Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 12:06   #61
Quote:


i ne samo to..zar bi covjeku trebalo bit lakse zato sto zna da je nekom drugom gorem?Mislim ono..svakom je najlakse kao savjet reci "ah,kako li je tek ovom ili onom..?" ,ali nikome to bas ne pomaze.Pa ni tima koji daju te savjete.Samo sto su zaboravili..
da, na to sam mislila.
tanzmanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:06   #62
Kako gotičarski...
__________________
Weeeee.
Z39. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:07   #63
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Hehe, viš tvoj je recimo problem što se nastojiš staviti u tuđu kožu, a to ne možeš jer tada ga osuđuješ. Ti ne možeš biti u tuđoj koži, niti znati kako je nekome tko počini samoubojstvo.
Samoubojstva ljudi čine prilično često iz raznih razloga, a lako je glumiti nekakvog jebenog moralistu kada je nama dobro, pa nemremo shvatiti onog drugoga.
To što si mlad i zdrav, imaš krov nad glavom, sjebane starce i par lažnih prijatelja jednostavno nekima nije dosta da budu sretni. Kao prvo trebala bi znati da depresija JEST bolest koja se fizički manifestira tako da se ljudi ubiju, a to što ti sada izvališ da "oni ne znaju cijeniti...." ma daj molim te. Sreća nije izvan nas, negu unutar nas. To što netko ne zna cijenit ovo, ne zna cijenit ono... ma to su bulšiti. Zašto je ljepše onima koji nemaju ništa, dok se bogati drogiraju i vješaju? Zato što ne stoji tvoja tvrdnja da ono što ti smatraš vrijednim je vrijedno i neokme drugome. Nekome je najbitnije u životu voziti skupe aute, živjeti po jahtama i vilama i taj će znati to cijeniti, dok nekome drugome da i ima sve to, neće mu ništa predstavljati jer želi recimo imati obitelj.
Jednostavno uvijek sa našeg gledišta nama je "glup" razlog zašto se netko ubio, no njemu nije očito bio glup. Možda se jednog dana svi mi ovdje ubijemo, pa će drugi reći da smo imali glupe razloge i da nismo znali cijeniti što imamo. Fora je u tome da ti ljudi misle da nisu imali ništa, pa bilo da je razlog propala veza, smrtonosna bolest, invalidnost, gubitak posla, smrt voljene osobe, šikaniranje u društvu ili osamljenost i depresija kao bolest sama po sebi takva.

