Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2015., 08:15   #41
Kada pocinje total sale? Sad vec ili iza Nove godine?
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 15:39   #42
Hi M..., imas na njihovoj stranici. Ja zivim relativno blizu i cesto gledam tu stranicu

http://www.mcarthurglen.com/at/desig...t-parndorf/en/

Sad ima neka rasprodaja, ali mislim da nije totalka nekad sredinom 1. mjeseca bi trebala poceti.
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 09:38   #43
Nije Parndorf, ali je McArthur Glen.

Je li bio netko u njihovom outletu u Italiji kraj Noventa di Piave u zadnje vrijeme?
http://www.mcarthurglen.com/it/noven...ner-outlet/en/

Kakav je u usporedbi s Parndorfom? Isli bi ovaj put tamo jer je ipak blize Zagrebu od Parndorfa.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 10:06   #44
vodi mene u noventa di pjave bila sam tamo pre dve godine i lepo sam se nakupovala u maloniju i vileroju i bohu.
meni se tamo svidja. 300ak metara od glenmerkartursa imas i maks marin autlet difuzione tesile, tako da jednim udarcem mozes ubiti vise muva.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 10:28   #45
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
vodi mene u noventa di pjave bila sam tamo pre dve godine i lepo sam se nakupovala u maloniju i vileroju i bohu.
meni se tamo svidja. 300ak metara od glenmerkartursa imas i maks marin autlet difuzione tesile, tako da jednim udarcem mozes ubiti vise muva.

Znaci, dobro je. Super, hvala ti.

Malo me razocaralo sto na njihovoj stranici vidim da nemaju bas ducana sa stvarima za kucu kao sto imaju u Parndorfu. Sad vidim da ti spominjes Villeroy and Boch pa se nadam da jos uvijek imaju i toga.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 11:02   #46
ima vileroj, kako nema

http://www.mcarthurglen.com/it/noven...n/the-brands/#

kupila sam predivne tanjire i solje, razne cinije, za mali novac. veliki tanjiri su bili ispod 5 eura. zao mi sto nisam kupila celu radnju.


jedino sto je bilo kretenski je losa hrana. na kraju sam jela neku groznu slanu picu, a onda zajeb, nigde nema vode, osim bocice vode po 2 eura. a pica je bila toliko slana da sam morala popiti 2 boce. nikad nisam prezalila ta novac, vidis da i sad pricam o njemu

dakle, ponesi svoju vodu
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 13:52   #47
Parndorf Outlet Austrija

Hvala.

Vidim sad da ima Villeroy ali nema Le Creuset koji ima u Parndorfu.

I da, vec sam pregledom stranice vidjela da je ponuda hrane losa. U Parndorfu ima Nordsee.
__________________
Easily distracted by shiny objects.

