Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 11:57   #41
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Ne, nemoj curu hvatati za struk i počinjati čagu s njom, to je malo prenapadno..
.. da .. a sta kad one tebe prime za spomenuta muda!

kaj je .. to je onda sipaticno?

starite ljudi .. starite .. neznate vi kako su agresivne postale cure .. od kad je pederluk u modi zene su preuzele stvari u svoje ruke

.. a nije to nuzno nista lose .. samo primjecujem
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:30   #42
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
na muškarcu je da pita, na ženi da kaže ne.
ne kao NE ili kao "NE" ?
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:40   #43
Odi u gym izgradi samopouzdanje kroz izgled
Nadrogiraj se
Napij se

Il odi trijezan bez ičeg navedenog od gore i vidi da to nije tako strašno
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:56   #44
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
ne kao NE ili kao "NE" ?
sad bi ti unaprijed zelio znati odgovor

pitaj i odgovorit ce ti se!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 14:04   #45
Zbilja se ne smatram dovoljno kompetentnom da komentiram jer me rijetko bare, a i rijetko kad sam išta zbarila.
Jednom doduše jesam i to jer sam pala na lika (koji mi se sviđao) i rekla mu "E jbt, ja tebe svejedno mislila barit večeras".
Što je najjače prošlo je. E tako, sad kad smo utvrdili da sam social creep, savjet time.

Ja sam uvijek padala na simpatičnost i neku spontanu ok spiku. (Doslovno, čak i kad sam ja simpatična i spontana)
E sad, ovisno gdje izlaziš i u kojim se ti to pičonima trebaš svidjeti.
Ako izlaziš na neka eminentna mjesta gdje svejedno nije bitan izgled ni osebujnost karaktera već pare pare, keš keš... izađi.
Ak izlaziš na neka ok mjesta gdje bi prošlo "E bok, ja sam taj i taj, oš popit štagod?", "Ej bok, pa kako si", il tak neka jednostavna početnička spika koju možeš razbacit u početku pa ju dotjerivat...

I nemoj ju dodirivat. Molim te nemoj.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 15:25   #46
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
Meni svi ti uleti zvuče kao blagi užas...

Poševih (prije braka)dobranu hrpicu pica,ali NIKAD,baš nikad nisam nepoznatoj u birtiješini,klubu,baru i sl rupama prišao sa tako nekim otrcanim poštapalicama i riskirao odjeb,sramotu ili,nedajbože,ozljedu ega...

Uvijek su te pice ili bile s nama u društvu,ili preko poznanika se sreli ili zajedno radili,pa joj drobim iz dana u dan pomalo,pa izađemo i ubrzo mi je faca već zaljepljena za njenu picu dok se nije ni snašla i imam je na svom teritoriju...divota

Tako da...biti zgodan je definitivno jak adut,može se i s tim daleko dogurati...
...za nas koji nemamo muda prvi prići,jelte
Da tako to rade neprivlačni muškarci (većina muškaraca je neprivlačno ženama), upoznaju cure isključivo preko društvenog kruga, jer kad bi uljetali dobijali bi brutalne odjebe.
Zato se većina ljudi upoznaje na takav način, i glupo je kad netko pita "kako uletit" curi, čovječe ako nisi muški model bolje ne pokušavati na takav način.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 15:41   #47
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da tako to rade neprivlačni muškarci (većina muškaraca je neprivlačno ženama), upoznaju cure isključivo preko društvenog kruga, jer kad bi uljetali dobijali bi brutalne odjebe.
Zato se većina ljudi upoznaje na takav način, i glupo je kad netko pita "kako uletit" curi, čovječe ako nisi muški model bolje ne pokušavati na takav način.
Ne mogu se baš složiti sa ovim jerbo poznajem jednog tipa koji je izrazito neprivlačan. Al znači ono tamna kosa prožeta sijedim vlasima (inače ima neke 23 godine), ogroman "ajkula" nos, sitne tamne oči, nisko čelo, sav neki smješan, neugledan, žgoljav, dlakav... al zbilja ružan tip.