Cijela poanta priče je da ova cura očito ima problem i treba pomoć, a neki od vas joj seru i vrijeđaju je JER VIIIIII ZNATEEEE ŠTO JE PRAVI PROBLEM....ma jadno...zbilja prejadno!
...apsolutno se slažem s tobom...
....najpametniji post vezan za ovu temu...
__________________
......danas je ono sutra kojeg smo se bojali.....
sarahkey24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:09   #64
Quote:
Cijela poanta priče je da ova cura očito ima problem i treba pomoć, a neki od vas joj seru i vrijeđaju je JER VIIIIII ZNATEEEE ŠTO JE PRAVI PROBLEM....ma jadno...zbilja prejadno!
potpisujem. cura nije zaslužila vaše frustracije. ono što zapravo pišete je - meni je najgore ili meni je gore. otvorite svoje teme.
tanzmanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:29   #65
Quote:
******* kaže: Pogledaj post
Mislim da nemam vise razloga za zivjeti...vec par dana se razmisljam da li nastaviti dalje ili okoncati sve ovo... bla, bla...
možda si premlada da shvatiš ali postala si emocionalni ovisnik o svojem dečku a nitko ne voli priljepke iliti pijavice i zato te je ostavio.. ubuduće sama sebi moraš biti na prvome mjestu, čitaj voljeti sebe najviše a ne se vezati za neku osobu do mjere ovisnosti. Na taj način ćeš i drugome moći dati više. Možda ti sad nije jasno ali kroz život ćeš shvatiti.
Također pokušaj shvatiti poruku koja ti je upućena u porukama od Ivanice i sličnih jer su dobronamjerne
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 14:35   #66
Quote:
[B kaže:
ja_a;8788950]Hehe, viš tvoj je recimo problem što se nastojiš staviti u tuđu kožu, a to ne možeš jer tada ga osuđuješ.[/B] Ti ne možeš biti u tuđoj koži, niti znati kako je nekome tko počini samoubojstvo.
Samoubojstva ljudi čine prilično često iz raznih razloga, a lako je glumiti nekakvog jebenog moralistu kada je nama dobro, pa nemremo shvatiti onog drugoga.
To što si mlad i zdrav, imaš krov nad glavom, sjebane starce i par lažnih prijatelja jednostavno nekima nije dosta da budu sretni. Kao prvo trebala bi znati da depresija JEST bolest koja se fizički manifestira tako da se ljudi ubiju, a to što ti sada izvališ da "oni ne znaju cijeniti...." ma daj molim te. Sreća nije izvan nas, negu unutar nas. To što netko ne zna cijenit ovo, ne zna cijenit ono... ma to su bulšiti. Zašto je ljepše onima koji nemaju ništa, dok se bogati drogiraju i vješaju? Zato što ne stoji tvoja tvrdnja da ono što ti smatraš vrijednim je vrijedno i neokme drugome. Nekome je najbitnije u životu voziti skupe aute, živjeti po jahtama i vilama i taj će znati to cijeniti, dok nekome drugome da i ima sve to, neće mu ništa predstavljati jer želi recimo imati obitelj.
Jednostavno uvijek sa našeg gledišta nama je "glup" razlog zašto se netko ubio, no njemu nije očito bio glup. Možda se jednog dana svi mi ovdje ubijemo, pa će drugi reći da smo imali glupe razloge i da nismo znali cijeniti što imamo. Fora je u tome da ti ljudi misle da nisu imali ništa, pa bilo da je razlog propala veza, smrtonosna bolest, invalidnost, gubitak posla, smrt voljene osobe, šikaniranje u društvu ili osamljenost i depresija kao bolest sama po sebi takva.

Cijela poanta priče je da ova cura očito ima problem i treba pomoć, a neki od vas joj seru i vrijeđaju je JER VIIIIII ZNATEEEE ŠTO JE PRAVI PROBLEM....ma jadno...zbilja prejadno!
Upravo si učinio ono što meni predbacuješ!

Ti si se stavio( ili mislio da to činiš)u moju kožu,predpostavljajući da istinski gubici koje sam navela su i moji gubici,ali ja nisam donijela sud na floskulama,ni na isključivo vlastitim gubicima,već desetljećnom radu s ljudima koji su gubili u razmjerima koji su tebi očita apstrakcija.
Razgovoru i komunikaciji s ljudima koji su željeli živjeti a nije im bilo dano,onima koji su živjeli ,a nisu željeli nakon tragedija,ali nisu olako dizali ruku na sebe.
Prejadna je činjenica,da ni ti ni ostali,koji se nikada niste našli u pravoj životnoj tragediji,ili doživjeli pravi gubitak,sami pravite depresiju(i opravadavate je)od blesavih sitnica.
Ako je netko moralist,to su takvi kao ti,jer smatraš,da je usporediv,a time i opravdan razlog za prijetnju (ili razmišljanje)o samoubistvu,jer ti je pukla ljubavna veza ili napustili površni prijatelji.

Obzirom da se solidariziraš s takvima,pitam se koji ćeš ti i takvi, teret podnijeti,pri pravom životnom udaru,gubitku?
Kad već sada takav banalitet(KAO UZROK AUTORICE TOPIĆA)smatrate teškim problemom?

