Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 12:55   #2001
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Feeeeensi, aaa! Hvala ti od srca! Našla sam je

Bila je na mom stolu (ne znam koja je to strana svijeta , ali je okolo skroz šareno) i to ni manje ni više NEGO u vrećici. Evo, nemam pojma kako, ALI tamo je dospjela. A u toj vrećici su skripte koje mi više ne trebaju i koje sam mislila baciti Tako mi i treba kad mi je na stolu vječni kaos

Baš sam sretna!! I da ne povjeruješ! Krenula sam upravo od te vrećice koja stoji na donjoj polici stola I još sam pogledala na sat pomislivši kako će mi trebati bar sat vremena da sve to prekopam Nisam bila nimalo optimistična obzirom da sam već par puta pretražila sve oko stola. A da ne bacim tu vrećicu spasilo me samo moje "budem sutra" Juuuupi!!
Super, drago mi je!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:12   #2002
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Hoću li ja naći novčanicu od 100 kn koje mi je kod kuće u kuhinji kliznula kroz prste, i jednostavno ne znam kamo se djenula,od toga događaja je proslo mjesec dana. Zagreb,12.31.
ASC=18Sco29
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjena!
Vladar, jupiter je u 10 kuci u znaku Device. Ona je u sobi za rucavanje, mozda je odletela u orman sa hranom ili je u spajzu, ako je u blizini neki kofer sa knjigama pogledajte tamo, ili ako su neke novine u blizini pogledajte tamo, ili pogledajte u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u fijoci ili ormanu, kesi, ispod ili izmedju necega. Pogledati kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG
u blizini boja: plava, tamnocrveno, lila, narandzasta

POF je u znaku Skorpije u 1 kuci. Potrazite je u blizini cesme, u blizini ustajale vode/neka vaza sa cvecem, u najprljavijem delu stana, u blizini mesta gde drzite neplacene racune, blizini mesta gde drzite lekove, u blizini vrata ili prozora a treba potraziti i u odecikoju ste tog dana nosili.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja:bordo, braon, crna,
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:25   #2003
Znam da je vaša dobra volja odgovoriti na pitanje, tu nema diskusije. Bilo je dana kad je bilo teško i molila sam za odgovor. Nikad mi niste o0dgovorili i rekla sam - više nema. Ali, pokušat ću još jednom jer mi nešto nije jasno.
Osobnu iskaznicu imam u novčaniku i skoro nikada je ne koristim. Trebala mi je neki dan i kao da je u zemlju propala. Više je nema a ja ne znam gdje da tražćim jer ju uopće nisam vadila niti koristila. Ako se smilujete dobro, a ako ne stvarno neću više pokušavati. Bjelovar 01.09.2016. 21.30
Hvala unapred.
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:33   #2004
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=5Sag05
Obzirom da je Saturn u 1.kuci i Mesec u praznom hodu mislim da se Hrvatska nece plasirati u polufinale.
Hrvatska je predstavljena Jupiterom a Francuska Merkurom i to rx. Po dostojanstvima Merkur je jaci i vladar je Jupitera a cinjenica da je retro govori da ce pobediti kao i prosli put kad su igrali - 2004.god.
Hvala fensi. Jaaako me zanima kak bude.
life35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:34   #2005
Quote:
luanalu kaže: Pogledaj post
Znam da je vaša dobra volja odgovoriti na pitanje, tu nema diskusije. Bilo je dana kad je bilo teško i molila sam za odgovor. Nikad mi niste o0dgovorili i rekla sam - više nema. Ali, pokušat ću još jednom jer mi nešto nije jasno.
Osobnu iskaznicu imam u novčaniku i skoro nikada je ne koristim. Trebala mi je neki dan i kao da je u zemlju propala. Više je nema a ja ne znam gdje da tražćim jer ju uopće nisam vadila niti koristila. Ako se smilujete dobro, a ako ne stvarno neću više pokušavati. Bjelovar 01.09.2016. 21.30
Hvala unapred.
ASC=8Ta20
Nacices je sigurno, ne brini.
Ona moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.
Moze biti na poslu, ili neko sa posla zna gde je. Vas kucni ljubimac je mozda odvukao. U kutiji, dzepu, fijoci, kesi, koverti u necemu, izmedju necega ili ispod necega. Kod kolege sa posla. Tamo gde drzite odecu, u ugradnjim ormanima. Obicno se ne vidi. Tamo gde u kuci radis posao koji naplacujes (npr ako sijes za musterije).
Moze biti u bakalnici, restoranu, zoo vrtu, kod doktora, kod advokata ili u apoteci.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: zuta, bela, siva, kombinacija svetlih boja

POF je u znaku Bika u 1.kuci pa ona moze biti u prizemlju, sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili nekom mestu gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u torbi, u kesi...
Ona moze biti u banci, zlatari, prodavnici poklona, prodavnici tepiha, dvoranama gde se slusa opera ili popularna muzika, ili prodavnici odece.
Moze biti na mestu gde provodite najvise vremena, takodje proverite u ulaznom holu, verandu, u blizini prednjih vrata i prozora kuce. Takodje treba traziti u odeci koju ste nedavno nosili.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja: zelena, braon, roze, bela, plava,
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 20:53   #2006
Molim ako može pomoć. Partner je prije 5 dana izgubio 150 kn uvjeren da ih je skupa sa 10 kn stavio u novčanik i kasnije su u njemu bili samo tih 10.
Pitanje: hoće li naći tih 150 kn?

