Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: najodvratniji lik na IMF politici
vuco kozojeb aka šaljemdvdizlondona 11 20.75%
tommy gad aka uncle fucker aka dikembe aka www 12 22.64%
phil lynott aka dr. gruden 23 43.40%
helix14 aka whatever 8 15.09%
ahab 10 18.87%
frčlopir-frljo 10 18.87%
inkvizitor2002 10 18.87%
ljutibronxbomber 11 20.75%
hehehohomoseksulac 16 30.19%
wem 14 26.42%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2004., 22:12   #81
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
gnom kaže:
nemoj me zajebavat a ja mislio da su tvoji pretci bili romulanci ,a u kojoj si šumi sad stacioniran majke ti
majke ti? fina spikica...nego, tu sam ja, blizu sljemenske šume...pa ak imaš hrabrosti..prošetaj
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:57   #82
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
majke ti? fina spikica...nego, tu sam ja, blizu sljemenske šume...pa ak imaš hrabrosti..prošetaj
Robin Ud from Sljemwood?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 01:43   #83
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
Feniks kaže:
Robin Ud from Sljemwood?
neee prije da je qrac od ovce
__________________
I'm not rude, you're just insignificant
frčlopir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 12:51   #84
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
frčlopir kaže:
neee prije da je qrac od ovce
Samo ti, frljo, možeš biti qrac, on bi možda mogao biti *****.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:27   #85
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?????????????

Quote:
Feniks kaže:
Robin Ud from Sljemwood?
taj sam
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 22:36   #86
Gospodaru svoga tela .....

.......nešto mi se ne javljaš za sparing. Popapala maca jezik??? Opet ti napominjem da imaš moje ime i prezime a na mojim web stranicama čiji link imaš ispod, imaš i moje brojeve telefona pa se javi da se dogovorimo:-)
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 22:39   #87
Re: Gospodaru svoga tela .....

Quote:
Mad Maxx kaže:
.......nešto mi se ne javljaš za sparing. Popapala maca jezik???
i ti si pederčić kao hehehoho, phil i kompanija..?!
pa koliko vas ima?


Quote:

Opet ti napominjem da imaš moje ime i prezime a na mojim web stranicama čiji link imaš ispod, imaš i moje brojeve telefona pa se javi da se dogovorimo:-)
sorry stari, ja sam strogo heteroseksualac. ali hvala na pozivu.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 23:03   #88
LOL

Pa ti si se bahatio da ćeš me srediti s jednom rukom, što je sad? Nije te valjda strah. Nemoj se sada pokušavati izvlačiti jeftinom retorikom. Ili prihvati bačenu rukavicu i ugovori sparing sa mnom (biraš vrijeme i mjesto) ili se poklopi ušima i priznaj da si šonjo. Nema trećeg, shvati to. Još jedan put ti napominjem da imaš moje ime i prezime a preko linka na moje web stranice možeš dobiti moje brojeve telefona. Mislim da sam bio jasan i nedvosmislen a ako nisam još ti jednom napominjem da te izazivam na "borilački sparing" pod uvjetima i na mjestu koje ti želiš. Kužiš nema dvosmislenosti i skrivenih aluzija samo "fight".
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 00:09   #89
Re: LOL

Quote:
Mad Maxx kaže:
Pa ti si se bahatio da ćeš me srediti s jednom rukom, što je sad? Nije te valjda strah.
misliš da ne mogu? znaš ti čovječe s kim pričaš? i kaj bi imao od toga da te razbucam? bez veze...


Quote:
Nemoj se sada pokušavati izvlačiti jeftinom retorikom. Ili prihvati bačenu rukavicu i ugovori sparing sa mnom (biraš vrijeme i mjesto) ili se poklopi ušima i priznaj da si šonjo.
nije jeftina retorika, nego ja sam ti u principu miroljubiv tip, a dani provedeni u face to face combat situacijama su iza mene. ti za mene ne predstavljaš izazov...osim ak želiš instrukcije..no pošto si desničar, nerado bih te podučavao...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 01:09   #90
...

Kao što sam i očekivao, šonjo
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 07:52   #91
Re: Gospodaru svoga tela .....

Quote:
Mad Maxx kaže:
.......nešto mi se ne javljaš za sparing. Popapala maca jezik??? Opet ti napominjem da imaš moje ime i prezime a na mojim web stranicama čiji link imaš ispod, imaš i moje brojeve telefona pa se javi da se dogovorimo:-)

A i ja sam ju svojedobno zvao. Čak nisam nislio ni tuč nego samo vidjet takvo čudo od čovjeka, možda opalit šamar, ali.... nikako da se javi....
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 16:14   #92
Papak koji ...

...nema ni muda da se odazove a ni pameti da izbjegava situacije u kojima će ispasti glupi šonjo.
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 22:58   #93
Re: Papak koji ...

Quote:
Mad Maxx kaže:
...nema ni muda da se odazove a ni pameti da izbjegava situacije u kojima će ispasti glupi šonjo.
maxx..gle...trenutno sam zauzet sa predizbornom kampanjom...uz podršku kolega diskutanata želim se prihvatiti funkcije moderatora politike. i sam vjerojatno uviđaš kako je promjena neophodna. zato mi nemoj zamjeriti što sam odgodio sparing sa tobom...rado ću se odazvati čim gužva prođe....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:02   #94
....

ja čekam:-)
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:04   #95
Re: ....

Quote:
Mad Maxx kaže:
ja čekam:-)
dok čekaš imaš li prijedloge za podforum politika? podrži me u kandidaturi za moderatora.

glasujte za vašeg svoga tela gospodara!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.