Što se sreće tiče,sumnjam da se itko s njom u sebi rodio.Znači ta tvoja generalizacija, kako je sreća unutar nas,može samo implicirati da smo je znali stvoriti i njegovati.A to znači i cijeniti dar života,koji nam je dan!
A autorica topića spotakla se na prvom problemu,pa se još i kupa u tuđem sažaljenju.Nije ni učinila ništa da shvati,pronađe i zadrži sreću.
Ako je već nešto bijedno,to je onda osoba koja se usuđuje usporediti smrtno oboljele osobe (njihove patnje)s problemom tipa:joj ostavio me-la,sada se idem ubiti!( a tvoj post upućuje na taj stav)
Upravo tvoja primjedba o sranju i vrijeđanju ,"cure s teškim problemom"
pokazuje da mlatiš praznu slamu,da se osobno nikada nisi našao pred i u pravim životnim problemima.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 14:43   #67
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Dajte ljudi stanite na loptu. Djevojka je mlada i očito joj je ovo prva tragedija s kojom se ne može / ne zna nositi. Zar je sad treba činiti još nesretnijom, još slabijom?!
I ona će sama doći do zaključka da jedan krelac ne čini cijeli muški rod skupom kretena te da jedna propala ljubav ne čini cijeli život propalim, ali ovakve usporedbe i ovakva grubost stvarno nisu potrebni.
Djevojka je došla po par rečenica utjehe a vi je tjerate u još veći očaj kao da joj želite reći da nije dovoljno što se osjeća samom i slabom nego je još i glupa. Zapitajte se kako ste se vi nosili sa problemima u njenim godinama (a pretpostavljam da je jako mlada). Da li ste vi uvijek bile snažne i na mjestu, racionalne i pametne, da li su vaša razmišljanja uvijek i oduvijek bila ispravna, onako po udžbeniku, pozitivna, da li ste oduvijek znale da nije najvažnija stvar u životu muškarac i veza s njim?!
Ako joj ne možete pružiti jednu rečenicu utjehe - onda je nemojte ovako okrutno tjerati u još veći očaj. - Nije ljudski - nitko to ne zaslužuje.
Draga izgubljena djevojko...
Glavu gore. Odmah! On nije zadnji muškarac u tvom životu, ta veza nije jedina i posljednja za tebe. Svijet je predivno, čarobno mjesto na koje se moraš malo naviknuti da bi pronašla svoj put i svoju sreću. Znam da ti je teško, znam da se sada ne osjećaš dobro ali biti će bolje - vjeruj mi. Isplači se, plači kad god ti padne na pamet, šeći, razmišljaj, prođi vašu vezu u svojim mislima od prvog koraka do zadnjeg ponovo i vidjeti ćeš da nije niti bila predviđena da bi trajala. Sada si nesretna ali pomisli samo koliko lijepih iznenađenja za tebe život sprema tko zna gdje, tko zna kada... Novi osmijeh iza ugla, novi ljudi, novi prijatelji, nove ljubavi...
I molim te javi nam se jer ima nas koji brinemo...
Mislim na tebe.
Ovo je divno napisano.. Potpisujem. Dovoljno za i rekla bih da su tvoje frendice srecne
__________________
...and she thought to herself, would that I had a child as white as snow, as red as blood, and as black as the wood of the window-frame.Soon after that she had a little daughter...
Blanche Neige is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:30   #68
Quote:
Što se sreće tiče,sumnjam da se itko s njom u sebi rodio.Znači ta tvoja generalizacija, kako je sreća unutar nas,može samo implicirati da smo je znali stvoriti i njegovati.A to znači i cijeniti dar života,koji nam je dan!
A autorica topića spotakla se na prvom problemu,pa se još i kupa u tuđem sažaljenju.Nije ni učinila ništa da shvati,pronađe i zadrži sreću.
Ako je već nešto bijedno,to je onda osoba koja se usuđuje usporediti smrtno oboljele osobe (njihove patnje)s problemom tipa:joj ostavio me-la,sada se idem ubiti!( a tvoj post upućuje na taj stav)
Upravo tvoja primjedba o sranju i vrijeđanju ,"cure s teškim problemom"
pokazuje da mlatiš praznu slamu,da se osobno nikada nisi našao pred i u pravim životnim problemima.
Ma daj otkud ti samo pravo govoriti da nije ništa učinila za svoju sreću, svatko od nas se svakodnevno muči za neku svoju buduću sreću a i ona se je itekako svih ovih godina, ustvari vjerujem da ju je zato sve to tako i povrijedilo jer je uložila previše u jedan cilj, previše u sreću s jednim tipom, koji ju je izdao, i vjerujem da ona zapravo ne pati toliko zbog njega koliko zbog vremena, duhovne snage i povjerenja što joj je bezveze oduzeo.
A to što su ozbiljni problemi, o tom potom, već je netko nešto slično spomenuo, misliš da ljubav nije dovoljno vrijedna da se njen gubitak shvati ozbiljno? Čak smo na faksu učili, zdravlje ne smije biti cilj, ono je samo sredstvo, tako da ak netko ima riješeno pitanje zdravlja to ni približno nije sve u životu, pa nismo životinje tu smo zbog nekog većeg razloga a ne samo da budemo siti i ne šmrcamo i skačemo na naše dvije,
pa kad netko ulaže dugo u ostvarenje nekih svojih vizija a one se rasplinu,
hm...jedino je problem kad potrošiš te svoje vizije na pogrešne ljude...i onda osjećaš gubitak
shantife is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:33   #69
sta je ovo? muskarci vise napustaju od zena? ma ovo je neka forumska revolucija

