Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2013., 18:28   #2181
najveca zamjerka sto nanutica nije gledala voditeljicu cnn-a,,da zna na koji nacin moze najvise izvuci od naseg decka mehmeta akifa,,,posto nije znala ni kako se zove,,bahata je bila,,,najgluplja stvar---sila u pozadini
o boze dragi,,a mi cekamo ljubimca
tko ce docekati sutra
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:30   #2182
Ja sam ovakav sjaj u očima vidjela samo kod ljudi koji imaju jako puno promila u očima. Nevjerojatno! Meni se čini, ali možda mi se samo čini da i njega žena može zbuniti. Mislim da je lik age jači nego što je Akif u RL. Pri tome mislim da je u tako velikom tijelu, maleni dječak koji se zastidi kada je u društvu neke žene kojoj bi možda i on prišao.. Slatkica naša Ali daje brižan, ma, ne znam tko je to rekao da ne zna kako će se udati nakon što je njega vidjela, ja kažem dobro da sam udana, ali isto bih se zapitala....
ah-aga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:31   #2183
Zabuna, promila ukrvi, ali njegove me oči totalno zaokupe pa se i ja pogubim
ah-aga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:31   #2184
I meni tako djeluje. Baš sam uživala u njegovim odgovorima, svim. I doskočicama što vi mislite. Super je sve izveo i tako djeluje spontano i iskreno.

Ne mogu vjerovati da mi je još draži. Nisam mislila da je to moguće. Šarmira sve. Samo neka još nekoga čujem da loše govori o njemu!

Ja sam uvijek mislila da on zna engleski, svjetski putnik je ipak. I divno ga je bilo čuti, makar koju riječ.

Ajde, Nova nemojte prikazivati kadrove iz serije koji nema ama nikakve veze s onim o čemu govori. Dajte pustite da gledamo njega i njegovo objašnjavanje rukama.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:38   #2185
IN: imate bradu trenutno?
MAA: prirpemam se za novi projekt. Za njega moram imati bradu. U početku mi je možda malo smetala, no naviknuo sam se. Izvana se možda čini da je tako. Ljudi me pitaju smeta li mi. No kad naraste, kao da je nema. Na primjer, ja je sada ne osjećam. Ne osjećam da je imam na licu.
IN: Ma kako je to moguće? (zavodnički )
MAA: (smijeh) izgleda li loše? Kako mi stoji?
IN: pa izgledate starije (kažiprst joj je na usnama i po donjoj usni ). Dobro, jako dobro, ali daje vam više godina.
MAA diže obrve

dušica naša
orange123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:44   #2186
Quote:
orange123 kaže: Pogledaj post
IN: imate bradu trenutno?
MAA: prirpemam se za novi projekt. Za njega moram imati bradu. U početku mi je možda malo smetala, no naviknuo sam se. Izvana se možda čini da je tako. Ljudi me pitaju smeta li mi. No kad naraste, kao da je nema. Na primjer, ja je sada ne osjećam. Ne osjećam da je imam na licu.
IN: Ma kako je to moguće? (zavodnički :ro lleyes: )
MAA: (smijeh) izgleda li loše? Kako mi stoji?
IN: pa izgledate starije (kažiprst joj je na usnama i po donjoj usni ). Dobro, jako dobro, ali daje vam više godina.
MAA diže obrve

dušica naša
Ovo je bilo odlično, posebno ta njegova reakcija kad je podignuo obrve i onako stisnuo usne, kao "a jebiga, šta ću sad".
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:49   #2187
Kad ste prije stukle 3 stranice?Šta reći ali izgleda je moguće da je meni ovaj čovjek sad još draži.Nanutica ima taj gard mislim korektan je intervju ali nije ona luda za njim ko mi pa ne može imat iste reakcije nebitno slabo sam je gledala i meni su zasmetali oni inserti iz Sile pa seriju gledam na tv-u ne treba mi u intervjuu.Mehmet je tako normalan,stidljiv,plemenitog držanja,šarmantan,kulturan,ne da se zbunit iako je malčice zbunjen ipak je strana tv došla.Obožavam ono njegovo gestikuliranje rukama.Ja recimo ne bi izdržala da ga ne pitam direktno jel brada za Fatiha al ne druži se Nanutica s turskim izvorima svakodnevno ko mi.Na njegovo kako mi stoji brada ja bi ko iz topa odgovorila tebi sve stoji savršeno pa da vidimo onda reakciju da se i on malo zbuni.Pitanje o agovanju apsolutno nepotrebno nije to baš tako nepoznat pojam na Balkanu o tome se još u osnovnoj školi iz historije uči barem ja jesam da je za tore pitala to mi je puno relevantnije al rekoh već sumnjam da gleda Silu.Nije mogao bolji odgovor dat o sličnosti između njega i Borana eto sad odgovora onim piskaralima koji pišu kako tuče kostimografkinju .Predivan je,iz tih okica izbija jedna divna duša i karakter i nadam se da se neću u budućnosti prevarit u procjeni.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:52   #2188
Što su njegove fan stranice živnule zbog ovog intervjua, sve je prepuno slika i videa.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:59   #2189
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Kad ste prije stukle 3 stranice?Šta reći ali izgleda je moguće da je meni ovaj čovjek sad još draži.Nanutica ima taj gard mislim korektan je intervju ali nije ona luda za njim ko mi pa ne može imat iste reakcije nebitno slabo sam je gledala i meni su zasmetali oni inserti iz Sile pa seriju gledam na tv-u ne treba mi u intervjuu.Mehmet je tako normalan,stidljiv,plemenitog držanja,šarmantan,kulturan,ne da se zbunit iako je malčice zbunjen ipak je strana tv došla.Obožavam ono njegovo gestikuliranje rukama.Ja recimo ne bi izdržala da ga ne pitam direktno jel brada za Fatiha al ne druži se Nanutica s turskim izvorima svakodnevno ko mi.Na njegovo kako mi stoji brada ja bi ko iz topa odgovorila tebi sve stoji savršeno pa da vidimo onda reakciju da se i on malo zbuni.Pitanje o agovanju apsolutno nepotrebno nije to baš tako nepoznat pojam na Balkanu o tome se još u osnovnoj školi iz historije uči barem ja jesam da je za tore pitala to mi je puno relevantnije al rekoh već sumnjam da gleda Silu.Nije mogao bolji odgovor dat o sličnosti između njega i Borana eto sad odgovora onim piskaralima koji pišu kako tuče kostimografkinju .Predivan je,iz tih okica izbija jedna divna duša i karakter i nadam se da se neću u budućnosti prevarit u procjeni.
inarak84, strpljivo sam čekala tvoj komentar
Naime, sa svim što si rekla se slažem....onaj sjaj u očima za koji je netko napisao da ga nije vidio osim u pijana čovjeka, govori samo o tome koliko je rijetko sresti nekoga tko ima duh poput njegovoga. Sve ove epitete koje ste sve vi navele možemo svesti pod jedan jedini nazivnik - duša. Ovaj čovjek ima zaista posebnu dušu, to je ono što sve osjećamo, a pokušavamo izraziti svaka na svoj način...
Da mi se samo domoći sirovog materijala iz kojeg su montirali intervju, pa da vidimo sve što je kamera tamo zabilježila, jer vjerujem da su masu toga izrezali što im nije iz kojekakvih razloga odgovaralo. Apsolutno protestiram protiv kadrova Sile dok on priča, ma protiv bilo kakve sam slike na ekranu osim njega samoga!!!!!
Jedva čekam iduća dva dijela...ali majko moja, zapalile smo forum postovima, vidi se da su tenzije na najjače, hahahahaha

P.S. i da, koji gubitak vremena na pričanje o agovanju....koga zanima i ne sjeća se iz povijesti, neka googla!!! Daj nam Nanutice da čujemo svog MAAkifa da priča o sebi, to nas interesira!!!!
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:00   #2190
deseti dar-"kaze steta pa ga nisu salijetali,a mi mislili on sramezljiv", joj Mehmete, pa kakvog muškarca žene salijeću kad tebe ne salijeću. Ili je, kako je jedan njegov prijatelj rekao još razigran i još bi letio, fali mu još zabave. Iskreno to je najgora kombinacija kod muškarca, ponaša se zaštitnički prema ženi, i ona jadna misli baš mi je naišao princ, a taj princ čim se pojavi kakva Ledi Godiva odjaše za njom. Zapravo svjestan je on utjecaja koji ima na suprotni spol, izigrava dječarca da bi dobio poene. Mislim da mu godi popularnost, pomalo je i narcisoid, nije vidio "sliku" svoju u Nanutičinim očima pa je pita "što se njoj čini, kako izgleda". Cure nemojte se zavaravati nije on lako čitano štivo.Triba to puno iščitavati, a da nije sladak i prekrasan i sa ovom bradurinom, je...Isto da imam kći, ne znam da li bih joj dala blagoslov za jednog ovakvog. Imati njega za partnera je i blagoslov i proklestvo. Imati ga, znači sjediti na mini cilog života. Triba njemu jedna mustra koja će ga ustrojiti ,triba tu puno raditi, ne znam da li Vam se to isplati makar se radilo o MAA. Cure to je moje iščitavanje iz par rečenica koje sam čula od njega i čitanja između redaka. Imam osjećaj da će nam reći sve ono što mi očekujemo od muškarca njegova formata, a čini mi se da je sve to možda "pila naopako". Zna MAA svoj posao!!!
domenika56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:00   #2191
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Što su njegove fan stranice živnule zbog ovog intervjua, sve je prepuno slika i videa.
Aha. Baš gledam. Ali nije ni čudno kad pogledaš. Ipak je ovo novi intervju svima, ne samo nama.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:02   #2192
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Što su njegove fan stranice živnule zbog ovog intervjua, sve je prepuno slika i videa.
Nadajmo se da je to samo početak. On to zaslužuje!


Sad se priključih na forum, treba ovo sve pročitati. Divne ste i vidim još više opčinjene. Naravno s razlogom.
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:02   #2193
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Aha. Baš gledam. Ali nije ni čudno kad pogledaš. Ipak je ovo novi intervju svima, ne samo nama.
Jep, od 2011. nije bilo ničega novog. Bome su se načekali oni što ga prate još otprije. I ovo je prva ekskluziva koju je dao.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:05   #2194
intervju je samo potvrdio moju intuiciju i sve nase zakljucke izvedene iz prijasnih intervjua s njim iz novina is s TV. a pogotovo mi se potvrdilo ovo sto sam vec napisala za njega prije 2 tjedna:

Quote:
sudeci po fotkama seta sa snimanja Sila i Adanali, Akif je zafrkant (npr. ima video snimka kako plese sa glumicom koja glumi Narin, pa s djecom itd, ima jos dosta snimki sa seta di se svasta moze vidjeti). Vjerujem da je bio veseo prema Cansu i vjerojatno se iz zafrkancije bezazleno "upucavao" njoj, bez neke dublje primisli. Onako dobrocudno. Taj tip muskih koji voli sarmirati ali koji ne iskoristava u neke lose svrhe, nego jednostavno samo voli ljude, voli komunicirati, strasno je srdacan i pristupacani i nista vise i teska dobricina
Imam feeling da je i Akif takav
Dakle, sarmirao je on sve nas i nju ali iz dobrocudnosti a ne s visoka. Ma zafrkant. i volim sto voli gestikulirati.
A Nanutica mi u nekim momentima stvarno na njega gleda malo kao s visoka (iskljucite ton na snimci i promatrajte govor tijela), igra igru nedostupnosti koja pali kod muskih koji padaju na "teze" dostupne zene, ali ne zna ona da je on vec prije rekao u jednom od ovih intervjua sto smo ovdje preveli, da Akif ne voli kad zene taktiziraju i da voli spontanost. i nepristojno je sto ga nije oslovljavala sa Mehmet Akif ako se on tako predstavio.
kod nekih pitanja joj je super spustio na na jako lijep i sarmantan dobrocudan nacin. ma govor tijela mu je super.. laskala mu popularnost, fasciniran je a s druge strane ga to nije lupilo u glavu. i zrelo je odgovarao. a osmijesi Nije pao na nju kao na zenu (opet govor tijela). Plus, ipak je malko bio sramezljiv.
a ona recenica daje brizan a ne ljubomoran, iste te rijeci mi govori muz kad ga god zezam da je ljubomoran..ali neka
neka ga je pitala o agovanju, jer nije cijela TV publika upucena kao mi na ovoj temi

Ergo, vjerujem da je jeo u "Nautici" u Dubrovniku kad je spomenuo da je jeo dobru ribu.

domenika,naravno da je svjestan svoje pojave i sam je to priznao u jednom intervjuu koji sam prevela ali to ne znaci nuzno da je vjetropir ako je u ozbiljnoj vezi. to sto je pristupacan, komunikativan, sarmantan ne znaci automatski da je i teski kurvis u vezi. imam ja takve muske u obitelji, svi padaju na takav sarm i ostalo (vrlo su slicni mehmetu u ponasanju) ali nisu prevrtljivi u vezama.
vise vjerujem takvima nego muskima koji samo sute a ono teski kurvisi (tiha voda brege dere )
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 13.02.2013. at 20:12.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:07   #2195
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo odlično, posebno ta njegova reakcija kad je podignuo obrve i onako stisnuo usne, kao "a jebiga, šta ću sad".
Al nije mu se svidjelo
Imala sam dojam da bi najradije opravdao ulogom, godinama ili izgledom lika kojega će glumiti, ali, hbg., ne smije pričat o tome.
Nego, čini mi se da tako iskreno uživa u svojoj popularnosti da to uopće i ne krije. Pa onda ju je i zaslužioUvijek su mi na živac išle zvijezde koje se pretvaraju kako im popularnost smeta.
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:08   #2196
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Kad ste prije stukle 3 stranice?Šta reći ali izgleda je moguće da je meni ovaj čovjek sad još draži.Nanutica ima taj gard mislim korektan je intervju ali nije ona luda za njim ko mi pa ne može imat iste reakcije nebitno slabo sam je gledala i meni su zasmetali oni inserti iz Sile pa seriju gledam na tv-u ne treba mi u intervjuu.Mehmet je tako normalan,stidljiv,plemenitog držanja,šarmantan,kulturan,ne da se zbunit iako je malčice zbunjen ipak je strana tv došla.Obožavam ono njegovo gestikuliranje rukama.Ja recimo ne bi izdržala da ga ne pitam direktno jel brada za Fatiha al ne druži se Nanutica s turskim izvorima svakodnevno ko mi.Na njegovo kako mi stoji brada ja bi ko iz topa odgovorila tebi sve stoji savršeno pa da vidimo onda reakciju da se i on malo zbuni.Pitanje o agovanju apsolutno nepotrebno nije to baš tako nepoznat pojam na Balkanu o tome se još u osnovnoj školi iz historije uči barem ja jesam da je za tore pitala to mi je puno relevantnije al rekoh već sumnjam da gleda Silu.Nije mogao bolji odgovor dat o sličnosti između njega i Borana eto sad odgovora onim piskaralima koji pišu kako tuče kostimografkinju .Predivan je,iz tih okica izbija jedna divna duša i karakter i nadam se da se neću u budućnosti prevarit u procjeni.
Bravo!!! To i ja kažem, age i kuluke smo učili u osnovnoj školi. Što sad ova Nanutica napravi sve nas iz Hrvatistana neobrazovanim? Aman, aman....

Ovaj interveiw je, ipak, poslastica. Nije napravljen onako kako bismo željele, ali je prvi nakon toliko vremena. Zato ga pozdravljam. Dajte nam Mehmet Akifa u bilo kom obliku i minutaži, ali samo ga dajte. Mi ćemo vrtiti poslije reprize. Ja jednostavno gledam ovih nekoliko minuta iznova i iznova....
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.

