Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2005., 22:47   #81
A gdje ima taj Rollamdov za kupit?

Prije sam kupovala tekuće kristale od ALFA PARFA /isto silikon/ no sada ih jako teško nađem.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 23:00   #82
Quote:
samo_svoja kaže:
A gdje ima taj Rollamdov za kupit?

Prije sam kupovala tekuće kristale od ALFA PARFA /isto silikon/ no sada ih jako teško nađem.
nažalost kao i Alfaparf ćeš ga vrlo teško naći. to je zapravo kolekcija za kosu koja se godinama "dilala" po frizerskim salonima i vrlo malo dućana to prodaje. inače je to talijanski brand, iz Bologne, a Bologna je poznata po najjačim frizerskim sajmovima (tzv. Kosmoprof) koji se održavaju nekoliko puta godišnje.

postoje samo 2 parfumerije u Rijeci koje imaju cijelu Rollandovu kolekciju. u Zagrebu još nisam naišla da se negdje prodaje.

ovo je jedina stranica koju sam uspjela naći da vidiš kako izgleda pa si potraži.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 23:24   #83
Hvala . Imam prijateljicu frizerku pa ću je pitat da li je moguće da to naruči za mene.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 10:09   #84
Quote:
magic kaže:
oftopic: vrabac, tako detaljno opisivanje proizvoda samo po ambalazhi dugo nisam srela
a šta ću kad nisam verbalni tip pa ne pamtim nazive nego oblike Da bar imaju brojeve, to bi možda i zapamtila
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 12:21   #85
probaj sa tekucim kristalima z akosu.dodju oko 60kn.imas ih tam u domjanicevoj u onom ducanu frizerske opreme.daje kao sjaj i vlazi kosu.nije los,al ne radi cuda.
ja imam uzasno suhu kosu zbog farbanja i minivala i jedino sto mi je kolko tolko pomoglo tj pomaze su sampon i regenerator od johna friede.kosa mi je mekanija i malo sjajnija,kolko je to kod minivala moguce.
silikon od klasa mie bil dobar prije minivala sad ne vidim razliku neku.a frendica se tuzila da joj je spalil kosu (ima masno tjeme i suhe vrhove...fakat su sada suhi ).prvih par puta je bilo ok,al poslije da joj je kosa bila uzas i pitala je u ljekarni zensku zasto to i rekla joj da je to sama kemija unutra (zar nije u svemu).
mislim da su ti najsiguniji domaci pakunzi a i jeftiniji.
da i na vrhove mozes ricinusovo ulje stavljat.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 13:07   #86
Ulje isušuje kosu...je da izgleda kao ok kad se ulje, ali produkt toga je još isušenija kosa...

Za Klas ne vjerujem..ja silikone koristim godinama i mislim da tvoja frendica radi nekaj krivo i da joj Klas nikako nije kriv za uništenu kosu.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 13:10   #87
Quote:
mrkvich kaže:

ja imam uzasno suhu kosu zbog farbanja i minivala i jedino sto mi je kolko tolko pomoglo tj pomaze su sampon i regenerator od johna friede.
meni je on uzasno isusio kosu...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 15:08   #88
Baleina maska

oprala, stavila, još napičila vrećicu na glavu i grijala fenom, rezultat je više nego dobar. još ću morati nekoliko puta, ali je razlika jaaako vidljiva..više nemam kišobran na glavi nego kosu
koliko često se to smije? ja bi najrađe za pola sata opet

e da, taj silikon.... to mi cimerica koristi i kad sam izravnala kosu jednom, mi je to stavila,ali nije mi se baš dopalo jer mi je kosa gnjecava od toga,a ja sam naviknuta na krutu i oštru kosu. bilo je od avona, mala prozirna flašica sa zelenom etiketom i pumpicom

ps. i miris od maske je mmmmmmmmmmmmm baš ko da sam si iscijedila marelice po kosi
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 20:29   #89
Quote:
samo_svoja kaže:
Za Klas ne vjerujem..ja silikone koristim godinama i mislim da tvoja frendica radi nekaj krivo i da joj Klas nikako nije kriv za uništenu kosu.
ima uzasno slabu kosu,tanku i ne previse kose.njoj farbanje kolor samponom unisti kosu.jos joj se kuzi isusheni pramen koj je farbala farbom prije par godina.
opsjednuta je svojom kosom to mogu rec.
njen problem je sto ne moze jedan proizvod iskoristit do kraja nek gleda rezultat nakon pranja, dva i ak joj nije dobro kupi novo.