ja sam njih dosta ostavio, ali to mi se vidjelo na licu od samog pocetka haha
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:34   #70
ubij se
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:54   #71
Prvo bih vam zahvalila svima koji ste mi uputili lijepe rijeci i savjete...to jako cijenim.
Toliko sam dosla u neku krizu zadnjih par dana da mi se sve cinilo crno i zavrseno i da zivot bez njega je nikakav zivot,sto nije istina.
Jos sam mlada,tek sam 19 godina (netko me pitao za godine pa da odgovorim) i zivot je preda mnom.

A sad bih se htjela obratit onima koji su me kritizirali.sjetite se jednog trenutka gdje ste se stvarno osjecali sami,bez ikoga,bili tuzni,a nitko vam nije mogao pruziti rijeci podrske...Tako je i meni bilo...jednostavno sam sama sebe bedirala crnim mislila i nitko nije bio uz mene da mi pomogne....ali zahvaljujuci vama na forumu koji su mi pomogli,sada mi je puno lakse nositi se s tim.

Hvala vam svima.Puno ste mi pomogli,i mogu vam reci da mi je puno lakse nositi se s tim
 
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:59   #72
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Upravo si učinio ono što meni predbacuješ!

Ti si se stavio( ili mislio da to činiš)u moju kožu,predpostavljajući da istinski gubici koje sam navela su i moji gubici,ali ja nisam donijela sud na floskulama,ni na isključivo vlastitim gubicima,već desetljećnom radu s ljudima koji su gubili u razmjerima koji su tebi očita apstrakcija.
Razgovoru i komunikaciji s ljudima koji su željeli živjeti a nije im bilo dano,onima koji su živjeli ,a nisu željeli nakon tragedija,ali nisu olako dizali ruku na sebe.
Prejadna je činjenica,da ni ti ni ostali,koji se nikada niste našli u pravoj životnoj tragediji,ili doživjeli pravi gubitak,sami pravite depresiju(i opravadavate je)od blesavih sitnica.
Ako je netko moralist,to su takvi kao ti,jer smatraš,da je usporediv,a time i opravdan razlog za prijetnju (ili razmišljanje)o samoubistvu,jer ti je pukla ljubavna veza ili napustili površni prijatelji.

