Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2020., 21:25   #1
Kakvog partnera/partnericu priželjkujete?

Draga moja usamljena srca voljela bi da mi odgovorite kakvog partnera tj. partnericu prizeljkujete? Kako bi osoba trebala izgledati i koje osobine i odlike imati? Koje mane mislite da bi mogli protolerirati?
Recite. Napisite. Mozda se i obistini ili vam se na p.m. javi netko takav.
Marijetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 00:13   #2
Quote:
Marijetta kaže: Pogledaj post
Draga moja usamljena srca voljela bi da mi odgovorite kakvog partnera tj. partnericu prizeljkujete? Kako bi osoba trebala izgledati i koje osobine i odlike imati? Koje mane mislite da bi mogli protolerirati?
Recite. Napisite. Mozda se i obistini ili vam se na p.m. javi netko takav.
Za to postoje oglasi, a ako se ne varam pravila postavljanja teme bi trebala biti da ti napises sto mislis prva pa onda mi nastavimo.

1 Ili daj oglas
2 Ili pisi sto te natjeralo na ovu temu i sto si do sada dobila i sto ocekujes od sada od svog partnera
__________________
Computers Rule the World!
Cibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 00:17   #3
Hmm...da cura ima prirodnu plavu kosu, smedje ili plave oci, visoka do cca 170, da je mirniji tip cure, starost do cca 29god, hedonist itd
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 07:34   #4
Quote:
Cibor kaže: Pogledaj post
Za to postoje oglasi, a ako se ne varam pravila postavljanja teme bi trebala biti da ti napises sto mislis prva pa onda mi nastavimo.

1 Ili daj oglas
2 Ili pisi sto te natjeralo na ovu temu i sto si do sada dobila i sto ocekujes od sada od svog partnera
Zanima me kakve zelje i ocekivanja od partner maju forumsi koji se motaju po Us. Zanimljivo mi je saznat sto je ljudima bitno tj. sto misle da je bitno kod partnera.
Jucer je bila aktivna tema o " Uvozu žena sa Filipina " pa sam procitala par forumaskih upisa tamo i iznenadili su me i to me potaklo da postavim temu.
Dakle, nije zamišljeno kao oglasi, ali ako tema pridonese da se ljudi prepoznaju kao moguće srodne duše bilo bi mi drago.( to bi mislim moglo motivirat ljude na upis na temi)
Marijetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 07:51   #5
Meni je možda najvažnije da se međusobno razumijemo. Da mi je karakterno slična, introvert, načitana, mirnija cura, vesele naravi, da nije razmažena, tupava, da se ne ponaša ko starleta, da joj se život ne vrti oko birtije i diskoteke, da ne sluša cajke. Da je prosječne visine, koja kila viška, boja kose plava ili crvena, da nosi naočale...
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 08:53   #6
177cm, PhD i vrhunkse oralne vjestine
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 09:17   #7
Quote:
Marijetta kaže: Pogledaj post
Zanima me kakve zelje i ocekivanja od partner maju forumsi koji se motaju po Us. Zanimljivo mi je saznat sto je ljudima bitno tj. sto misle da je bitno kod partnera.
Jucer je bila aktivna tema o " Uvozu žena sa Filipina " pa sam procitala par forumaskih upisa tamo i iznenadili su me i to me potaklo da postavim temu.
Dakle, nije zamišljeno kao oglasi, ali ako tema pridonese da se ljudi prepoznaju kao moguće srodne duše bilo bi mi drago.( to bi mislim moglo motivirat ljude na upis na temi)
Aha zbog toga a Filipinke imaju opcenito dobar karakter, malo negativnosti itd., ali malo koja mi bude privlacna izgledom.. jbg, finkinje su moj tip.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 09:33   #8
Quote:
Marijetta kaže: Pogledaj post
Zanima me kakve zelje i ocekivanja od partner maju forumsi koji se motaju po Us. Zanimljivo mi je saznat sto je ljudima bitno tj. sto misle da je bitno kod partnera.
Jucer je bila aktivna tema o " Uvozu žena sa Filipina " pa sam procitala par forumaskih upisa tamo i iznenadili su me i to me potaklo da postavim temu.
Dakle, nije zamišljeno kao oglasi, ali ako tema pridonese da se ljudi prepoznaju kao moguće srodne duše bilo bi mi drago.( to bi mislim moglo motivirat ljude na upis na temi)
I što čekaš? Kreni sa svojom listom...
__________________
Ignore lista:
Ablathtalba, adelon, FLaBSLaB, kapiscin, Keskese, konjokradica, Nemruth Dagi, Nepoznati, Oxonia, panorama, prominski, sanimarine, Srebrni-medvjed, Strijelica3
Oaza mira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 09:34   #9
da je maza, da se voli smijati i da voli nasmijati partnera tj. mene kad nisam dobre volje, da voli šetnje, bingati serije, gledati filmove a i da voli provesti neko vrijeme ispred računala igrajući video igre

