Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 10:48   #61
Quote:
massai kaže: Pogledaj post
a gotovo sad... naručila sam već u sloveniji...
How much?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:05   #62
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
How much?
225 eura, ali dobim popust od 20 posto pa to ispadne 185 eura tj 1400 kn, svi diskovi i sve pločice....
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:07   #63
Quote:
massai kaže: Pogledaj post
225 eura, ali dobim popust od 20 posto pa to ispadne 185 eura tj 1400 kn, svi diskovi i sve pločice....
Toliko su koštali i u Auto Kreši, ali daj bože da nisu iste (ne)kvalitete.....
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:11   #64
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Toliko su koštali i u Auto Kreši, ali daj bože da nisu iste (ne)kvalitete.....
a nadam se da nisu mislim neću ništa govorit da je autokrešo loš ili nešto zato jer nisam ništa ni kupila od njih, ali nadam se da u sloveniji imaju bolju kontrolu proizvoda nego u hrvatskoj, a budemo vidjeli
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:16   #65
Mnda, Ferodo Premier....dobre i mekane pločice, sam jako prljaju. Izbjegavaj Delphi pločice, slobodno ih baci u glavu svakom trgovcu koji ti ih stavi na pult.
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:18   #66
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Mnda, Ferodo Premier....dobre i mekane pločice, sam jako prljaju. Izbjegavaj Delphi pločice, slobodno ih baci u glavu svakom trgovcu koji ti ih stavi na pult.
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:47   #67
Preporuka za kočnice

Vidim da ovdje ima dosta stručnjaka pa molim za savjet: koje diskove, disk pločice i pakne bi mi preporučili za Seata Cordobu 1.6 (55 kW), najboljeg omjera uloženo/dobiveno a da nije astronomska cifra Gledao sam Pagida i Boscha i komplet bi me izašao oko 900 kn i za jednog i za drugog proizvođača. Ako znate za nešto povoljnije/bolje - slušam. Inače sam iz Đakova. Unaprijed hvala!
gpetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 07:58   #68
Za tvoj auto - ATE - to ti je i tak i tak prva ugradnja.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 09:54   #69
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Za tvoj auto - ATE - to ti je i tak i tak prva ugradnja.
Upravo sam nazvao Zubaka i cijena je za komplet cca 1900 kn što mi je malo previše. Znam da ćete reći da se na kočnicama ne smije štedjeti ali šta bi mi alternativno i jeftinije ipak preporučili. Kakva su vaša iskustva s Pagidom?
gpetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:17   #70
Quote:
gpetrovi kaže: Pogledaj post
Upravo sam nazvao Zubaka i cijena je za komplet cca 1900 kn što mi je malo previše. Znam da ćete reći da se na kočnicama ne smije štedjeti ali šta bi mi alternativno i jeftinije ipak preporučili. Kakva su vaša iskustva s Pagidom?
Jesi li obrisao naočale kolega? Napisao sam ATE jer je ATE u 90% slučajeva OEM iliti prva ugradnja u VAG koncern. Dakle nikakva štednja (osim što gulikoži ne plaćaš proviziju) tu nije u pitanju.

Ostalih 10% otpada na Lucas.

Pagid (TMD grupacija) spada u proizvode s kojima su neki zadovoljni a neki baš i ne. Većinom ih vole vlasnici Japanaca - što je iz razloga jer Japanska vozila imaju takvo govno od kočnica da im je i Pagid svemirska tehnologija.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:27   #71
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jesi li obrisao naočale kolega? Napisao sam ATE jer je ATE u 90% slučajeva OEM iliti prva ugradnja u VAG koncern. Dakle nikakva štednja (osim što gulikoži ne plaćaš proviziju) tu nije u pitanju.

Ostalih 10% otpada na Lucas.

Pagid (TMD grupacija) spada u proizvode s kojima su neki zadovoljni a neki baš i ne. Većinom ih vole vlasnici Japanaca - što je iz razloga jer Japanska vozila imaju takvo govno od kočnica da im je i Pagid svemirska tehnologija.

Obrisao sam naočale jutros prije posla Da li možda imate info gdje kupiti ATE po povoljnijoj cijeni nego kod ovlaštenog servisera?
gpetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:34   #72
Quote:
gpetrovi kaže: Pogledaj post
Obrisao sam naočale jutros prije posla Da li možda imate info gdje kupiti ATE po povoljnijoj cijeni nego kod ovlaštenog servisera?
E to će morati odgovoriti netko iz tvog kraja ..... Auto MAG se reklamira ko zastupnik ....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:47   #73
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
E to će morati odgovoriti netko iz tvog kraja ..... Auto MAG se reklamira ko zastupnik ....
Zahvaljujem na informacijama. Ajmo Slavonci s dodatnim informacijama
gpetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:16   #74
Quote:
gpetrovi kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na informacijama. Ajmo Slavonci s dodatnim informacijama
totalno neisplativo za tako nešto...pa nemaš f1 bolid...
SHOGO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:18   #75
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
totalno neisplativo za tako nešto...pa nemaš f1 bolid...
Ne trkeljaj.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:19   #76
Quote:
Maro_ kaže: Pogledaj post
Nije ista cjena plocica za twinga i za lagunu.
Ferodo ima nekoliko serija plocica i ova najosnovnija je stvarno bagatela - u pola jeftinija od recimo ferodo premiera.
Bilstein radi vrlo kvalitetne kocione cilindre - provjereno - imao na pasatu na zadnjem kraju.
jebemu miša piše mi na disku pečat bilstein i lijepo ugravirano made in germany...i velim ti da odlično koče za razliku od originalnih ugrađenih po preporuci koji su se poderali u roku 10 000km...ne bi vjerovao
SHOGO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:20   #77
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne trkeljaj.
he he he he...ja trkeljam a ti ugrađuj diskove za 2000kn...he he he
car si...
SHOGO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:22   #78
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
he he he he...ja trkeljam a ti ugrađuj diskove za 2000kn...he he he
car si...
Ne lepi - ti KUPUJ disk po 2000 kn - ja ću ga dobit za četvrtinu te cijene. Davno sam apsolvirao isplativost BremboMAX pred običnim Brembo diskom.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:27   #79
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne lepi - ti KUPUJ disk po 2000 kn - ja ću ga dobit za četvrtinu te cijene. Davno sam apsolvirao isplativost BremboMAX pred običnim Brembo diskom.
uuuuuuuuuuuu koja si ti faca....s popustom...stvarno si in....naklon...ti si moj idol
SHOGO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:29   #80
Vadi se, vadi ....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.