Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2010., 16:28   #21
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
a šta na ovu kažeš, cice velike, zna i pjevat

http://www.youtube.com/watch?v=bdDTGL65oyc
zaljubio sam se

Samo gdje da ju nađem? U Užicama?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:33   #22
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Odlučio sam definitivno život provest u pripizdini,Bogu iza nogu,daleko od gradskih gužvi,hraneći domaće životinje,obrađujući malo zemlje,ujutro trgnut rakijicu,poslije ručka gemišt,ne jesti fast food,već čušpajze i domaće pite,preko vikenda se nalit u lokalnoj birtiji ili kod neke kleti,preko ljeta spremat se za zimu,tj,napunit tavan i podrum... život kakav su živjeli naši stari... samo imam problem. Treba nač neku žejmsku koja će samnom dijelit takav život.Dakle,mora imat široke bokove,da može porodit bez doktora, mora imat velike dojke,da čim duže dijete nosi na prsima,da čim manje trošimo na hranu za njega (fruteki i čokolino su skupi),mora biti jake građe,da može radit u polju i u šumi ,te mora bit vična kuhinjskim poslovima. Gdje takva postoji i kako ju zbarit? Imate li ideje? Dal da kupim novi traktor,dodjem na seosku zabavu i hvalim se njime? Dal da sa njenim starim dogovorim transfer? Dal da šećem po šumama i gorama i možda naletim na nju? Drage kokoške,pomagajte....

Uži bokovi ne valjaju??
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:34   #23
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
a šta na ovu kažeš, cice velike, zna i pjevat

http://www.youtube.com/watch?v=bdDTGL65oyc
Koje babe
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:36   #24
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Uži bokovi ne valjaju??
Teško je rodit s uskim bokovima,pogotovo ovdje kod nas na selu.... znaš kako je ,nema doktora,veterinar dolazi jednom mjesečno, ali imamo jednu staru babu,koja se time bavi... al zato odnese dobro uhranjenu gusku za svoju uslugu....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:37   #25
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Teško je rodit s uskim bokovima,pogotovo ovdje kod nas na selu.... znaš kako je ,nema doktora,veterinar dolazi jednom mjesečno, ali imamo jednu staru babu,koja se time bavi... al zato odnese dobro uhranjenu gusku za svoju uslugu....
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:44   #26
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Teško je rodit s uskim bokovima,pogotovo ovdje kod nas na selu.... znaš kako je ,nema doktora,veterinar dolazi jednom mjesečno, ali imamo jednu staru babu,koja se time bavi... al zato odnese dobro uhranjenu gusku za svoju uslugu....
jel vam treba seoski starješina?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=586251
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:47   #27
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
jel vam treba seoski starješina?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=586251
Samo se vi zaje..... s uskim bokovima
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:03   #28
Pa šta će ti provincijalka! Nađi u gradu neku s velikim sisama i odvuci je na selo-to bu ti iovak ionak skoro postalo in!

Samo joj prešuti onaj dio sa poslovima, prodaj se pod bogatijeg!
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:04   #29
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Pa... i on je udavača svoje vrste, jer dolazi ciljano, s namjerom da se ženi Ne vidim lošosti u tome, kao da se iskrena žena ne želi (dobro) udati

I sam ima listu zahtjeva za dotičnu. Ne vidjeh nigdje iskrenost.

Ok, ok, eto neka dođe na konju.
K'o u Balaševićevoj pjesmi.
Nisam mislila na iskrene zene kao ne lazljive, nego kao one kakve on hoce - rasne provincijalke kojima novac nije bitan nego rad i ljubav, disciplina i njiva.
Ovako ce privuci lijene namiguse.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:29   #30
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Samo se vi zaje..... s uskim bokovima
Šta sad, kako ćeš ti sa dječačkim tijelom roditi tehnu kršno dijete od 6 kila. Nebi te pokrpalo ni 10 doktora.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:30   #31
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Pa šta će ti provincijalka! Nađi u gradu neku s velikim sisama i odvuci je na selo-to bu ti iovak ionak skoro postalo in!