znam da su to puste želje ali ježiga
rincewindzg78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 13:37   #10
Da igra DnD.
__________________
Foto natječaji
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 14:08   #11
Quote:
Mago de Umago kaže: Pogledaj post
Da igra DnD.
e to smo jednom trebali igrati ali na kraju nismo

čula sam da je teška igra
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 14:10   #12
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
e to smo jednom trebali igrati ali na kraju nismo

čula sam da je teška igra
Nije uopce teska,zapravo kao i RL samo sto imas magije,letis i boris se protiv zmajeva.
Tesko je biti dobar,ufurat se u lika (roleplay) i izvuci max iz svojih mogucnosti.
__________________
Foto natječaji
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 14:10   #13
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
e to smo jednom trebali igrati ali na kraju nismo

čula sam da je teška igra
Jako je zabavno s pravom ekipom.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 14:16   #14
Cak i Cleo igra.
__________________
Foto natječaji
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 14:21   #15
slatkica

sad ste me sjetili da imam doma pikado
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 17:54   #16
da mi je privlacna, ali nemam svoj tip zene i smatram da ljepota dolazi u milijun razlicitih oblika. uz to, ljepota je u ocima promatraca.

da je otvorena i ne osjeca se kao zrtva zivota, da voli intimu (ne mislim na seks kad ovo kazem), da voli provoditi vrijeme sa mnom i da joj je ljepse piti kavu na balkonu od toga da pogleda peti dan po cetri nastavka serije za redom (naravno, nisam posesivan, ali kilave odnose ne volim), da nije preosjetljiva, da me voli zavoditi, da ima zenski identitet i da nema nista protiv sto je meni ok biti musko i tu ne mislim na kuhanje, spremanje i dizanje djece, dok ja u sumi operiram sa sjekirom i motorkom.
da voli toplo vrijeme, prirodu, kupanac na rijeci ili moru, da nije stalno umorna, da nije high maintenance, da se osjeca dobro i sredjeno i ofucano, da nema milijun selfija i guznih slika na instagramu, da se veseli da idemo u nedjelju popodne u sumu zapaliti pljugu.

volim i kad je dan protkan sa seksualnoscu, a u to spada ono, vec spomenuto, zavodjenje i da zna da cu joj svako malo baciti pogled na dupe dok se mimoilazimo po stanu. naravno, da u tome uziva.

bilo bi super i da je umono siroka i da su joj mnoge teme zanimljive.
volio bi i da je njezna i brizna i da se s veseljem prelijeva u svijet, a ne da napeto gleda kak se svijet ulijeva u nju i da ce ju netko zajebati, ismijati ili poniziti, da mi je suputnik i suveslac u brodu zivota. ne treba mi mama, a jos manje mi treba neka kojoj cu glumiti tatu.

sigurno bi mogao jos puno toga napisati, ali to je ionak samo popis zelja, a srce na kraju ne pita i zavoli onu koju zavoli.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 20:27   #17
Quote:
Marijetta kaže: Pogledaj post
Jucer je bila aktivna tema o " Uvozu žena sa Filipina " pa sam procitala par forumaskih upisa tamo i iznenadili su me
A tko te točno iznenadio? Mi muški, koji smo izrazili želju za ženskom osobom u svom životu, koja će nas znati cijeniti i voljeti, ili su te iznenadile žene koje su došle i počele trolati i konstruirati priče da mi želimo uvesti "poslušne domaćice"?
Kazaiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 23:29   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
da nije high maintenance
Koji je problem s ovim?
-glow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 23:33   #19
Quote:
-glow- kaže: Pogledaj post
Koji je problem s ovim?
Visoki troskovi odrzavanja, pa izraz sve veli...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2020., 23:35   #20
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Visoki troskovi odrzavanja, pa izraz sve veli...
Onda nije problem u ženi koja očekuje takav tretman nego u muškarcu kojem je to nemoguće održavat.
-glow- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.