Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2006., 22:27   #21
Napravila bi nezaboravne pizdarije onima koji su mi natjerali tu boljku
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 00:24   #22
Mom tati se tako nešto desilo (dijagnoza smrt za par mjeseci)
imao je uz to i jake fizičke simptome (prestao je hodat, vidjeti na jedno oko i patio od jakih bolova po cijelom tijelu ) tako da se nije mogao puno "pretvarat" da se smrt ne bliži.
no, mislim da bi se svi manje više ukipili. bojiš se razmišljat o tome. bojiš se razmišljat o bilo čemu. bojiš se razmišljat uopce.
moj tata nije razmišljao. svaka misao previše mogla je izazvat toliki strah i krizu, a krizu si ne smiješ dopustit jer ta kriza postaje sve veća i veća i veća jer imaš sve više razloga a sve manje nade.

moj tata nije o ničemu razmišljao, sjedio je, pričao tu i tamo prisilno o big brotheru i slično, jaukao i koji put skroz plastično iznjeo planove kako ce na proljeće prošetat do trga i slično

eto, mislim da bi ja skroz utrnula..
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 11:24   #23
Pa ja ne bih vjerovala
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 11:29   #24
Quote:
lilu! kaže:
Mom tati se tako nešto desilo (dijagnoza smrt za par mjeseci)
imao je uz to i jake fizičke simptome (prestao je hodat, vidjeti na jedno oko i patio od jakih bolova po cijelom tijelu ) tako da se nije mogao puno "pretvarat" da se smrt ne bliži.
no, mislim da bi se svi manje više ukipili. bojiš se razmišljat o tome. bojiš se razmišljat o bilo čemu. bojiš se razmišljat uopce.
moj tata nije razmišljao. svaka misao previše mogla je izazvat toliki strah i krizu, a krizu si ne smiješ dopustit jer ta kriza postaje sve veća i veća i veća jer imaš sve više razloga a sve manje nade.

moj tata nije o ničemu razmišljao, sjedio je, pričao tu i tamo prisilno o big brotheru i slično, jaukao i koji put skroz plastično iznjeo planove kako ce na proljeće prošetat do trga i slično

eto, mislim da bi ja skroz utrnula..
bas me je pogodila tvoja prica, zao mi je. mislim da si u pravu kada kazes da bismo se svi ukipili, ja prva to priznajem!
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 11:29   #25
Quote:
Natch kaže:
nis, jebala bih se.

znam jednog koji je upravo to napravio..
a žena ga ulovila in...
pravdao se da su mu orgazmi odbrojani
da mu mora oprostiti..
I stvarno je ubrzo "partio" ,nije lagao
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 17:04   #26
ja bih se ubio
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 17:20   #27
Quote:
lilu! kaže:
Mom tati se tako nešto desilo (dijagnoza smrt za par mjeseci)
imao je uz to i jake fizičke simptome (prestao je hodat, vidjeti na jedno oko i patio od jakih bolova po cijelom tijelu ) tako da se nije mogao puno "pretvarat" da se smrt ne bliži.
no, mislim da bi se svi manje više ukipili. bojiš se razmišljat o tome. bojiš se razmišljat o bilo čemu. bojiš se razmišljat uopce.
moj tata nije razmišljao. svaka misao previše mogla je izazvat toliki strah i krizu, a krizu si ne smiješ dopustit jer ta kriza postaje sve veća i veća i veća jer imaš sve više razloga a sve manje nade.

moj tata nije o ničemu razmišljao, sjedio je, pričao tu i tamo prisilno o big brotheru i slično, jaukao i koji put skroz plastično iznjeo planove kako ce na proljeće prošetat do trga i slično
I moj otac je isto nedavno umro, četiri mjeseca nakon što mu je dijagnosticiran karcinom ... Da je za bilo kog drugog čuo "metastaze na kostima" istog trena bi reakcija bila kao da mu nema pomoći ... Ali za sebe kao da nije čuo, cijelo vrijeme je čekao ozdraviti i čudio se od čega ga boli noga ... Jednostavno to nije prihvaćao i samo je čekao da mu bude bolje.

Ja sam, s druge strane, sto posto siguran da bih, da mi ovog trena netko kaže da imam još malo, otvorio šampanjac. A ne pijem alkohol.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 23:07   #28
Quote:
-ParadoX- kaže:
Bilo je svasta..ljudi su i poludili u tom periodu ,a mnogi su se ubili..
Ja sa ovog aspekta gledanja ne bi znao sta uraditi..ali bio bi kao izgubljen..

Pa... ne bi vjerovala
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:57   #29
Zavisi da li bih samo ja umrla, a svi ostali nastavili dalje ili bismo svi zajedno stradali (u nekoj kataklizmi). Drugi slučaj bi mi svakako lakše pao. Naprosto bih se prepustila uživanjima. U prvom slučaju, mislim da bih umrla od straha i užasa i da bih se borila svim silama da ostanem na životu. Zato se najiskrenije nadam da ću umreti iznenada - od srca ili u snu.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 10:17   #30
Ja bih napravio dobru oproštajku, recimo kao da idem u vojsku ili rat! Svi bi se dobro napili, a onda bi ljudi za mjesec dva čuli da je čovjek odapel hrabro za svoje ideale. Ma, toliko ljudi dnevno gine i umire da mi je tak svejedno. Čovjek se čuva koliko može, al ak je sudbina odredila raniji datum odlaska ne možemo mi tu ama baš ništa.
__________________
mislim, dakle sisam!
sisavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 22:07   #31
Ja bih rekao da se prognoze mjenjaju.
JA SAM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 18:30   #32
mi smo najprije rekli lijecniku da se ne sali sa takvim stvarima, a zatim smo ga pitali da li postoji lijek za nasu Najmiliju igdje u svijetu (pozitivci puni nade.....ne znam vise jel to dobro ili ne?!)

zatim, plakali.....urlali zapravo.....onako, u nevjerici....ne nasa Najmilija.....to je nemoguce!!!!!!

i onda smo odlucili da ipak za Najmiliju ima lijeka i poceli sami istrazivati......i poceli primati odgovore iz razno-raznih specijalistickih klinika u svijetu da joj nema pomoci, a mi smo i dalje trazili i pisali i molili

i zeljeli da se desi cudo i da nase pile ostane s nama

a ona?!
ona mi je jos u rujnu rekla kakav sprovod zeli, premda mi je tada isto rekla da ne zeli umrijeti i da se boji smrti.....mislim da je imala nadu, ali i da je bila realnija od nas.....nekako imam osjecaj da je znala da joj se bespovratno blizi kraj

ja ne znam sto bih ja napravila.....voljela bih da o tome jos ne moram razmisljati
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 22:28   #33
I would stone myself to death...
__________________
Tko tebe kamenom, glup si jer nisi reagiro na vrijeme.
Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:13   #34
Quote:
-ParadoX- kaže:
Bilo je svasta..ljudi su i poludili u tom periodu ,a mnogi su se ubili..
Ja sa ovog aspekta gledanja ne bi znao sta uraditi..ali bio bi kao izgubljen..
Ubio bi se..............od alkohola
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:46   #35
Quote:
juanpablom kaže:
Ubio bi se..............od alkohola
I zaboravio si još nešto...sexa, droge i rock n rolla!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.