Obzirom da se solidariziraš s takvima,pitam se koji ćeš ti i takvi, teret podnijeti,pri pravom životnom udaru,gubitku?
Kad već sada takav banalitet(KAO UZROK AUTORICE TOPIĆA)smatrate teškim problemom?

Što se sreće tiče,sumnjam da se itko s njom u sebi rodio.Znači ta tvoja generalizacija, kako je sreća unutar nas,može samo implicirati da smo je znali stvoriti i njegovati.A to znači i cijeniti dar života,koji nam je dan!
A autorica topića spotakla se na prvom problemu,pa se još i kupa u tuđem sažaljenju.Nije ni učinila ništa da shvati,pronađe i zadrži sreću.
Ako je već nešto bijedno,to je onda osoba koja se usuđuje usporediti smrtno oboljele osobe (njihove patnje)s problemom tipa:joj ostavio me-la,sada se idem ubiti!( a tvoj post upućuje na taj stav)
Upravo tvoja primjedba o sranju i vrijeđanju ,"cure s teškim problemom"
pokazuje da mlatiš praznu slamu,da se osobno nikada nisi našao pred i u pravim životnim problemima.

No, ako imaš tako velikog "iskustva" na radu sa ljudima čemu onda frustracije prema mojim postovima. Umjesto da sereš kvake i praviš se pametna tako da sebi sada ispucavaš tu hvale i titule, ne vidim kako si pomogla autorici posta, niti se potrudila, osim što je osuđuješ jer ti kao "znaš što je pravi problem". Uostalom tvoj je posao obratiti se njoj, a ne meni.
I umjesto da drugima želiš da dožive "pravu tragediju" što pokazuje kakva si osoba, mogla bi se fino ako ti ne paše ova tema preseliti na neki drugi forum, recimo "ljubav i sex" ili "gradovi" ako ima i tak.
Ti si čista umišljena šarlatanka koja do sada na ovome postu nije ništa pametno napisala osim išla se neargumentirano prepirati sa mišljenjem nekoga tko nije tema ovog posta.
Ono što ti ne želiš shvatiti jest da si najobičnija svadljivka koja je tu došla podcjenjivati tuđi problem i umjesto da si bar napisala nešto što bi pomoglo dotičnoj autorici si se dala u besmislenu raspravu sa mnom.
Jesi možda pomislila da ta osoba možda nema životno iskustvo, pa se ne zna ko "pametna ti" nositi sa nekim stvarima u životu samo tako.
Umjesto da se kreteniraš kao da si popila svu pamet svijeta, daj jedan fin i pametan savjet kao visoko školovana psihijatrica koja je imala posla sa ljudima koji su imali prave probleme u životu (jer takvi su ljudi tebi očito najdraži).
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:00   #73
Quote:
Prvo bih vam zahvalila svima koji ste mi uputili lijepe rijeci i savjete...to jako cijenim.
Toliko sam dosla u neku krizu zadnjih par dana da mi se sve cinilo crno i zavrseno i da zivot bez njega je nikakav zivot,sto nije istina.
Jos sam mlada,tek sam 19 godina (netko me pitao za godine pa da odgovorim) i zivot je preda mnom
.

Ma ništa, to bi i trebao biti jedan smisao foruma, da se pomogne ljudima, da tvorci topica izbace iz sebe negativnu energiju pa makar i pretjerivali, a da im drugi pokažu razumijevanje i smjer za daljnju nadu
shantife is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:08   #74
Ne znam što ti reći osim - stisni zube, jednom će ti ovo biti smiješno. Kad dotakneš samo dno, jedini put je prema gore.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:14   #75
dušo draga...

gledaj, sve je u redu, pusti ti one koji te kritiziraju, neki ljudi ponekad malo i pretjeraju.
meni je sve jasno, i ja sam uz tebe i voljela bih ti pomoći koliko god mogu kao i većina ljudi ovdje, ali svi ovi što te kritiziraju to rade vjerojatno zbog toga što imaš 19 godina!!!! i spominješ SAMOUBOJSTVO.

