Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2012., 12:32   #41
To sa djecom je nikakav problem šta jedna dobra redukcija struje u trajanju od 18 sati pa do 07 ujutro jedno 5 dana ne bi rješila za tren.

Dite ili dica nisu igračke pa da se to nabavlja na veliko po komadima. To je zajebana utakmica od začeća do punoljetnosti pa i dalje.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 18.12.2012. at 13:08.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 14:13   #42
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
I ? Je li sve ispalo onako kako si isplanirala ? Slavo moja ne zafrkavaj ? Mislim da si nikada nista ne moze sa sigurnoscu isplanirati . Neki siri okvir ok ,ali bas sve ne .
Drugo ,ti ih imas petero ,znaci da si i tekako pridonijela i dala svoj obol ovoj zemlji .

Hajd sada ohrabri ove druge da krenu sa radom ? ustvari de ohrabri muskice i reci im da je jako lijep zivot porodice ?
Ma ja ti zapravo vjerujem u onu: Ako hoćeš nasmijati Boga, pričaj mu o svojim planovima.

Da, imali smo širi okvir, za ostalo imamo vjere. Istina je da su nam se želje ostvarile.

A što se tiče pronatalitetne politike na MK, ne znam, pa ima tu očeva već i marijači je potencijalna divna majka. Ovi neki iz dijaspore što nam pišu mislim da imaju već po troje, a treba ove domaće potaknuti na treće. Treće dijete donosi puno veće troškove od prvih dvoje - uglavnom je potreban veći stan, automobil, ... zato su i veće povlastice i usluge - roditeljski dopust do 3 godine, veća novčana davanja (grad Zagreb npr. daje 54 000 kn za treće), lakši upisi u vrtić, dodatak na dječji doplatak (još dodatnih 500 kn)... Mislim nije da će to nekoga nagovoriti na treće ako ga neće, ali će možda olakšati malo odluku onima koji žele treće.



Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Potpisujem od rijeci do rijeci
Svaka ti cast, postat ces mi uzor.
Tocno takva zena i majka zelim biti.
Ajme, neugodno li mi je. Hvala.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 14:21   #43
onaj koji se rodio pametan, nije nikad nikog tjerao od sebe. to sto ce sad fejkeri i ono kako vjetar puse reci aj vratite se... ja im se ne bi vratio

i ima jedna poslovica koju sam ja smislio onaj koji se vrati jednom, vrati ce se opet i opet

Zadnje uređivanje MillionMan : 18.12.2012. at 14:27.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 14:34   #44
Talking

Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
onaj koji se rodio pametan, nije nikad nikog tjerao od sebe. to sto ce sad fejkeri i ono kako vjetar puse reci aj vratite se... ja im se ne bi vratio