Al čovjek zna igru i šarmantan je masovno. Jedno vrijeme smo ga čelendžali da ode zbarit ženke i od šest ženki, jedna ga je odbila i to jer je zauzeta, ostale su bile zainteresirane.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 15:59   #48
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
ALi to ne vrijedi za zgodne muškarce. Kaj ti je. AKo si zaista zgodan onda te napadaju. Viđao sam to više puta i bil sam zavidan ko pas.
zgodnima je lakse, ali dzaba ako je zgodan i mutav i bez samopouzdanja.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:00   #49
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
E tako, sad kad smo utvrdili da sam social creep, savjet time.
...
I nemoj ju dodirivat. Molim te nemoj.
A zakaj ne?
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:02   #50
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
zgodnima je lakse, ali dzaba ako je zgodan i mutav i bez samopouzdanja.
Nije dzaba jer ce i taj svejedno dobit picke.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:05   #51
Mislim da te znam odnekud-stara fora koja uvijek pali...........nemoj previse matematicki gledati na te stvari i bit ce sve ok sto ima veze da one tebi uletavaju-s vremenom ce se situacija promjeniti-bitno je da se nesto desava.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:07   #52
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek padala na simpatičnost i neku spontanu ok spiku. (Doslovno, čak i kad sam ja simpatična i spontana)
E sad, ovisno gdje izlaziš i u kojim se ti to pičonima trebaš svidjeti.
spontana spika je generalno win, problem je u tome sto kod "uletavanja" vani spika nikad nije spontana. moze biti jedino glumljeno spontana.

Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da tako to rade neprivlačni muškarci (većina muškaraca je neprivlačno ženama), upoznaju cure isključivo preko društvenog kruga, jer kad bi uljetali dobijali bi brutalne odjebe.
Zato se većina ljudi upoznaje na takav način, i glupo je kad netko pita "kako uletit" curi, čovječe ako nisi muški model bolje ne pokušavati na takav način.
ovisi o definiciji "privlacnosti". ako mislis na one koji nemaju spiku i ne odisu samopouzdanjem, za njih je stvarno istina da bolje da ne uletavaju. ali ako mislis samo na fizicki izgled, iz mog iskustva si u krivu. dobro izgledajuc muskarac si moze priustiti i da bude sramezljiv, vec ce ga neka uhvatiti i preko poznanstva, dok ne-tako-dobro-izgledajuci primjerci nemaju taj luksuz, vec moraju prilaziti, glumiti facu i biti sarmantni.

oni koji nemaju ni spiku ni izgled su pak sjebani.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:18   #53
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
zgodnima je lakse, ali dzaba ako je zgodan i mutav i bez samopouzdanja.
Molim? Ne treba. Jesi li ti ikad vidio zgodnog čovjeka kako ga napadaju žene,a on jadan ni dvije proste rečenice ne zna složit. Čak,štoviše ni ne zna izgovorit samopouzdanje ,a kamoli da zna kaj to znači. Ja jesam Franje mi. Teško za probavit.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:20   #54
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim? Ne treba. Jesi li ti ikad vidio zgodnog čovjeka kako ga napadaju žene,a on jadan ni dvije proste rečenice ne zna složit. Čak,štoviše ni ne zna izgovorit samopouzdanje ,a kamoli da zna kaj to znači. Ja jesam Franje mi. Teško za probavit.
vjeruj da se ne bavim muskarcima, a imao sam jednog prijatelja koji je mnogim djevojkama bio jako jako zgodan, a ja, jer sam ga poznavao dobro, sam znao da je levat. I tako mi jednom jedna od onih kojima je bio zgodan dođe i reče "Alčak, ti i za njega i za sebe mislis, dzaba mu sve kad je levat".

Tako da....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:45   #55
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
vjeruj da se ne bavim muskarcima, a imao sam jednog prijatelja koji je mnogim djevojkama bio jako jako zgodan, a ja, jer sam ga poznavao dobro, sam znao da je levat. I tako mi jednom jedna od onih kojima je bio zgodan dođe i reče "Alčak, ti i za njega i za sebe mislis, dzaba mu sve kad je levat".