Zg, 20.49
crwena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:06   #2007
Hvala

Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=8Ta20
Nacices je sigurno, ne brini.
Ona moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.
Moze biti na poslu, ili neko sa posla zna gde je. Vas kucni ljubimac je mozda odvukao. U kutiji, dzepu, fijoci, kesi, koverti u necemu, izmedju necega ili ispod necega. Kod kolege sa posla. Tamo gde drzite odecu, u ugradnjim ormanima. Obicno se ne vidi. Tamo gde u kuci radis posao koji naplacujes (npr ako sijes za musterije).
Moze biti u bakalnici, restoranu, zoo vrtu, kod doktora, kod advokata ili u apoteci.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: zuta, bela, siva, kombinacija svetlih boja

POF je u znaku Bika u 1.kuci pa ona moze biti u prizemlju, sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili nekom mestu gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u torbi, u kesi...
Ona moze biti u banci, zlatari, prodavnici poklona, prodavnici tepiha, dvoranama gde se slusa opera ili popularna muzika, ili prodavnici odece.
Moze biti na mestu gde provodite najvise vremena, takodje proverite u ulaznom holu, verandu, u blizini prednjih vrata i prozora kuce. Takodje treba traziti u odeci koju ste nedavno nosili.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja: zelena, braon, roze, bela, plava,

Hvala na ljubaznom i brzom odgovoru, u slučaju da je nađem, svakako ću javiti.
Pozdrav
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 00:53   #2008
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=1Cap48

Vladar beleznice je rx toje siguran znak da ce biti nadjena!
Ona moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu ili na mestima gde cuvate vunene stvari ili u sobi sa najskupljim namestajem, na mestima gde se molite ili meditirate ili pak u sobi gde boravi bolesnik.

strana sveta: JUGOISTOK
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon

POF je u znaku Riba u 3.kuci, pa ona moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta.
Moze biti u kolima ili garazi. Ili je kod rodjaka ili on zna gde je. U stolu gde se drze pisma/knjige ili za kojim se uci. U sobi gde se gleda TV ili slusa muzika. U hodniku ili na stepenistu, kod rodjaka u kuci ili kod suseda ili u skoli.

strana sveta: SEVEROISTOK
u blizini boja: tirkiz, bela, crvenolila
Nažalost moram javiti da bilježnica do dana današnjeg nije nađena. Pregledan je doslovno svaki kutak stana, i to više puta, a izvan stvarno nigdje ne može biti jer je nisam iznosila...Moram priznati da mi se ovo stvarno nikad prije nije dogodilo, da mi stvar koju koristim svakodnevno nestane preko noći po meni je jedina logička opcija da ju je možda netko od ukućana zabunom bacio ali to je malo vjerojatno...Eto. Ako je slučajno pronađem, mogu doći javiti na kojem je točno mjestu bila, mada sumnjam da ću je naći ako već nisam. Još jednom vam hvala na trudu!
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:57   #2009
Kada ću (hoću li uopće?) ući u ozbiljnu, dugotrajnu vezu? 21:57, 4.09.2016., Opatija
orcanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:24   #2010
Ne znam može li se postaviti pitanje za drugoga, pa ako može molim odgovor na slijedeće: treba li moja kćer ostati na poslu koji je počela raditi prošli tjedan?
Zagreb, 10,24
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 11:24   #2011
Pozdrav svima,

Palo mi je na pamet jedno interesantno (bar meni) a i aktualno pitanje Po prvi put se u Hrvatskoj 11.09.2016. izlazi na prijevremene izbore.
Kao simpatizer HDZ-a postavljam pitanje da li će HDZ konstituirati novu vladu?

Kako sam o ovom pitanju dosta razmišljala, molila bih da uzmete svoje mjesto i vrijeme?