i ima jedna poslovica koju sam ja smislio onaj koji se vrati jednom, vrati ce se opet i opet
Možeš li, molim te, malo pojasniti što si htio reći?
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:24   #45
ne znam kakve to uvjete neki žele za svoju djecu... najnoviji Iphone 27 i pripadajući tablet, najskuplje Nike tenisice, playstation 8 i 500 igara, mjesec dana skijanja i mjesec dana ljetovanja, Ferrari za 18. rođendan?
pa nisu materijalne stvari ono što čovjeka čini sretnim, ne odgaja se dijete tako da mu se sve kupuje (zapravo je i dio odgoja da se djetetu ne kupuje sve što poželi), dijete mora naučiti da se mora potruditi u životu ako hoće nešto postići i imati...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:31   #46
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne znam kakve to uvjete neki žele za svoju djecu... najnoviji Iphone 27 i pripadajući tablet, najskuplje Nike tenisice, playstation 8 i 500 igara, mjesec dana skijanja i mjesec dana ljetovanja, Ferrari za 18. rođendan?
pa nisu materijalne stvari ono što čovjeka čini sretnim, ne odgaja se dijete tako da mu se sve kupuje (zapravo je i dio odgoja da se djetetu ne kupuje sve što poželi), dijete mora naučiti da se mora potruditi u životu ako hoće nešto postići i imati...
Eto sad me i ti tjeras da budem ozbiljna
Vec sam napisala kakve uvjete zelim za svoje dijete:
Zelim da bude sito, pod krovom, sretno i zdravo. Dakle zelim mu priustiti ono sto mu treba i ne pricam o preseravanju.
Uvjeti u kojima ne zelim imati dijete su oni u kojima ne znam hocu li imati posao kad se vratim s porodiljnog, hoce li mi trenutni stanodavac otkazati stan ako dijete bude preglasno plakalo, hoce li lova koju moj dragi i ja zaradimo biti dovoljna za stanarinu, rezije, hranu i ostale esencijalne potrebe.
Nadam se da ne trazim previse.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:46   #47
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Uvjeti u kojima ne zelim imati dijete su oni u kojima ne znam hocu li imati posao kad se vratim s porodiljnog, hoce li mi trenutni stanodavac otkazati stan ako dijete bude preglasno plakalo, hoce li lova koju moj dragi i ja zaradimo biti dovoljna za stanarinu, rezije, hranu i ostale esencijalne potrebe.
a ko ti išta garantira u životu?
može firma u kojoj radiš propasti nevezano za tvoj porodiljni, tip koji ti iznajmljuje stan može odlučiti da ga proda, tvoj frajer može naći drugu...
moguće je slomiti nogu na skijanju pa svejedno ljudi odlaze skijati i uživaju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 17:12   #48
Nekada su se ljudi voljeli, a stvari koristile. Danas je obrnuto - stvari se vole, a ljudi koriste...
ly erg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 17:20   #49
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sto se moze ocekivati iz ovih masonsko-feministicko-iredentistickih odgovora
muski idu po kafanama i nece nam praviti djecu
pa naravno da ce ici po kafanama kad ste vrazi..a ko sa vrazima sadi..cak i kad se vrati kuci nije mu do slusanja zenskog bulsita..
a zasto je to tako?..nekad su zene imale vise djece..zato sto ste se promjenile..mislite da ste to napravile na bolje..zbilja?
ko vam je to rekao ..udruga babe? vasi prijatelji na fb, vasi omiljeni voditelji na rc..modni macak?
ovdje zenske na MK vode politiku rvatskog sabora..skreni pricu s problema.. sto vi muski znate o djeci ako ih nemate/imate..treba li doktor spasti s krova i slomiti nogu da bi znao kako se lijeci takav bolestnik..
sto se tice spominjanja ZK u ovaj predivni jutarnji sat ne bih zelio pisati o tom leglu zmija..

bitka kod siska 1593: turci su navaljivali pokusavajuci osvojiti utvrdu stari grad ali malobrojni branitelji zajedno sa svojim zenama su se borili do zadnje kapi krvi uspjevajuci je obraniti
bitka kod siska 2012 (ovako bi danas izgledala): turci su navaljivali pokusavajuci osvojiti utvrdu stari grad ali malobrojni branitelji su se borili do zadnje kapi krvi pokusavajuci je obraniti dok su njihove ozene bile izdvojene pored save drzeci klitorise u rukama i deruci se..sada me sulejmane
bitka kod siska 2212: turci su prosli pored utvrde stari grad ne usudjujuci se dirati neke babe koje su se tukle oko smeca iz kontejnera
a ti si otišo na kvasinu ili si se totalno posuljio :ne za:

Quote:
Nick Jeger kaže: Pogledaj post
Zašto nemaš uz sebe muškarca koji tebi i djetetu može osigurati bolju egzistenciju?
Većina ovakovih proračunatih brakova ne opstaje, i jadna li je žena koja se udaje kako bi joj muškarac osigurao egzistenciju.
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
u Hr. ima vise vibratora neg dice stoje nedopustivo
zato si ti svoju mrcinu odšetao u drugu zemlju..kako bi posijao sjeme?
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne znam kakve to uvjete neki žele za svoju djecu... najnoviji Iphone 27 i pripadajući tablet, najskuplje Nike tenisice, playstation 8 i 500 igara, mjesec dana skijanja i mjesec dana ljetovanja, Ferrari za 18. rođendan?
pa nisu materijalne stvari ono što čovjeka čini sretnim, ne odgaja se dijete tako da mu se sve kupuje (zapravo je i dio odgoja da se djetetu ne kupuje sve što poželi), dijete mora naučiti da se mora potruditi u životu ako hoće nešto postići i imati...
nešto pametno...ajde Bogu fala...već sam se zabrinula
u pravilu veći broj djece imaju osobe sa minimalnim prihodima i slabe socijalne situacije...
Mislim da je cjelokupna socio-kulurološko-moralna situacija Hrvatske takova da ne daje neki veliki mud za brojnom obitelji, je li to odgovorno roditeljstvo ili komotnost nisam ulazila u ta razmišljanja, koliko volim ovu svoju zemlju, toliko uz sve događaje i beketanje stoke sitnog zuba u njoj polako mi se živo jebe oće li opstati... u ostalom Zvonimirova kletva se obistinjuje, možda nam treba jedan austrougar bez ugara ili jedan mali švabo da nas ponovo ustroji, Hrvati su kmeti i kao kmeti savršeno funkcioniraju i delaju malu nejačad
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 17:29   #50
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
To sa djecom je nikakav problem šta jedna dobra redukcija struje u trajanju od 18 sati pa do 07 ujutro jedno 5 dana ne bi rješila za tren.

Dite ili dica nisu igračke pa da se to nabavlja na veliko po komadima. To je zajebana utakmica od začeća do punoljetnosti pa i dalje.
je bome... ja to srećom nisam prije znao... pak sam jebo kak zajec... i zajebo sam crnu smrt na bijelom konju kaj jaše kroz rvatsku... dvaput... kaj znam
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:35   #51
kao prvo ne mogu odgovoriti na sve postove pa necu ni na jedan

kad opet malo bolje razmislim mozda je i bolje ovako..jer vidimo kako rvatice (ne)odgajaju djecu..svaka koja rodi misli da je rodila malog boga i da je njeno dijete najpametnije i zlatno..a djeca poglupa igraju samo video igreice jer mama za njih nema vremena jer je sulejman na telki..pa unda repriza rc, pa modni macak s novom kritikom, pa seks end d siti, pa tamo vamo... a mali naravno trazi njeznosti pa postane huligan pa onda opljacka banku..il jos gore postane politicar..trebaju li takva djeca? ne trebaju
drage rvatice navalite na dilde, bolje i nije za vas, jer i kad bi imale djecu ona bi vas otjerala u staracki..doduse i ovako cete zavrsiti u starackim domovima gdje cete dati cijelu pemziju i dosadjivacete okolo nekima da vas posudi s casicom razgovora
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 22:16   #52
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kao prvo ne mogu odgovoriti na sve postove pa necu ni na jedan

kad opet malo bolje razmislim mozda je i bolje ovako..jer vidimo kako rvatice (ne)odgajaju djecu..svaka koja rodi misli da je rodila malog boga i da je njeno dijete najpametnije i zlatno..a djeca poglupa igraju samo video igreice jer mama za njih nema vremena jer je sulejman na telki..pa unda repriza rc, pa modni macak s novom kritikom, pa seks end d siti, pa tamo vamo... a mali naravno trazi njeznosti pa postane huligan pa onda opljacka banku..il jos gore postane politicar..trebaju li takva djeca? ne trebaju
drage rvatice navalite na dilde, bolje i nije za vas, jer i kad bi imale djecu ona bi vas otjerala u staracki..doduse i ovako cete zavrsiti u starackim domovima gdje cete dati cijelu pemziju i dosadjivacete okolo nekima da vas posudi s casicom razgovora
ja želim u starački i tamo ću biti mažoretkinja...
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:10   #53
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
je bome... ja to srećom nisam prije znao... pak sam jebo kak zajec... i zajebo sam crnu smrt na bijelom konju kaj jaše kroz rvatsku... dvaput... kaj znam
Dva ka i ja................mi smo svoje napravili
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:39   #54
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ma ja ti zapravo vjerujem u onu: Ako hoćeš nasmijati Boga, pričaj mu o svojim planovima.

