Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2012., 19:04   #21
Sve je to jedna velka muljaža. Do love se nije moglo već od rujna prošle godine, a Krentschker je uračunao svoje provizije sa studenim. ( Vidla to u "pregledu portfelja" koji je K. poslao Momentumu.)
Momentum još uvijek nije sklopio ugovor s Templetonom, a kad će, ne zna se. Meni su rekli da neće uzeti proviziju za vođenje portfelja za ove mjesece dok nisu sklopili ugovor, ali će naplatiti postotak ( ovisno o visini love) kod isplate. Samo se nadam da ćemo ipak moći dići barem to što je preostalo.
U svakom slučaju, ovi iz K su fakat lopine!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 08:48   #22
da li je netko saznao što god novoga?
__________________
izazivajmo nerede bilo kad i bilo gdje
rock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:18   #23
Uz pozdrav svima, ja upravo popunjavam i pokušavam se snaći sa gomilom papira dokumentacije Momentum brokeri. Dugo sam čekao i razmišljao što napraviti, čitaj čekao što će netko drugi napraviti i objaviti na ovom istom forumu, dok nisam malo prije razgovarao sa M.B.
Ključno je raspolagati sa svojim novcima na ovaj ili onaj način, čitaj sa ovom ili onom štetom , koje možemo dobiti prodajom udjela M.B.-u ili nastaviti kupovinu recimo redovitim ulaganjima.
Sve je to moguće tek ako ispunimo, ovjerimo i pošaljemo dokumentaciju u M.B.
Ljudi na nama je da odlučimo da li se prepustiti posredovanju M.B., koji su prema HANFI certificirani brokerski posrednici, ili pokupiti lovu i bježanija. Na kraju je najvažnije da je to moguće i ostvariti.
__________________
second first
makondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 14:00   #24
Meni su rekli da još nisu sve uredili sa Templetonom, tako da, potpisanim ili nepotpisanim ugovorom s MB, itako nemrem još do love. Zato čekam.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 14:39   #25
A meni je gđa. sa druge strane žice potvrdila da mogu raspolagati sa svojim novcima, prodati udjele, ili nastaviti sa kupnjom udjela u fondu kad god hoću.
Ja krećem...
__________________
second first
makondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 13:15   #26
Ljudi, jel netko od vas koji ste sklopili ugovor s Momentumom ev. prodao svoje udjele i dobio lovu?
Ja sam zahtjev dala, ali vele da to duuugo traje jer T prebacuje K-u, a ovi onda M-u....u svakom slučaju, voljela bih znati jel netko došao do svoje love...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 12:40   #27
Nadam se da ste svi došli do svoje love! Ja jesam. Poslala zahtjev za prodaju 7.11. i 9.11. mi lova bila na računu!!!!
queensland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.