Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 17:21   #8621
Da li mislite da je Remington s8700 dobra zamjena za Loreal Steampod , koja mi je preskupa - a ovo je isto pegla na paru samo pristupačnija ?
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:34   #8622
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Imam feeling da ta četka za ravnanje pola kose isčupa s glave, kad se njome ''ravna/češlja'' kosa izgleda mi ko da se kosa jedva proteže kroz nju
https://www.youtube.com/watch?v=VYlo...youtu.be&t=223

Meni je super ovaj Babyliss root boost crimper, znači kad već izravnaš kosu sa peglom s njime prođeš par pramenova uz tjeme kose i voila volumen je tu a ostatak kose je sleek ravni!

Našla sam sličan crimper na aliexpressu, za ono što radi mislim da 10 dolara nije too much, pa eto ako netko želi, za volumen je super sigurno

Hair crimper
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:57   #8623
Quote:
Maaj kaže: Pogledaj post
Bok cure...
Dvoumim se izmedju Steampod i Presioze (so.cap).
Steampod vidim da je vecina zadovoljna..sada me jos zanima da li netko ima iskustva sa presiozom?!
Preziosa radi dobar posao, Steampod je valjda bolji, ali i puno skuplji od Preziose na akciji. Mislim na cijenu Steampoda u Hr.
Na stranim recenzijama sam znala naici na losa iskustva s rezervarom Steampoda koji pocinje curiti. Nekako ne volim takve stvari kupovati preko neta zbog reklamacije itd.
Imas pm.

Zadnje uređivanje lina 7 : 26.09.2017. at 21:06.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:09   #8624
Ja bih kupila Babyliss big hair cetku, onu od 50mm. Vidjela sam je u Muelleru i kosta 400 kn.

Imaju li oni ikad neko snizenje na taj asortiman?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:06   #8625
Netko na krpicama prodaje četke, za 200 i 300 kn:

http://mojekrpice.hr/items/pribor-za...-cetka-za-kosu
http://mojekrpice.hr/items/modni-dod...tirajuca-cetka
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 15:14   #8626
Molim pomoć, a ne znam gdje da pitam.

Naručila bih s feelunique stranice babyliss uvijač za kosu, međutim piše da ima uk utičnicu, zanima me hoće li to raditi s adapterom? Hvala
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:30   #8627
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ja bih kupila Babyliss big hair cetku, onu od 50mm. Vidjela sam je u Muelleru i kosta 400 kn.

Imaju li oni ikad neko snizenje na taj asortiman?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Imaju. Ponekad u nekom od tjednih kataloga imaju sniženo neke električne stvari. Fen, četku, peglu.. Pa ako ti se da čekati, možda uloviš nešto
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:51   #8628
takva im je cijena godinama cini mi se da snize na 350

sto se tice cetki i co sa stranih trzista, trebalo bi raditi, imam i sa feela i punjac za elektroniku iz kine, sve radi sa onim nastavcima na kraju
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:22   #8629
Naručila sam L'oreal steampod s iHerba, međutim nisam uzela kreme. Koliko su potrebne (i dobre) te kreme?
-Dee-Dee- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 11:43   #8630
da li netko zna koju duljinu kose se može na ovo uvijati?
https://www.jeftinije.hr/Proizvod/84...za-kosu-c904pe

kupila bih prijateljici za ročkas ali ona ima jako jako dugu kosu, do riti, pa pretpostavljam da ne može cijelu duljinu nafrkati unutra?

hvala curke
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:55   #8631
Moja prijateljica s kosom do pola leđa nije zadovoljna. Kaže da joj se petlja i da joj je kosa preduga za to.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 07:52   #8632
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
da li netko zna koju duljinu kose se može na ovo uvijati?
https://www.jeftinije.hr/Proizvod/84...za-kosu-c904pe

kupila bih prijateljici za ročkas ali ona ima jako jako dugu kosu, do riti, pa pretpostavljam da ne može cijelu duljinu nafrkati unutra?

hvala curke
Ja sam (do nedavno dugu do kraja leda)i jako gustu kosu frkala na to. Savrseno je.
Treba uzimati tanje pramenove, kosa mora biti dobro rascesljana, i ne frces od korijena. Ja bi uzimala recimo na 2/3 visine.

Radi i ne petlja. Koristim to vec godinama.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:01   #8633
Bok društvo

Zanima me vaše mišljenje o sljedećem: https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=3186

Bit će u Lidlu po povoljnoj cijeni. Ja imam ravnu kosu koju gotovo nikad ne kovrčam (ne da mi se), pa ne želim puno platiti uređaj koji ću korisitit 1-2 mjesečno (max). Ima neko iskustva da podijeli?
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:29   #8634
Fretki, da li če tebi biti dosta, teško je reći. ono što ti mogu reći sa sigurnošću je: imala sam iz lidla rotirajuću četku - fenomenalna je bila!

a uspoređujem je sa 3x skupljom rowentinom, koju sada imam. ova iz lidla je bila bolja jer sam zaista i koristila onaj uži nastavak za uvijanje kose (rijetko sam željela takvu frizuru tada jer se nije baš nosilo), dok kod rowentine četke to nije moguće, uski nastavak zapravo ničemu ne služi.

s druge strane, taj uređaj s toliko puno nastavaka kojeg ti gledaš - ne znam, ja sam ga gledala još pretprošle godine, isto logika da ću rijetko uvijati kosu - ali ga nisam kupila jer sam prije dooobrih 10-15 godina imala takav uređaj sa puno nastavaka od philipsa - i nije mi bio nešto, poklonila sam ga, a sebi kupila pravu peglu. s time što sam od svih tih nastavaka bila koristila samo peglu.

