Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2009., 00:46   #201
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
mala sala. Provjerila. A uz to još i skupa
znači, dobro sam mislila
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:07   #202
Hotel Excelsior 410 kuna
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:07   #203
a iiiiiiiiiiiiiii, strašno!!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 11:40   #204
Evo cure da se javim da sam živa i zdrava i kao što je netko od vas i nagađao bila sam s dragim i malo smo se odmarali i uživali u samoći...
Što se vjenčanja tiče još se nismo makli s mrtve točke... ah kad sve radim u zadnji momenat
mare18 hvala na info iz župnog ureda - vidim jedina si ti od nas nešto i organizirala ja samo pričam
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 12:10   #205
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Evo cure da se javim da sam živa i zdrava i kao što je netko od vas i nagađao bila sam s dragim i malo smo se odmarali i uživali u samoći...
Što se vjenčanja tiče još se nismo makli s mrtve točke... ah kad sve radim u zadnji momenat
mare18 hvala na info iz župnog ureda - vidim jedina si ti od nas nešto i organizirala ja samo pričam
o pa vratija se Šime

ja već skoro sve zgotovila, još da naručim vjenčanicu i do 7 mj ću se dosađivati i gnjaviti vas na forumu...

u biti nisam...cvijeće, pozivnice i zahvalnice ostale, frizura, šminka...hahahha..ima toga, samo sam osnove riješila...

Zadnje uređivanje mare18 : 18.01.2009. at 12:36.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:10   #206
evo pregledavam moskar, od dosade po ko zna koji put i naletim na otvaranje spose u dubrovniku, znaci ciganche imala si dobru informaciju otvaranje u veljači samo ne piše točno kad. a ja u 2 mj. idem naručit vjenčanicu u zg pa sad ne znam da li da čekam otvorenje ili da odem kad sam već izabrala...jel znaš točan datum otvorenja?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:11   #207
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
evo pregledavam moskar, od dosade po ko zna koji put i naletim na otvaranje spose u dubrovniku, znaci ciganche imala si dobru informaciju otvaranje u veljači samo ne piše točno kad. a ja u 2 mj. idem naručit vjenčanicu u zg pa sad ne znam da li da čekam otvorenje ili da odem kad sam već izabrala...jel znaš točan datum otvorenja?
jel???? Nisam ni odabala!!!! Znači istina je!!!
ajme jedva čekam! ne moram ić u ZG!!!!
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:43   #208
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
jel???? Nisam ni odabala!!!! Znači istina je!!!
ajme jedva čekam! ne moram ić u ZG!!!!
je, je ima reklama
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:28   #209
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
helllooooo!!

što se tiče tečajeva evo informacija:
kroz ovu godinu održat će se 4 tečaja u Pastoralnom centru Sv. Petra na Boninovu i to:

1. tečaj: 20, 21, 22, 27, 28 veljače i 1. ožujka
2. tečaj: 22, 23, 24, 29, 30, 31 svibnja
3. tečaj: 18, 19, 20, 25, 26, 27 rujna
4. tečaj: 20, 21, 22, 27, 28, 29 studenog

ne treba se unaprijed prijaviti treba se samo pojaviti na 1. 2. 3. ili 4.
svaki počinje u 20 sati.

baj, baj
Moze pitanje, jel se u Sv. Petra prijavljujes za tecaj ili to treba negdi drugo??
I sta je s muzikom u DU, imate li koji savjet sta se toga tice?
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 16:11   #210
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Moze pitanje, jel se u Sv. Petra prijavljujes za tecaj ili to treba negdi drugo??
I sta je s muzikom u DU, imate li koji savjet sta se toga tice?
ne znam, ja ću otići u svoju župu ili nazvati pa će valjda oni reć

a za muziku ovisi što voliš, ja bi najradije neki mladi rokerski band a ne one pajdaške Matka i Branu i ine
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:50   #211
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Moze pitanje, jel se u Sv. Petra prijavljujes za tecaj ili to treba negdi drugo??
I sta je s muzikom u DU, imate li koji savjet sta se toga tice?
ne trebaš se prijaviti, dođeš prvi dan tečaja i tamo će vas zapisati i to je to.

a muzika? hm...nemaš puno izbora. Taliri (zauzeti po više od godinu dana i gotovo su na svim svadbama), Video, Duo-dim, Zvuci Jadrana, nekakvi Mandarini. ma ne znam to je što sam ja čula da postoji u dubrovniku, ali nisu mi baš naj
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:44   #212
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ne trebaš se prijaviti, dođeš prvi dan tečaja i tamo će vas zapisati i to je to.

