Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: najodvratniji lik na IMF politici
vuco kozojeb aka šaljemdvdizlondona 11 20.75%
tommy gad aka uncle fucker aka dikembe aka www 12 22.64%
phil lynott aka dr. gruden 23 43.40%
helix14 aka whatever 8 15.09%
ahab 10 18.87%
frčlopir-frljo 10 18.87%
inkvizitor2002 10 18.87%
ljutibronxbomber 11 20.75%
hehehohomoseksulac 16 30.19%
wem 14 26.42%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2004., 21:39   #61
Quote:
PowerLock kaže:
Ne spominji se imena gospodnjega uzalud....

'Ol si i ti puka na Svetost ko IL?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 08:17   #62
?????????????

SvogaTelaGospodar bio Specijalac. Možda si išao u Specijalnu školu ??? Idem se baciti s 6. kata, sad sam vidio i čuo sve, moj život više nema smisla, on bio Specijalac
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:35   #63
Re: ?????????????

Quote:
Mad Maxx kaže:
Idem se baciti s 6. kata, sad sam vidio i čuo sve, moj život više nema smisla, on bio Specijalac
ha čuj...nema svatko sposobnosti trenirati i ostvariti karijeru u spec. forces...treba tu puno toga, zdravlje, fizička snaga, fitness, ali i prije svega mentalna čvrstoća..stabilnost....di bi jedna pičkica kao fil ili npr. ti...mada, tko si pak ti?... prvi put vidim tvoj krepilni nick...mora da si neki jebeni klon klonovog klona...anyway..di bi jedna pičkica kao phil čak pod uvjetom da ima više od 50 kila i da visinom doseže kvaku na vratima bio u stanju npr. prespavat noć vani na otvorenom, u šumi? pa čovjek spava sa upaljenim svjetlom po noći..(i prstom u guzi) koliki je trtaroš...osim što potpuno bezrazložno zna briznut u plač...kuiš? tip je nestabilan emotivac...ne bi prošao ni basic training, a kamoli da bi ga netko platio......
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:52   #64
LOL

Da samo znaš koliko si mi smješan dok mi pričaš o tome kakav specijalac treba biti. Ajde mi samo reci ako si bio specijalac (to bi barem trebao znati) što je to Semtex, od čega se sastoji, koje su mu prednosti pred konkurencijom i kako bi ti sintetizirao 3ATP. Hvala.
P.S. Nemoj puno Googlati:-)
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:58   #65
Re: LOL

Quote:
Mad Maxx kaže:
Da samo znaš koliko si mi smješan dok mi pričaš o tome kakav specijalac treba biti. Ajde mi samo reci ako si bio specijalac (to bi barem trebao znati) što je to Semtex, od čega se sastoji, koje su mu prednosti pred konkurencijom i kako bi ti sintetizirao 3ATP. Hvala.
jesi li i ti bio specijalac?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 21:01   #66
Re: LOL

Quote:
Mad Maxx kaže:
Da samo znaš koliko si mi smješan dok mi pričaš o tome kakav specijalac treba biti. Ajde mi samo reci ako si bio specijalac (to bi barem trebao znati) što je to Semtex, od čega se sastoji, koje su mu prednosti pred konkurencijom i kako bi ti sintetizirao 3ATP. Hvala.
P.S. Nemoj puno Googlati:-)
a zakaj bi se ja od svih ljudi baš tebi imao nekaj dokazivati? podignem te s poda, protresem i slomim s jednom rukom da hoću. o ostalim stvarima nema smisla pričati djeci koja nisu jedan dan provela izvan roditeljskog doma.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 21:02   #67
Re: Re: LOL

Quote:
soks kaže:
jesi li i ti bio specijalac?
kae deceovka...trebaš li usluge specijalca? tebe bi samo pretresao...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 21:13   #68
:-)

Ja nemam što kriti. Uostalom moje ime i prezime stoji u nazivu mojih web stranica pa prema tome bar zbog toga imam više kredibiliteta od raznoraznih likova koji se osjećaju sigurni pod njihovim nickovima. A ti Svoga tela gospodaru možeš slobodno ako hoćeš baciti jedan sparing sa mnom, ako hoćeš. Javi mi kad budeš išao prema Mercatoneu pa se dogovorimo, ja sam tamo blizu. Mislim, ako kužiš. Ako ne ništa.