ako je u ovom lidlovom setu taj nastavak za peglanje kose presvučen keramikom ili sl. onda bi ti mogao biti ok

just my five cents
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 12:56   #8635
molim vas mišljenje, što je bolje da kupim, s tim da imam dve lijeve ruke što se tiče pravljenja uredne frizure, nikakvi kerefeki, imam srednje dugu kosu, onak ni valovitu ni ravnu () koje je jednostavnije za mene za korištenje?

https://www.ekupi.hr/Remington-cetka...0-1113547.aspx
četka za kosu

ili ovak nešto, ona rotirajuča četka?
https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...OWENTA-CF9421/

hvala vam!
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:09   #8636
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
Fretki, da li če tebi biti dosta, teško je reći. ono što ti mogu reći sa sigurnošću je: imala sam iz lidla rotirajuću četku - fenomenalna je bila!

a uspoređujem je sa 3x skupljom rowentinom, koju sada imam. ova iz lidla je bila bolja jer sam zaista i koristila onaj uži nastavak za uvijanje kose (rijetko sam željela takvu frizuru tada jer se nije baš nosilo), dok kod rowentine četke to nije moguće, uski nastavak zapravo ničemu ne služi.

s druge strane, taj uređaj s toliko puno nastavaka kojeg ti gledaš - ne znam, ja sam ga gledala još pretprošle godine, isto logika da ću rijetko uvijati kosu - ali ga nisam kupila jer sam prije dooobrih 10-15 godina imala takav uređaj sa puno nastavaka od philipsa - i nije mi bio nešto, poklonila sam ga, a sebi kupila pravu peglu. s time što sam od svih tih nastavaka bila koristila samo peglu.

ako je u ovom lidlovom setu taj nastavak za peglanje kose presvučen keramikom ili sl. onda bi ti mogao biti ok

just my five cents

Puno hvala

I ja sam imala samo dobra iskustva sa stvarima iz Lidla zato sam i mislila iskoristiti priliku. Mislim da ću si ju kupit pa kud puklo. Nakon nekoliko korištenja javim se s kratkom recenzijom.
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:41   #8637
Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Puno hvala

I ja sam imala samo dobra iskustva sa stvarima iz Lidla zato sam i mislila iskoristiti priliku. Mislim da ću si ju kupit pa kud puklo. Nakon nekoliko korištenja javim se s kratkom recenzijom.
ja kupila. još nisam probala, ali mi se čini dosta sporo da se vrti četka, slabo. al lagan je, i oke. ne znam dal ovi remingtoni, i ostale marke, dal se jače vrte? nism nikad probala, ne znam dal je to normalno?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:18   #8638
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ja kupila. još nisam probala, ali mi se čini dosta sporo da se vrti četka, slabo. al lagan je, i oke. ne znam dal ovi remingtoni, i ostale marke, dal se jače vrte? nism nikad probala, ne znam dal je to normalno?
Ja ga jučer kupila i odem vidjeti kako pravilno koristiti ta čuda (jer NIKAD nisam samostalno kovrčala kosu...). Youtube mi je bio saveznik i nakon što sam pogledala jedan video samo sam se okrenula i vratila kupljeno natrag u Lidl Sada si želim Remington CI9538 kojeg nema kod nas

Recenzije su mu strašne, a video o kojem pricam je https://www.youtube.com/watch?v=rs0vyUaBHlQ

Naravno da niti jednog preparata za kosu (koji se koristi u videu) nema za kupit kod nas... Već sam našla Njemačku adresu na koju ću si poslati Remingtonku (kupnja preko Amazona), a do tad ću biti ravne kose. Ako sam mogla 26 godina, mogu i još koji tjedan
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:43   #8639
Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Ja ga jučer kupila i odem vidjeti kako pravilno koristiti ta čuda (jer NIKAD nisam samostalno kovrčala kosu...). Youtube mi je bio saveznik i nakon što sam pogledala jedan video samo sam se okrenula i vratila kupljeno natrag u Lidl Sada si želim Remington CI9538 kojeg nema kod nas

Recenzije su mu strašne, a video o kojem pricam je https://www.youtube.com/watch?v=rs0vyUaBHlQ

Naravno da niti jednog preparata za kosu (koji se koristi u videu) nema za kupit kod nas... Već sam našla Njemačku adresu na koju ću si poslati Remingtonku (kupnja preko Amazona), a do tad ću biti ravne kose. Ako sam mogla 26 godina, mogu i još koji tjedan
Balea ima sličan proizvod ovom drugom Garnieru, za popunjavanje vrhova. Ima mislim celulozu i ljepljiv je pa "izgradi" punoću. Fulle + pracht serum, plavi s roza čepom.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:58   #8640
Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Ja ga jučer kupila i odem vidjeti kako pravilno koristiti ta čuda (jer NIKAD nisam samostalno kovrčala kosu...). Youtube mi je bio saveznik i nakon što sam pogledala jedan video samo sam se okrenula i vratila kupljeno natrag u Lidl Sada si želim Remington CI9538 kojeg nema kod nas

Recenzije su mu strašne, a video o kojem pricam je https://www.youtube.com/watch?v=rs0vyUaBHlQ

Naravno da niti jednog preparata za kosu (koji se koristi u videu) nema za kupit kod nas... Već sam našla Njemačku adresu na koju ću si poslati Remingtonku (kupnja preko Amazona), a do tad ću biti ravne kose. Ako sam mogla 26 godina, mogu i još koji tjedan
meni je super, lagano je za koristiti. al ne figro, vec cetka koja se okrece.

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.