Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2004., 03:33   #1
Spoj na slijepo?

imate li ovo iskustvo? ako da, kako vam je bilo naci se s nekim prakticki "neznancem", o kojem ste do tad samo slusali, a nikad ga niste vidjeli?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 08:28   #2
Onak, sam sam jedanput to probao, ispalo je bezveze, radje bi vidio osobu, i ne znao nista o njoja, a ne, ne vidio, i znao dosta o njoj.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 12:21   #3
Imala sam nekoliko prilika za spoj na slijepu, i nijednu nisam propustila. Pa zašto ne? Vrijedi riskirati, nekad upoznaš kretena, ali nekad i potpuno obratno...
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 12:35   #4
Re: Spoj na slijepo?

Quote:
*Girlie* kaže:
imate li ovo iskustvo? ako da, kako vam je bilo naci se s nekim prakticki "neznancem", o kojem ste do tad samo slusali, a nikad ga niste vidjeli?
Imam iskustvo. Prvi spoj na slijepo koji sam imao rezultirao je vezom od 2 godine..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 12:35   #5
Pa baš sam s ovog foruma najviše ljudi upoznao u susretu - jedan na jedan. Možda čak i više od 10 puta! Onda ako tome dodamo razne spojeve na slijepo preko preporuka i poznanika.... ha - ispada da bi mogao i doktorirati na tome. I sve skupa - uopće mi nije žao nijednog upoznavanja. Čovjek uvijek skuži - ako niš drugo, onda to koliko su mu očekivanja pretjerana, koliko je zapravo očajan i - koliko je i inače teško i vrijedno upoznati ljude s kojima se provodi život....
No, hajde, odi, upoznaj se... družite se, volite se i živite. To je super....
Osim toga, na taj način učiš o tome koliko različitih tipova ljudi ima. Učiš s njima komunicirati, učiš se snaći i s ljudima koji ti nisu idealni partneri niti prijatelji.... učiš da je svijet prepun raznih ljudi, da nisu svi kao ti niti su tebi slični, niti svi dijele tvoja razmišljanja - ali pritom su sasvim normalni, imaju smisao... ok su! Naučiš se prihvaćati raznolikosti i učiš se toleranciji. Naravno, ako to želiš naučiti. Evo - kao i obično, djidjica se rasfilozofirao
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 13:23   #6
hm, spoj na slijepo? pa ja bas i ne bih imala hrabrosti za takve stvari ali zvuci avanturisticki i odvazno
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 14:37   #7
Quote:
valentina kaže:
hm, spoj na slijepo? pa ja bas i ne bih imala hrabrosti za takve stvari ali zvuci avanturisticki i odvazno
Pa i nema bas neke avanture, ode i popijes kavu sa osobom, popricate o raznim stvarima, pozdravite se i dogovorite za slijedeci put ako pase, ako ne samo se pozdravite.

I NoWa, tako si formulirala odgovor kao da su svi koji su otisli na blind date ocajni kreteni..
Mikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 14:56   #8
nisam nikad bila na nekom ljubavnom spoju na slijepo
mislim, kaj to postoji igdje nego u filmovima
da vam sad neki frendovi smjeste, pa se vi nađete negdje
nisam ni od koga čula da se to događalo...i malo mi preisforsirano zvuči, a ako nešto ne podnosim to je isforsiranost
a ovak naslijepo se nalazit s nekime za bezveze, samo rai upoznavanja
to jesam, jedno 2 puta
1. put je to bilo davno i bila sam baš bezvezna
a drugi puta sad nedavno i bilo je totalno fora, našla sam se s jednom ženom s kojom se nešto mejlam inače (nema nikakve veze s forumom)
...ni jedno ni drugo nisu bili ljubavni-spojevi, i to mi je ok
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 15:15   #9
Quote:
NoWa kaže:
ne.
i necu.
nije mi potrebno.
Glupo zvuči..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 15:17   #10
Quote:
messed_up kaže:
kaj to postoji igdje nego u filmovima
I balkanski mentalitet stupa u akciju..bravo..evo ti banana
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 15:57   #11
Quote:
Brown Acid kaže:
I balkanski mentalitet stupa u akciju..bravo..evo ti banana
a ja mislim da je ovakvo tvoje reagiranje čista malograđanština

ja nisam čula da je itko išao na spoj na slijepo
pogotvo oni pravi spojevi na slijepo...kada te frendovi spoje s nekim o kome pojma nemaš ništa osim imena

a tvoja očita opsjednutost balkanštinom, tj balkanofobija je školski primjer malograđanštine
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 16:10   #12
probaj ... zasto ne
(mogla bi jedino prvo provjerit da nije neki frik i nac ce s njim na javnom mjestu - nikad ne znas )
iskustva takvih - nemam
samo prijateljska upoznavanja s ljudima koje sam upoznala preko neta... ispala su oke...ali to nije tema...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 16:38   #13
Iskreno, u zadnje vrijeme je to više pravilo nego iznimka, bar u mojem slučaju. I ne vidim u tome ništa loše. Uglavnom to nisu spojevi ljubavnog tipa i sl. nego se nađem sa osobom s kojom se mejlam, surađujem, sa nekih foruma i tako. I znatno mi je produbilo neka saznanja o ljudima.

