Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 11:46   #301
Kakve Gazelle tražiš? Može li slika?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:18   #302
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Kakve Gazelle tražiš? Može li slika?
Ma ništa komplicirano, tamnosive ili crne, ali samo su muski brojevi...
Najtamnije sto ima zenskoga je tamnoplavo što je trenutno na Shoebedo na popustu jer iskreno osobno mi je previse dati 700 kn za tenisice, a da je oko 500 kn cu vec progutati.. Bilo je na Shoosteru djecjih crnih i kad sam narucila javili da vise nema broja, i vec mjesec dana ih nema i sumnjam da ce biti..
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:24   #303
http://www.briefness.net/media/catal...es-1258-03.jpg

To je ovakav model? Zanemari boje?
I ja sam gledala takve, pa je ispalo da su samo muški brojevi. A onaj ženski model mi nije lijep.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:06   #304
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
http://www.briefness.net/media/catal...es-1258-03.jpg

To je ovakav model? Zanemari boje?
I ja sam gledala takve, pa je ispalo da su samo muški brojevi. A onaj ženski model mi nije lijep.
Ma dada, Gazelle model, pokušat ću još iskopati koji shop ako shippa u HR.
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:12   #305
E, ja tražim isto ovaj model u ženskom broju. To ne postoji jelda?
Ima onaj ženski model Gazellica, one mi nisu lijepe.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:23   #306
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
E, o tome ja pričam. To su muški modeli, kaže mi prodavačica da ih nema ispod broja 43 sko sam dobro upamtila.
Na stranicama Shoe be do piše da ima ih malih brojeva, ali nisam pitala u dućanu.
Koje se tebi svidjaju?
Ma ove zute jesu bile muski model i to limited edition kolko sam skuzila ali imas svakakvih i muskih i zenskih modela. Odnosno vecina boja se moze kupiti u obe varijante. Ja imam i jedne i druge a nosim 38.5. U hr se jako brzo rasprodaju i vecinom ne dozive nikakve popuste vece od 5%.
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:28   #307
Gdje kupiti tenisice?
U Outletu standarno nema nista, ducani isto, odakle na webu naruciti (moze i izvana) neke ZX-ice ali po ok cijeni?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:31   #308
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 16:37   #309
zna netko možda di i kako doći do ovog modela?
na netu ima svašta po svakakvim stranicama ali ne zelim uzimati ništa sumnjivo i nesigurno.
geler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:41   #310
Zna netko gdje ima kupiti Adidas Munchen ali da ima zenkse brojeve?
lalalala3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:45   #311
Pitanje za ekipu koja ima stan smith tenisice, ja imam standardne kozne i prestrasno je koliko su mi neudobne
Nosim ih mjesec dana i svaki dan zivim u nadi da ce se razgaziti, no nista od toga.
Nije do broja, broj je taman, zuljaju me na peti, vec su mi kozu izderale, ne znam vise sta da radim,
stavila sam cak one umetke na petu, ali ne pomaze ni to. Mislim da nikad nisam imala neudobnije tenisice. Jel netko jos imao
takvih problema s njima?
__________________
“There are no innocents. There are, however, different degrees of responsibility.”
čarobni štapić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 16:09   #312
Quote:
čarobni štapić kaže: Pogledaj post
Pitanje za ekipu koja ima stan smith tenisice, ja imam standardne kozne i prestrasno je koliko su mi neudobne
Nosim ih mjesec dana i svaki dan zivim u nadi da ce se razgaziti, no nista od toga.
Nije do broja, broj je taman, zuljaju me na peti, vec su mi kozu izderale, ne znam vise sta da radim,
stavila sam cak one umetke na petu, ali ne pomaze ni to. Mislim da nikad nisam imala neudobnije tenisice. Jel netko jos imao
takvih problema s njima?
Hm,da,imam ih vec par godina,prane su u vešmašini barem4-5puta,ali da,žuljaju ahilovu tetivu,moras stvarno uzet barem pola broja veće,ja imam čini mi se 46 i 3/4, i taman su mi(nosim 46),treba im dugo stvarno dugo da se razgaze,i ni slucajno stopalice nositi,ode koza na tetivama byby .Sada su mi omiljene tenke i nezz ,stslno njih nosim makar su vec sve otrcane i potrosene,ali su pree udobne i lagane,samo gledam di ima neka akcija da si čopim jos koji par.Gle ako te zuljaju mozda ih ipak nemoj nositi,samo ces se zivcirati i nemozes tako hodati normalno,nekome ih prosljedi,usreci nekoga
bisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:50   #313
Pozdrav!
Razmišljam o kupovanju Gazelle modela. Do sada ih nisam imala pa me zanimaju kakva su vaša iskustva što se tiče kvalitete, kako podnose kišno vrijeme? Hvala.
anabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:26   #314
Post

Quote:
anabella kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Razmišljam o kupovanju Gazelle modela. Do sada ih nisam imala pa me zanimaju kakva su vaša iskustva što se tiče kvalitete, kako podnose kišno vrijeme? Hvala.
Ja sam zadovoljna kvalitetom, udobne su mi, jedino bi kao manu izdvojila nesto duzi jezik od standardnog pa mi to zna zasmetati, rade bi da imaju normalan. Za kisu ne znam jer ih ne nosim tada.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:33   #315
Quote:
BetelPapar kaže: Pogledaj post
Imam Stan smith tenisice u broju 40 2/3 i kupila bi Superstar, jel netko zna jesu kalupi isti? Kupila bi preko interneta


Evo, sad znam odgovor, ss su mi dobre uk7, 40 2/3, a superstar uk6.5 40
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:37   #316
adidas sl72
















Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 10.06.2017. at 16:49.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:22   #317
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post

Ja sam zadovoljna kvalitetom, udobne su mi, jedino bi kao manu izdvojila nesto duzi jezik od standardnog pa mi to zna zasmetati, rade bi da imaju normalan. Za kisu ne znam jer ih ne nosim tada.
Sad si me uništila , htio sam uskoro kupiti puma suede classic i primjetio
sam na slikama da im je jezik baš full dug , možda i duži nego gazelle .. a valjda to neće previše smetati.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 21:55   #318
ekipa, zanima me ima li među vama onih koji su nosili ili nose adidas munchen muške tenisice i općenito kako ste zadovoljni s njima?
slavonija035 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:34   #319
adidas sl 72















Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 04.11.2017. at 11:52.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:20   #320
koji je ovo model Adidas tenisica?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.