Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2010., 17:09   #281
Ja navodim flagship dućane, koji se nalaze na njihovim službenim stranicama. Zagreba među njima nema.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 18:06   #282
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ovo u Frankfurt je Hollister, a ne A&F. Jer tih dućana imaš i u Madridu, Rimu, Londonu, Belfastu, Liverpoolu, Manchesteru...


Tako da je i dalje odgovor samo USA, Kanada, Tokyo, London i Milano.
Istina. Vidio ono A&F pa se zaletio. Nego jel netko probao Abercrombie and Fitch FIERCE Cologne muški miris. Čujem da je heben. Mislim da će i on u košaricu

Zadnje uređivanje ChillyBoy : 08.10.2010. at 18:25.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 18:36   #283
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Istina. Vidio ono A&F pa se zaletio. Nego jel netko probao Abercrombie and Fitch FIERCE Cologne muški miris. Čujem da je heben. Mislim da će i on u košaricu
Preheben, s tim mirisom spricaju ducane.
evo vec druga boca od 100ml pri kraju (samo sto ne salju parfeme izvan US)
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:46   #284
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Istina. Vidio ono A&F pa se zaletio. Nego jel netko probao Abercrombie and Fitch FIERCE Cologne muški miris. Čujem da je heben. Mislim da će i on u košaricu
miris je očaravajući, nećeš ostati nezapažen sigurno i ne možeš faliti, samo ti ga ne šalju internacionalno
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 23:59   #285
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Preheben, s tim mirisom spricaju ducane.
evo vec druga boca od 100ml pri kraju (samo sto ne salju parfeme izvan US)
Gdje si ga uzeo i koliko si ga platio? Vidim da ih ima na ebayu ali ne znam da li su fejkovi.

Zadnje uređivanje ChillyBoy : 09.10.2010. at 00:37.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 00:58   #286
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Gdje si ga uzeo i koliko si ga platio? Vidim da ih ima na ebayu ali ne znam da li su fejkovi.
U njihovoj trgovini (70-80$), zivio sam u US pa sam se opskrbio

Na ebayu ima hrpa fejkova, ako vec budes narucivao neka seller bude iz US.

Pokusaj naci na amazon.com iako rijetko da salju u Hr.
__________________
I´m back. Hell is full.

Zadnje uređivanje ivano_s : 09.10.2010. at 01:09.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 12:45   #287
U današnjem IN-u iz Jutarnjeg piše da je stiglo i kod nas. Shoe Be Do će držati njihove stvari...sad,kolko će toga bit i kakve kvalitete,mora se vidjeti...
Ima muška jaknica-gornji dio trenirke u IN-u, 599 kn...ona njihova standardna...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 14:33   #288
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
U današnjem IN-u iz Jutarnjeg piše da je stiglo i kod nas. Shoe Be Do će držati njihove stvari...sad,kolko će toga bit i kakve kvalitete,mora se vidjeti...
Ima muška jaknica-gornji dio trenirke u IN-u, 599 kn...ona njihova standardna...
Već sam spomenuo neki dan da sam to vidio... ima desetak hoodica u ponudi ali ne u svim veličinama, par t-shirtova, košulja i hlača. Stvari su stare po tri godine unazad do najnovije prošlogodišnje kolekcije. To su uzeli iz nekog outleta al svejedno super. Cijene sam očekivao i veće moram priznat. A vidim da spominješ kvalitetu!? Po čemu bi bila manja kvaliteta nego da tu majicu kupiš u americi, italiji ili japanu? Ne kužim
Stvari će se vjerojatno malo po malo nadopunjavati ali zaboravite na ono šta vidite na njihovim stranicama i ako odlučite već kupit morate imati i sreću sa veličinama. Pišem za mušku kolekcijiu a isto je i sa ženskom.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 14:45   #289
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
U njihovoj trgovini (70-80$), zivio sam u US pa sam se opskrbio .
Reci mi samo jel to više aftershave ili toaletna vodica sa pumpicom? Vidim da piše "COLOGNE" pa nisam siguran jel mi to treba.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 15:15   #290
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Već sam spomenuo neki dan da sam to vidio... ima desetak hoodica u ponudi ali ne u svim veličinama, par t-shirtova, košulja i hlača. Stvari su stare po tri godine unazad do najnovije prošlogodišnje kolekcije. To su uzeli iz nekog outleta al svejedno super. Cijene sam očekivao i veće moram priznat. A vidim da spominješ kvalitetu!? Po čemu bi bila manja kvaliteta nego da tu majicu kupiš u americi, italiji ili japanu? Ne kužim
Stvari će se vjerojatno malo po malo nadopunjavati ali zaboravite na ono šta vidite na njihovim stranicama i ako odlučite već kupit morate imati i sreću sa veličinama. Pišem za mušku kolekcijiu a isto je i sa ženskom.
A eto tako kažem...npr u Diesel dućanu prodaju fejk hlaće po cijeni originala,a ispod pulta prodaju origigi,to sam čula od nekoliko ljudi,ne znam točno gdje,u kojem dućanu,ali u Zg-u tak da nikad ne znaš kaj podvale,a pogotovo kad je riječ o tim malo boljim markama koje se teško kod nas nabave.
Ne mislim ništa loše,dapače,kupit ću sigurno nešto...,ali ono,opreza nikad dosta