Zadnje uređivanje avalon amelie : 13.02.2013. at 19:22.
avalon amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:10   #2197
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jep, od 2011. nije bilo ničega novog. Bome su se načekali oni što ga prate još otprije. I ovo je prva ekskluziva koju je dao.
Da, da. Mi smo još i sretne.
Silu tek je sad gledamo, njihove (intervjue koje možemo naći na netu) smo pogledale i sad ovo. Skoro pa i nismo bili bez informacija o njemu. I još počinje snimati novu seriju, bit će informacija, slika... Nismo se mi načekale, nije bilo sušnog razdoblja za nas.

Zato je sad ovo i buknulo među fanovima svugdje.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:17   #2198
Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
inarak84, strpljivo sam čekala tvoj komentar
Naime, sa svim što si rekla se slažem....onaj sjaj u očima za koji je netko napisao da ga nije vidio osim u pijana čovjeka, govori samo o tome koliko je rijetko sresti nekoga tko ima duh poput njegovoga. Sve ove epitete koje ste sve vi navele možemo svesti pod jedan jedini nazivnik - duša. Ovaj čovjek ima zaista posebnu dušu, to je ono što sve osjećamo, a pokušavamo izraziti svaka na svoj način...
Da mi se samo domoći sirovog materijala iz kojeg su montirali intervju, pa da vidimo sve što je kamera tamo zabilježila, jer vjerujem da su masu toga izrezali što im nije iz kojekakvih razloga odgovaralo. Apsolutno protestiram protiv kadrova Sile dok on priča, ma protiv bilo kakve sam slike na ekranu osim njega samoga!!!!!
Jedva čekam iduća dva dijela...ali majko moja, zapalile smo forum postovima, vidi se da su tenzije na najjače, hahahahaha

P.S. i da, koji gubitak vremena na pričanje o agovanju....koga zanima i ne sjeća se iz povijesti, neka googla!!! Daj nam Nanutice da čujemo svog MAAkifa da priča o sebi, to nas interesira!!!!
Hvala znači mene si čekala pa ja razumijemo se mi pamtim ja petak eh to je bilo ludilo.Nego cure,žene zna Mehi engleski nego nije dovoljno samouvjeren da intervju priča na engleskom vidim na bratovom leksikonu napisa nice a mogao je i guzel il tako nešto eto malo detektivskih informacija .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:24   #2199
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Baš perfect

Jelda. Meni isto djeluje jako umirujće. Baš imam dojam da u sekundi opusti sugovornika, djeluje tako prizemljeno. I normalno, šarmantno, taj pogled ispod oka mi je . A osmijeh je stalno prisutan, jasno je odakle dolaze bore smijalice, još u 20ima. Opušten, neposredan, samouvjeren, nježan - pa jel' može bolje?
Da, nakon ovog sto sam danas vidjela pozeljela sam sjest s njim i najnormalnije porazgovarati ( kao s nekim najobicnijim anonimusom) dakle ne o Sili, Adanali, Fatihu, bivsim i potencijalnim djevojkama.. nego ono najobicniji neobavezan, opusten razgovor. Mislim da on uvijek ima nesto za reci i pokazati, s njim nikada nije dosadno..takav dojam mi odaje.
a Okice.. tako tople i sretne..

i da što se boldanog tiče.. ne mislim da od njega ipak ne može bolje!
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:27   #2200
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post


Veliko hvala.

Spremim se za intervju, parkiram ispred TV-a ranije i pred sam pocetak telefonski poziv (honorarni posao) i skoro sat vremana ode u propast...

Svidja mi se intervju. On je bas opusten.

Za razliku od vas ja ne bih rekla da je Nanutica bahata.
Cak imam utisak da joj podrhtava glas povremeno i da neprestalno trepce, tj. da je zbunjena i odusevljena i ne moze biti onakva kakva zeli.
Pa kad se pribere onda zvuci ostrije, jer ne govori prirodno vec se trudi reci nesto odredjenim tonom.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.