Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2011., 20:58   #101
Ako još uvijek treba - foto studio Videomix iz Vrbovca vrh vrhova. Odradili posao u Bjelovaru za čistu 10-tku.
leptiric mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 18:53   #102
Za sve cure koje traže fotografa preporučam Foto Novak iz Ludbrega. Imaju pakete od 3000 do 20000kn. Profesionalni, pristupačni, ma sve naj, naj za njih. Album smo dobili za dva tjedna, a dvd za 3 što je jako brzo
helas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 16:42   #103
Vjenčanje Koprivnica, Križevci, Ludbreg

Lijepi pozdrav
molila bih za pomoć. Naime ja sam iz Rijeke al bih vjenčanje voljela napravit u Podravini, pa bih trebala pomoć u pronalaženju restorana, sale, lovačke kuće, kleti ili što već slično ovom: http://www.medjimurski-dvori.hr. Meni jedino što je pali na pamet je Prc al prostor mi je premali, pa me zanima postoji li još nešto? Također planiram obići lovačku kuću u Sokolovcu i restoran Crna gora ima li tko kakva iskustva s njima?
Marinal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 17:17   #104
Nakon što sam ovo premjestila, malo sam zbunjena.. Nije li ovaj linkan restoran (Međimurski dvori) negdje kod Čakovca i kakve onda to ima veze s Koprivnicom i Križevcima?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 17:53   #105
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Nakon što sam ovo premjestila, malo sam zbunjena.. Nije li ovaj linkan restoran (Međimurski dvori) negdje kod Čakovca i kakve onda to ima veze s Koprivnicom i Križevcima?

Da je, mene zanima postoji li u okolici Koprivnice restoran sličan tome u Međimurju.
Marinal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:08   #106
Quote:
Marinal kaže: Pogledaj post
Da je, mene zanima postoji li u okolici Koprivnice restoran sličan tome u Međimurju.
Postoji nešto slično!

Postoje restorani koji pripadaju među 100 najboljih restorana Hrvatske. To su "Podravska klet" i "Štagelj" u Koprivnici, odnosno u Starigradu Koprivnica, malo izvan grada. Nalaze se na PRC-u (Podravski rekreacijski centar) i meni osobno to je najljepši dio u Podravini za slaganje svadbe, ali ovisi koliko veliku svadbu planiraš imati. Ja sam rezervirala Štagelj, ali unutra stane 120 ljudi. Okolina je prelijepa pa može vjenčanje biti i vani u šatoru - što, čujem, mnogi prakticiraju.
U samom gradu Koprivnici je pivnica "Kraluš", ali ni u nju ne stane više ljudi. Ona je iz istog vlasništva kao i Podravska klet i Štagelj, pa je to slično.

Ne znam koji dio Podravine te zanima. Ima blizu Pitomače u mjestu Otrovanec restoran "Zlatni klas", gdje imaš pravu seosku atmosferu: konjušnice, jahanje konja, kočije i sl. Vrlo zanimljiv ambijent za slikanje. Tamo stane puno više ljudi, ali meni je to daleko pa sam odustala, iako mi se sviđa. Oni imaju i web stranicu, pa pogledaj.

Lovačkih kuća imaš svuda: ima u Đurđevcu na Peskima (Đurđevački peski) nešto, ne mogu se sjetiti kako se zove. Lovačku kuću imaš i u Novigradu Podravskom i sl. mjestima - ali ne bih ti to preporučila. Radije ovakve restorančiće.
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:34   #107
Zlatni klas je prekrasan al predaleko. Moji su iz okolice Legrada a njegovi prema Križevcima a društvo iz Rijeke. Većina njih nezna doći do Koprivnice (znam da nije za pohvalu ali..)a još da traže Otrovanec bilo bi previše :-)))
Kao što već rekoh restorani na PRC-u su mi prekrasni ali premali imam preko 150 ljudi a šator ne dolazi u obzir jer je vjenčanje u 12 mjesecu.
Puno ti punoo hvala, divna si...
Javi ako se još što sjetiš...
Marinal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 22:50   #108
Quote:
Marinal kaže: Pogledaj post
Da je, mene zanima postoji li u okolici Koprivnice restoran sličan tome u Međimurju.
Ok, hvala na objašnjenju i sretno u potrazi
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 12:15   #109
Molim preporuku za dobrog snimatelja na području Koprivnice ili okolice. Ništa što sam do sada vidjela nije po mom ukusu.
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 09:54   #110
Pozdrav svima!



vidim da su postovi stari, pa da pitam ima li koga aktivnog amos?
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 11:27   #111
Pitaj što te zanima pa ćemo vidjeti
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 11:49   #112
Ovo je bilo brzo

Trebala bih preporuku za bend, jer imam filing da ću si sama svirati. Svadba je u KC u 5. mj ...poslala sam valjda 20 mailova zvučnim imenima bendova i nitko, ali nitko nije slobodan (da ne kažem kak mi svi pričaju da je baš naš datum jako atraktivan - po čemu? ja fakat ne znam)

No uglavnom, sad su na redu manje zvučni- baš me briga kak se zovu, samo da mi ne sviraju Stavrosa i Magazin cijelu večer.

trebat će mi i fotograf..al dvije panike ne mogu istovremeno podnijeti

Pliz ako ima netko bend za preporučiti - aktivirajte prstiće!

