Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2004., 12:03   #1
Kinezi dobro došli!!!

Čitam u jutarnjem o naseljavanju kineza na kajzericu i pitam se koji urac radi ta naša vlast. Kaj ove naše budale ne mogu vidjet kakvo su sranje u Srbiji kinezi napravili i da su u sprezi s mafijom. Kažu ljudi da ih je svakim danom sve više. Nije nam dosta što imamo hrpu albanaca, sad nam još fale i kinezi. Stvarno svaki dan tonemo sve dublje!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 12:17   #2
Hahahahaha.
Ma da ludilo,drze pola Beograda.
__________________
There's crack in everything,that's how the lights gets in...
Kosmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 12:29   #3
kad su svi isti pa ih na jednu putovnicu može ući stotinu

ne znam, meni ne smetaju, ako se bave poštenim poslovima, a ako su neki mafijaši, tako im ništa ne možemo, zna se tko kontrolira mafiju u Hrvatskoj
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 12:45   #4
Quote:
go2slep kaže:
kad su svi isti pa ih na jednu putovnicu može ući stotinu

ne znam, meni ne smetaju, ako se bave poštenim poslovima, a ako su neki mafijaši, tako im ništa ne možemo, zna se tko kontrolira mafiju u Hrvatskoj
mislis reci zna se mafija
koko_dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 12:57   #5
Upravo je stvar u tome da kineze koji dolaze dovlači mafija i da njima plaćaju danak. Što se tiče poštenog posla to mi smrdi nadaleko. Žalosno je to što starosjedioci ne mogu normalno živjet u njihovom okruženju! Naravno da nitko ništa ne poduzima, kad voda dođe do grla onda će naći nekakva mutava objašnjenja!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 14:49   #6
A kako dolaze u Hrvatsku? Imaju li boravisne vize?
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 15:09   #7
Očito ih imaju, ak ih murja ne dira. S obzirom kakva nam je murja ne bi me čudilo da uopće tam ni ne korače. Zanimljivije mi je kak mogu otvarat dućane i firme, jel koja inspekcija tam navrati?!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 16:18   #8
Kinezi su napravili ozbiljnu konkurenciju Sandzaklijama u Novom Pazaru, pa je ne malo puta doslo do velikih nereda, lomljenja radnji i standova i fizickih obracuna velikih grupa Kineza I Muslimana sirom sandzaka....Naravno ima toga i u Bg-u, pogotovu na Novom Beogradu, gde je sve vise i vise blokova etnicki cistih kineskih, pa non stop dolazi do obracuna sa lokalnim preprodavcima...
Uveliko se radjaju novi i daju im se strogo Srpska imena, Milutin, Aleksandar, Jelisaveta, Jelena i sl....\


Cigani svakog kineza zovu 'Brus Li', i treniraju karate sa njima...
barnikls is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:06   #9
Quote:
barnikls kaže:
Uveliko se radjaju novi i daju im se strogo Srpska imena, Milutin, Aleksandar, Jelisaveta, Jelena i sl....\

Cigani svakog kineza zovu 'Brus Li', i treniraju karate sa njima...
Milutin Mao i eto srpskog kineza, sve se meni čini da i mi možemo očekivat vrlo uskoro Hrvoja Minga

Znaći cigići se prebacili s vesterna i šerifa na brucea
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:52   #10
Re: Kinezi dobro došli!!!

Quote:
Mr. Wolf kaže:
Čitam u jutarnjem o naseljavanju kineza na kajzericu i pitam se koji urac radi ta naša vlast. Kaj ove naše budale ne mogu vidjet kakvo su sranje u Srbiji kinezi napravili i da su u sprezi s mafijom. Kažu ljudi da ih je svakim danom sve više. Nije nam dosta što imamo hrpu albanaca, sad nam još fale i kinezi. Stvarno svaki dan tonemo sve dublje!
ja sam za povećanu kvotu uvoza kineza u hrvatsku. kinezi su marljivi ljudi i od njih naši mogu samo nešto naučiti.
druga stvar, pomoći će demografskoj situaciji i multikulturalnosti hrvatske. dosadno je...svi smo samo hrvati...fali svježa krv.
treće, ako imamo domaću mafiju, zašto ne dopustiit stranoj mafiji da im lojalno konkurira?
dakle, jedno veliko ZA za kineze....

