Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 02:02   #41
e, i ja bih jedne svoje u crno...
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:20   #42
i ja bih svoje od brusene koze vrlo rado ofarbala.... al, kak?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 01:18   #43
još nitko sa savjetima?
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:29   #44
farbanje cipela

postoji li u gradu Zagrebu salon ili dućan ili postolar ili bilo koje mjesto gdje ja mogu svoje krem cipele na petu odnijeti i pofarbati u bisernu boju ?

zna li netko, hitno mi je. kupila sam cipele prekrasnog modela ali boje koja mi nikako ne paše uz svečanu haljinu.
Elaine Showalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:34   #45
mislim da to radi skoro pa svaki postolarski obrt. možda će jedino noja biti malo problematična; ni meni nije jasno šta je to biserna boja? bijela sa sedefastim odsjajem? možda da probaš u postolarskim radnjama po centru, ima jedna u frankopanskoj, pa na početku petrinjske isto, mislim i u jurišićevoj.
btw, zanimljiv nick. stoji li kakva priča iza njega?
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:35   #46
biserna boja bi po meni bila neka bijela ali sa bisernim sjajem, nešto što se prelijeva, pa čak sedefasti sjaj

priča mog nicka je definitivno posebna ali sada to nije tema.

da li je itko bež cipele farbao i da li je to uspjelo ? tj. da li mora biti u pitanju koža ili može biti neki jeftini materijal ?
Elaine Showalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:37   #47
...ko da ti je tesko rec odakle nick ...dosadna si
al cu ti odogovorit . znam da se moze brusena koza farbat, tvoje cipele nisu od nje pretpostavljam sori
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:45   #48
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
...ko da ti je tesko rec odakle nick ...dosadna si
al cu ti odogovorit . znam da se moze brusena koza farbat, tvoje cipele nisu od nje pretpostavljam sori
nije poanta u tome odakle mi nick, pa zato uvijek postoji Google. i zašto me čitaš ako sam ti dosadna ?

pretpostavka ti je labava i klimava, ali to se od tebe može očekivati. dakle, važno mi je da se koža može farbati.
Elaine Showalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:25   #49
Koža se može farbati - Berislavićeva, ne znam točno broj ali teško je promašiti. Brušenu kožu ne farbaju, kao ni lak, meni su kožne cipele savršeno prefarbali iz roza u crne. Kako je sa svjetlijim nijansama - ne znam, ali dvije tete koje drže bojadisaonicu vrlo su ljubazne i spremne sve objasniti. I da, spremi se na tjedan dana čekanja....valjda to rade jednom tjedno.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:47   #50
Quote:
Elaine Showalter kaže: Pogledaj post
nije poanta u tome odakle mi nick, pa zato uvijek postoji Google. i zašto me čitaš ako sam ti dosadna ?

pretpostavka ti je labava i klimava, ali to se od tebe može očekivati. dakle, važno mi je da se koža može farbati.
samo mi je glupo kad netko postavi pitanje d amu drugi nick ne odgovori

draga moja, da ti znas guglat nasla bi si nekog ko farba cipele

KEMIJSKA ČISTIONICA I BOJADISAONICA ZA KOŽU Berislavićeva 16 , 10000 Zagreb, 01 48 72 387.
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:03   #51
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Koža se može farbati - Berislavićeva, ne znam točno broj ali teško je promašiti. Brušenu kožu ne farbaju, kao ni lak, meni su kožne cipele savršeno prefarbali iz roza u crne. Kako je sa svjetlijim nijansama - ne znam, ali dvije tete koje drže bojadisaonicu vrlo su ljubazne i spremne sve objasniti. I da, spremi se na tjedan dana čekanja....valjda to rade jednom tjedno.
o, to je pomoć koju sam trebala.
pričekat ću ja i duže, samo da se može pobojati a da uspije. sutra idem.
Elaine Showalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:04   #52
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
samo mi je glupo kad netko postavi pitanje d amu drugi nick ne odgovori

draga moja, da ti znas guglat nasla bi si nekog ko farba cipele

KEMIJSKA ČISTIONICA I BOJADISAONICA ZA KOŽU Berislavićeva 16 , 10000 Zagreb, 01 48 72 387.
hvala i tebi.
Elaine Showalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 00:41   #53
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
samo mi je glupo kad netko postavi pitanje d amu drugi nick ne odgovori
ma, nema problema, mene zaista ne dira previše to što mi netko ne želi odgovorit na pitanje. ok, nema beda, žena ne želi o svom nicku i basta.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 00:51   #54
Quote:
Elaine Showalter kaže: Pogledaj post
nije poanta u tome odakle mi nick, pa zato uvijek postoji Google.
ja vrlo dobro znam tko je Showalterova, bavila sam se jedno vrijeme prilično tom tematikom; upravo zato jer mi se nick učinio zanimljiv u smislu da ima nekakav "statement", odražava odeđeni stav, sam pitala stoji li kakva priča iza njega.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 02:47   #55
E, ljudi, je znate možda neku radnju gdje se mogu oguljene čizmice odnijeti na popravak? Onako, da ti ih 'pokrpaju' nekakvom tekućom kožom ili tako nešto?
Ima takav preparat možda za kupiti ili se to samo kod postolara može napraviti?
Thx!
Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:57   #56
Bojanje obuće?

Da li je ikad netko pokušao bojati obuću s nekakvom bojom bilo sprej ili nešto drugo?

Točnije, moja mama ima nekakve zelene sandale koje joj ne pašu pa ih je mislila obojati. Ima li netko kakvu ideju?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:05   #57
Ili sprej ili kod postolara. Moja mama je dala obojati jedne krem sandale i dobro su ispale, ali su u početku malo puštale boju
Ja sam davno sprejem obojala Simonice (sive u crno) i nisu loše izgledale.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:22   #58
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ili sprej ili kod postolara. Moja mama je dala obojati jedne krem sandale i dobro su ispale, ali su u početku malo puštale boju
Ja sam davno sprejem obojala Simonice (sive u crno) i nisu loše izgledale.
A koji točno sprej? Bilo koji, za tkaninu? Ili?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:49   #59
Ja sam jednom bojala kožne bež cipele u crno kod postolara i ispale su super...
Bile su za suho vrijeme i kako sam ih smočila ostali tragovi ali nakon bojanja- kao nove.
hannah024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 13:47   #60
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Da li je ikad netko pokušao bojati obuću s nekakvom bojom bilo sprej ili nešto drugo?

Točnije, moja mama ima nekakve zelene sandale koje joj ne pašu pa ih je mislila obojati. Ima li netko kakvu ideju?

imas u berislavicevoj ulici postolara kod kojeg mozes obojiti cipele.cijenu i ostalo ne znam.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.