Da, imali smo širi okvir, za ostalo imamo vjere. Istina je da su nam se želje ostvarile.

A što se tiče pronatalitetne politike na MK, ne znam, pa ima tu očeva već i marijači je potencijalna divna majka. Ovi neki iz dijaspore što nam pišu mislim da imaju već po troje, a treba ove domaće potaknuti na treće. Treće dijete donosi puno veće troškove od prvih dvoje - uglavnom je potreban veći stan, automobil, ... zato su i veće povlastice i usluge - roditeljski dopust do 3 godine, veća novčana davanja (grad Zajetujem ti da greb npr. daje 54 000 kn za treće), lakši upisi u vrtić, dodatak na dječji doplatak (još dodatnih 500 kn)... Mislim nije da će to nekoga nagovoriti na treće ako ga neće, ali će možda olakšati malo odluku onima koji žele treće.
Ne znam zasto i sta te iritiralo u ovom sirom okviru ? Licno mislim da je najbolje imati parne brojeve . Savjetujem ti da se das na posao ? Sada sve je ovo jako pozitivno i ohrabrujuce za preve tri godine rasta a sta ces kada napune osamnaest ? I da se osvrnem na Mariachi i njegove majcinske osjecaje ,pa slazem se sa tobom u svemu ,samo mi se cini da je jako anxi
ozna majka . Vjecito je u brizi .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:57   #55
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kao prvo ne mogu odgovoriti na sve postove pa necu ni na jedan
Ajde neka

Quote:
kad opet malo bolje razmislim mozda je i bolje ovako.
Vidiš kako leđa mogu biti mekša od trbuha

Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto i sta te iritiralo u ovom sirom okviru ?
Marijači me iritira, da me nisu njegovi postovi zadržavali imala bi još barem 4 komada

Quote:
Licno mislim da je najbolje imati parne brojeve . Savjetujem ti da se das na posao ?
Dobro, hvala na savjetu.

Quote:
Sada sve je ovo jako pozitivno i ohrabrujuce za preve tri godine rasta a sta ces kada napune osamnaest ?
Pa ne znam ja, to svatko sebi planira. M imamo puno vjere i neke okvirne planove.
Quote:
I da se osvrnem na Mariachi i njegove majcinske osjecaje ,pa slazem se sa tobom u svemu ,samo mi se cini da je jako anxiozna majka. Vjecito je u brizi .
Ma, to se brzo sredi, malo lopate to odmah istjera.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 01:35   #56
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post

zato si ti svoju mrcinu odšetao u drugu zemlju..kako bi posijao sjeme?

zato stom dopizdilo vucarat cure zaruke godnu dana i drkat a nisan zna kako ga ugurat u supcic nece pa nece a ulja nije unda bilo sicase ono par nenpar redukcija i to undasansi umislija damije prevelik za nase prostore ode ja na Zapadaj a i nisan ima ni za peceno kestenje znas oni livak sa cigo natrpa e reko nes ovo vise trpit emsi zejan picke emsi gladan i tako popravi ja vodje svabama argrntincin i ukrajincin krvnu sliku jebesme glupa,
a i nisan neka mrcina vidin i san kase napijen u srpskon restoranu i rastiran sve i popnense na stol i izvadin kitu jebesmi sve uvik se tu nadje neki crnac dame provocira caksansi i umislija dame jedan te isti prati po diskacin al rjesicu ja to nisan ja gadjiv
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo

Zadnje uređivanje Tudumsson : 19.12.2012. at 01:41.
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 08:45   #57
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
popnense na stol i izvadin kitu jebesmi sve uvik se tu nadje neki crnac dame provocira caksansi i umislija dame jedan te isti prati po diskacin al rjesicu ja to nisan ja gadjiv
Nemoj ? Stavi ga na ignore !

