Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 23:41   #21
Udji u menu-preferences-gesture sett-home key action i tu izaberi homescreen pa ce te vracat.druga stvar,imas brdo tema na mobilismu a koje na marketu neces naci,skini preko kompa,dalje,svaka ikona ti moze drugacije izgledat,dugi pritisak na nju i biraj,appdrawer drukcije od homescreena.pod effects imas odlicne za listanje,isto mozes namjestiti da ti drukcije bude i u ladici,samo stavi da ti je listanje horizontal,istrazi malo,prckaj,nemas sta zeznuti.meni je odlican,brdo opcija.

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 00:35   #22
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Udji u menu-preferences-gesture sett-home key action i tu izaberi homescreen pa ce te vracat.
Ne vraca. Cak i kada sam tako stavila...inace, cini mi se da je ta tipka ustvari za ono kad ju drzis malo duze pa te vrati na zadnje otvoreno, tako je i radila prije, pa i sada. To je nesto drugo, druga funkcija.
Ali ako prekinem na LG-u i odaberem zavrsi s GO Launcherom, ne baci ma ne home stranicu, vec na neku drugu.

Cak sam bila otisla na ...ne znam kako se zove, ali srednja tipka dole , pa pokaze sve aplikacije, a dole u sredini ostane home kucica...stisnem i ne vraca na home vec na zadnji otvoreni prozor
Ali...sad sam stavila GO Luncher kao defaultni, pa sad kad stisnem home, ide na home...prije nije odlazio na home (LG je odlazio na LG pocetna) vec samo na GO launcher...ne pocetna, vec zadnja otvorena.
Quote:
druga stvar,imas brdo tema na mobilismu a koje na marketu neces naci,skini preko kompa,dalje,svaka ikona ti moze drugacije izgledat,dugi pritisak na nju i biraj,appdrawer
E to...appdrawer je to o cemu sam pricala...otvorim ga, stisnem na home (dolje je kucica), a nije odlazio na home. Onda sam si stavila ikonu tamo dolje gdje ih je 5 najbitnjih (taj addrawer je srednja) da ide na home, da bar tako mogu sa nekog udaljenog prozora odmah na home...
...ali sada je ok. Stavila sam (bar privremeno) GO kao default, jer je bilo pre dosadno stalno birati (svaki pot kad stisnem home) kojeg cu, pa onda jos ici do stvarnog home prozora, jer bi me uvijek vratio na neki drugi.
Quote:
drukcije od homescreena.pod effects imas odlicne za listanje,isto mozes namjestiti da ti drukcije bude i u ladici,samo stavi da ti je listanje horizontal,istrazi malo,prckaj,nemas sta zeznuti.meni je odlican,brdo opcija.
Ladica..to je ono dole...?
Namjestila sam si vec dosta, jednom se zblesirao, pa vratio ono sto je bilo prije...uglavnom cini se ok, privikavam se...ipak je meni sve to novo..ali cini se da se polako snalazim.
Jedino...ekran me malo muci, ne hvata uvijek, ne reagira, providi se bivsa stranica koji puta...ne znam je li to normalno za nizu klasu mobitela te vrste (lg p350), pa da se ne uzbudjujem ili je ipak nesto mozda u kvaru ili se kvari...
Kod tipkanja poruke i sl. sve je ok...osim sto je meni to problem, nakon "normalnog" telefona....kojeg btw, jos uvijek koristim kao defaultnog, s ovim se samo igram.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 08:23   #23
Ako ti ekran ne hvata,onda je u mobu stvar,vjerovatno neki bug,ali ne mora znaciti.da,go ti mora biti glavni,to sam izostavio.ladica je appdrawer .polako,naucit ces,nitko se nije naucen rodio.uglavnom,najbolje savjete ces od assassina dobiti,bar ja jesam.

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 09:38   #24
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Ako ti ekran ne hvata,onda je u mobu stvar,vjerovatno neki bug,
Ima li pomoci? Jer...malo je ok, a povremeno tek ne reagira bas...pa se opet popravi. (puno prckam, pa se mozda jadnik umori)
Quote:
ali ne mora znaciti.da,go ti mora biti glavni,to sam izostavio.
Stvar je u tome da se kod odabira (LG ili GO) svaki put kad sam stisnula na "home"...kod odabira LG uvijek vracao na home, a kog odabranog GO-a se vracao na zadnju otvorenu. Iako, u stvari tako je i ponudjeno ...zavrsiti radnju sa LG naslovna ili GO Launcher (tu se i ne nudi home). To mi je dosadilo pa sam sad stavila samo GO.
Quote:
ladica je appdrawer .polako,naucit ces,nitko se nije naucen rodio.uglavnom,najbolje savjete ces od assassina dobiti,bar ja jesam.
On mi je i objasnio to da mogu imati dva (ili vise launchera), pa birati izmedju njih, ili jednog odabrati kao defaultnog...sto ja ne bi ucinila da mi (opet on) nije objasnio da je to (logicno, ali naravno da je laika frka nesto odabrati ...) moguce opet poslije promijeniti.
assassinu puno hvala...covjek je stvarno nesebican, puno pomaze...i shvaca kad netko ne shvaca...ne cudi se "glupim" pitanjima, objasnjenja su jednostavna i razumljiva...sto bismo bez takvih
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 07:59   #25
Ovako, nestale su mi one 3 dock tipke na dnu home screena. kako ih vratiti?
5arG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 22:00   #26
Zanima me jel moguće uninstalirati widgete na Go Launcheru Ex? Konkretno, maknuo bi Go Store koji mi ne treba ak imam onaj google play.
hvala!
darioklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:14   #27
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post

Uz Go Launcher koristim i widget 'Go switch' koji je naprednija verzija defaultnog power control widgeta.

Na kraju ne manje važno sviđa mi se što je besplatan kao i ostatak go softvera. Svaka čast na tom!
Bravo za GO Switch. Tu je sve što mi treba na dohvat prsta.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
eme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 10:43   #28
Trenutno koristim GO Launcher i jako dobro izgleda i puno toga mi je olakšao no usporava mi mobitel. Kako nije rootan i ima stock ROM i stock SE gingerbread, već mi i sam stalno otvara hrpu programa u pozadini koje uopće ne koristim, i ždere RAM tako da mi je svaki MB bitan a GO Launcher sam po sebi cuga nekih 20-25 MB + svaki widget instalirani još nekoliko MB.

Svodi se na to da mi jako često padne na samo 20-ak MB free i mobitel postane neupotrebljiv odnosno šteka a zahtjevan sam kad je fluidnost u pitanju ali dovoljno lijen da stalno ručno čistim RAM, što naposljetku nema ni smisla jer se većina tih aplikacija opet pokrene. Riječ je o SE X10.

Imao sam i njegov unlocker ili kako se već zove no maknuo sam ga jer kad mi je ugašen ekran nemogu sa volume tipkicama kontrolirati volume već mi pali ekran. Jel se može podesiti da to ne radi? Nisam lud da otključavam ekran za smanjit/pojačat volume
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 20:39   #29
Ja sam isprva koristio GO Launcher pro i bio mi je ok, međutim, usporavao mi je uređaj jako, pa sam ga morao maknuti, te sam stavio SPB Shell 3D koji je stvarno vizualno jako lijep, i puuuuno brži, meni mmožda bolji od GO Launchera, samo što mu zamjeram to što ne mogu staviti ŽIVE wallpapere... To je nekak bezveze...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 00:02   #30
Ja sam koristio Go launcher, evo danas sam bas prodao stari mob pa cu kupit novi,
odlican je bio, bas ga obozavam , i nije imao nešto grešaka, mene oduševio
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 12:17   #31
Prije par dana je izašao novi launcher od GO teama,zove se Next Launcher.Imam ga na mobitelu prilično je fluidan sa gomilom opcija.Cijena na marketu mu je16$,ali može da se nade na mobilism

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 15:29   #32
Evo i par screnshut od novog launchera

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 13:16   #33
slika ti ne valja
cleanthismess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:20   #34
jeli launcher moze ici na sve smatphoneove (osim win.) ?
zanima me onaj sense od htc-a na koje mobitele se moze montirat ? hvala
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 20:55   #35
Nalaziš se na Android podforumu i podrazumijeva se da se ovdje priča samo o takvim mobitelima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 17:57   #36
Ok,preformulirat cu pitanje - svaki launcher za teme ide na sve androide ili postoje posebni za htc,sony i sl ?
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 19:22   #37
Koliko znam svi mogu na sve ako na mobu imaš odgovarajuću verziju OS-a koju launcher zahtjeva.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 20:48   #38
Danas sam ga instalirala.Ne vidim da on ima bedzeve kao obavjesti za viber fb i ostalo.
Druga stvar,ne mogu naci kako sada da dodam widgete na ekran ,na obicnom je bilo da se drzi prst,sada tako pokazuje teme,i jos nesto ali nema widgeta
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 01:26   #39
E ovako .Kada odem u app centar jako je cudan

Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.