Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2012., 15:48   #41
Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Hehe. Iz jedne vjere u drugu. Iz jedne sljedbe u drugu. Bolje da se batali ćorava posla. I jedni i drugi su šarlatani, nema razlike.

Jedino što liječi u ovakvim slučajevima je placebo efekt, i to ne u svakom slučaju. Jako ovisi o pojedincu, a ne iscjelitelju. Što samo znači da to nema nikakve veze sa enerđijama, duhovima (svetima i nesvetima) i drugim dimenzijama, već sa prirodnim psihičkim mehanizmom.
a što ti onda savjetuješ što se tiče izbavljenja od zlih ljudi i zlih sila koje ti šalju ti isti zli ljudi!??! lako je biti pametan kad je netko drugi u pitanju, ali kad ti naletiš na manijake u životu i na svojoj koži proživiš kalvariju-hvataš se za svaku slamku. moja slamka je gospodin stjepan vrbanec i to je to...... i okretanje vjeri! molitva,molitva,molitva! i meditacija.
eventualno ću se malo raspitati o ovoj hagioterapiji i duhovnoj obnovi kod fra Linića
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:03   #42
Stjepan Vrbanec je odličan. Prijateljica od sestrične bake prijatelja cimera moje prijateljice imala je cijeli život nekakve psihičke probleme. Išla je i na egzorcizam kod fra Zvjezdana Linića i na liječenje kod Zlatka Sudca 2 i pol mjeseca čak, ali oni joj nisu uspjeli pomoći. Stjepan Vrbanec joj je skinuo urok i sad je žena odlično. Jadnica je nedavno otkrila da ima rak i sad ponovno ide kod njega na liječenje.
Grob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:05   #43
Quote:
Grob kaže: Pogledaj post
Stjepan Vrbanec je odličan. Prijateljica od sestrične bake prijatelja cimera moje prijateljice imala je cijeli život nekakve psihičke probleme. Išla je i na egzorcizam kod fra Zvjezdana Linića i na liječenje kod Zlatka Sudca 2 i pol mjeseca čak, ali oni joj nisu uspjeli pomoći. Stjepan Vrbanec joj je skinuo urok i sad je žena odlično. Jadnica je nedavno otkrila da ima rak i sad ponovno ide kod njega na liječenje.
eto,drago mi je da je još nekome uspio pomoć
ma, ja sam rekla - držim se njega kad me nešto muči i to je to jer mi je čovjek gađao takve detalje iz mog života da je to teško za povjerovat! živio nam stjepan još 100 godina najmanje!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:24   #44
Moja mama ima karcinom i mi smo mislili Stjepana zamoliti da nam pomogne.
Grob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:44   #45
Quote:
Grob kaže: Pogledaj post
Moja mama ima karcinom i mi smo mislili Stjepana zamoliti da nam pomogne.
jesi pogledao intervju s njim kojeg sam ja tu nalijepila sa youtubea?! lik je izliječio čovjeka koji je nepokretan. nepokretan čovjek je nakon njegovog tretmana počeo - trčati!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 17:14   #46
Taj čovjek je svetac!
Grob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 17:19   #47
Quote:
Grob kaže: Pogledaj post
Taj čovjek je svetac!
ma ima u njemu nešto posebno, 100%.
jebote,lik sve zna.
čovjek ostane paf kad vidiš kakve ti stvari iz života i o tebi kaže.
neka,hvala Bogu na takvim ljudima poput njega.
meni je pomogao i ja iza toga stojim.
a nadam se da će još mnogima pomoći nakon što pročitaju ovu temu na forumu. zbilja bi mi bilo drago, jer ljudi kad su u nevolji, krenu u te vode, ostave brdo love kojekakvim šaraltanima a sve uzalud. znam i sama to jer sam to prošla sve.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 19:56   #48
Ja sam se isto čuo s njim ima dva tjedna. Pričao mi je par stvari o meni koje su bile točne. Prvi put u životu sam ga kontaktirao. Nisam imao nekih večih problema s zdravljem, ali svejedno vjerujem da mi je pomogao u drugom smislu kojeg mi se neda ovdje pisati.. Drag i simpatičan je čovjek.
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:50   #49
Quote:
Grob kaže: Pogledaj post
Taj čovjek je svetac!
__________________
čekam
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:51   #50
Thumbs up

Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
ma ima u njemu nešto posebno, 100%.
jebote,lik sve zna.
čovjek ostane paf kad vidiš kakve ti stvari iz života i o tebi kaže.
neka,hvala Bogu na takvim ljudima poput njega.
meni je pomogao i ja iza toga stojim.
a nadam se da će još mnogima pomoći nakon što pročitaju ovu temu na forumu. zbilja bi mi bilo drago, jer ljudi kad su u nevolji, krenu u te vode, ostave brdo love kojekakvim šaraltanima a sve uzalud. znam i sama to jer sam to prošla sve.
__________________
čekam
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:54   #51
Quote:
lulicca kaže: Pogledaj post
lulicca i yeeeah - drago mi je da vam se sviđa
ovo mi daje potvrdu da čovjek zbilja zna jer mi je šarlatana u ovoj oblasti zbilja preko glave. napokon netko normalan. i ok je to što radi i preko telefona.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:10   #52
Fakat je, ako imaš bilo kakve psiho-fizičke probleme, radije idi k njemu nego k ''pravom'' doktoru.
Grob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:12   #53
Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Hehe. Iz jedne vjere u drugu. Iz jedne sljedbe u drugu. Bolje da se batali ćorava posla. I jedni i drugi su šarlatani, nema razlike.

Jedino što liječi u ovakvim slučajevima je placebo efekt, i to ne u svakom slučaju. Jako ovisi o pojedincu, a ne iscjelitelju. Što samo znači da to nema nikakve veze sa enerđijama, duhovima (svetima i nesvetima) i drugim dimenzijama, već sa prirodnim psihičkim mehanizmom.
Možda je palcebo, možda je bioenergija. Ja znam čovjeka koji isto tako liječi energijom na daljinu. Dobio je čak i auto od jednog izliječenog. Taj je isto neki kršćanski bioenergetičar, kao i Vrbanec. Vide mu se na zidu slike svetaca.

Zadnje uređivanje krena : 26.04.2012. at 23:31.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:36   #54
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Možda je palcebo, možda je bioenergija. Ja znam čovjeka koji isto tako liječi energijom na daljinu. Dobio je čak i auto od jednog izliječenog. Taj je isto neki kršćanski bioenergetičar, kao i Vrbanec. Vide mu se na zidu slike svetaca.
je, to je on
nisam shvatila - tko je to dobio auto od izliječenog? vrbanec ili neki drugi bioenergetičar kojeg spominješ?! tko je taj drugi?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:58   #55
Da se razumijemo - ne postoje kršćanski bioenergetičari, barem ne RKC! Nedajte se zavarati sa slikama svetaca, ljudi, u krivu ste i to jako!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 08:38   #56
nisam još imala kontakt s tim čovjekom...(no recimo da namjeravam-kad skupim hrabrosti)...ali vjerujem da ima nešto u njemu. zašto ne!

ne djeluje mi baš kao neki šarlatan..a i da je...jbg,nije ni prvi ni zadnji.
samo što mene mori,je to što sam ja vječiti skeptik i pesimist..pa me čak prođe strah da me ne začarobira još više! haha
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 14:05   #57
Kako se to čarobira, odnosno, još zanimljivije, kako se to čarobira još više?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 16:07   #58
kad kažem "čarobiranje"-mislim na uroke.. ,al ajd dobro..
a pod još više mislim- pa gledaj,ima svakakvih ljudi na svijetu..bolesnika točnije.
i npr..ja već imam "na sebi" jedan urok-točnije za ljubav..i opuštajući se tako u te susrete s raznim gatarama,naiđem na nekog koji je totalni luđak..i on mi napravi još veću pizdariju.( a čvrsto vjerujem da to postoji)!
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 16:52   #59
hoćeš reći da ako se upustiš u hodanje kod vidovnjaka,gatara i sl. ljudi da su neki skloni tome, tj.dovooljno bolesni i poremećeni da te "začarobiraju"???!
pa zato ja takvim ljudima nikad niti sam išla niti mislim ići. strah me toga. i ne zovem one gluposti od onih linija tarota, tipa ezo tv, astro show i slične pizdarije......što znaš što ti tko može napraviti pa makar samo preko glasa. puj,puj,puj. dalje to od mene
zato gospodinu stjepanu beskrano vjerujem jer sam se na svojoj koži osvjedočila da mi je pomogao i znam da mi je od onda bolje! ostali me uopće iz te oblasti ne interesiraju jer znam da mu nisu niti do koljena.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 17:03   #60
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
je, to je on
nisam shvatila - tko je to dobio auto od izliječenog? vrbanec ili neki drugi bioenergetičar kojeg spominješ?! tko je taj drugi?
Jedan mlađi od 50 godina sa otoka KRK-a : https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1598

Ali ovaj nije kao Gandalf.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.