Hvala
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 13:50   #2012
Hoću li proći ispit koji sam danas pisala ? 13:45 Zagreb

Ako padnem sad, a šta sad..proći ću za dva tjedna, ALI ovaj rok nenadano nema usmenog sto mi je uvijek stres pa bih voljela sada , no ne znam, nije mi optimizam na vrhuncu Hvalaa!!!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 16:36   #2013
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Hoću li proći ispit koji sam danas pisala ? 13:45 Zagreb

Ako padnem sad, a šta sad..proći ću za dva tjedna, ALI ovaj rok nenadano nema usmenog sto mi je uvijek stres pa bih voljela sada , no ne znam, nije mi optimizam na vrhuncu Hvalaa!!!
ASC=5Sag35
Saturn u 1.kuci, Mesec u praznom hodu, nema aspekta izmedju Jupitera/Meseca/ti i Merkura/poloziti ispit pa imam utisak da je odgovor Ne.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 18:07   #2014
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=5Sag35
Saturn u 1.kuci, Mesec u praznom hodu, nema aspekta izmedju Jupitera/Meseca/ti i Merkura/poloziti ispit pa imam utisak da je odgovor Ne.
Hvala ti fensi Ma nema veze, ionako nisam bila nešto spremna nego je više bilo APP Više sreće za dva tjedna Neću onda javljati kada stignu rezultati jer vjerujem kakav je odgovor, a i moj dojam o napisanom je bio takav da ako bude prolaz, bit će "kroz iglene uši"
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 18:12   #2015
Molim vas ako netko moze pogledati, izludit cu,a ne mogu se vise ni fokusirati na ucenje.

Da li ce ove godine ipak popustiti i produziti rok diplomiranja ( da nije o 30.09.2016 vec poslije 30.09.2017) ?

Zagreb 5.9.2016 u 18.08 h

hvala
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 18:16   #2016
Poštovana, kada bih mogla izaći iz loše faze uzrokovane financijama i zdravljem, kako mene tako i mojih bližnjih?

Hvala, Zagreb 18,16H
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 18:36   #2017
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Pozdrav drustvo mislim da je proslo sest meseci od kako sam vec postavila ovo pitanje..u međuvremenu smo poceli sa koriscenjem terapije pa me sad zanima odgovor na ovo pitanje: kada cemo biti trudni? (ostati u drugom stanju)
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Vrlo brzo! Ti si Jupiter, trudnoca je stvar 5 kuce, vladar je Venera. Ovde Merkur, posto sutra krece rx, prenosi svetlost od Venere do Jupitera pa bi to bio Da odgovor i to za oko 1:20 stepena, vremenskih jedinica, odnosno za 40 dana po Marion March.
Pozdrav fensi pre par dana saznala sam da sam trudna..cak neverovatnih 6 nedelja u ovom trenutku Sto znaci da sam u trenutku postavljanja pitanja vec bila trudna ali veruj mi uopste nisam ni pretpostavljala da jesam. Danas smo culi prve otkucaje srca pa imam novo pitanje. Kog pola ce biti beba? Hvala ti puno na tumacenjima <3

https://s11.postimg.org/3pvehuhzn/as...57791_3645.gif
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 07.09.2016. at 22:11. Reason: url
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:54   #2018
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Pozdrav fensi pre par dana saznala sam da sam trudna..cak neverovatnih 6 nedelja u ovom trenutku Sto znaci da sam u trenutku postavljanja pitanja vec bila trudna ali veruj mi uopste nisam ni pretpostavljala da jesam. Danas smo culi prve otkucaje srca pa imam novo pitanje. Kog pola ce biti beba? Hvala ti puno na tumacenjima

5 kuca u znaku Ge: musko
vladar 5 kuce u znaku Vi: zensko
ASC u znaku Aq: musko
Vladar ASC-a u Sag: musko
Mesec u znaku SCo: zensko
Vladar Meseca u znaku Sag: musko
Prvi Mesecev aspekt sa Me: zensko/musko

Mislim da je dete muskog pola.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 10:19   #2019
Pozdrav!
Imam pitanje i molila bi da mi pomognete..izgubila sam osobnu kartu a prijeko mi je potrebna danas...

Dakle pitanje glasi:
Gdje se nalazi moja osobna karta? sibenik 10:18
lusita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:15   #2020
Quote:
lusita kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam pitanje i molila bi da mi pomognete..izgubila sam osobnu kartu a prijeko mi je potrebna danas...

Dakle pitanje glasi:
Gdje se nalazi moja osobna karta? sibenik 10:18
ASC=29Li20
Ima dokaza da ce biti nadjena!
Ona moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem u spavacoj sobi ili kuhinji.

Ona moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, banci ili biblioteci.

strana sveta: SEVEROISTOK
u blizini boja: drecava crvena, crna, tamno zelena i braon

Prema znaku i poziciji POF ona moze biti u prizemlju, u sobi sa koznim namestajem, u sobi sa starim namestajem, u sobi gde boravi stara osoba, u blizini frizidera ili zamrzivaca, na tamnim i nedostupnim mestima, na polici gde ima keramickih stvari, u blizini erkondisna ili mesta gde se cuvaju drva, u blizini uglova u prostoriji.

Ona moze biti na poslu, u policijskoj stanici, u kuci kod roditelja ili u kolima ili garazi. Ili je kod rodjaka ili on zna gde je. U stolu gde se drze pisma/knjige ili za kojim se uci. U prodavnici, marketu. U sobi gde se gleda TV ili slusa muzika. U hodniku ili na stepenistu, taksiju, kod rodjaka u kuci ili kod suseda ili u skoli.

strana sveta: SEVEROISTOK
u blizini boja: indigo
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.