ps. obozavam te i u kontrario od Tete Elze kuzim te kao da smo se skupa u vrticu igrali .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 09:22   #58
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
zato stom dopizdilo vucarat cure zaruke godnu dana i drkat a nisan zna kako ga ugurat u supcic nece pa nece a ulja nije unda bilo sicase ono par nenpar redukcija i to undasansi umislija damije prevelik za nase prostore ode ja na Zapadaj a i nisan ima ni za peceno kestenje znas oni livak sa cigo natrpa e reko nes ovo vise trpit emsi zejan picke emsi gladan i tako popravi ja vodje svabama argrntincin i ukrajincin krvnu sliku jebesme glupa,
a i nisan neka mrcina vidin i san kase napijen u srpskon restoranu i rastiran sve i popnense na stol i izvadin kitu jebesmi sve uvik se tu nadje neki crnac dame provocira caksansi i umislija dame jedan te isti prati po diskacin al rjesicu ja to nisan ja gadjiv
Ja cu za tvoje postove morat zaposlit prevoditelja

Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 10:03   #59
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
zato stom dopizdilo vucarat cure zaruke godnu dana i drkat a nisan zna kako ga ugurat u supcic nece pa nece a ulja nije unda bilo sicase ono par nenpar redukcija i to undasansi umislija damije prevelik za nase prostore ode ja na Zapadaj a i nisan ima ni za peceno kestenje znas oni livak sa cigo natrpa e reko nes ovo vise trpit emsi zejan picke emsi gladan i tako popravi ja vodje svabama argrntincin i ukrajincin krvnu sliku jebesme glupa,
a i nisan neka mrcina vidin i san kase napijen u srpskon restoranu i rastiran sve i popnense na stol i izvadin kitu jebesmi sve uvik se tu nadje neki crnac dame provocira caksansi i umislija dame jedan te isti prati po diskacin al rjesicu ja to nisan ja gadjiv
tada još i duplo vidiš...
teške su tebe brige od vamo poslale tamo
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 19:39   #60
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Eto sad me i ti tjeras da budem ozbiljna
Vec sam napisala kakve uvjete zelim za svoje dijete:
Zelim da bude sito, pod krovom, sretno i zdravo. Dakle zelim mu priustiti ono sto mu treba i ne pricam o preseravanju.
Uvjeti u kojima ne zelim imati dijete su oni u kojima ne znam hocu li imati posao kad se vratim s porodiljnog, hoce li mi trenutni stanodavac otkazati stan ako dijete bude preglasno plakalo, hoce li lova koju moj dragi i ja zaradimo biti dovoljna za stanarinu, rezije, hranu i ostale esencijalne potrebe.
Nadam se da ne trazim previse.
sto znaci priustiti?..koliko ces platiti za kolica djetetova? oces li djetetu kupovati cipele dok ne prohoda? ako bude kcer oce li imati vise od 3 para dok ne pocne u skolu..moze li odjeca biti polovna na tek rodjenom djetetu?..
itd..vi zene da vam muzevi tancaju na topcideru ne bi imale dovoljno denega..oce li sljedeca godina biti bolja? nece..a za dvije godine? nece..da su tvoji roditelji tako razmisljali ti zasigurno ne bi sada pisala po forumu...

nase (pra)bake su imale vise od dvoje djece.. nisu radile..sva djeca odrasla, ziva i zdrava...nisu imali ni ajfone, ni internet, nit su nosili sarmu na skijanje u austriju...i bili su srecniji od danasnjih generacija...

sto se tice standarda..nikad..i repeat...nikad gradjanima rvatske nije bilo bolje..to sto su neki dizali kredite i trosili ..bilo je tog i prije..kad su u ex-yu islo ovako na godisnje, telka 100 eura ( i to u boji)..place danas nizu bog zna sto ali mozes kupiti za jednu i tv, i bicikl i sat za sto se nekad radilo mjesecima..bolja se auta nose, zivi se zdravije...ali pohlepniji smo..no kad dodje pemzija a pastaljon ju ne donosi bit ce..ah da mi je ova pamet
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger