Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Tko ima najbolju fotku?
dile 0 0%
ljudva 1 14.29%
ds03 6 85.71%
Glasovatelji: 7. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 10:59   #1
Foto natječaj 394 - Dan i noć

Ovotjedna tema je "Dan i noć", a izabrao ju je alpha55.

Alpha55 o temi: "Dan i noc odnosno 2 fotke istog mjesta neuglednog i bezlicnog danju i konrast pod nocnim svjetlima (zabavni park, ulaz u hotel, svjetla velegrada i tako to, budite kreativni."

Tema je otvorena dva tjedna za postanje do ponedjeljka 02.05.2016. u ponoć.

PRAVILA
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 01:24   #2
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 11:23   #3
ne znam kolko se ovo uklapa u temu, al trenutno nemam niš bolje..
a zanimljivo mi je bilo kak su se promijenile vremenske (ne)prilike u roku od samo 24h.. i to krajem travnja


__________________
arsene dediću, gaće unerediću... od sreće
ljudva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 23:09   #4

__________________
| Flickr | Insta | LomoWall
ds03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 12:08   #5
kako je zbog mnostva pristiglih fotografija slozeno i zahtjevno ispisati kometare priznat cu da je najveci dojam na mene ostavio izvrstan rad korisnika ds03 a sto bi alkari rekli "u sridu".Uvjeren sam da bi i tema "bijesne gliste" imala veci odaziv ali boze moj sto je tu je.Srdacno se zahvaljujem vama koji ste se odvazili.
A buduci je bespredmetno postavljati anketu slozio bih se da ds03 predlozi temu za slijedeci veseli susret.

@ ds03

ovo bih volio vidjeti uzivo
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 14:39   #6
slažem se.. jako lijepe fotke, ds03
__________________
arsene dediću, gaće unerediću... od sreće
ljudva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 21:30   #7
nije bilo ni za očekivati da će biti fotki. moš mislit što će ljudi navaliti trčati dvaput na isto mjesto danju i noću za sudjelovanje na natječaju, pogotovo ako ne žive u Las Vegasu.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 21:36   #8
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
nije bilo ni za očekivati da će biti fotki. moš mislit što će ljudi navaliti trčati dvaput na isto mjesto danju i noću za sudjelovanje na natječaju, pogotovo ako ne žive u Las Vegasu.
upravo o tome se i radi, dva tjedna je dovoljno vremena za otici dvaput na isto mjesto ali lakse je furati se na djir po gradu a tvrdim da su isti onda nebrojeno puta na istom mjestu u razlicito vrijeme, mada po mom misljenju to nije razlog, razlog je jednostavno u tome TKO zadaje temu,citirat cu arsena.. ljudi vise vole bubrege na zaru nego mozak s jajima.. moze se iskoristiti
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:24   #9
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
upravo o tome se i radi, dva tjedna je dovoljno vremena za otici dvaput na isto mjesto ali lakse je furati se na djir po gradu
A zašto ti onda nisi sudjelovao/la u natječaju ?
Blade III is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:12   #10
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
razlog je jednostavno u tome TKO zadaje temu
pokušavam, ali ne mogu dokučiti što želiš reći.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:17   #11
hvala na odabiru, pa ak mogu eva nek nova tema bude Selective Color.
evo i grupa na flikru za inspiraciju, mislim da pojasnenje nije potrebno
https://www.flickr.com/groups/selective_color/pool/ Trebali bi svi imati po neku takvu u arhivi pa izvolite, budite kreativni
@alpha55 jest lepo da se vidi u zivo, posebno nocu.
__________________
| Flickr | Insta | LomoWall
ds03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:18   #12
hvala na odabiru, pa ak mogu eva nek nova tema bude Selective Color.
evo i grupa na flikru za inspiraciju, mislim da pojasnenje nije potrebno
https://www.flickr.com/groups/selective_color/pool/
Trebali bi svi imati po neku takvu u arhivi pa izvolite, budite kreativni
@alpha55 jest lepo da se vidi u zivo, posebno nocu.
__________________
| Flickr | Insta | LomoWall
ds03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:16   #13
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
pokušavam, ali ne mogu dokučiti što želiš reći.
Pridruzujem se pitanju i pitam se sto izdvaja nas koji smo imali temem bez odaziva? Sto smo skrivili?
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:57   #14
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
razlog je jednostavno u tome TKO zadaje temu,citirat cu arsena.. ljudi vise vole bubrege na zaru nego mozak s jajima.. moze se iskoristiti
Alpfa želi reći da se nalazi na skroz nekom drugom levelu za razliku od nas običnih smrtnika koji ne vidimo dalje od svoja četiri zida.

Alpfa je više biće, a mi smo oni koji se zadovoljavaju sa bubrezima na žaru tj. đirom po gradu, a trebali bi birati profinjenija jela tj. mozak s jajima, a to bi bila tema koju je ona zadala i na kojoj nije sudjelovala.


Da zaključim, Alpfa55 misli da je Alfa, a mi ostali smo ostatak abecede.
Blade III is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:18   #15
oke ja sam vrlo prizemna pa iako nije baš pravi odgovor na zadanu temu ja ću svoj glas ovaj put dati ljudvi. i opet (bok dile ) ne zato što kompozicijski, oštrinom i otvorom blende odgovara školskom priručniku nego zato što mi se najviše sviđa. je li to u redu? smijem li tako glasovati na forumskim foto natječajima?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:25   #16
Smijem ja odgovoriti umjesto dileta, barem dok ne dode?

Naravno da smijes tako glasati. Fotografija je (i) umjetnost i svaki razlog zbog kojeg ti se neka fotka svida ili ne je dobar razlog.
Moze fotografije krsiti svu silu pravila, ali ako ti se svida, svida ti se i to je dovoljno dobro.

Isto kao sto volimo i slike, i knjige i filmove i muziku bez obzira i usprkos tome sto kriticari i struka misle o njima.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 23:25   #17
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
upravo o tome se i radi, dva tjedna je dovoljno vremena za otici dvaput na isto mjesto ali lakse je furati se na djir po gradu a tvrdim da su isti onda nebrojeno puta na istom mjestu u razlicito vrijeme, mada po mom misljenju to nije razlog, razlog je jednostavno u tome TKO zadaje temu,citirat cu arsena.. ljudi vise vole bubrege na zaru nego mozak s jajima.. moze se iskoristiti
alpha sad si mi baš dal za misliti !
Ja stvarno ne volim mozak sa jajima, a ak su dobro pripremljeni bubrezi na žaru su mi odlični. Istovremeno su mi tvoje fotke super i često švrljam po temama tražeći upravo njih. Tu mi nekaj ne štima

Prosim te nemoj se ljutiti, ali moram primijetiti da si često daval korisne savjete, rado dijeliš svoje znanje i iskreno govoreći nije mi jasno zakaj s vremena na vrijeme osjetiš potrebu poplahnuti ekipu pomalo otrovnim komentarom? Vjeruj mi nije se namjerno opstruirala tvoja tema nego ta tema jednostavno traži da joj se posvetiš, da se angažiraš oko nje. Ovdje je, po mojoj skromnoj procjeni, ipak pretežno ekipa koja živi i fotka, a ne živi da fotka pa me priznajem odaziv ugodno iznenadio

Inače ak nekome nekaj znači moj glas ide za ds03
bella11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 10:24   #18
I moj glas za ds03.
Iako je pobjednik ds03, ja sam nam stavila anketu da to zabiljezimo kao i do sada.

A sad idem postaviti novu temu.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.