Zadnje uređivanje Mad Maxx : 25.03.2004. at 21:46.
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 21:30   #69
Re: Re: Re: LOL

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
kae deceovka...trebaš li usluge specijalca? tebe bi samo pretresao...
You pig
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 22:55   #70
Re: :-)

Quote:
Mad Maxx kaže:
Ja nemam što kriti. Uostalom moje ime i prezime stoji u nazivu mojih web stranica pa prema tome bar zbog toga imam više kredibiliteta od raznoraznih likova koji se osjećaju sigurni pod njihovim nickovima. A ti Svoga tela gospodaru možeš slobodno ako hoćeš baciti jedan sparing sa mnom, ako hoćeš. Javi mi kad budeš išao prema Mercatoneu pa se dogovorimo, ja sam tamo blizu. Mislim, ako kužiš. Ako ne ništa.

ako bude htio , eto i mene.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 08:00   #71
Mirko buraz, nemoj nam zajebavat branku specijalku. Ona ti je u ratu imala posebnu ulogu. Zvali su je haubica, i obično bi se infiltrirala u neprijateljske redove, pristupila određenoj postrojbi, kad u tjedan-dva, pol njih ima trišu, druga polovica ima al se boji priznat. Zato je i bila tražena kao plaćenik, nego.... dobre su ti fotke, osobno mi je najjače ona koja prikazuje ušće cetine snimano s Mosora , je li, poljičke republike? Ima još masa dobrih.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 10:38   #72
Eee, brankice brankice....

Kukavna ti majka. Di je sad Euroherc da ti objasni di sam ja i kako bio obucavan. Njegovi rodijaci me znaju
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 19:28   #73
Quote:
Phil Lynott kaže:
Di je sad Euroherc da ti objasni di sam ja i kako bio obucavan. Njegovi rodijaci me znaju
u cirkusu barnum? ples na žici u uskim hlačicama ili gutanje .....khm...vatre?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:07   #74
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Mirko buraz, nemoj nam zajebavat branku specijalku. Ona ti je u ratu imala posebnu ulogu. Zvali su je haubica, i obično bi se infiltrirala u neprijateljske redove, pristupila određenoj postrojbi, kad u tjedan-dva, pol njih ima trišu, druga polovica ima al se boji priznat. Zato je i bila tražena kao plaćenik, nego.... dobre su ti fotke, osobno mi je najjače ona koja prikazuje ušće cetine snimano s Mosora , je li, poljičke republike? Ima još masa dobrih.
di si ti nama večeras juef? aaa..subota je dan kad se ide u kino kustošija? ok...no, znaš i sam kaj ms.juef radi kad te nema mado..otkad je upoznala 24 centimetarski aparatus stanovitog gospona crnca.. gosta ministarstva za EU integracije..tam kod petrove kad je išla na misu.....osjeća se potpuno integrirano...dok te nema dovuče ga u vaš stančić u sesvetama....i onda....počinju integracije....horizontalno...vertikalno...oralno. ..analno...vaginalno.....nemoj se iznenadit ako za par mjeseci dobijete prinovu....malo tamnije puti.... ....it's all good....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:59   #75
Re: Re: LOL

Quote:
soks kaže:
jesi li i ti bio specijalac?
ja jesam! podrum nazorove skole!
__________________
red bi bio da odapnu prvi
dobrovoljni davaoci krvi
kljunash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:03   #76
Re: ?????????????

Quote:
Mad Maxx kaže:
SvogaTelaGospodar bio Specijalac. Možda si išao u Specijalnu školu ??? Idem se baciti s 6. kata, sad sam vidio i čuo sve, moj život više nema smisla, on bio Specijalac
ajde ne zajebavaj titovog specijalca coek je jedan od onih koji su su" gazili hladne rijeke i jeli koru s drveća"preživio tri njemačke ofanzive ,vitalan starčić nema šta
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:39   #77
Re: Re: ?????????????

Quote:
gnom kaže:
ajde ne zajebavaj titovog specijalca coek je jedan od onih koji su su" gazili hladne rijeke i jeli koru s drveća"preživio tri njemačke ofanzive ,vitalan starčić nema šta
ak sam ja vitalan starčić.. pošto imaš najmanje 20 godina više od mene....ti si onda kaj...vitalan metuzalem?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:52   #78
Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ak sam ja vitalan starčić.. pošto imaš najmanje 20 godina više od mene....ti si onda kaj...vitalan metuzalem?
Ajde, ajde naj se vredjati mali, ono gore je bio kompliment il sam morti pogrešil u broju švapskih ofanziva
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:54   #79
Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
gnom kaže:
Ajde, ajde naj se vredjati mali, ono gore je bio kompliment il sam morti pogrešil u broju švapskih ofanziva
moji pretci su bili partizani. na to sam izuzetno ponosan i zato nastavljam slavnu antifašističku tradiciju.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 22:02   #80
Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
moji pretci su bili partizani. na to sam izuzetno ponosan i zato nastavljam slavnu antifašističku tradiciju.
nemoj me zajebavat a ja mislio da su tvoji pretci bili romulanci ,a u kojoj si šumi sad stacioniran majke ti
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.