a muzika? hm...nemaš puno izbora. Taliri (zauzeti po više od godinu dana i gotovo su na svim svadbama), Video, Duo-dim, Zvuci Jadrana, nekakvi Mandarini. ma ne znam to je što sam ja čula da postoji u dubrovniku, ali nisu mi baš naj


mare, ako ti nije problem, bi li mi na pm poslala kontakte tih bendova ako imaš?
Znam, gnjavim te, ali kad završi ova panika častim te
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:14   #213
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post


mare, ako ti nije problem, bi li mi na pm poslala kontakte tih bendova ako imaš?
Znam, gnjavim te, ali kad završi ova panika častim te
ma ne gnjaviš
poslah ti na pm samo od talira i video...ove druge ne znam

a ti mandarini su valjda iz metkovića

e ima i još iz metkovića (mislim) Slatka tajna-za njih sam isto čula u prolazu i nemam kontakt.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:42   #214
Cula sam za nekog lika, mislim da se zove Marko, svira harmoniku i piva po svadbama. Zvuci poznato??
Nisam iz DU pa mi je malo teze sve organizirat jer nisam upucena.
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 21:00   #215
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Cula sam za nekog lika, mislim da se zove Marko, svira harmoniku i piva po svadbama. Zvuci poznato??
Nisam iz DU pa mi je malo teze sve organizirat jer nisam upucena.
ima Marko iz Duo-dima, nisam ih slušala na svadbama pa ne znam
a gdje ti je svadba i kada? ako hoćeš pošaljem i tebi na PM kontakt od Talira i Video to su svi kontakti koje ja imam, a za ove ostale sam čula.

što se tiće ostalog samo pitaj..
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 23:23   #216
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a ti mandarini su valjda iz metkovića
a nije bilo teško za pretpostaviti
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 16:35   #217
gdje ste vi udavače iz Dubrovnika? nestale ili uživate u ovim kišnim danima
evo ne znam jeste li vidili ali će ove godine biti 2 sajma vjenčanja u Dubrovniku..iako ne znam šta imaju toliko predstavljati pa su nam potrebna dva
prvi je kako smo već i pričali 15. 02 u Hiltonu a drugi je 11 i 12 travnja u Revelinu.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 18:39   #218
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
gdje ste vi udavače iz Dubrovnika? nestale ili uživate u ovim kišnim danima
evo ne znam jeste li vidili ali će ove godine biti 2 sajma vjenčanja u Dubrovniku..iako ne znam šta imaju toliko predstavljati pa su nam potrebna dva
prvi je kako smo već i pričali 15. 02 u Hiltonu a drugi je 11 i 12 travnja u Revelinu.
znaš zašto- sjećaš se lani koje je ispalo sranje s obrtnicima jer je hilton napravio sajam, a nije dopustio nikome osim svojih partnera da sudjeluje na sajmu, znači bio je samo jedan foto studio, samo jedna cvjećara i sl i to se zapravo ne može nazvati ni sajmom. Ove godine će napraviti isto i zato su se valjda obrtnici okupili gdje će napraviti pravi sajam i pokazati što nude za vjenčanja
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 20:57   #219
Wink

Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
znaš zašto- sjećaš se lani koje je ispalo sranje s obrtnicima jer je hilton napravio sajam, a nije dopustio nikome osim svojih partnera da sudjeluje na sajmu, znači bio je samo jedan foto studio, samo jedna cvjećara i sl i to se zapravo ne može nazvati ni sajmom. Ove godine će napraviti isto i zato su se valjda obrtnici okupili gdje će napraviti pravi sajam i pokazati što nude za vjenčanja
Bok Cure,
Evo i mene, nisam Vas zaboravila.
Ne znam jesam li sto propustila, morat cu pogledati sve prijasnje odgovore/pitanja.
Hocete li sve ici na sajam? Sto ste se odlucile za fotografa?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 21:45   #220
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Hocete li sve ici na sajam? Sto ste se odlucile za fotografa?
ja ću svratiti na oba dva, idem vidit šta ima. što se tiće fotografa ja sam uzela foto star, slike su im ok, a sad što se tiće DVD-a kako god ispadne još ću na sajmu vidit ima li tko bolji pa možda se i predomislim
ti? jesi šta dogovorila?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.