Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 16:14   #81
probaj ovaj b4 o kojem sam pisala post iznad. izvuče sve umjetne pigmente, dođeš na boju malo svjetliju od svoje, pa baciš preljev neki, razina za 1 svjetlija nego što hoćeš zapravo - tipa ako hoćeš 6, staviš 7. ima ga u mulleru.
Old 30.08.2017., 18:24   #82
Kako se to nanosi na kosu? Kao da ju "farbaš"? E s ovim vitaminima se čak i ispire boja ali nekako usporeno.. sad, da li je to radi toga što ne stavim deset tableta, nemam pojma..
leptir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 00:47   #83
napisala sam sve u postu.. znači pomiješaš 2 bočice, bude onako rijetko baš, nakvasiš kosu dobro time, pročešljaš malo, smrdi ko kuga odstoji sat vremena zamotano u plastičnu foliju, ispereš po uputama s 3. komponentom, i voila. okačit ću sutra svoje slike kako je ispalo, bila sam skoro pa crna (farbano ispod slojevima crvene, smeđe, crne, godinama se bojam sama doma), skinulo do skoro pa plave, ofarbala gore crvenom i super zadovoljna sam za kosu do ramena, 1 kutija.

za razliku od blajh-kupke mi je ispalo jako ravnomjerno, kosa skoro pa neoštećena, i ne ispire se boja kasnije divljački s kose.

možeš proguglati - b4 aufheller extra strong
Old 19.09.2017., 18:24   #84
Htjela sam malo potamniti jako blond kosu, da izgleda prirodnije, uzela Kuene 8. Ali ispalo je loše, onaj neki sivkasti štih, zagasit, ne mogu se vidjet u špiglu Probala bi ovo s c-vitaminom, ali.... imam (možda) glupo pitanje: tablete c vitamina iz dm-a su roza boje, i kad se otope voda je isto roza. Jel netko radio ovo s tim roza tabletama? Ono čega se bojim je da mi kosa poprimi tu roza boju, dosta je suha i ja mislim porozna. Još bi mi samo to trebalo!
maestral is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:31   #85
Quote:
maestral kaže: Pogledaj post
Htjela sam malo potamniti jako blond kosu, da izgleda prirodnije, uzela Kuene 8. Ali ispalo je loše, onaj neki sivkasti štih, zagasit, ne mogu se vidjet u špiglu Probala bi ovo s c-vitaminom, ali.... imam (možda) glupo pitanje: tablete c vitamina iz dm-a su roza boje, i kad se otope voda je isto roza. Jel netko radio ovo s tim roza tabletama? Ono čega se bojim je da mi kosa poprimi tu roza boju, dosta je suha i ja mislim porozna. Još bi mi samo to trebalo!
Ako nije kasno, ima u dm-u c vitamin u prahu, u maloj okrugloj kutijici, 100g 100% vitamina c košta 19,90 kn. Evo ja upravo stavila na kosu, pokušavam skinuti tamno smeđu boju sa smedo-sjede kose, pa ćemo vidjeti da li funkcionira.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:43   #86
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
Ako nije kasno, ima u dm-u c vitamin u prahu, u maloj okrugloj kutijici, 100g 100% vitamina c košta 19,90 kn. Evo ja upravo stavila na kosu, pokušavam skinuti tamno smeđu boju sa smedo-sjede kose, pa ćemo vidjeti da li funkcionira.
Evo, samo da javim rezultat, ako će kome trebati. Boju nije skinulo, ali definitivno je posvjetlilo boju kose za čak bi rekla 2-3 nijanse, meni je to ok, jer sam uzela svjetlo smeđu boju, pa se nadam da će biti ok kada se pofarbam. Kosa je ok, mekana i fino mirisi. Samo ne znam da li se sad mogu odmah za koji dan farbati, jer mi se već sjede vide jako.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.