sada probaj razumjeti i ti, i svi koji su bili protiv i djevojku IVANICAPECA, ona je isto pravilno reagirala, malo oštro ali ok.
tebi draga moja NIJE NIŠTA, tebi je teško i sve skupa, ali možda te je htjela samo usmjeriti na neke druge stvari u životu.
tebe je dečko ostavio... ma još ćeš ih u životu imati možda stotinu takvih!!!! daj bože!

njoj mama umire... i nikada više neće imati takvu.

zato razumijte malo svi da se uz razmišljanje o takvim stvarima svi drugi problemi čine neopisivo glupi i pretjerani.

molim te, brini se o sebi, budi sretna i budi lijepa pa kad te vidi da mu dođe žao i nemoj više NIKADS pomisliti na samoubojstvo jer nisi valjda toliko nisko pala sama sa sobom.
poradi na sebi, DIGNI SE, razbudi se i idi dalje u život. pa imaš tek 19 godina...
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:34   #76
Quote:
******* kaže: Pogledaj post
Mislim da nemam vise razloga za zivjeti...vec par dana se razmisljam da li nastaviti dalje ili okoncati sve ovo...
Imala sam decka 2 i pol godine.sve je bilo lijepo,krasno,divno...ma savrseno...prije dva mjeseca me ostavio i jos ni danas ne znam razlog...na mojih 10 poruka on je odgovorio samo sa jednom i to praznom.Zavoljela sam ga i sad ne znam vise kako dalje i sta dalje...od tada pa do sada je dosta decki htjelo biti sa mnom ali ja sam ih odbila jer ne mogu...
Poslije prekida mi je sve pocelo ici nagore;izgubila sam sve prijatelje,ali bas sve...ostala sam sama i vise me nitko ne sljivi ni 2%...prije su me svi voljeli,uvijek kad se nesto dogadjalo svi su navaljivali da idem,da ih sve zabavim...a sada kad ih pitam jel idu van,odgovore da ne znaju,ako ce ici da ce ici samo na kratko itd,a ja ih navecer kada se idem prosetat sretnem kako su svi vani i zabavljaju se ...
Jako sam usamljena.osjecam da se cijeli svijet srusio protiv mene...volim svog bivseg i ne znam vise kako da ga prebolim.Prijatelji su me ostavili i vise nikome nisam ugodno drustvo...jednostavno sam usamljena i razmisljam da li da okoncam svoj jadni zivot ili nastavim dalje zivjeti iz dana u dan za nista...

Ovo sam podijelila sa vama jer se nemam kome povjerit...vec tri dana nisam jela,po cijele dane placem jer vidim da od mog zivota vise nema nista...
Nadam se da su te napustile suicidalne misli. Ja ti imam samo jedan savjet i vjeruj mi, on je najbolji, u to se sama uvjerih nebrojeno puta.
Dakle, radi na tome da ti postane svejedno i to u najkraćem mogućem roku. Totalni grijeh prema sebi i bližnjima je da patiš zbog bijednog pizdeka koji te otkantao "bez razloga". Nemoj žudjet za osvetom, nemoj trošit misli... samo ga odjebi iz svog sustava i pls. nemoj pričat pizdarije o suicidu i patnji, jer to je nezrelo i bedasto.
A ako ikad poželiš osvetu, onda znaj - osveta je jelo koje se servira hladno. Dakle, tu se opet vraćam na svoju inicijalnu misao - a to je NAJBOLJA OSVETA JE DA TI POSTANE SVEJEDNO Good luck!!!!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:40   #77
Quote:
******* kaže: Pogledaj post
Prvo bih vam zahvalila svima koji ste mi uputili lijepe rijeci i savjete...to jako cijenim.
Toliko sam dosla u neku krizu zadnjih par dana da mi se sve cinilo crno i zavrseno i da zivot bez njega je nikakav zivot,sto nije istina.
Jos sam mlada,tek sam 19 godina (netko me pitao za godine pa da odgovorim) i zivot je preda mnom.