Tako da....
Pa moguće ne velim. Iz mog iskustva većina proba nekako ga izmodelirat i složit mu muda po svom ukusu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 18:21   #56
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Ne mogu se baš složiti sa ovim jerbo poznajem jednog tipa koji je izrazito neprivlačan. Al znači ono tamna kosa prožeta sijedim vlasima (inače ima neke 23 godine), ogroman "ajkula" nos, sitne tamne oči, nisko čelo, sav neki smješan, neugledan, žgoljav, dlakav... al zbilja ružan tip.

Al čovjek zna igru i šarmantan je masovno. Jedno vrijeme smo ga čelendžali da ode zbarit ženke i od šest ženki, jedna ga je odbila i to jer je zauzeta, ostale su bile zainteresirane.
Ne ne znaš, priču si sad izmislio.

Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
spontana spika je generalno win, problem je u tome sto kod "uletavanja" vani spika nikad nije spontana. moze biti jedino glumljeno spontana.



ovisi o definiciji "privlacnosti". ako mislis na one koji nemaju spiku i ne odisu samopouzdanjem, za njih je stvarno istina da bolje da ne uletavaju. ali ako mislis samo na fizicki izgled, iz mog iskustva si u krivu. dobro izgledajuc muskarac si moze priustiti i da bude sramezljiv, vec ce ga neka uhvatiti i preko poznanstva, dok ne-tako-dobro-izgledajuci primjerci nemaju taj luksuz, vec moraju prilaziti, glumiti facu i biti sarmantni.

oni koji nemaju ni spiku ni izgled su pak sjebani.
Najbolje je da pronalaze partnera preko prijatelja i poznanika, ulet nepoznatoj curi će završiti brutalnim odjebom bez obzira što ovaj rekao ili napravio.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 18:27   #57
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim? Ne treba. Jesi li ti ikad vidio zgodnog čovjeka kako ga napadaju žene,a on jadan ni dvije proste rečenice ne zna složit. Čak,štoviše ni ne zna izgovorit samopouzdanje ,a kamoli da zna kaj to znači. Ja jesam Franje mi. Teško za probavit.
Brutalno za probaviti, brutalno iskustvo.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 18:57   #58
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Najbolje je da pronalaze partnera preko prijatelja i poznanika, ulet nepoznatoj curi će završiti brutalnim odjebom bez obzira što ovaj rekao ili napravio.
Jesi vala dosadan sa tvojim pogresnim stavovima, evo ja sam muskarac prosjecnog izgleda, pa neki brutalni odjeb dozivim jednom od mozda 50 prilazaka, i spavao sam sa dosta cura koje sam upoznao na ovaj nacin.
Po tvojoj teoriji ne bi nikada trebao uspjeti zato sto nisam jako zgodan.
Moj ti je savjet pusti se filozofiranja o necemo o cemu nemas pojma jer je ocigledno da nisi nikada skupio muda prici nekoj curi, pa sva ova tvoja teorija o zgodnim muskarcima ti je samo opravdanje za tvoje neimanje muda
Plus, sjecas se kad si govorio na drugoj temi da nijedan zgodan muskarac ne moze biti bez muda i samopouzdanja zato sto konstantno dobija validaciju od zena ? Kako onda objasnjavas ovu temu ? Evo ga zgodan, a nema muda ? Kako je to moguce pored tolike validacije ?
Ako nisi bio u pravu u vezi toga, mozda nisi upravu ni u vezi drugih stvari, razmisli malo
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:35   #59
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Ne ne znaš, priču si sad izmislio.


Mama ti sad izmislio priču.
I to sparivanjem na osnovu genetike.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:47   #60
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Postam ovdje jer smatram da imam poveći problem što se tiče muško-ženskih odnosa..nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom, volio bih se sam potruditi više..no ne znam kako! Mislim da stvar nije toliko do samopouzdanja koliko do neznanja!
Volio bih od ženske strane više savjeta čuti, kakve uleti prolaze kod vas, a kakvi ne? Ili je svejedno ako vam je tip napet?
Svjestan sam da me cure snimaju vani, no ne znam kapitalizirati vlastiti potencijal! Koliko puta se samo dogodilo da stojim iza nje, ona okrene glavu nekoliko puta prema meni, gleda me, vidi se da mi daje zeleno svjetlo za ulet, no ne znam što učiniti!
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.
Kazes joj: "Daj mi picke, znam da imas"
el-ing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger