Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2017., 18:09   #1
Unhappy Opadanje kose

Pozdrav! Kosa mi već duže vrijeme jako puno opada. Koristila sam dugo Afroditin šampon od koprive i pantenola protiv opadanja, ali nije pomoglo. Kad perem kosu opada, kad ju mokru poslije pranja češljam ispadne tona dlaka i kad je suhu češljam isto. Dlaka svugdje. Kosa mi poslije pranja bude kudrava iako stavim regenerator. Možda zato što imam jako tanku dlaku. Polagano kosu i nježno češljam. Šta mislite o tabletama protiv opadanja? Koje preporučujete? I neke za brži rast kose. Hvala.
MimiVd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:58   #2
Meni je pomoglo zeljezo, puno mi manje opada, anemicna sam. Mozda bi bilo dobro prvo kod doktora nego se samolijeciti. Ja cesljam samo kosu dok ima regenerator/masku cesljem sirokih zubaca. Imas opsirnu temu o opadanju kose
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:04   #3
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Meni je pomoglo zeljezo, puno mi manje opada, anemicna sam. Mozda bi bilo dobro prvo kod doktora nego se samolijeciti. Ja cesljam samo kosu dok ima regenerator/masku cesljem sirokih zubaca. Imas opsirnu temu o opadanju kose
Koristim drveni češalj jer od njega ne bude naelektrizirana kosa, a s češljem širokih zubaca mi je čudno češljat kosu, kao da ju čupa. Hvala!
MimiVd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.