Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2004., 22:52   #41
utekose 'rvatine
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 04:52   #42
Tu smo ceto, tu; nemoj da se brines.
Zgembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 10:46   #43
Zgembo, dobro govoris srpski, za jednog 'Rvat'nu.
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 15:24   #44
Sarmagedon
 
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 13:01   #45
reci
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 03:05   #46
pa i sta ako ovdje ima prikirvenih cetnika...kako to da hrvati s njima nemogu na kraj? zar niste u vecini, ovo je ipak hrvatski forum?
koliko vidim na srpskim forumima nema bas velikog broja prikrivenih ustasa ili "srpskih ljevicara".

ako na ovom forumu prevlada antihrvatska retorika to nije kirvnja srba nego hrvata koji ocito nisu u stanju da drze svoj prag cist nego svakome daju da se posere.
stonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 03:56   #47
zamislite reakcije na vaku temu na ovom forumu

http://www1.serbiancafe.com/diskusij...6930.shtml?311
stonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 18:46   #48
Pravi R'vat'na uvijek može nešto naučiti od Srba... želi biti što sličniji Srbinu... nije slučajno da naši R'vat'ne slušaju narodnjake... duboko je to, duboko...
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 20:51   #49
a ti bi volio da se hrvati u svemu sto vise razlikuju od srba ili sta?
znaci kad srbi dobiju prvenstvo u kosarki hrvati to nebi smili, kako bi bili sto drugaciji od srba?
kad srbi drze do svoga, hrvat bi svoga mora da izdaje?
ma ionako je sloga srpska (CCCC) rijec, zar ne? odgradimo so od svega toga..
stonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 22:56   #50
Nema što... narod s kojim treba biti fasciniran i ugledati se u njega... Znaš šta? Ajmo s njima napravit zajedničku državu pa ćemo se još bolje ugledat u njih, ili još bolje, ajmo se utopit u Srbe!

E ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru apsurda... Oni koji se dive Srbima i željeli bi biti kao oni, oni koji ih čak imitiraju, optužuju neistomišljenike da su komunjare, da žele novu Jugoslaviju, da žele na Balkan... Džizs Krajst...
 
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 06:19   #51
Bjezite cete na vas forum, pa srbujte, keve vam ga spalim.
Zgembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 15:18   #52
Evo jednog! Sam se javio...
 
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 16:42   #53
Quote:
desna ruka kaže:
optužuju neistomišljenike da su komunjare, da žele novu Jugoslaviju, da žele na Balkan... Džizs Krajst...
Zanimljivo kako ti smeta etiketiranje nekoga komunjarom, a sam druge neistomišljenike nazivaš ustašama.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 20:44   #54
Boemu, slusas li ti Draganu Mirkovic?
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:14   #55
Quote:
Roko kaže:
ajd nas molim te prosvijetli pa kazi tko su javni a tko prikriveni cetnici na ovom forumu po tvom sudu. Koji su tvoji kriteriji da bi nekog prozvao cetnikom?

Evo od svih ovih nickova daj nam barem 10 cetnika koji redovito postaju.
Pa ti si onaj evidentirani. Imas brkove, a to je polu-kriterij za cetnika! Ha,ha,ha,ha,,,..........
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:46   #56
Ja bi se sam prijavio.
Cetnik, od ovakve ekipe moze biti samo kompliment.
Da me nazovete jednim od svojih, ja bi izvadio svoj alat i popisao se sam sebi u usta.
Ovako vam se samo mami...
Direktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:47   #57
Quote:
ŠaljemDVDIzLondona kaže:
Zanimljivo kako ti smeta etiketiranje nekoga komunjarom, a sam druge neistomišljenike nazivaš ustašama.
Gle, većina vas bolećivo gleda na razdoblje NDH. Što ste onda? Rijetki su oni "s druge strane" koji bolećivo gledaju na bivšu Jugu, osim ako to ne rade iz zajebancije.
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:50   #58
Quote:
desna ruka kaže:
Gle, većina vas bolećivo gleda na razdoblje NDH. Što ste onda? Rijetki su oni "s druge strane" koji bolećivo gledaju na bivšu Jugu, osim ako to ne rade iz zajebancije.
Pametno rečeno. Ja u svom stažu na ovom forumu nisam pročitao ni jednog diskutanta da se izrijekom i iskreno zalagao za Jugoslaviju (osim u zajebanciji), ali bogme iskrenih i pravih pobornika NDH se uvijek dalo naći.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:55   #59
Quote:
Secundus kaže:
Pa ti si onaj evidentirani. Imas brkove, a to je polu-kriterij za cetnika! Ha,ha,ha,ha,,,..........
S.
Što si ti po toj logici, četnički vojvoda?
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:56   #60
je ali onaj tko kaze ista protiv NDH je cetnik ili u najmanju ruku komunjara ili orjunas.

Secundus/Meta12 Ja imam brkove na avataru pa sam polu?? hm rugala se sova sjenici.......
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.