e da usput da pitam...je ko probal phyto proizvode za kosu?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 21:15   #90
Quote:
mrkvich kaže:
ima uzasno slabu kosu,tanku i ne previse kose.njoj farbanje kolor samponom unisti kosu.jos joj se kuzi isusheni pramen koj je farbala farbom prije par godina.
opsjednuta je svojom kosom to mogu rec.
njen problem je sto ne moze jedan proizvod iskoristit do kraja nek gleda rezultat nakon pranja, dva i ak joj nije dobro kupi novo.

e da usput da pitam...je ko probal phyto proizvode za kosu?
i onda je Klas kriv? bilo bi bolje da si spaljene vrhove ošiša, i više ne farba kosu kad joj je tako sva nikakva. i neka ne miješa 153 različita proizvoda u kratkom periodu
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 21:35   #91
Quote:
magriz kaže:
i neka ne miješa 153 različita proizvoda u kratkom periodu

istina


kad sjednem kod frizerke koja starta 'sprejem za rashcheshljavanje duge tamne kose utorkom', nastavi sa 'kremom za definiranje prije pranja kose', pere me shamponom 'za prednji, strazhnji i tjemeni dio vlasishta', tretira svaku zonu posebnim regeneratorom i tako dalje, vec znam da cu sljedeci dan sama doma oprat kosu jer ce bit mrtva.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 21:38   #92
Quote:
magic kaže:
istina


kad sjednem kod frizerke koja starta 'sprejem za rashcheshljavanje duge tamne kose utorkom', nastavi sa 'kremom za definiranje prije pranja kose', pere me shamponom 'za prednji, strazhnji i tjemeni dio vlasishta', tretira svaku zonu posebnim regeneratorom i tako dalje, vec znam da cu sljedeci dan sama doma oprat kosu jer ce bit mrtva.
znači jedino utorkom ideš frizeru?
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 22:38   #93
Često operem kosu nakon frizerke idući dan, a nekad i isti dan.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 23:32   #94
Quote:
magriz kaže:
i onda je Klas kriv? bilo bi bolje da si spaljene vrhove ošiša, i više ne farba kosu kad joj je tako sva nikakva. i neka ne miješa 153 različita proizvoda u kratkom periodu
to sam joj vec rekla sto puta al...neki ljudi su jednostavno tvrdoglavi i "pametni".
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 11:52   #95
Quote:
mrkvich kaže:
to sam joj vec rekla sto puta al...neki ljudi su jednostavno tvrdoglavi i "pametni".
Onda si ju trebala u prvom postu navest kao loš primjer.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 14:58   #96
za suhu kosu. jednom mjesečno alfaparf ampula(14kn), ,svako pranje od avona negdjevećspomenuti silikon premaz za vrhove (40 kn)
letlampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 16:41   #97
probala sam nekoliko dobrih stvari, ali najbolje su bile:
vichy zuti packung za kosu
paul mitchel - hair treatment
joico - hydrating mask
redken - tamno plavih pet "jastucica" sa pakungom
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 17:53   #98
Moja mama je danas kupila neku ampulu za suhu kosu. Silk je marka a cijena je 13,90 kn.
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 18:24   #99
suhoj kosi nema pomoci.
treba sisati vrhove, to je jedino trano rjesenje.
(ne mogu virovati da to vec i vrapci na grani ne znaju???)
svi ti pakunzi, kremice, ulja i silikoni mogu samo zakamuflirati pravo staanje kose, al ona na dodir i za rascesljavanje nikad nece biti meka i podatna kao zdrava i svjeze podsisana kosa.
molim lijepo
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 18:52   #100
Quote:
Bocca della Verita kaže:
suhoj kosi nema pomoci.
treba sisati vrhove, to je jedino trano rjesenje.
(ne mogu virovati da to vec i vrapci na grani ne znaju???)
svi ti pakunzi, kremice, ulja i silikoni mogu samo zakamuflirati pravo staanje kose, al ona na dodir i za rascesljavanje nikad nece biti meka i podatna kao zdrava i svjeze podsisana kosa.
molim lijepo
kakva notorna glupost! moja je kosa ozivjela nakon dobrih tretmana i sad kad ih vise ne stavljam, i dalje je fina i meka nije isusena.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.