Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2007., 10:19   #21
Problem je što tu liniju ne percipira svatko isto, ona je za svaku osobu različita.

Moj je stav da je problem što ljudi ne znaju djeliti. Jer ne mogu shvatiti ako dijele stvari u životu, ne znači da će sami imati manje i druga stvar ne djelimo samo novac i stvari, već mnogo više od toga i sve što smo u stanju podjeliti sa pravim osobama čini jedan veliki mozaik pa smo sami bogatiji, a ne siromašniji.

Ali većina se osoba zadržava na primitivnijem razmišljanju i nikada ne dođu do ovih spoznaja, ja sam došla i kad djelim stvari sa pravim ljudima, uvijek imam više svega, a ne manje!
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 12:08   #22
ko nije sebičan za sebe u dovoljnoj mjeri, ne zna ni davati kako treba(ne da je to sve nekakva trgovina, ali ako previše daješ na vlastitu štetu, često se to i ne cijeni).kojiput kažu da je altruizam prikriveni oblik sebičnosti(dajem da bi dobio).mislim da je sve stvar mjere, nažalost,ili ne...
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:46   #23
Quote:
back to black kaže: Pogledaj post
ko nije sebičan za sebe u dovoljnoj mjeri, ne zna ni davati kako treba
ovo je jedna dobra misao za razmišljanje i moram se složiti, ne smatram se nekim prevelikim altruistom, ali volim sebe i želim da me drugi poštuju u svim vrstama odnosa, a kako to mogu dobiti ako ja ne uzvraćam istim?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:37   #24
ne nije ta osoba kriva
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 16:17   #25
Meni se nešto užasno dogodilo:
stojim na školskom hodniku preko malog odmora i prođe jedna cura ista Vita iz BB i ja kažem jednom dečku evo Vita ali malo glasnije. I cura koja je to čula (najskuliranija cura u školi) me tako napala i izvrijeđala, derala radi te sitnice da nisam moga doč sebi i ja sam za samo blokira ona se nastavila derati a meni je duh jednostavno bio izvan tijela..prvo radi nje jer mi je bila super a drugo jer si niko tako nije izderao na mene... to je sebičnost
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.