da znam da ima kineza (a i drugih prošvercanih ljudi sa istoka..iranaca, iračana, gruzijaca, tibetanaca) koji su ovdje ilegalno osobno bi im ponudio svoj stan kao utočište pred rvackijem vlastima...ovo je neka vrsta poziva...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 21:29   #11
Da Hrvati, karajte više, više dece, onda cmizdrite kako nacija stari i odumire
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 21:32   #12
u osijeku se nedavno rodio prvi kinez; ime mu je Do!
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 23:42   #13
Quote:
barnikls kaže:
Uveliko se radjaju novi i daju im se strogo Srpska imena, Milutin, Aleksandar, Jelisaveta, Jelena i sl....\
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 23:47   #14
Dabogda im se rodio drugi Sun Tsu, da se vec jednom nauce ratovanju.

Nebeski narod, with fried rice and egg roll.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 00:50   #15
Mislim da je uvoz kineza jako dobro rjesenje, potogovo na trusna podrucja tipa Sandzak, Kosovo, samo sto je za to vec kasno.

Isto tako su vise nego korisni i za Hrvatsku, prije svega sto ce se uvesti dodatni element u jednadzbu u kojoj su svi ishodi do sada vec bili poznati.

I ne samo kineze, treba uvesti i Indijce, jugoistocne azijate, kao i middle east. Ovi s middle easta su nam po mnogocemu srodni u kulturi i navikama, vjerovali ili ne. Sve bi to Hrvatskoj dalo veri najs flajva.
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 01:12   #16
koji je vama qurac? ste kada zivjeli u takvim sredinama? ocito da niste,zato ne serite bez veze
__________________
braco hrvati!
maliveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 07:40   #17
rvackoj definitivno treba svježe krvi, ali nemožeš ti to pučanstvu objasnit. mi smo mala klaustrofobična zemljica, u kojoj ako na ulici prođe neko druge boje kože, počinje upiranje prstom i došaptavanje.
jaffar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 09:37   #18
Quote:
jaffar kaže:
rvackoj definitivno treba svježe krvi, ali nemožeš ti to pučanstvu objasnit. mi smo mala klaustrofobična zemljica, u kojoj ako na ulici prođe neko druge boje kože, počinje upiranje prstom i došaptavanje.
Dobro, ne pretjeruj sad.

Ja osobno ne poznajem nikoga koga bi zabolila kita za to kakve je boje bilo tko u gradu.

Isto tako, masovno useljavanje ljudi bilo koje boje i nacionalnosti ne podržavam.
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 16:15   #19
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:

U srbiji su srpska, u hrvatskoj hrvatska, u albaniji albanska....
a tebi je smesno STA?

eno cujem da se uveliko krste u pravoslavce, sad zamislis kad kinezi krenu za koju godinu sa tri prsta da se deru vukovar je nas!!!!


tada ce stvarno doci do onog vica:
srela se dva kineza na Bg aerodromu, i prvi pita drugog:
pa de si bre coece otkud ti, sta radis ovde?
pa cuj ja sam strudiral u zagrebu kaj ne...
u mamu ti tvoju ustasku!.....
barnikls is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 16:22   #20
Quote:
Mr. Wolf kaže:
Milutin Mao i eto srpskog kineza, sve se meni čini da i mi možemo očekivat vrlo uskoro Hrvoja Minga

Znaći cigići se prebacili s vesterna i šerifa na brucea
Bio sam zadnji put pre 2 godine u Bg, i prolzaim zelenim vencom, gde ih ima dosta i cigana i kineza (biznismena ) i prolaze mali cigani i kako vide kineza odma skacu ispred njega prave karate pokrete i deru se aj Brus Li pi*o cepaj se da ti vidim! i slicne gluposti i par puta je doslo do ozboljnih tuca....samo ih provociraju cigani

takodje istinit dogadjaj iz Bg busa:

ulazi decko na zadnja vrata i pravo medju 6-7 kineza, onda par metara prazno pa ostali putnici , a medju njima mali musavi pocepani ciga, koj se dere sa pola busa ovom sto je uso:
A bre decko, dodju medju nas Srbe , man se ovih siptari , bezi bre od njih vidi kaki su ruzni...

al sama scena kad prolazis pijacom i cigancici koji samo skacu oko kineza je dovoljna za pisanje...
barnikls is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.