Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 20:20   #1
Farbanje kose bez izrasta :D

Pozdrav...
imam jedno čudno pitanjce
jel moguće ofarbati kosu a da se ne dira izrast?
Trenutno imam balayage i nisam nešto prezadovoljna. Mislim, frizerka je to meni odično napravila, ali ja sebi izgledam kao neka plavuša koja nije se farbala godinu dana pa ima izrast.
Balayage mi je lijepi na kovrčavoj kosi, moja je skroz ravna pa to ne izgleda baš najbolje.

E sad, imam lijepu prirodnu boju i zanima me, mogu li ovaj dio na kojem je taj balayage, dakle ti pramenčići pofarbati u tu prirodnu boju, tj. boju nasličniju prirodnoj?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 01:45   #2
ja sam to radila prošle godine. bila sam plava, odlučila da se vraćam u svoju prirodnu, došla frizerki i rekla joj: trudna sam, boja ne ide na tjeme ni slučajno. izrast ne diraš, ostalo bacaš u boju što sličniju prirodnoj. napravila mi je ombre, od moje prirodne do plavih vrhova - ispalo je super. (makar imam ekser-ravnu kosu, ali tu ti je važno da frizerka zna što radi, moji prijelazi su bili potpuno neprimjetni.)
općenito je važno da frizerka zna što radi, onda većina toga može ispasti dobro.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.