Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 09:55   #61
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Ček, ček...Misliš da imam cijenu za korekcije po tjednima?
Korekcija nakon 2 tjedna:"x" novaca, nakon 4: "y" novaca, nakon 5: "z" novaca....s tima da je ta nakon 5 tjedana skuplja od prve dvije?
tako je najbolje onda da vidiš kako će prestat rastezati dane, kad skuže da im je skuplje
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:51   #62
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
tako je najbolje onda da vidiš kako će prestat rastezati dane, kad skuže da im je skuplje
Ovo je super ideja!
Jer kad mi se pojavi na korekciji nakon 5 tjedana, a počelo joj se događati već nakon 2 da ima problema ali "nije stigla doći", pa popizdim jer nokti budu u stanju takvom da najbolje sve skinuti i izpočetka...
Hvala na savjetu - već danas primjenjujem!! CMOK
Može okvirni odnos cijena za 2, 4, 5 tjednu korekciju? Može na pm.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:00   #63
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
primer je kisela podloga, koja jako smrdi, ali se nokti bolje spoje sa gelom, moraš paziti da ti ne dodiruje zanoktice, jer može peckati, odnosno izazvati alergiju, a kad staviš na tipsu, nagrize je onda tipsa puca

Sunco-kret pa ja cu prolupati Ona meni taj bazni gel maze preko moga nokta ali i preko matirane tipse
Pa jel moguce da to ne zna?
znaci taj bazni se namaze samo po prirodnom noktu*? jesam li dobro shvatila?
__________________
zasto me u obraz ljubis neću da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug
tanchy-grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:30   #64
Quote:
tanchy-grom kaže: Pogledaj post
Sunco-kret pa ja cu prolupati Ona meni taj bazni gel maze preko moga nokta ali i preko matirane tipse
Pa jel moguce da to ne zna?
znaci taj bazni se namaze samo po prirodnom noktu*? jesam li dobro shvatila?
Ne. Primer (bonder) se maže po prirdonom noktu, a bazni gel ide i preko prirodnog i preko tipse.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:31   #65
Quote:
tanchy-grom kaže: Pogledaj post
Sunco-kret pa ja cu prolupati Ona meni taj bazni gel maze preko moga nokta ali i preko matirane tipse
Pa jel moguce da to ne zna?
znaci taj bazni se namaze samo po prirodnom noktu*? jesam li dobro shvatila?
Bazni gel ide na prirodan nokat i na tipsu, a primer-tj. kisela podloga, (to nije gel, to je tekučina) samo na prirodan nokat. Dok ti radi gledaj što piše na bočicama
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:32   #66
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Ne. Primer (bonder) se maže po prirdonom noktu, a bazni gel ide i preko prirodnog i preko tipse.
tako je, samo je zabuna u nazivima primer nije bonder gel, već tekućina i nesuši se u lampi
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:00   #67
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
Bazni gel ide na prirodan nokat i na tipsu, a primer-tj. kisela podloga, (to nije gel, to je tekučina) samo na prirodan nokat. Dok ti radi gledaj što piše na bočicama
ja ne znam da li ona dobro radi pa cu ukratko opisati (nadam se da sam zapamtila-bar sam se trudila)
ovak:
najprije mi potisne kozicu oko nokta, pa nokat izmatira. po tome noktu premazne bazni gel,kojeg susi nekih 20sec pod lampom. Zatim modelirajući gel pa njega susi 3 min. Nekom kockom (nemojte se smijati-ne znam kak se zove) prede preko modelirajućeg gela da ohrapavi, očisti i zatim zavrsnim gelom kojeg takoder susi 3 min.
jel to ok postupak ili ne?
__________________
zasto me u obraz ljubis neću da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug
tanchy-grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:05   #68
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
tako je, samo je zabuna u nazivima primer nije bonder gel, već tekućina i nesuši se u lampi
Na mojoj bočici piše Balance Bond Primer.
Ne sušim u lampi.
Nego, sad mi pade na pamet: kad ga stavim da li trebam čekati sa stavljanjem gela ili mogu odmah? Negdje griješim sa tim BBP-om;pa si mislim možda griješim što na sve prvo stavim taj Primer pa redom geliram. Možda treba jedan po jedan; primer-gel, pa drugi primer-gel...itd?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 16:31   #69
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Na mojoj bočici piše Balance Bond Primer.
Ne sušim u lampi.
Nego, sad mi pade na pamet: kad ga stavim da li trebam čekati sa stavljanjem gela ili mogu odmah? Negdje griješim sa tim BBP-om;pa si mislim možda griješim što na sve prvo stavim taj Primer pa redom geliram. Možda treba jedan po jedan; primer-gel, pa drugi primer-gel...itd?
stavis prvo nail pure, pa onda balance bond pa sačekaš minutu da se osuši. I onda tanko gel min ipo,2...i šibaš
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 10:51   #70
Stavljam nail pure i balance bond na sve. Zatim geliram 2 po 2 prsta (ne stignem sva 4 gelirati) i tako ih stavljam u lampu. Znači 2 u lampu, a druga dva im kažem da drže van lampe. To je ok?
Ili?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:27   #71
prvi sloj bi ti trebAo bit tanak da se što bolje prihvati na nokat pa bi trebala stići svih 5 namazati i sušiti min ipo,2..onda ide french ili bez njega pa deblji sloj
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:31   #72
Da, stignem. Pobrkala sam, oprosti...Htjela sam reći da 2.sloj gela ne stignem raditi nego 2 po 2. Da li je problem da cura suši sva odjednom, bez obzira što je 2.gel samo na dva? Mislim, može li se "presušiti"?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:49   #73
Quote:
tanchy-grom kaže: Pogledaj post
ja ne znam da li ona dobro radi pa cu ukratko opisati (nadam se da sam zapamtila-bar sam se trudila)
ovak:
najprije mi potisne kozicu oko nokta, pa nokat izmatira. po tome noktu premazne bazni gel,kojeg susi nekih 20sec pod lampom. Zatim modelirajući gel pa njega susi 3 min. Nekom kockom (nemojte se smijati-ne znam kak se zove) prede preko modelirajućeg gela da ohrapavi, očisti i zatim zavrsnim gelom kojeg takoder susi 3 min.
jel to ok postupak ili ne?
to je to, ona ti radi sa bonderom,gelom, a ne sa primerom
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:50   #74
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Na mojoj bočici piše Balance Bond Primer.
Ne sušim u lampi.
Nego, sad mi pade na pamet: kad ga stavim da li trebam čekati sa stavljanjem gela ili mogu odmah? Negdje griješim sa tim BBP-om;pa si mislim možda griješim što na sve prvo stavim taj Primer pa redom geliram. Možda treba jedan po jedan; primer-gel, pa drugi primer-gel...itd?
sačekaj da se osuši na svim noktima pa onda nastavi sa gelom
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:07   #75
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Da, stignem. Pobrkala sam, oprosti...Htjela sam reći da 2.sloj gela ne stignem raditi nego 2 po 2. Da li je problem da cura suši sva odjednom, bez obzira što je 2.gel samo na dva? Mislim, može li se "presušiti"?
ma ne moze se gel presušiti..hmm..onda taj dio čini mi se dobro radiš..možda nešto kod pripreme ne valja ili lampa/gel ne valjaju ako ti se to na svakoj dešava..
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 09:38   #76
da ne kopam po postovima, reci mi koji problem imas sa noktima?
__________________
zasto me u obraz ljubis neću da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug
tanchy-grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:36   #77
Quote:
chvarak kaže: Pogledaj post
ma ne moze se gel presušiti..hmm..onda taj dio čini mi se dobro radiš..možda nešto kod pripreme ne valja ili lampa/gel ne valjaju ako ti se to na svakoj dešava..
Ili fulam u bonderu ili je do lampe. Zahvaljujući vama curama koje trpite što davim sa pitanjima, taključila sam da ne pravim greške i propuste..Zadnjoj sam curi svako sušenje duplala i na drugom mi je znala reći da točno osjeti kako steže gel...?!
I kad sušim gloss kaže da prvo sušenje ništa ne "osjeti",a da na drugom osjeti da se "steže"
Ako je sve do žarulja, a ja se sekiram.....
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 10:52   #78
Hollywood Nails

