Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2008., 14:06   #41
da ,tebi
isti ti je postupak (pretpostavljam) kao i kod ubacivanja na mobitel
otključaš karte na mapesorce i uplodaš ih na uređaj (nisam siguran da li postoje dvije vrste karata jedna za mobilne uređaje, a druga za gps-ove na to sam mislio )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 14:43   #42
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Vivax 350 sa Cardinale kartom, lijepo se otključa i ubaci IGO8 sa kartama kakvim hoćeš....i to sve za 950 kuna
koliko je to tehnički jednostavno tj. koliko dugo traje postupak?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:05   #43
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
da ,tebi
isti ti je postupak (pretpostavljam) kao i kod ubacivanja na mobitel
otključaš karte na mapesorce i uplodaš ih na uređaj (nisam siguran da li postoje dvije vrste karata jedna za mobilne uređaje, a druga za gps-ove na to sam mislio )
aha,skuzio kaj si mislio.

mislim da ne postoje vrste karata drukcije,vec postoji software koji vrti kartu i on je drukciji.

jer ja sam instalirao na komp city navigator nt europe , adriaroute i scg i sve ubacio u mob,a na mobu imam garmin xt mobile.

dal ima netko tu,da je kupio sam uredaj i ubacio karte u njega ovako kako ja planiram?
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:16   #44
ja sam sam stavljao karte u uređaj (moj je imao samo europu ) zato ti i kažem
poslao sam ti pm
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 16:53   #45
isto tako bacio sam oko na nuvi 250w,pa mi nije jasna jedna stvar. Piše: Način korištenja: Auto,pješak,bicikl - e a meni treba za bus. dal ti killerdog to imas u svome?
ja u mobu imam pod postavke,izrada rute,kalkuliraj rute za, i onda imam: auto / motocikl, kamion,bus,hitan slučaj,taksi,isporuka,bicikl,pješak.

edit: pih,sad sam skuzio da to jedino od garmina ima nuvi 660 , šit
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:21   #46
mislim da ima i 350
bum provjerio pa ti sutraj javim
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:48   #47
Quote:
tom07 kaže: Pogledaj post
isto tako bacio sam oko na nuvi 250w,pa mi nije jasna jedna stvar. Piše: Način korištenja: Auto,pješak,bicikl - e a meni treba za bus. dal ti killerdog to imas u svome?
ja u mobu imam pod postavke,izrada rute,kalkuliraj rute za, i onda imam: auto / motocikl, kamion,bus,hitan slučaj,taksi,isporuka,bicikl,pješak.

edit: pih,sad sam skuzio da to jedino od garmina ima nuvi 660 , šit
ja imam bus i kamion u svom
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 10:02   #48
da i 350 ima za bus
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 12:43   #49
ovako imam složeno par karata u jednu, provjereno radi na nuvi350, htio bih da neko tko ima druge nuvie se javi da provjeri,potrebno 1,7GB prostora (znam puno ),nije potrebna nikakva instalacija,samo copy na karticu i deri
sadrži karte eu(+bugarska-rumunjska-grčka) i područja bivše juge

trenutno gledan kako da uplodam na neki torent ak nekog zanima nek mi se javi na pm s mailom pa ću mu poslati torent
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:32   #50
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ovako imam složeno par karata u jednu, provjereno radi na nuvi350, htio bih da neko tko ima druge nuvie se javi da provjeri,potrebno 1,7GB prostora (znam puno ),nije potrebna nikakva instalacija,samo copy na karticu i deri
sadrži karte eu(+bugarska-rumunjska-grčka) i područja bivše juge

trenutno gledan kako da uplodam na neki torent ak nekog zanima nek mi se javi na pm s mailom pa ću mu poslati torent
rado bih probao ali nemam toliku sd karticu

inače, izašao je adria route 2.10, jel netko probao i ima li kakvih poboljšanja?