Odmah ujutro sam javila bratiću jer je on lud za njihovim stvarima pa je sad to opće veselje ,a i meni je drago da je barem dio stigao...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 15:20   #291
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
Ne mislim ništa loše,dapače,kupit ću sigurno nešto...,ali ono,opreza nikad dosta
Mislim da je to sve fejk. Kineski A&F dosta dobro izgleda i čini se kvalitetan ali tek kad prvi puta opereš stvar, vidiš zapravo što si kupio. Pogotovo hoodie sa krznom.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 15:26   #292
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Mislim da je to sve fejk. Kineski A&F dosta dobro izgleda i čini se kvalitetan ali tek kad prvi puta opereš stvar, vidiš zapravo što si kupio. Pogotovo hoodie sa krznom.
Jako dobro poznajem njihovu robu i imao sam priliku da mi dosta toga prođe kroz ruke. Ovo je sve original (za muško 100% siguran) samo što su čak i prastare stvari ( kužim po markicama koje nisu više godinama takve), niti jedna stvar nije od ove 2010 godine.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 17:42   #293
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Reci mi samo jel to više aftershave ili toaletna vodica sa pumpicom? Vidim da piše "COLOGNE" pa nisam siguran jel mi to treba.
nije aftershave, sa pumpicom je
postojan je i dugo traje i stvarno je drukciji, tako da preporucam
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 19:39   #294
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
nije aftershave, sa pumpicom je
postojan je i dugo traje i stvarno je drukciji, tako da preporucam
Thanks. Odluka je pala. ...a kad poštar stigne sa paketom, past će mi ženina oklagija na glavu
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:23   #295
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
U današnjem IN-u iz Jutarnjeg piše da je stiglo i kod nas. Shoe Be Do će držati njihove stvari...sad,kolko će toga bit i kakve kvalitete,mora se vidjeti...
Ima muška jaknica-gornji dio trenirke u IN-u, 599 kn...ona njihova standardna...
hoodie 600kn, sad ce shoe be do profitirati vrhunski, ionako je vec poplava po zagrebu a&f-a
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:08   #296
sammir, nogometaš dinama


jako rijetko zalazim u Shoe Be Do, al baš ću morat sutra skoknut da vidim na šta to izgleda
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:21   #297
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post

jako rijetko zalazim u Shoe Be Do, al baš ću morat sutra skoknut da vidim na šta to izgleda
daj reci onda u kojem si bio da i ja odem pogledat
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 16:42   #298
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
daj reci onda u kojem si bio da i ja odem pogledat
u Gajevoj, kod Bobana
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 18:25   #299
Da, bio i ja danas u Gajevoj i ne znam, nekako sam razočaran ostao. Izbor je onako, nekih 8 majica sa kapuljačom po 650 kuna ako se ne varam, cca 5 kratkih majica po 350 kuna (to su one od 30$, najobičnije), nekoliko hlača, košulja, bokserica (ili su ono bile kratke hlače, neam pojma ). Govorim o muškom dijelu, ženski je više-manje isti po izboru koliko sam vidio. Roba je prastara, no nije samo A&F u pitanju, vidio sam jedne Hollister bokse i jednu polo Ruehl No.925 majicu kratkih rukava (to govori koliko je sva ta roba prastara, ruehl ne postoji ima već 10 mjeseci ). Ovako mi roba izgleda dosta jadno, na etiketi piše Made in China, no ne bih rekao da je fake, konci su svi na mjestu za razliku od Abercrombija u WestGate-u . Ali da sve to skupa ipak jadno izgleda - izgleda. Izašao iz dućana praznih ruku.

Bio danas i u Sho-Be-Do u CC1, tamo nemaju ništa od A&F, no tamo ionako prodaju samo obuću i torbe.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 10:28   #300
Koliko sam čula Shoe be do kupuje outlet robu, vjerojatno direktno od A&F
i tu je prodaje po relativno visokim cijenama.
Meni osobno nije interesantno da odem i kupim ali priznajem da je odličan poslovni potez. Mogu biti samo žalosna što se sama toga nisam sjetila.
To je slično kao onaj Azel u Bosni koji prodaje Zarinu outlet robu.
Brijem da to velike firme dozvoljavaju u zemljama u kojim nemaju niti skoro namjeravaju otvoriti trgovine.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.