Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: najodvratniji lik na IMF politici
vuco kozojeb aka šaljemdvdizlondona 11 20.75%
tommy gad aka uncle fucker aka dikembe aka www 12 22.64%
phil lynott aka dr. gruden 23 43.40%
helix14 aka whatever 8 15.09%
ahab 10 18.87%
frčlopir-frljo 10 18.87%
inkvizitor2002 10 18.87%
ljutibronxbomber 11 20.75%
hehehohomoseksulac 16 30.19%
wem 14 26.42%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2004., 13:45   #41
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ajde doture, vraćaj ahaba. Nek sve ostane kod kuće il ćemo opet na žalbe i pritužbe. Vidiš da sam u zadnje vrime luđi od branke, nemoj me idit!
Ma tomo južina mi je... Nemoj me činit da radim...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:52   #42
Quote:
Whatever kaže:
Ma tomo južina mi je... Nemoj me činit da radim...

Ma nije ti naki posa: Samo iđeš vako: internet explorer (double click) --> www.forum.hr (ENTER) --> My sins --> upisati "AHAB" --> UNBAN (enter)!


Vidi me, već sam na žalbama! Ma branka je za mene ništa!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:58   #43
Bit će vako... internet explorer (double click) --> www.forum.hr (ENTER) -->Moderatori--->Anderlonove upute ups...

Ponovo: internet explorer (double click) --> www.forum.hr (ENTER) -->Moderatori--->Krelci zreli za bananje--->uncle fucker (enter)

Na kraju: internet explorer (double click) --> www.hns.hr--->izvješće Vesnici---> još jedan je sređen pusa...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:18   #44
Pazi ti da ne bi (opet ) bilo: članovi i simpatizeri DK ales cuzamen autobahn --> striček anderlon gleda posjećenost sajta --> gleda ispod stola jer mu grafikon pao s ekrana --> odlazi na kat ispod da vidi na susjedovom računalu --> odlazi na sajt modulatori --> whatever ------------> oduzimanje modulatorskih ovlasti i tjedan dana ban!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:22   #45
Čekaj, čekaj... Daj ponovi šta trebam napravit da se autobahnirate

Pa baniro sam Phila, a vi ništa Ni priopćenje. Šta bi trebo? Banat Powerlocka? Jel to to? Je, jel tako ?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:30   #46
Quote:
Whatever kaže:
Čekaj, čekaj... Daj ponovi šta trebam napravit da se autobahnirate

Pa baniro sam Phila, a vi ništa Ni priopćenje. Šta bi trebo? Banat Powerlocka? Jel to to? Je, jel tako ?

Aaaaa ne, nije to isto. Fil je svoje pošteno zaslužio! A, vidim ja, ni tebi se više ne moderira.....jebenti što se defetizam uvuko među naše modulatoreeeee, a di nam je ručko????? Nesta još od onih pritužbi.... Nesto i napokon, da mi niste njega banirali???
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:41   #47
Ma je... Stvarno bi moga u penziju. Očekujem da mi ti otvoriš topic dobrodošlice među obične diskutante

I usput pitaj Powerlocka jel' bi još volio bit moderator na IMF-u
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:50   #48
Quote:
Uncle Fucker kaže:

Nesto i napokon, da mi niste njega banirali???
Bok!
I Hrvati!
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:52   #49
Quote:
napokon kaže:
Bok!
I Hrvati!

Nijedne nema bolje od naše policije!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:08   #50
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Nijedne nema bolje od naše policije!
Ne pretjeruj, ankl faka!?
Nigdje nema boljih od lezecih policajaca imf-a!
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:19   #51
Quote:
napokon kaže:
Ne pretjeruj, ankl faka!?
Nigdje nema boljih od lezecih policajaca imf-a!


E, buraz.....moraš poradit na imidžu. Branka te nije uvrstila među najogavnije desničare. Ni u premijer ligu, a kak mi se vidi ni u drugu???????????
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 18:46   #52
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ajde doture, vraćaj ahaba. Nek sve ostane kod kuće il ćemo opet na žalbe i pritužbe. Vidiš da sam u zadnje vrime luđi od branke, nemoj me idit!
Vidis Ujo (uh sto mi se svidja ova nasa varijanta), linom je Dalmosu sve tesko. Osim jebavat posten svit...Ma nikad srice s ton orjunom...
WhiteWhaleKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:29   #53
Quote:
Uncle Fucker kaže:
E, buraz.....moraš poradit na imidžu. Branka te nije uvrstila među najogavnije desničare. Ni u premijer ligu, a kak mi se vidi ni u drugu???????????

napokon, policijot sa dva razreda osnovne škole iz travnika trenutno zaposlen u RH i na jaslama hrvatske države i njenih izmučenih poreznih obveznika, je uvršten u drugu ligu...kotira loše..pri dnu zajedno sa pajdama berom i illegaleom.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 01:42   #54
Quote:
Pallas kaže:
TUUUUUUUUUUUUUUUUU SAAAAAAAAAAAAAM!!!

(nisam ja)

pa sta ima veze , valjda ga mos odbanirat?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 17:28   #55
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
napokon, policijot sa dva razreda osnovne škole iz travnika trenutno zaposlen u RH i na jaslama hrvatske države i njenih izmučenih poreznih obveznika, je uvršten u drugu ligu...kotira loše..pri dnu zajedno sa pajdama berom i illegaleom.
a na cijem si ti, svinjo, valovu?
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 17:32   #56
Quote:
napokon kaže:
a na cijem si ti, svinjo, valovu?
govori hrvatski kretenu
policajčino zmazana...


policija mi ide na qratz...pičkice ste...hvatate i privodite bakice koje prodaju stare stvari na placu da bi preživjele, a sami dilate drogu, švercate cigarete, aute...i uzimate pinku....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 17:45   #57
Quote:
SvogaTelaGospodar rokče
...
tebe gicane treba rezat i nasolit.
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 18:14   #58
Quote:
napokon kaže:
tebe gicane treba rezat i nasolit.

eh, trebalo bi, nego se prica da je opasan , bivsi placenik
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 06:09   #59
Quote:
hehehoho kaže:
eh, trebalo bi, nego se prica da je opasan , bivsi placenik
Bio je on placen da se roka u dupe. A postao je bivsi placenik kad mu je dupe postalo prostranije od spilje u Postojni.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 21:33   #60
Quote:
Whatever kaže:
I usput pitaj Powerlocka jel' bi još volio bit moderator na IMF-u

Ne spominji se imena gospodnjega uzalud....

PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.