Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 01:18   #541
Question

Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s gospođom Tomislava Brezović iz Karlovca?
moze i na pp.
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Zanimljiva ponuda... ti poslije lako kazes da nije djelovalo i ne platis
jel ima netko kakav broj jer ja trebam isto pomoć??
zakon braće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 14:59   #542
može i meni broj od gospođe Tomislave brezović?
gibellini is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 16:10   #543
aaa

Quote:
zakon braće kaže: Pogledaj post
jel ima netko kakav broj jer ja trebam isto pomoć??
ja zvao i ne uzima lovu!rekla mi je sve na telefon..čak i da imam problema sa vidom što ne može znat jer me nikad nije vidjela..
zakon braće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:11   #544
Quote:
zakon braće kaže: Pogledaj post
ja zvao i ne uzima lovu!rekla mi je sve na telefon..čak i da imam problema sa vidom što ne može znat jer me nikad nije vidjela..
može i meni broj na pp...tnx
cmok_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:34   #545
Thumbs up

Quote:
zakon braće kaže: Pogledaj post
mislim da ona radi samo na preporuku jer i ja ju trebam a nema više nitko njen broj..imaš možda ti da mi ga pošalješ,fakat sam čuo da je dobra!


'zakon braće;ja sam sada zvao,ništa ne naplaćuje i javilo mi se troje ljudi kojima isto nije uzela ništa a pomogla im je i nisam čuo da uzima pare zaista i kako se može lažno predstavljat ne razumijem opće??kako želiš meni je rekla da nikve novce ne uzima nezz jesi ju zvao i ko ti je to rekal..'

Ej.zakon brace pa daj onda posalji broj ak' vec nista ne na placuje!
Thanks man!
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:44   #546
Quote:
zakon braće kaže: Pogledaj post
ja zvao i ne uzima lovu!rekla mi je sve na telefon..čak i da imam problema sa vidom što ne može znat jer me nikad nije vidjela..
Jel mogu dobiti i ja broj na pp. Please

hvala
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:55   #547
molim vas broj od te tomislave molim ko god ima i meni triba pomoc u vracanju molim vas hvala svima
Aurora205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:50   #548
eto ja zvao tomislaavu i meni je rekla da će me to koštati 500kn tak da netko tu laže?
gibellini is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 14:45   #549
Da li uopće itko ima sa bilo kim pozitivna iskustva? Može i na pp
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:17   #550
jel ikome palo na pamet traziti pomoc od nekoga da ga prodje zaljubljenost, opsesija, potreba za osobom koja je otisla, umjesto da zeli natrag svoju igracku ?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:45   #551
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
jel ikome palo na pamet traziti pomoc od nekoga da ga prodje zaljubljenost, opsesija, potreba za osobom koja je otisla, umjesto da zeli natrag svoju igracku ?
mislim da bi to bilo najpametnije
cmok_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 08:44   #552
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
jel ikome palo na pamet traziti pomoc od nekoga da ga prodje zaljubljenost, opsesija, potreba za osobom koja je otisla, umjesto da zeli natrag svoju igracku ?
Pa naravno da nije... to bi podrazumijevalo da ljudi nisu sebicni i da druge ne dozivljavaju kao svoje igracke koje nemaju pravo na slobodu i svoje postupke, nego sluze da zadovolje njihove potrebe/zelje...

Fascinantna mi je ta percepcija ljubavi u kojoj se drugu stranu navodi/prisiljava na nesto protiv njene volje
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 16:12   #553
molim neku dobru dušu da i meni pošalje broj od tomislave na pp
alannah27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:20   #554
pozdrav..dali zaista netko ima pozitivnih iskustva sa magijom i dal mu je uspjela..može i na pp.
tuzan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:54   #555
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
pozdrav..dali zaista netko ima pozitivnih iskustva sa magijom i dal mu je uspjela..može i na pp.
također!!!!
cmok_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:48   #556
Pozz svima,

Ja nisam imala iskustva s magijom ( ako uopšte postoji), ali s obzirom na moju sadašnju situaciju posegnula sam za telefonom i nazvala vidovnjakinju. Naravno, dogovorila termin i posjetila je. Da ne duljim. Konkretan razlog prekida između mene i mog dečka ne postoji. Dugo vremena smo skupa, ja djevojka iz grada ( liberalna, ambiciozna, kulturna, tetovirana) , on dečko seljačkog porijekla.Gazimo u tridesete, nismo znači balavi, fakultetski obrazovani, financijski neovisni. Volimo se najviše na svijetu. Njegova familija, "mrtvi" padaju da nismo skupa. Prije Nove zaručili smo se i on se odlučio na život samnom bez familije. Međutm od 2.1 kao da je u zemlju propao. Tek prije tri dana se javio i počeo da me oslovljava s "drugarice". KAd tad nisam doživjela nervni slom, neću nikada. Čak mi je rekao da ima novu djevojku. To je bio on, ali nije bio ON. Nakon razgovora s vidovnjakinjom, saznala sam da je neko podmetnuo- napravio crnu magiju da nas zauvijek rastavi. Još uvijek ne znam šta da vjerujem. I vjerujem i ne vjerujem. Ona mi predlaže da napravi "obred pomirenja" za nas dvoje i skine tu magiju. Bojim se svega. Ako je ko imao sličnog iskustva, neka se javi. Ja bih se rado borila protiv zla, ali crv sumnje me proganja što ako ipak i ova mene navodi na zlo?
Michelle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:13   #557
Michelle, i kod mene je, nazalost jako slicna situacija. Osim sto nema drugu i u kontaktu smo, ali isto iznenadni i neocekivan prekid zbog njegovih. Cak su nam i datumi bliski
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:17   #558
U principu, od početka znam za neslaganje njegove familije. Ali on se trudio "zanemariti" to. Mada znam da ga je to uvijek bolilo. Ali od kad smo se sreli nekako znamo da smo jedno za drugo za sva vremena. Ovaj preokret me totalno izbacio iz takta. Ne znam uopće ni da li ima drugu ili je to samo napakovana priča. Mislim da me previše voli da bi se snašao za tako kratko vrijeme, osim ako taj crna magija stvarno djeluje. Lijep pozdrav.
Michelle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 21:05   #559
I njegovi su se protivili od kad je rekao za mene, a nikad me nisu ni upoznali. I njega je to cijelo vrijeme boljelo, ali je ipak bio tu... I onda odjednom... prekid.
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 11:05   #560
Kod koje si vidovnjakinje bila?
anamala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.