bok cure,namjeravam završiti tečaj za geliranje noktiju kod hollywood nails pa me zanima je li tko čuo za njih?
novaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 10:39   #79
Question Adresa? Br.tel?

Cure pozdrav,
Evo čitam malo šta sve finog pišete jer kao i Renata i ja bih se željela počet bavit ovom umjetnošću
Svašta sam saznala od vas ali nisam vidjela da je netko konkretno napisao gdje (u kojem salonu ZG, br.tel) mogu ići na tečaj. Skužila sam da je tečaj krajem osmog za Abalico i u 9. za Alessandro...sve supač al gdje
Btw odlučila sam se za Abalico jer mi i vremenski više paše ako je krajem osmog a i koliko sam shvatila jeftiniji je a donekle slične kvalitete kao Aless.
Pa eto molim Vas ako koja zna da mi ostavi njihov kontakt da se pribilježim..inae tek sam nedavno stavila noktiće i odmah znala da želim ovo raditi...
alpeza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 12:40   #80
Hollywood nails veleprodaju i tečajeve imaš u Varaždinu. Ja sam probala i kozmetika je vrhunska. Od prije 5 mjeseci je moguće u Hrvatskoj sve dobiti od njih. Tečaj ti traje pet dana a za ostale informacije pitaj na broj 091 445-4445 -Martin. Inače zastupnici su ti MN Style iz Varaždina.
Pogledaj na www.mn-style.hr ako im je gotova stranica (bila je u izradi kad sam zadnji puta gledala)
MAFIA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.