ja je upravo skidam
_code_x_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:56   #51
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Vivax 350 sa Cardinale kartom, lijepo se otključa i ubaci IGO8 sa kartama kakvim hoćeš....i to sve za 950 kuna
Jel to onaj uređaj iz Peveca?
koliko je to tehnički zahtjevno?
IGO8 je program koji se skine s neta?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 16:51   #52
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Jel to onaj uređaj iz Peveca?
koliko je to tehnički zahtjevno?
IGO8 je program koji se skine s neta?
da, ali ga za vikend bude i u Konzumu po 890kuna, definitivno best buy. Za Igo treba kupiti memorijsku karticu i imati card reader da se mogu još neke stvari prebaciti s kompa i neta, uglavnom par dana sam se igrao sa tim dok nisam upogonio i IGO sa Hr kartom, tehnički bi trebala skinuti određene stvari sa linkova, raspakirati ih i prebaciti na karticu, karticu uštekaš u vivaxa i nakon paljenja na desktopu biraš Igo ili Cardinale.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:15   #53
Quote:
_code_x_ kaže: Pogledaj post
rado bih probao ali nemam toliku sd karticu

inače, izašao je adria route 2.10, jel netko probao i ima li kakvih poboljšanja?

ja je upravo skidam
ni ja nisam imao, kupio u IQ za 64 kn od 2gb
na ovoj složenoj ima adria 2.10 i radi dobro (sad neznam koja su točno naselja dodali,ali primjetio sam puno više poi točaka )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:29   #54
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
na ovoj složenoj ima adria 2.10 i radi dobro (sad neznam koja su točno naselja dodali,ali primjetio sam puno više poi točaka )
ja sam im slao neke greške koje su postojale na prethodnoj verziji i sve su to lijepo ispravili, ali su za uzvrat opet dodali neke nepostojeće ceste i ulice
_code_x_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 22:15   #55
Sto se tice hrvatske karte Cardinale 2.51 je zakon
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:12   #56
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
da, ali ga za vikend bude i u Konzumu po 890kuna, definitivno best buy. Za Igo treba kupiti memorijsku karticu i imati card reader da se mogu još neke stvari prebaciti s kompa i neta, uglavnom par dana sam se igrao sa tim dok nisam upogonio i IGO sa Hr kartom, tehnički bi trebala skinuti određene stvari sa linkova, raspakirati ih i prebaciti na karticu, karticu uštekaš u vivaxa i nakon paljenja na desktopu biraš Igo ili Cardinale.
za jednu neiskusnu plavušu to mi zvuči malo komplicirano.
pretpostavljam da bi mogao staviti linkove i opisati način rada kad kupim taj uređaj (ako kupim)
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:33   #57
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
za jednu neiskusnu plavušu to mi zvuči malo komplicirano.
pretpostavljam da bi mogao staviti linkove i opisati način rada kad kupim taj uređaj (ako kupim)
ništ se ti ne brigaj , uređaj "radi"na glasovne naredbe, ak neide izdernjaj se na njega ima da i progovori (jadan)
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 14:28   #58
Kupio sam Vivax 350, pa me zanima jeli neka velika razlika u Cardinale 2.3 i Cardinale 2.51? Kako se otključava i jeli se može karta prebaciti preko usb ili se mora preko čitača kartica?
nalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 19:07   #59
Quote:
nalet kaže: Pogledaj post
Kupio sam Vivax 350, pa me zanima jeli neka velika razlika u Cardinale 2.3 i Cardinale 2.51? Kako se otključava i jeli se može karta prebaciti preko usb ili se mora preko čitača kartica?
Razlika je u tome sto u novoj verziji Cardinale 2.51 imas nove ceste, rotore, raskrizja koji su se u medjuvremenu izgradili u Hr. i koji nisu ucrtani ili ispravljeni u 2.3 verziji koja je starija.

Moras ga prvo tkljucati i nabaviti iGO softver, a nakon toga radis upgrade na mireo stranicam.

Podrska i pitanja oko Vivax navigacije imas na www.gps4us.org
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 22:17   #60
Po vašem mišljenju koji je bolji GPS: GARMIN Nuvi 200 ili VIVAX 350
malutan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.