Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 11:57   #4761
Resistance linija i Therapiste maska.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:51   #4762
Mislim da većina cura koje su nezadovoljne Kerastaseom ili ima prevelika očekivanja (ako vam je kosa rijetka nema tog proizvoda na svijetu koji će je napraviti gustom, ili ako ju redovito pržite peglom ne postoji ništa što ju može 100% zaštititi) ili s druge strane koristi previše proizvoda.
Kod Kerastasea zaista vrijedi ono: manje je više. U isto vrijeme naručila sam sebi masku i dvjema prijateljicama. One su se žalile da im je preteška, masti kosu, ali one su svoje već potrošile, a ja svoju samo do pola. Ne zato što štedim, nego sam skužila da mi je kosa najbolja kad stavim jako malo proizvoda na nju.
Meni su njihovi proizvodi vrhunski, ali to ne znači da ih trebam odjednom sve strpati na glavu i očekivati čudo. Jako često za prvo pranje koristim neki drugi šampon, pa za drugo samo malo Kerastase šampona i na kraju malo maske. Discipline linija. Tako mi proizvodi traju vječnost, ne opterećuju mi kosu i baš zadovoljna sam sa svojom kosom.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:16   #4763
Opadanje kose

Djevojke, molim vas za informaciju koji kerastase proizvodi su najbolji protiv opadanje kose (losioni, šamponi...). Ja ih nisam nikada koristila i ne znam koji postoje, da li imaju svoj web stranicu? Inače imam dosta velikih problema sa kosom pa da pokušam i sa ovim proizvodima, čula sam da su među najboljima. Hvala.
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:35   #4764
Kerastase nema liniju koja bi trebala sprečavati ispadanje kose...

Stranicu pak imaju - www.kerastase.com
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:47   #4765
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
Djevojke, molim vas za informaciju koji kerastase proizvodi su najbolji protiv opadanje kose (losioni, šamponi...). Ja ih nisam nikada koristila i ne znam koji postoje, da li imaju svoj web stranicu? Inače imam dosta velikih problema sa kosom pa da pokušam i sa ovim proizvodima, čula sam da su među najboljima. Hvala.
Evo
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:30   #4766
Stojim kod svoje izjave.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 21:23   #4767
ja imam kosu kako kaze frizerka baby pahuljastu tanku,valovitu koju liniju, masku, šampon , styling bi mi od njih odgovaralo?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:52   #4768
Vidjela sam preporuku za Kerastase Keratine Thermique Anti-Frizz Smoothing Taming Milk.
Ima netko iskustav s njim?

EDIT: kupila sam ga jer je na snizenju na lookfantastic-u
nadam se da ce biti dobar

Zadnje uređivanje Galadriel : 21.08.2017. at 11:09.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:12   #4769
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
EDIT: kupila sam ga jer je na snizenju na lookfantastic-u
nadam se da ce biti dobar
Javi dojmove
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:07   #4770
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Vidjela sam preporuku za Kerastase Keratine Thermique Anti-Frizz Smoothing Taming Milk.
Ima netko iskustav s njim?

EDIT: kupila sam ga jer je na snizenju na lookfantastic-u
nadam se da ce biti dobar
I ja bi dojmove za ovo.
A potaknuta tvojim postom sam i ja svratila do Looka i naručila Ciment Thermique (prvi put, ranije sam Nectar koristila) i Discipline Maskeratine masku (ponovljena kupovina) i sve je normalno prošlo - to znači da se opeet može naručivati sa Looka?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:05   #4771
Da! I ja sam jučer naručila Nectar Thermique
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 17:40   #4772
Bok cure! Trebam pomoć!

Danas sam u Simple salonu u Avenu Mallu u Zagrebu kupila Kerastase elixir ultime masku za kosu. Nisam nikad do sad kupovala Kerastase proizvode, no ovaj mi je sumnjive autentičnosti... Prvo zbog jako labavog i lošeg celofana u kojeg je bila zamotana kutija s maskom, a brine me i što na samoj teglici slova nisu tiskana direktno na plastiku, nego su na prozirnoj naljepnici koja je nalijepljena na kutijicu... Budući da imam fobije zbog fejk parfema koje sam nekoliko puta platila, zanima me jel i na vašim kutijicama nalijepljena naljepnica s imenom maske, ili su slova otisnuta na samu kutijicu?

Hvala
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:52   #4773
Naručivala sam uvijek izvana i vani kupovala, na samoj kutijici su otisnuta slova.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:22   #4774
Cure od kuda trenutno narucujete kerastase? Trebam masku chronologiste? Super mi je
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:27   #4775
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Cure od kuda trenutno narucujete kerastase? Trebam masku chronologiste? Super mi je
LF, FU, Notino. LF trenutno ima popust od 25 posto na njih.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:33   #4776
bellaffair.de

Nemam namjeru raditi reklamu, ali bellaffair.de ima po meni najbolje cijene Kerastase proizvoda.

Primjera radi Kerastase bain discipline od 1 litre dođe 33,60 EUR, odnosno 29,77 GBP. Dostava je besplatna iznad 50 EUR, a paketi dolaze poštom za cca 4 dana iz Austrije, s linkom za praćenje pošiljke.

Lookfantastic i allbeauty najčešće prodaju isti šampon od 500 ml za cca 25 GBP..
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:42   #4777
Quote:
ancilo kaže: Pogledaj post
Nemam namjeru raditi reklamu, ali bellaffair.de ima po meni najbolje cijene Kerastase proizvoda.

Primjera radi Kerastase bain discipline od 1 litre dođe 33,60 EUR, odnosno 29,77 GBP. Dostava je besplatna iznad 50 EUR, a paketi dolaze poštom za cca 4 dana iz Austrije, s linkom za praćenje pošiljke.

Lookfantastic i allbeauty najčešće prodaju isti šampon od 500 ml za cca 25 GBP..
Nice!
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:49   #4778
Lookfantastic je ovih dana imao jako povoljan kerastase..crna maska je bila 24funte... ali imaju često popust...a allbeauty ima super cijene..28 funti je ista maska.. a na toj njemačkoj stranici 35€...
Po meni najisplativljije čekati lookfantastic da ima 30%
whatamess is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:19   #4779
Quote:
whatamess kaže: Pogledaj post
Lookfantastic je ovih dana imao jako povoljan kerastase..crna maska je bila 24funte... ali imaju često popust...a allbeauty ima super cijene..28 funti je ista maska.. a na toj njemačkoj stranici 35€...
Po meni najisplativljije čekati lookfantastic da ima 30%
Pitanje je što koristiš. Primjera radi, na bellaffair Kérastase Nutritive Masquintense od 500 ml dođe 32,74 EUR, dok na LF 200 ml iste 26,95 GBP, ili još bolje 2x200 ml 50,72 GBP

No dobro, tko voli nek izvoli.
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:09   #4780
Što bi više preporučile za plavu kosu dosta oštećenu pramenovima? Neki preporučuju Magistral, a neki Therapiste masku? Jel ima netko da je probao obje pa kaže koja je razlika
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.