Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2004., 23:28   #1
Vjenčaonica (jugovićima i moderatorima ulaz zabranjen)

nakon što su mi gore navedeni uništili nekoliko kvalitetnih pokušaja udaje na drugim topicima, odlučila sam se izboriti za svoje mjesto pod cyber suncem..

za sada mogu ulaziti oženjeni forumaši, jer neoženjenih nema baš previše..ali čim projekt malo zaživi, izbacit ću i njih vani da mi ne smetaju..

loša vijest je da tijekom nekoliko dana u mjesecu psovke i izbacivanje mogu očekivati i neoženjeni, ali dobra vijest je da mi je ciklus izuzetno uredan, pa se uz priručni kalendar i malo dobre volje s njihove strane mogu izbjeći eventualni lakomisleni ulasci na ovaj topic u tom razdoblju... dakle, bit će to sve u redu..

živjela Nezavisna država Vjenčaonica - izraz moje desetljetne težnje za udajom! (svi: "Živjela!")
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:39   #2
a sad nam jos nabaci taj kalendar, ako moze u excelu, da se znamo ravnat.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:48   #3
o! prvi posjetitelj! i to kolega desničar.. dobar znak, dobar znak

iako si oženjen, možda ipak nisi sasvim beskoristan.. imaš li kakvih neoženjenih prijatelja?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 00:02   #4
Dobar dam im želim .
Ja kalendar vec imam od prosle godine a ove bih volio bit na trofeju Marjan ili ono barem na nekoj festi Sv. Duje ili barem nekog zastitnika Splita grada .
Moram obavijestiti cijenjeno pucanstvo da cu se tesko dat izbacit iz ove prostorije ( cak i Pallasu ) a za pocetak sam i naucio kaj je katriga .

__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 01:10   #5
Daaj, a zakaj se mi Jugovici ne smemo druzit tu s tobom...
Direktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 01:32   #6
Quote:
Direktor kaže:
Daaj, a zakaj se mi Jugovici ne smemo druzit tu s tobom...
zar te walter nije ništa naučio?

zato jer je zmija!
pita ti mujo hasu zašto te ostavila žena, ovaj će na to: jer je zmija!

Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 01:49   #7
Post Pokretačica topica krši svoju zabranu

Osim što diskriminira Jugoviće, ona sama kao moderatorica Viceva spada pod drugi dio zabrane koju je navela u naslovu teme.

Stoga nemam drugih opcija doli obavijestiti PBE o diskriminaciji Jugovića (a ona će dalje procesuirati slučaj prigodnim smajlićima).

Glede kršenja drugog dijela zabrane okupit ću vrstan tim odvjetnika u sastavu Vojky i Mljacko koji će ispitati kako ovaj paradoks i sukob ovlasti pretočiti u prijavu sudu časti IMF-a.

Sretan lov i eventualna udaja



Čujem da su bračne posjete u našim zatvorima jednom tjedno

P.S. Prividni paradoks mog ulaska na ovaj topic je definiran Statutom IMF-a (autor Mljacko, nepročišćena verzija) i spada pod odredbe o izvanrednim stanjima države, nacije i foruma.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 01:58   #8
E jebiga, ja baš mislijo priženit damu iz londona u pitom bilogorski kraj, kad ono, zabranjen ulaz moderatorima.

A ništa onda, čekaću da ju odjebu svi osim moderatora.... Znači, sutra ujutro se pišemo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 02:08   #9
Quote:
walter kaže:
kad ono, zabranjen ulaz moderatorima.
E, vidiš, dobra primjedba!

Sa stajališta formalne logike zabranila je ulaz samoj sebi?

il za udavače postoji druga logika

Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 09:04   #10
Dragi moderatori,

Molim vas da uocite da svojim postanjem ovdje ne postujete zelju autora topica. Ako tako nastavite, bojim se da mi necete ostaviti puno izbora...

Hvala na razumijevanju,
P.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 09:14   #11
Koka moja, kako ti ide? Ima li stogod na vidiku?

Ako ti mogu kako pomoc, javi.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:10   #12
Quote:
Pallas kaže:
Dragi moderatori,

Molim vas da uocite da svojim postanjem ovdje ne postujete zelju autora topica. Ako tako nastavite, bojim se da mi necete ostaviti puno izbora...

Hvala na razumijevanju,
P.
nisam nikakav autor i moderator.. nabijem vam svinjsko-šovinističku logiku na.. ja sam autorICA i moderatorICA....iš! svi vanka!

P.S. hehehoho.. možeš pribilježiti u kalendarić. .upravo je počelo
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:25   #13
Quote:
HELIX14 kaže:
Dobar dam im želim .
Ja kalendar vec imam od prosle godine a ove bih volio bit na trofeju Marjan ili ono barem na nekoj festi Sv. Duje ili barem nekog zastitnika Splita grada .
Moram obavijestiti cijenjeno pucanstvo da cu se tesko dat izbacit iz ove prostorije ( cak i Pallasu ) a za pocetak sam i naucio kaj je katriga .

dobro došao, neoženjeni forumašu Helix!

tvoja želja je moja zapovijed.. sudamja je u svibnju, ali ti ne moraš čekati svibanj, nego samo kaži kad dolaziš i ja ću sve pripremiti za tvoj doček.. kartu ti neću poslati, jer nije u tradiciji da Dalmatinke nešto plaćaju muškarcima, ali to ću kompenzirati masirajući ti umorne muške noge od puta, kuhajući tri obroka dnevno i čineći sve one male stvari kojima jedna žena može malo olakšati naporan dan jednog dalmatinskog trut... muškarca..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:30   #14
Placebo a sta sve znas kuvat?
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:32   #15
Quote:
Heart of darkness kaže:
Placebo a sta sve znas kuvat?
Zna skuvat državni udar sa stožerom...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:34   #16
Quote:
Cats kaže:
Koka moja, kako ti ide? Ima li stogod na vidiku?

Ako ti mogu kako pomoc, javi.
naravno da mi možeš pomoć.. ajde uđi, sidi.. skuvat ću kavu, pa ćemo se napričat k'o žene.. znaš li ti što o udaji? jel' tako da tu nema nikakve logike? ma to je čista srića, ja ti kažen..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:35   #17
Opet dobro, ja ne znan nist!
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:49   #18
Quote:
Heart of darkness kaže:
Placebo a sta sve znas kuvat?
dobro došao, neoženjeni forumašu Heart of darkness..

iskreno, ne znam što bih mislila o tebi.. upravo sam provjerila što si sve pisao na politici i otkrila da si ostavio ukupno četiri posta! pa ti si totalno apolitičan

žao mi je, ali ja se ne vidim u braku s apolitičnom osobom.. što će mi muž ako nećemo zajedno gledat prijenose sjednica Sabora, Forum, Nedjeljom u 2 i slične emisije..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 11:07   #19
Quote:
placebo kaže:
naravno da mi možeš pomoć.. ajde uđi, sidi.. skuvat ću kavu, pa ćemo se napričat k'o žene.. znaš li ti što o udaji? jel' tako da tu nema nikakve logike? ma to je čista srića, ja ti kažen..
Evo me tu sam.

Da jel znam o udaji... Ih....

Logike nema.

Srica, kako se uzme, i kako za koga.

Dalje?
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 11:23   #20
A jebiga, placebo, i da nađeš svog muškarca, ionako ne biste mogli živjeti u legalnom braku. Naime, desničari su protiv legalizacije ispospolnih brakova.

WIKED!!!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.