Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2004., 00:59   #1
Arrow Video nadzor, nadzorne kamere i sl.

Jeli tko od vas mozda radio video nadzor u kući? U zadnje vrijeme neko brusi moj budžet, a kako je dnevni boravak znatno odvojen od sobe, a ja nemogu non-stop mantat u sobi htio bi postavit neki jeftiniji video nadzor. Zanima me moze li se to s web-camom? Trebao bih prabacit sliku s kamere na neki kanal na TV-u.
__________________
zero cool
Dr.MaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 16:24   #2
Imaš mini spy kamere za kupi, oko 100eura. Potraži po netu, ima jedna firma u HR kojam se bavi prodajom spy aparata.
goranshams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 23:57   #3
Mogu li se te spy kamere isprogramirat da ih na neki nacin povezem s raculom?
__________________
zero cool
Dr.MaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 01:53   #4
Mozes si kupiti wireles kamericu. Ima ih od 500-2000kn. Potrazi malo u Diskont24 pod wireless opremom ili pod kamerama.
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 03:56   #5
Špijunske kamere

Gdje i po kojim cijenama se u Zagrebu mogu nabaviti špijunske kamere bilo nove, bilo rabljene? Hvala!
P.S. Posebno me zanimaju kamere u obliku olovke sa internom memorijom
danijel_987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 09:31   #6
http://www.007.com.hr/PENRECORDER.HTML

http://www.007.com.hr/price.html
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 08:43   #7
Pozdrav, da ne otvaram novu temu moze pomoć oko kvalitete snimanja jedne spy vanjske kamere?

Radi se o http://www.viperprotection.com/hidde...detection.html , kamera bi sluzila da snima jedan vanjski posjed gdje mi se u zadnje vrijeme desava steta, dali se isplati uzet tako nesto za vanjsku upotrebu te dali ta kamera ima dovoljno dobru kvalitetu snimanja da snima s daljine 20 metaara kako kazu ali da slika bude kvalitetna?



Zahvaljujem.
ante234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 23:34   #8
Video nadzor zgrade

Bok,

ima neko s tim iskusan ideju kaj bi trebao koštati, kolka je to "predstava" u životu, jedan prosječan, ali pouzdan "peri-deri" sistem - hard za snimanje i 4 one okrugle (mislim da pokrivaju cca. 180°) nadzorne kamerice u boji?
Ono-materijal tolko, neka sredina kvalitete, ništ fensy-šmensy, ruke tolko i di smo onda s cijenom?

Tnx svima in advance!
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 08:43   #9
na zgardi sam prije par mjeseci primjetio obavijest za stanare.. postavljanje videonadzora... 4 kamere, snimanje, spoj na TV sistem tako da na kanalu X svi mugu gledati... oko 10.000 kn je bila ponuda.
psihoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 09:48   #10
mi imamo jednu kameru na vratima haustora spojenu na antenski sustav, samo nitko ne održava jer smo u "ratu" s firmom koja je instalira TV sustav, tako da je slika dobila smetnje, vjerojatno je nešto s kamerom...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 10:56   #11
da, standardna hebada.. :-(
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 11:00   #12
riječ je o sporu oko parkirnih mjesta jer je firma u dvorištu zgrade, podednostavnjeno rečeno...boga molim da se ne povuku pištolji kak to već Hrvati znaju radit...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 08:46   #13
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
Bok,

ima neko s tim iskusan ideju kaj bi trebao koštati, kolka je to "predstava" u životu, jedan prosječan, ali pouzdan "peri-deri" sistem - hard za snimanje i 4 one okrugle (mislim da pokrivaju cca. 180°) nadzorne kamerice u boji?
Ono-materijal tolko, neka sredina kvalitete, ništ fensy-šmensy, ruke tolko i di smo onda s cijenom?

Tnx svima in advance!
Evo nadzor s PC kamerom.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 19:01   #14
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
Bok,

ima neko s tim iskusan ideju kaj bi trebao koštati, kolka je to "predstava" u životu, jedan prosječan, ali pouzdan "peri-deri" sistem - hard za snimanje i 4 one okrugle (mislim da pokrivaju cca. 180°) nadzorne kamerice u boji?
Ono-materijal tolko, neka sredina kvalitete, ništ fensy-šmensy, ruke tolko i di smo onda s cijenom?

Tnx svima in advance!
a gle ovo kaj se nudi za 10 somova kuna sa radovima je kad gledaš banana od kvalitete...

I tu ide kolo para tolko muzike...al snimač je najskuplji dio sustava...i kolko mene sjećanje služi entry level za cijenu sa radovima i materijalom za 4 kamere je bio prek 10 somova kuna ziher u mojoj bivsoj firmi koja se bavila sustavima teh zaštite(avc kamere i snimači)...a ovo kaj je neko naveo a i sam sam vidio ponude od 7-10 somova kuna je neki jebeni jeftinjoris.....za koji bu te i samo održavanje od servisera došlo nakon godinu dvije više od cijene samog sutava koje bute dali....za neko jeftino smeće....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 05:36   #15
ma, nama ni ne treba nekaj sad vrhunsko, vidio sam u jednom ulazu kod frenda sistem s 4 C-B kamere i nekim, čini mi se Samsung hardom s 4 ulaza za kamere, a taj hard veli da je bio nekih 4-5 k kn...?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 11:09   #16
Imaš Samsung video nadzor cca s 4 IR antivandal dome kamere 17000 kn ili niže klase (kina) 10000 kn.
fric-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 14:05   #17
Našao nešto - firma Ellabo iz ZG, kamerice kolorke već od 600 kn i snimač za 4 kamere od 2.300 kn, znači sve skup oko 5.000 + kablovinje i ruke mora ispast do soma € i bok, ne dam ni lipe više.. ;-))
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 20:46   #18
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
Našao nešto - firma Ellabo iz ZG, kamerice kolorke već od 600 kn i snimač za 4 kamere od 2.300 kn, znači sve skup oko 5.000 + kablovinje i ruke mora ispast do soma € i bok, ne dam ni lipe više.. ;-))
A sad ruke ti zavise ak ideš prek neke firme koja se bavi teh zaštitom ispod 2500 soma ne računaj..a ak ideš prek nekog ko zna to napravit onda moš jeftinije proć...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 09:00   #19
procedura za videonadzor?

Ljudi, vidim da je tema prastara, ali da ne otvaram novu, nadam se da će netko odgovoriti...

dakle, na zgradi nam je samo osvanula naljepnica "prostor je pod videonadzorom"

ko? kako? kad? zašto?
veze s vezom nitko nema...skupovi stanara se ne održavaju godinama...mala smo zgrada, ljudi dolaze i prolaze, ali ovo me šokiralo.

Pa kako? s kojim pravom?
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:34   #20
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Ljudi, vidim da je tema prastara, ali da ne otvaram novu, nadam se da će netko odgovoriti...
dakle, na zgradi nam je samo osvanula naljepnica "prostor je pod videonadzorom"
ko? kako? kad? zašto?
veze s vezom nitko nema...skupovi stanara se ne održavaju godinama...mala smo zgrada, ljudi dolaze i prolaze, ali ovo me šokiralo.

Pa kako? s kojim pravom?
Da nije samo naljepnica, potražite kameru.
Video nadzor se koliko znam ne može postaviti bez suglasnosti stanara jer ima pitanja na koja se mora znati odgovoriti ( tko snima, gdje je dogovoreno, gdje se pohranjuje zapis i tko je odgovorna osoba).
__________________
ciljevi su snovi sa rokom ispunjenja
MBSK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.