I uopznao sam različite osobe. Ne vidim što to ima groznoga u upoznavanju neke druge osobe. Ako ti se nije svido razgovor i prie upoznavanja ili par detalja koje saznaš tada osobu ni ne upoznaješ i gotovo. No ako isključimo manijake, psihotičare i ubojice i sl. ne vidim što ej tako groznoga u upoznavanju neke osobe. Polsatna kavica, sok, piva bilo što ne ubija, .. čak ni ružnoča ne ubija !

Curke moje, .. a i dečki; ako smatrate da je upoznavanje druge osobe na slijepo čudno, neobično i da vi to ne bi nikad probali jer vam se to gadi tad imate opakih problema sa samima sobom i sreća je za čovječanstvo da nikoga ni ne upoznajete. The End.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 16:55   #14
i ja sam se puno puta nasla s ljudima s chata ili icq-a, pola njih skojima sam nekad pricala sam i od prije znala ili iz vidjenja, i nemam bas nista protiv toga. ali kad sam postavila ovo pitanje mislila sam bas ono kad ne pricat s tom osobom na netu, nego vas recimo neki frend zeli spojit i onda izmjenite brojeve, malo se sms-ate. naravno da razni ljudi imaju razna misljenja, stavove, iskustva... to je normalno neki su protiv toga. ja nikad prije tako nesto nisam dozivjela, ko zna ako cu ikad. no ipak je s jedne strane zanimljiva tema. na netu vecina ljudi barem slike izmjeni prije nego se nadje, a spoj na slijepo jer bas to-bez da vidis osobu prije. to mi ful nekako cudno djeluje kad pomislim al boze moj, sve u zivotu ima dobre i lose strane na kraju krajeva, kao da svaki takav sastanak mora zavrsit ljubavnim susretom...
pozdrav otvorenim ljudima, koji na ovu temu nisu reagirali kao na nesto vanzemaljsko
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 17:18   #15
Ja sam nekoliko puta imao spoj na slijepo. Rezultat je jedna veza koja će mi ostati u lijepoj uspomeni, jedno dobro prijateljstvo, i dvije propale situacije. Sve u svemu nikada nisam imao nikakvih neugodnih iskustava.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 17:35   #16
Bilo je lijepo, gospodin je bio zaista sarmantan i ljubazan a i romantican. Dobro je sve probati.
happy98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 18:35   #17
Na slijepo?

Ma zasto ne? U svakom slucaju je zanimljivo
__________________
...nisam bila...
jenz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 05:23   #18
Re: Re: Spoj na slijepo?

Quote:
Brown Acid kaže:
Imam iskustvo. Prvi spoj na slijepo koji sam imao rezultirao je vezom od 2 godine..
Ohoho, pa Kiseli je karao! Pa jebemu Kiseli, vec sam ti mislio prilozit sljedecu pjesmu:

Godine kurcu prolaze
a ja jos nikad nisam jebo
ne dozvoli sudbo kleta
suva kurca da idem na nebo


I kako sad da to napisem? A?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 09:02   #19
Spoj na sljepo je mačak u vreči!!
Može ali i nemora proči dobro, ali zapravo u njemu nema ništa loše!! Na koncu..uvijek se može zaključiti: "želio bih da ostanemo samo prijatelji"!
Ženama nepreporučam, nikada neznaju na kakvog manijaka mogu naletjeti!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 10:07   #20
Quote:
messed_up kaže:
nisam nikad bila na nekom ljubavnom spoju na slijepo
mislim, kaj to postoji igdje nego u filmovima
da vam sad neki frendovi smjeste, pa se vi nađete negdje
nisam ni od koga čula da se to događalo...i malo mi preisforsirano zvuči, a ako nešto ne podnosim to je isforsiranost
a ovak naslijepo se nalazit s nekime za bezveze, samo rai upoznavanja
to jesam, jedno 2 puta
1. put je to bilo davno i bila sam baš bezvezna
a drugi puta sad nedavno i bilo je totalno fora, našla sam se s jednom ženom s kojom se nešto mejlam inače (nema nikakve veze s forumom)
...ni jedno ni drugo nisu bili ljubavni-spojevi, i to mi je ok
pa kaj se mene tiče spoj na slijepo nikada ne može biti ljubavni spoj (ne znam o čemu ti briješ) - ljubav se eventualno može desiti poslije, ali sam slijepi spoj je obična znatiželja ili dozvoljavanje stvarima da se dese (izazivanje sudbine)... ljudi se ili upoznaju preko foruma pa se odluče i vidjeti - ili neki zajednički frend koji ih ne može predstaviti jedno drugom (obzirom da živi 1000 km daleko) pomisli da bi se mogli slagati pa im predloži spoj na slijepo, a ovi si pomisle - da, glupo je, ali mnoge su stvari u životu glupe pa zašto ne probati ubiti jednu cugu usred tjedna na taj način... ne vidim baš ništa loše u tome.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.