Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 09:30   #5361
Tvrdi sampon je jednostavno koristiti, barem ovaj Silver. Mogu preporuciti. Bila sam skepticna ali sam sad odusevljena.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:57   #5362
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Tvrdi sampon je jednostavno koristiti, barem ovaj Silver. Mogu preporuciti. Bila sam skepticna ali sam sad odusevljena.
Potvrđujem ovo sve za Silver tvrdi šampon, odličan i jako se sporo troši
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:38   #5363
Ja sam kupila tvrdi šampon od Tinkture i tekući regenerator od jasmina isto od Tinkture, Oduševljena sam njima.
Nakon pranja stavim John Frieda ljubičsti sprej.Pa kada je osušim stavim Baleino ulje ili Charlotticu,prirodna kremica za lice,vrat, kosu koju sam nabavila preko facebooka od Helene Delirium.Ima tako opojan miris i lijepo naglasi kovrče.
Prje pranja sam znala stavljati kokosovo ulje ali kosa nakon njega mi je bila katastrofa.Sada stavljam samo na krajeve.

Zanima me koju prirodnu masku,ulje,kremu vi koristite prije pranja i koju kremu,ulje koristite nakon pranja da bi definirali kovrče??
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:00   #5364
Mene svako ulje prije pranja isuši,stavim nakon pranja malo kokos ulja i obilno Baleine kreme

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:10   #5365
Kovrčavice, može preporuka za neki dobar frizerski salon u Zagrebu? Čula sam za Kefu u Bauerovoj međutim nigdje ne nailazim na njihov web da se malo informiram. Važno mi je da nudi prihvatljive cijene i da se posao dobro odradi. U mom slučaju šišanje koje zadržava formu do idućeg šišanja. Možda i bojanje ( iako sam se prije 10ak dana sama bojala, sijede). Javite plizz, vec mi je hitno!
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:00   #5366
Preporuka za Nivein regenerator. Uzela sam onaj za thick kosu, iako mi nije toliko debela dlaka, ali dobro mi kosa reagira na to.

Trenutna rutina mi je nakon pranja i cijeđenja viška vode, pomiješati na dlanu baleinu kremu i Lushevu kremu Dandy i onda je umotam u mikrofibru i nakon 10-15 min raspustim da se prosuši malo na zraku. Nakon toga je još malo fenom, ipak je zahladilo. I imam odlične rezultate i drže se 3-4 dana otprilike. Ovisi koliko je preko dana prčkam prstima pa zamastim korijen baš sam zadovoljna (a moment to remember)
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:18   #5367
https://www.youtube.com/watch?v=6Pwzh2JOFw4

Nisam isprobala ali ima dobrih savjeta. Samo ovo sa gelom mi zvuci kao recept za mokar i crunchy izgled kovrci, cega nisam veliki ljubitelj.
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:02   #5368
Makla sam difuzor jer me boli ruka i tezak mi fen. Pa sad imam bolje kovrce nego sa difuzorom. Danas su tanje i sitnije jer sam sinoc natrackala kosu sa Olival uljem. Mozda sam pretjerala, kosa mi se od ulja zakovrcala ali je bila i vidljivo masna, nije sve upila. Inace imam suhu kosu. Opet sam kupila Silver od Tinkture, toliko mi je dobar i sporo se trosi.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:02   #5369
Quote:
pamcocoon kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=6Pwzh2JOFw4

Nisam isprobala ali ima dobrih savjeta. Samo ovo sa gelom mi zvuci kao recept za mokar i crunchy izgled kovrci, cega nisam veliki ljubitelj.
Ajme ja bih htjela to probati
Nikad nisam koristila gel za svoju kosu, jel mi može netko reći neki dobar gel i kako on djeluje na kosu, jel ju sljepi i jel ju prlja dodatno?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
fallentrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:23   #5370
ja bi neki gel za kosu ali da ne isusuje

maremonti, mozda da lijepo koristis difuzor da malo treniras misice
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:27   #5371
https://www.youtube.com/channel/UCmp...8vIRFZhX52gqnA

Bože moj,koja kosa

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:23   #5372
Predivna :ljubomorna:

Je li netko od vas bio na onom šišanju sa split enderom, koje uklanja ispucale vrhove, a čuva dužinu?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:02   #5373
prekrasna kosa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 04:24   #5374
krasna je i ženska i kosa, al odustala sam od gledanja na prvom koraku, jer mi nebojanje kose ne dolazi u obzir
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 11:30   #5375
Evo da se i ja uključim u raspravu
Također sam kovrčavica, 2c/3a, ovisi je li kosa svježe oprana ili je treći dan nakon pranja kada se kovrce malo opuste.

Sto se tice proizvoda, ja jos na nasem trzistu nisam nasla niti sampon, a niti regenerator koji mi odgovara... ni masku ni nista drugo hahah a potraga traje vec godinama... Jedino za sto mogu reci da mi stvarno odgovara je Alverde gel za kosu, ruzicasti (mislim lotusov cvijet, tako nesto, hm) koji mi lijepo oblikuje lokne kada ga stavim nakon pranja... inace koristim biobazin low poo sampon za pranje i aussie masku koji su mi okej, ali isto tako nista posebno :/ tu i tamo operem vlasiste dubinski sodom te kosu nahranim kokosovim uljem (koje mi takoder nije neka sreca), jajem, medom i sl. Uglavnom, ovaj tjedan pocinjem testirati tinkturin tvrdi sampon za kovrce i regenerator od jasmina pa javim dojmove
....i da, sto se pjena i kremica tice, nemojte ako ne morate ako imate kosu poput moje... meni su pjene isusile kosu, a kreme ju samo otezavale... nadala sam se da ce barem la croina krema biti dobra, ali i tu sam se ponovo razocarala, jako oteza kosu osobito ako je leprsava i mekana poput moje... svi ju stajling proizvodi samo dodatno otezaju i ponekad mi stvarno kosa najbolje izgleda i najduze drzi samo kada ju operem samponom, prirodno osusim i ne diram

[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje jospu : 05.11.2017. at 12:24.
jospu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 11:51   #5376
@jospu Meni je tvoja kosa savrsena, najbolje je nista ne mijenjaj Vidi se da je jako zdrava
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:00   #5377
predivna kosa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:12   #5378
Prekrasna ti je kosa i baš lijepo i zdravo izgleda!

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:36   #5379
ovo balea mlijeko za kosu cocoswasser je odlicno za kovrce

inace koristim pjene za kosu ali sad sam kupila ovo bezveze, i tak stavila samo to, nista drugo, i kovrce su dobre i traju danima, stavila sam puno toga ne masti i ne otezava
npr. ona balea krema za kovrcavu kosu mi je preteska i ne mogu previse staviti niti su mi kovrce nesto s tim

ovo je super, mogu puno staviti a imam volumen, ne otezava kosu

ja ne mogu malo proizvoda staviti, to kao da nisam nista stavila, tak da mi je ovo super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:06   #5380
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ovo balea mlijeko za kosu cocoswasser je odlicno za kovrce

inace koristim pjene za kosu ali sad sam kupila ovo bezveze, i tak stavila samo to, nista drugo, i kovrce su dobre i traju danima, stavila sam puno toga ne masti i ne otezava
npr. ona balea krema za kovrcavu kosu mi je preteska i ne mogu previse staviti niti su mi kovrce nesto s tim

ovo je super, mogu puno staviti a imam volumen, ne otezava kosu

ja ne mogu malo proizvoda staviti, to kao da nisam nista stavila, tak da mi je ovo super
Kako ga koristiš?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
fallentrix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.