Zadnje uređivanje coffeebreak : 31.12.2015. at 14:51.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 10:07   #48
pozdrav, ide li netko u Pandorf kroz ovaj mjesec? trebalo bi mi kupiti puder koji ne znam gdje drugo imaju osim u Loreal outletu u Pandorfu.
Rijec je o Maybelline fit me u nijansi 120. uz proviziju naravno! ako netko moze napraviti ogromnu uslugu bila bih zahvalna !
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 13:54   #49
pitaj i na kozmi, tamo bi se mogla naci koja forumasica
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 14:02   #50
hocu :*
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 10:18   #51
Jel ide ko slučajno u taj http://www.mcarthurglen.com/it/noven...n/the-brands/# ?????
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 14:42   #52
Jel netko bio u Austriji ovih dana? ja se spremam u subotu pa me zanima kakva je ponuda
jankoos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 18:22   #53
Quote:
jankoos kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u Austriji ovih dana? ja se spremam u subotu pa me zanima kakva je ponuda
Ja sam bila vikend prije Božića, pa evo ukratko: u Ralph Laurenu gužva kao da se stvari dijele besplatno, veliki redovi, ali sve brzo ide, ulovila predivan kaput od 100% vune za 100€
U Furli je većina torbi bila snižena 30-50%, bilo je i većih sniženja, ali to su uglavnom modeli koje s razlogom nitko nije kupovao.
Burberry je imao dosta veliko sniženje, prekrasnih kaputa se moglo naći za 400-500€, nekih vestica po 100ak, polo majice 70-100€. Šalovi su bili 250-350€, ali s razlogom ih također nitko nije kupio
U Hilfigeru su košulje oko 70€, hoodice također cjenovno tu negdje, ostalo nisam baš gledala. Bilo je balerinki (onaj njihov klasični model) po 60€, čizme za 100€, ali su svi brojevi bili rasprodani (ostale su samo 42).
The Body Shop je imao body buttera po 7€, dobar izbor, puno toga sniženo, neke kremice za ruke po 5€ itd.
Najveći problem svugdje je izbor brojeva - ja nosim XS ili S veličinu pa sam mogla gotovo svugdje birati, cipele 37 što je također bilo izbora. Sestri sam htjela uzeti košulju M veličinu i znatno je manji izbor za nju nego za mene.
Pitaj ako te nešto specifično zanima, možda budem mogla pomoći
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:15   #54
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Ja sam bila vikend prije Božića, pa evo ukratko: u Ralph Laurenu gužva kao da se stvari dijele besplatno, veliki redovi, ali sve brzo ide, ulovila predivan kaput od 100% vune za 100€
U Furli je većina torbi bila snižena 30-50%, bilo je i većih sniženja, ali to su uglavnom modeli koje s razlogom nitko nije kupovao.
Burberry je imao dosta veliko sniženje, prekrasnih kaputa se moglo naći za 400-500€, nekih vestica po 100ak, polo majice 70-100€. Šalovi su bili 250-350€, ali s razlogom ih također nitko nije kupio
U Hilfigeru su košulje oko 70€, hoodice također cjenovno tu negdje, ostalo nisam baš gledala. Bilo je balerinki (onaj njihov klasični model) po 60€, čizme za 100€, ali su svi brojevi bili rasprodani (ostale su samo 42).
The Body Shop je imao body buttera po 7€, dobar izbor, puno toga sniženo, neke kremice za ruke po 5€ itd.
Najveći problem svugdje je izbor brojeva - ja nosim XS ili S veličinu pa sam mogla gotovo svugdje birati, cipele 37 što je također bilo izbora. Sestri sam htjela uzeti košulju M veličinu i znatno je manji izbor za nju nego za mene.
Pitaj ako te nešto specifično zanima, možda budem mogla pomoći
nadam se da ću si pronaći neku torbu - male ili srednje veličine u Guessu ili Korsu. Patim za MK mini jet set modelom već neko vrijeme
jankoos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:25   #55
I mene zanima Guess. Kakvo je stanje u njemu sa torbama i cijenama ? bila sam jucer u Becu u Guess-u i cijene su -50 % ali slabo izbora.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 09:56   #56
Quote:
jankoos kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u Austriji ovih dana? ja se spremam u subotu pa me zanima kakva je ponuda
Bio ja. U Rl cijene jako snizene, majice sa 155 eura na 29. Problem je sto nema dugih rukava. Ako trazis muske brojeve ala xl koji se najcesce traže isto je malo problematicno. Nevezano za ovu temu, isto mi se cini da kvaliteta Rl opada iz godine u godinu. Kupio sam dvije nove kosulje, bolje mi pod rukom na opip izgledaju moje stare Rl kosulje nego ove nove.
U HB ti je ludilo sniženje, traperice po 29-35 eura. Muski remeni po 40 eura.
Th nema ništa zanimljivo osim muskih balonera. Postavljeni svilom, 100 eura komad snizenje sa 400 eura. Zao mi je sto nisam uzeo jedan tamno plavi.
Milijardu kineza i japanaca iakp smo isli radnim danom.
Diesel, burberry i armani mozes slobodno zaobići.
Ecco ti cijene imao skoro kao u Hrv. Geox ima ok sniženja ali i ogromnu gužvu. Lacoste prazan.
Imam osjećaj kao da citav centar nije još nadopunio zalihe od bozica i nove godine.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:59   #57
Ima netko da je bio ovih dana u outletu? Kakvo je stanje? Jel dobra ponuda?

Idem 14.1. ali na jedan dan, trebam birati hoću li u Outlet ili SCS..
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 20:48   #58
Zna li netko kada pocinje pravo snizenje u Pandorfu?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 14:28   #59
isto pitanje, imaju li kakve dodatne popuste na već sniženu robu sad tokom zime? idem na službeni put u četvrtak do beča (12.1.) pa vrijedi li se zavratiti u pandorf?
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 17:55   #60
Evo ekipa bila taman jucer u Pandorfu pa da napisem ukratko...
Sve u svemu nis posebno. vecina stvari je na -30% i na -50%. Pa takva snizenja nadjem cak i u zagrebu, to se ne zove outlet.
S tim da izbor nije neki (pogotovo stvari snizene vise od 30% - vise nema brojeva). Nisam uspjela naci zimski kaput u velicini s a da nije preruzan, nisam uspjela naci normalne cipele (vel. 37 iako je bilo lijepih, nije bilo brojeva).

u Hugo Bossu je zenski odjel minijaturan sa nista posebno stvarima, a vecina na -30%. A samo sam htjela naci kvalitetne normalne hlace ili suknju za posao, za do 100 eur. Mo's mislit. Muski odjel je puno veci pa je moguce da bi muskarci i bili zadovoljni.

E sad, buduci da sam zadnjih godina postala prava shoppingholicarka, normalno da nisam otisla praznih ruku . RL je imao dobro snizenje pa sam kupila par vestica i trapke (al je ful probrana roba vec) i jednostavne skinny diesel trapke jer su mi trebale nove hitno (110eur -dobro prosla ili ipak ne ? ). Al da sam zadovoljna nisam, kazem, to sam uz malo truda mogla sad iza nove godine naci i u zg, a ne u outletu gdje jos reklamiraju zimsku rasprodaju.

Tako da summa sumarum: ako ste u Becu, Bratislavi i imate vremena - svratite, da se naci i dobrih snizenih komada. Ali ako mislite potegnut iz Hrvatske samo do Pandorfa, mislim da se ne isplati. Bar ne trenutno.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.