hvala
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 11:58   #113
atraktivan je jer u petom mjesecu završava korizma pa ima puno crkvenih vjenčanja, jer je tad lijepo vrijeme, ali nije još prevruće, jer nema praznika koji se spajaju pa ljudi nisu na moru nego doma (odnosno mogu doći na svadbu)...
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 12:08   #114
Pa bemu, mi smo odredili datum prema onom koji je bio slobodan u restoranu. To je stvarno bilo lako i nisam mislila da će ostalo biti ovak frustrirajuće

Budući da svadbu radimo sami, naprosto ne vjerujem koje su to visoke cijene i još mi je nevjerojatnije da je i to (po meni preskupo) zauzeto

vidljivo je da me primila lagana šiza
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 14:12   #115
Htjela sam ti preporučiti bend ŠLIPERI iz Bj ali sad vidim na njihovom sajtu da su im sve subote zauzete u petom mjesecu (osim ako imaš u petak svadbu?).

Osim njih mogu ti preporučiti grupu PETICA, također iz Bj.

Mi smo taj problem vrlo lako riješili - uzet ćemo DJ-a
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 08:32   #116
Hvala ti ilea

PETICA nam se svidjela, poslala sam im mail pa ćemo vidjet

Po meni je DJ super ideja, to je bio naš prvi izbor tak da ako uskoro ne nađemo bend i mi ćemo mixat
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 14:38   #117
Djevojke, ja pripremam svadbu sljedeće godine. Dragi i ja smo počeli gledati hotele/restorane, ali nismo baš oduševljeni ponudom. Htjeli smo da svadba bude u Kc, imamo oko 150 uzvanika. Pogledali smo hotel Podravinu, ali čuli smo da je hrana tamo nešto lošija, bili smo u Zlatanu, ali tamo su dvije dvorane spojene u jednu i zidovi su između pa nam se nije svidjelo. Zrinski sad preuređuje svoju dvoranu pa ju nismo uspjeli vidjeti, ali ćemo ju pogledati za mjesec dana kad sve bude gotovo. PRC nam je premali. Bili smo još i u Picoku u Đurđevcu, ali taj njihov voditelj je tako nefleksibilan da nam se to uopće nije svidjelo. Ne možeš mijenjati raspored stolova, imaju samo 6 okruglih stolova što je apsurdno za hotel sa 4 zvjezdice. Ne znam... Nekako mi sve to nije sjelo... Htjela sam vas pitati jel ima tko kakvih iskustava s hotelom Amalija u Ludbregu. Gledala sam malo njihove slikice na netu i sviđa mi se. Trebali bi to, doduše vidjeti uživo, ali mene zanima kakva je posluga, kakav je kuhar, ni cijene ne bi bile na odmet ako netko zna... Hvala vam puno!
__________________
Zubi su ogledalo čovjeka
Laetitia101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 10:29   #118
Leatitia, nažalost ne znam ništa o Ludbregu, ali neka vam hotel u KC ne bude opcija..hotel nikako ne preporučam (barem moje iskustvo)

Zlatan je OK, iako je na svadbi gdje sam ja bila kuma navodno bilo propusta (npr. zagrebački odrezak bez sira)..no ja to nisam skužila..meni se je sve bilo OK
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 22:31   #119
Ah... Vidim da nisam ja jedina koja ima problem. Već sam se iscrpila oko nekih stvari. Nema poštenog mjesta za održavanje svadbi u Koprivnici! Od zaručnika brat imao je prije 5 mjeseci u Zrinskom - nije nam se svidjelo, pa nam je to odmah otpalo. Rezervirali smo Štagelj jer nam je to bio prvi izbor, a onda smo jedne subote otišli pogledati kako tamo izgleda kad je svadba. I sreća da smo bili. Bili smo dok je svirao dj (a i mi ćemo imati dj-a) i bez obzira na to što on zauzima malo mjesta, nije bilo mjesta za sve goste, svi su bili nagurani. Isti dan smo otišli u Zlatan - i tamo je baš bila svadba pa smo vidjeli kako je tamo kad je svadba. Nije nam to prvi izbor, ali na kraju smo se odlučili za njih. Imaju sve okrugle stolove, imaju izvrsnu kuhinju (glavnu kuharicu koja je nagrađena brojnim nagradama). Eksterijer oko hotela mi se ne sviđa. Bili smo i u Bjelovaru u dva restorana, jedan ima poprilično visoke cijene, za drugi je zaručnik rekao da nije nikako njegov izbor. Bili smo i u Picoku. Picok i nije toliko loš, ali mi je čovjek iskreno rekao: gledajte, ja vam toliko unaprijed ne mogu rezervirati termin, jer mi smo u stečaju. Može se dogoditi da nas sutra zatvore i onda sam vas itekako zeznuo, onda ste na ničemu. I Ludbreg nam je bio opcija, ali nije nam baš blizu... Uglavnom - uh!
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 22:38   #120
Quote:
Talija007 kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo brzo


trebat će mi i fotograf..al dvije panike ne mogu istovremeno podnijeti


Mi smo rezervirali zaista dobrog fotografa. Ako trebaš preporuku, javi. Čudo da bar to postoji u Koprivnici. Inače, iako sam rodom iz tog kraja, živim u Zagrebu već 11 godina, pa sam se iznenadila kako je neke stvari teško organizirati u tom malom gradu.
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.