Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2011., 21:33   #1
Utjecaj politike na oglašavanje

Nedavno sam na jednom uglednom siteu za kupovinu i prodaju, postavo oglas za prodaju diploma, za čuvanje ovaca. Nisam ni dva puta trepnuo, a već sam ostvario dubinsku komunikaciju, sa jednom od djelatnica sajta, koja me je uputila da svoje bizarne političko poduzetničke sklonosti prakticiram negdje drugdje i naravno, oglas je bio ekspeditivno uklonjen, uz pozivanje na neka mutna pravila. Kako oglas nije prodavao ništa drugo i nudio ništa, što se ne može pronaći u najbližem dućanu sa sitnicama, tipa natpisi "Najbolji tata", "Volim pivu više od života" i sl, a jedino što ga je razlikovalo od tih natpisa, je činjenica, da je odgovarao aktualnom političkom trenutku u Hrvatskoj, nejasno mi je kako u demokraciji može doći do takve cenzure. Ili, ako ja kao obični građanin, napravim natpise u kojima, napišem, da je nešto trulo u našoj državi, zar je to toliko neprihvatljivo te ih poželim prodavati, onima koji isto misle, da je nešto u državi trulo, ili možda tako ne misle, ali, eto sviđa im se font, pa kupe natpis. Ne razumijem, zašto se politika ne bi smjela upotrebljavati u komercijalne svrhe, kada je na zapadu, najnormalnija praksa izrada skaradnih lutkica izabranih političara, šalice sa natpisima, kojima se ismijavaju njihovi politički potezi i promašaji, ili je možda hrvatska cijepljena od tog vida demokracije, pa bi trebao biti sretan, da nisam uhapšen i priveden u najkraćem roku.
hracpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 21:40   #2
pokazao si hvale vrijedan i nadasve, poželjan poduzetnički duh - ali, u krivom okruženju.
privremeno, mijenjaj lokaciju
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 15:08   #3
Ideja ti je sasvim u smeru vladine politike..
Ne vidim zašto činovnici koji su glupi ko top imaju top plaću?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 15:36   #4
Quote:
hracpljuc kaže: Pogledaj post
Nedavno sam na jednom uglednom siteu za kupovinu i prodaju, postavo oglas za prodaju diploma, za čuvanje ovaca. Nisam ni dva puta trepnuo, a već sam ostvario dubinsku komunikaciju, sa jednom od djelatnica sajta, koja me je uputila da svoje bizarne političko poduzetničke sklonosti prakticiram negdje drugdje i naravno, oglas je bio ekspeditivno uklonjen,Ne razumijem, zašto se politika ne bi smjela upotrebljavati u komercijalne svrhe, kada je na zapadu, najnormalnija praksa izrada skaradnih lutkica izabranih političara, šalice sa natpisima, kojima se ismijavaju njihovi politički potezi i promašaji, ili je možda hrvatska cijepljena od tog vida demokracije, pa bi trebao biti sretan, da nisam uhapšen i priveden u najkraćem roku.
Vlasnici siteova i portala su PARANOIČNI. I sve su gori. Da vidiš tek na 3dhr.net. Čim daš oglas za posao, zovu te da provjere koji si. U Hrvatskoj portale najčešće vode luđaci ili nadobudna djeca.
Integrator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 18:57   #5
Utjecaj politike na uzgoj slatkovodne ribe..vjerujem da to postoji.
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.