A sad bih se htjela obratit onima koji su me kritizirali.sjetite se jednog trenutka gdje ste se stvarno osjecali sami,bez ikoga,bili tuzni,a nitko vam nije mogao pruziti rijeci podrske...Tako je i meni bilo...jednostavno sam sama sebe bedirala crnim mislila i nitko nije bio uz mene da mi pomogne....ali zahvaljujuci vama na forumu koji su mi pomogli,sada mi je puno lakse nositi se s tim.

Hvala vam svima.Puno ste mi pomogli,i mogu vam reci da mi je puno lakse nositi se s tim
ajde neka si dosla sebi. evo i tebi
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:42   #78
Quote:
******* kaže: Pogledaj post
Mislim da nemam vise razloga za zivjeti...vec par dana se razmisljam da li nastaviti dalje ili okoncati sve ovo...
Imala sam decka 2 i pol godine.sve je bilo lijepo,krasno,divno...ma savrseno...prije dva mjeseca me ostavio i jos ni danas ne znam razlog...na mojih 10 poruka on je odgovorio samo sa jednom i to praznom.Zavoljela sam ga i sad ne znam vise kako dalje i sta dalje...od tada pa do sada je dosta decki htjelo biti sa mnom ali ja sam ih odbila jer ne mogu...
Poslije prekida mi je sve pocelo ici nagore;izgubila sam sve prijatelje,ali bas sve...ostala sam sama i vise me nitko ne sljivi ni 2%...prije su me svi voljeli,uvijek kad se nesto dogadjalo svi su navaljivali da idem,da ih sve zabavim...a sada kad ih pitam jel idu van,odgovore da ne znaju,ako ce ici da ce ici samo na kratko itd,a ja ih navecer kada se idem prosetat sretnem kako su svi vani i zabavljaju se ...
Jako sam usamljena.osjecam da se cijeli svijet srusio protiv mene...volim svog bivseg i ne znam vise kako da ga prebolim.Prijatelji su me ostavili i vise nikome nisam ugodno drustvo...jednostavno sam usamljena i razmisljam da li da okoncam svoj jadni zivot ili nastavim dalje zivjeti iz dana u dan za nista...

Ovo sam podijelila sa vama jer se nemam kome povjerit...vec tri dana nisam jela,po cijele dane placem jer vidim da od mog zivota vise nema nista...
Vjerojatno imaš i proljev, od muka silnih! Ustvari nemaš jer ne jedeš!
Bolje ti je da crkneš jer umjesto da sranjem puniš kanalizaciju ti to radiš ovdje!
soulfeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 18:44   #79
Ma ajd hvala bogu da si i dosla malo k sebi...pa nema sansi da se ubijes zbog nekog lika koji te nije ni vrijedan nimalo.Takvima treba samo reci tutanj i nek se gone od tebe
 
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 20:22   #80
nažalost, to je jedna od faza života. svima se kad tad pojavi, u lakšem ili težem obliku. problem je da malo ljudi to prizna. sad dolazi teži dio: pitanje što su prijatelji, kako ih se okuplja, na temelju čega; nema više srednjoškolske bačenosti u istu situaciju, pa nekom inercijom smo svi manje-više frendovi. sad to postaje pitanje što ti imaš kao osoba za ponuditi , koliko empatije, razumijevanja, iskustva; neka gotovo odurna vrsta pobrojavanja socijalnog kapitala. odvratno, ali istinito.
no, javlja se jedna čudna vrsta okolnosti razumijevanja te situacija od drugih koji su je proživjeli i to upravo postaje novi temelj prijateljstva. odrasla si, pridruži se klubu odraslih, to je ulaznica za njega i njegov temelj. malo humora i proći ćeš i taj inicijacijski momenat. sretno.
blue trapp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.