta idu


A mislim, sta sam htjela rec, ova tema je bila o kemiji, a zavrsila o necemu drugome, muski te stave u polozaj u koji se das stavit, ovisno o njihovom osobnom odgoju, etici i moralu. Ovaj mene zamantao romatikom pa me onda poslozio, i na kraju sta je on time dobio, meni nije jasno, al malo ce se valjda zacudit kad me ne nadje di me je neki dan stavio.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:40   #123
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post

muski te stave u polozaj u koji se das stavit, ovisno o njihovom osobnom odgoju, etici i moralu.
baš tako.

samo ne znam zašto te uopće zamantavao romantikom, jer po meni u to se isto treba dosta emocionalno uložit, pa čemu je to onda ako nisi zainteresiran?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:51   #124
a zašto ga jednostavno ne pitaš?
onako, posjedneš i kažeš: ej, u čemu je stvar?

jer je ispunjeno 7 stranica o tome, a da čovjek nije rekao što ga muči. i ovo što aryna kaže, potrudio se oko tebe. možda neće sam reći nego ti pruža pažnju i očekuje da mu čitaš misli. ili bar porazgovaraš s njim.
znam da bi se ja pitala di je problem, ali bi pitala čovjeka, jel' na drogama, jel' gay, jel' by, jel' impotentan, jel' ima spolnu bolest, jel' prestrašen ili jel' jednostavno aseksualan
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:59   #125
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
jel' jednostavno aseksualan
Ne postoji "jednostano aseksualan" muškarac koji se istovremeno interesira za ženu i trudi oko nje. Postoji takav muškarac koji ima psihičkih ili fizičkih problema sa seksualnom funkcijom ili vlastitom seksualnošću, ili muškarac koji ima neku svoju tajnu, pa se suzdržava.

A slažem se da ako je problem treba porazgovarati. Mi žene, nekad kad smo povrijeđene, dignemo nos i ponašamo se jako "ponosno", ne pokazujemo da smo povrijeđene, zbijamo šale, provociramo... a to muškarcu, pogotovo muškarcu koji je seksualno zakazao, može još više spustiti samopouzdanje. Ne treba zaboraviti da kod muškaraca spuštanje i dizanje samopuzdanja često korelira sa spuštanjem i dizanjem "kritične stvarčice"
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:53   #126
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Ne postoji "jednostano aseksualan" muškarac koji se istovremeno interesira za ženu i trudi oko nje. Postoji takav muškarac koji ima psihičkih ili fizičkih problema sa seksualnom funkcijom ili vlastitom seksualnošću, ili muškarac koji ima neku svoju tajnu, pa se suzdržava.

A slažem se da ako je problem treba porazgovarati. Mi žene, nekad kad smo povrijeđene, dignemo nos i ponašamo se jako "ponosno", ne pokazujemo da smo povrijeđene, zbijamo šale, provociramo... a to muškarcu, pogotovo muškarcu koji je seksualno zakazao, može još više spustiti samopouzdanje. Ne treba zaboraviti da kod muškaraca spuštanje i dizanje samopuzdanja često korelira sa spuštanjem i dizanjem "kritične stvarčice"
Ma mogu ja analizirat od jutra do sutra ali sta ce mi to pomoc, iz osobnog iskustva znam da odgovore dobijes kad se najmanje nadas. A sad da ga pitam znam da ima servirane i pripremljene odgovore isto ko onaj sa onim sms-om i da je stajao ispred vlaka i popusio 2 cigarete u slucaju da ga nazovem nazad. Ma boga ti. A kad si vec vidio propusten poziv, sto nisi sija odmah u suprotni vlak pa nazad?
Moja definicija cijele stvari, frajer previse samac, jos "voli" bivsu koja ga je nogirala jer je bio los decko prema njoj. Sidi tamo na msn-u ili di vec sidi, lagano pijucka i stvara virtualnu sliku sebe kao extra jebaca i to mu godi, ta extra slika, toliko da posli posla jurca doma opet bit taj virtualni lik.
Idealizira stvari do krajnjih granica, a za ideale ginu budale.. mozda zbog toga i "ne moze" sad jel khmmm..
I sad, i mene je podobro izidealizirao, drugacije je sredjenu frendicu vidjat na kavice di se dobro ismijes i odes doma istresen a drugacije uc u neciji zivot pun stvarnosti i problema na sve strane.. i tu jadni ovi idealisti frajeri ostanu frapirani. ajme pa nije ko u prici.. pa me isao kritizirat, pa kakvo mi je ovo, kakvo mi je ono, kako mogu tako boemski zivit, a sta cu kad nisam marriage material hehe a majke mi super sam kuvarica a njemu sam servirala ziv krumpir i izgorjelu snicelu, ma prst sudbine kazem vam haha
I opet ponavljam ako je frajeru draze sidit na netu i chatat nego samnom onda se mora minjat frajer.. pa nismo mi zenske medicinske sestrice il' sta vec.. a ko zna, mozda samo krivi spoj i mozda neka ima i zivaca za namistat se da parira njegovim idealima idealne.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 00:00   #127
ako nema kemije u prvih par sekundi ili minuta, nećeš ju ni stvoriti. zato i je kemija jer te pukne ko grom iz vedra neba
BlueEyesOnly1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:04   #128
Odgovor na pitanje iz naslova - nema. To je isto kao ona: pa, zavoljeti ćeš ga s vremenom. Yeah right.

Moram priznati da sam probala par puta biti sa muškarcem koji je po svim kriterijima bio savršen, ali nije bilo kemije, s moje strane. Nije išlo, gadilo mi se kad bi me dirao. Zato se divim onima koje to mogu.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.