Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 09:21   #41
Thumbs up preporučiti aloa veru ;)

Pozdrav ljudi,nadam se na bu netko vidio i odgovaro na temu pošto dugo nije aktivna niti komentrirana Imam 26 godina,radim,studiram,učim stalno,spavam po 4 do 5 sati dnevno,znači kolotečina stres ne spavanje je postala svakodnevnica mog života.Pošto mi je takav život,pun stresa obaveza,svega pomalo odrazilo sa to i na moja zdravlje.Zadnjih godinu dve umor je užasno prisutan kod mene i mislim da mi je dobro pao imunološki sustav.E sada,čitim za aloa veru da je super i da pomaže,prije godinu dana pio sam od enciana i nije mi se nekaj dopala.Sada sam malo više vremena potrošio na čitanju foruma i kolko sam skužio ta od enciana je puna vode i da nema dovoljan postotak čistog soka aloa vere da bi imalo učinka.E sad mene zanima dali netko može preporučiti aloa veru koja ima veliki ili barem dovoljno velki postotak čistog soka da bi meni pomoglo tj da bi imalo ikakvo učinka a ne placebo efekt.Upravo našao lin kakti sa certificiranim proizvodima,ali je netko bio koji od navedenih proiuvoda: http://www.iasc.org/complete.html

fala unaprijed

Zadnje uređivanje Flash1987 : 29.10.2013. at 09:44.
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:52   #42
dosta tih proizvoda sa linka (npr. lily of the desert, nature's way itd.) imaš na iherbu:

iherb - aloe vera juice

za prvu narudžbu možeš dobit 5-10 $ popusta. dovoljno je kliknut na ovaj gore ili ovaj dolje link i popust će ti se automatski obračunati kad nešto dodaš u košaricu.

za težinu do 1,8 kg poštarina košta samo 4 $ i isplati se pogledat čega sve ima.

ja sam nedavno naručila aerobic life - 100% pure aloe vera juice

to je skoro litar soka koji me sa poštarinom koštao oko 70 kn, ali još ga nisam dobila, a kamoli probala, pa ne mogu reći kakav je točno.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 16:10   #43
e super,baš ti fala,budem pogledao..ma htio bi se raspitat prije nego naručim koji su stvarno dobri,nebi htio običnu vodu dobit s pljuvačkom aloa vere unutra ak me kužiš
kažem,probao sam od enciana i nisu nekaj baš, a htio bi nekaj pošteno jer sam baš umoran i loše se osjećam i nadam se da bu mi to pomoglo..





Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
dosta tih proizvoda sa linka (npr. lily of the desert, nature's way itd.) imaš na iherbu:

iherb - aloe vera juice

za prvu narudžbu možeš dobit 5-10 $ popusta. dovoljno je kliknut na ovaj gore ili ovaj dolje link i popust će ti se automatski obračunati kad nešto dodaš u košaricu.

za težinu do 1,8 kg poštarina košta samo 4 $ i isplati se pogledat čega sve ima.

ja sam nedavno naručila aerobic life - 100% pure aloe vera juice

to je skoro litar soka koji me sa poštarinom koštao oko 70 kn, ali još ga nisam dobila, a kamoli probala, pa ne mogu reći kakav je točno.
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:00   #44
ako se baš loše osjećaš onda radije otiđi na sistematski pregled, provjeri krvnu sliku ili sl. možda ti fali nekih vitamina ili minerala, nije ni aloe vera svemoguća. u svakom slučaju, nema na čemu, i sretno!
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:13   #45
u tome i je stvar,bio sam na sistematskom,nalazi su super,zdravko dren sam pa mi je medicinska sestra rekla da kupim vitamine i aloa veru protiv umora,da je sve to stres i kroničan umor zakaj se tak osjećam..zato i tražim sad kvalitetnu aloa veru..



Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
ako se baš loše osjećaš onda radije otiđi na sistematski pregled, provjeri krvnu sliku ili sl. možda ti fali nekih vitamina ili minerala, nije ni aloe vera svemoguća. u svakom slučaju, nema na čemu, i sretno!
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 17:16   #46
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Imam 26 godina,radim,studiram,učim stalno,spavam po 4 do 5 sati dnevno,znači kolotečina stres ne spavanje je postala svakodnevnica mog života.Pošto mi je takav život,pun stresa obaveza,svega pomalo odrazilo sa to i na moja zdravlje.Zadnjih godinu dve umor je užasno prisutan kod mene i mislim da mi je dobro pao imunološki sustav.E sada,čitim za aloa veru da je super i da pomaže,prije godinu dana pio sam od enciana i nije mi se nekaj dopala.

fala unaprijed
Pogledaj si proizvode od Forever living, uvjerila sam se u njihovu moć bezbroj puta. Možeš se i meni javiti u pp pa ti sve detaljnije kažem
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 16:33   #47
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
Pogledaj si proizvode od Forever living, uvjerila sam se u njihovu moć bezbroj puta. Možeš se i meni javiti u pp pa ti sve detaljnije kažem
javio sam se u pp
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 16:10   #48
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
javio sam se u pp
Malo me nije bilo, soooory, imaš pp
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 09:00   #49
Talking

Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
Malo me nije bilo, soooory, imaš pp
hej,ajde mi pliz ponovno pošalji poruku,nisam je dobio,ili..pp su poruke jel tako
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 11:46   #50
Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
dosta tih proizvoda sa linka (npr. lily of the desert, nature's way itd.) imaš na iherbu:

iherb - aloe vera juice

za prvu narudžbu možeš dobit 5-10 $ popusta. dovoljno je kliknut na ovaj gore ili ovaj dolje link i popust će ti se automatski obračunati kad nešto dodaš u košaricu.

za težinu do 1,8 kg poštarina košta samo 4 $ i isplati se pogledat čega sve ima.

ja sam nedavno naručila aerobic life - 100% pure aloe vera juice

to je skoro litar soka koji me sa poštarinom koštao oko 70 kn, ali još ga nisam dobila, a kamoli probala, pa ne mogu reći kakav je točno.

pozdrav,posjetio sam navedenu stranicu s linka,ima dosta toga,pa me zanima dali mi možeš preporučiti neki od proizvoda,jer ne želim nekj krivo kupiti,da nebi9 nekaj dijetalno uzeo
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 23:23   #51
Jel netko pio aloe veru protiv mioma?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 12:00   #52
aloe vera

da malo obnovimo diskusiju, aloe vera ima zaista čudesna svojstva, prirodna je i učinkovita za mnoge probleme samo treba uzeti "pravu"
svetivid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:40   #53
Smile aloe vera je zakon

upravo pijem aloe vera gel i ono što mogu zasada reči da imam više energija i tijelo mi je izgubilo vodu koja se nakuplja u predjelu trbuha , smanjio mi se obujam trbuha za 13 cm, s tim da nisam izgubila niti 1 kg, ja sam oduševljena, ako koga zanima možete mi se javiti u pp
neblakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 18:30   #54
Krivo, isprika
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.