Samo joj prešuti onaj dio sa poslovima, prodaj se pod bogatijeg!
Bio sam ti ja jednom u velikom gradu,nema tamo vakih ko kod nas.... tamo su sve neke blijede i neuhranjene,hodaju u nekim visokim cipelicama,koje bi zapele u podu u mojoj štali, a i nose kratke šosiće,pa bi mi se na ogradu nabili svi susjedi,da vide te tanke nogice,a da ne spominjem da neznaju kuhat i pite pravit... a ove prave seoske su sve ko od stijene odvaljene,noge ko balvane imaju,a i crvane su u licu,pošto ih krava ujutro repom šiba,dok muzu...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:35   #32
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Bio sam ti ja jednom u velikom gradu,nema tamo vakih ko kod nas.... tamo su sve neke blijede i neuhranjene,hodaju u nekim visokim cipelicama,koje bi zapele u podu u mojoj štali, a i nose kratke šosiće,pa bi mi se na ogradu nabili svi susjedi,da vide te tanke nogice,a da ne spominjem da neznaju kuhat i pite pravit... a ove prave seoske su sve ko od stijene odvaljene,noge ko balvane imaju,a i crvane su u licu,pošto ih krava ujutro repom šiba,dok muzu...
To su prave cure a ne ove niš koristi.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:39   #33
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Bio sam ti ja jednom u velikom gradu,nema tamo vakih ko kod nas.... tamo su sve neke blijede i neuhranjene,hodaju u nekim visokim cipelicama,koje bi zapele u podu u mojoj štali, a i nose kratke šosiće,pa bi mi se na ogradu nabili svi susjedi,da vide te tanke nogice,a da ne spominjem da neznaju kuhat i pite pravit... a ove prave seoske su sve ko od stijene odvaljene,noge ko balvane imaju,a i crvane su u licu,pošto ih krava ujutro repom šiba,dok muzu...
Eee...ima u gradu šesnih i kršnih žena, e al trebaš znat nać...nemožeš ti na špicu pa gledat tamo one sa guči muči torbama...normalno da nećeš tamo nać seosku pucu...
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:40   #34
u čemu je uopće problem? pretpostavljam da si animalno privlačan kad živiš među tolkim životinjama, pa ti žene same padaju pred noge.

aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:40   #35
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Bio sam ti ja jednom u velikom gradu,nema tamo vakih ko kod nas.... tamo su sve neke blijede i neuhranjene,hodaju u nekim visokim cipelicama,koje bi zapele u podu u mojoj štali, a i nose kratke šosiće,pa bi mi se na ogradu nabili svi susjedi,da vide te tanke nogice,a da ne spominjem da neznaju kuhat i pite pravit... a ove prave seoske su sve ko od stijene odvaljene,noge ko balvane imaju,a i crvane su u licu,pošto ih krava ujutro repom šiba,dok muzu...
Mogu ja musti krave i u štiklama
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:40   #36
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Eee...ima u gradu šesnih i kršnih žena, e al trebaš znat nać...nemožeš ti na špicu pa gledat tamo one sa guči muči torbama...normalno da nećeš tamo nać seosku pucu...
a kaj je to špica? To je ono na kaj se napikneš?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:48   #37
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
a kaj je to špica? To je ono na kaj se napikneš?
Joj Tehnotroniče...možda ipak da ne tražiš ženu u gradu...

A eno gore ti se nudi neka sa štiklama u staji...pa probaj...
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:51   #38
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Mogu ja musti krave i u štiklama
Dođi mala u moju staju,da te krave po koraku znaju
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:52   #39
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
u čemu je uopće problem? pretpostavljam da si animalno privlačan kad živiš među tolkim životinjama, pa ti žene same padaju pred noge.

Misliš, ko Tarzan?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 18:00   #40
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Dođi mala u moju staju,da te krave po koraku znaju
Više nisam sigurna jel te volim ili mrzim
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.