Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2016., 18:21   #1
Rok za provođenje istrage

Prije točno 11 mjeseci protiv poznanika je bivši poslodavac poslao drž.odvjetništvu kaznenu prijavu za zlouporabu položaja u gospodarskom poslovanju, za prilično značajan iznos. U međuvremenu se nije dogodilo baš ništa osim jednog petominutnog razgovora u policiji. Ima li drž.odvjetništvo neki rok za provođenje istrage, jesu li dužni informirati prijavljenu osobu ako je prijava odbačena, i ima li smisla da on osobno traži informaciju o statusu te prijave od odvjetništva?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 16:30   #2
Ne informiraju nikog. Pa ni ojoga tko je podnio prijavu, kamoli onoga tko je prijavljen. DORH je po pitanju prihvačanja ili odbijanja prijava čudna biljka. Ko da su sami sebi svrha. Ja sam nakon 4 mjeseca od prijave protiv lokalnog luđaka preko veze saznao da je prijava odbačena. Službeno me nitko ništa nije obavijestio.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.