Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2009., 09:06   #41
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....
u prvom trenutku ni malo ugodno... sada vidim da su njihova vjencanja za mene bila jedini nacin da prestanem razmisljati 'da li da pokusamo, jos jednom... je li to ipak *to*?'

tesko se odvajam od ljudi, a pristojne veze i brak su nesto sto mi pomaze da 'prebolim' i odustanem.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 11:46   #42
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
da buden iskren, ja sve svoje bivše i danas volim jednim dijelom svog srca, tako da mi je drago ako su one sritne i zadovoljne.ako su one sritne i ja sam.ukratko to je to.ne smeta mi nimalo,bilo bi mi gore da su same i tužne.
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 11:53   #43
Ja sam se osjećala kako da mi je netko isčupao srce i izrezuckao ga na tisuću komadića. Nije prošla ni godina dana otkako smo prekinuli,a on se ženi za neku lokalnu drolju koju poznaje 3 mjeseca,a koju mora ženit jer ju je napumpao. Ne bi mi bilo toliko teško da mi se nije javio i plakao mi govoreći kako me voli svim srcem i da se nada da ću mu jednoga dana oprostiti. Da ću uvijek biti njegova jedina prava ljubav i da si nikada neće oprostiti što me je pustio da odem i što se nije borio za mene. Da..ženi se ovu subotu. Cijel itjedan mi je knedla u grlu. Vrištim u sebi. Kupujem zalihe alkohola.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 12:03   #44
Nekako sam ravnodušna kad bilo kaj čujem o bilo kojem bivšem,pa tako i vijest o svadbi.
Ne štrecne me,nisam ljubomorna,ne zanimaju me nikakvi detalji,svi mi kad-tad nađemo osobu koja nam paše po svim točkama dnevnog reda i onda nam je sve ravno ko severni banat.tak je barem meni
__________________
Na promaji žar malakše,imal' išta lakše neg obećati' ...
suedehead is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 15:35   #45
Meni je bilo svejedno kad sam čula vijest o ženidbi. Nek' mu je sa srećom!
Satis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 17:26   #46
Quote:
satisfied woman kaže: Pogledaj post
Meni je bilo svejedno kad sam čula vijest o ženidbi. Nek' mu je sa srećom!
Blago tebi.Ja mislim da mi je svejedno jedino onda kada je ta proslost potpuno izbisana iz mene!Ako ga imalo volim-tesko da mogu biti tako ravnodusna
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 18:14   #47
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
pa sve je zavisilo o tome da li sam ih prebolio do trenutka kad sam saznao za brak, djecu...

prva je zaboljela u prvom trenu, još sam se oporavljao od prekida, ali kad su stvari sjele malo, zahvalih bogu što nisam ja na njegovom mjestu.

kod druge je bila malo drukčija priča, veza je bila kraća, ali vrlo intenzivna osjećajima, kad sam je vidio sa kćerkicom, hmmmm... bi mi žao što nije moja...

a činjenica da su obje ubrzo završile u braku i trudne s prvim koji je došao poslije mene, nije me nimalo tješila..

za drugu se nadam da je sretna i ok, a za prvu me, da prostite, boli kurac...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 18:31   #48
Quote:
satisfied woman kaže: Pogledaj post
Meni je bilo svejedno kad sam čula vijest o ženidbi. Nek' mu je sa srećom!
bravo

Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ja sam se osjećala kako da mi je netko isčupao srce i izrezuckao ga na tisuću komadića. Nije prošla ni godina dana otkako smo prekinuli,a on se ženi za neku lokalnu drolju koju poznaje 3 mjeseca,a koju mora ženit jer ju je napumpao. Ne bi mi bilo toliko teško da mi se nije javio i plakao mi govoreći kako me voli svim srcem i da se nada da ću mu jednoga dana oprostiti. Da ću uvijek biti njegova jedina prava ljubav i da si nikada neće oprostiti što me je pustio da odem i što se nije borio za mene. Da..ženi se ovu subotu. Cijel itjedan mi je knedla u grlu. Vrištim u sebi. Kupujem zalihe alkohola.
rainbow kakav je to rječnik...a za ovo drugo..eeee ljudi koristite kondome, pilule, spirale pičke materine...ne vridi provesti život u prisilnom braku s krivom osobom zbog toga šta je bolji osjećaj bez kondoma...vidi mene ja pametujem a ja još gori...bivšu curu sam kara zadnjih 8 miseci bez kondoma, a nije pila pilule ni ništa!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 09:54   #49
Eto...došao i taj dan.Trebali smo biti na moru sada...On se umjesto toga, u ovo vrijeme 15 km dalje , on se sigurno oblači u svoje svečano odijelo....ona njegova isto.....a ja tu sjedim na prokletom balkonu sama uz laptop i kavu (piva će krenut u potocima navečer) ....za par sati sve će biti zauvijek gotovo među nama....i onaj posljednji ,sakriveni tračak nade da ćemo ipak biti zajedno će se ugasiti. PA sad neka netko kaže da je ljubav lijepa... je da....lijepa kao raj,ali boli kao pakao.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 09:59   #50
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Eto...došao i taj dan.Trebali smo biti na moru sada...On se umjesto toga, u ovo vrijeme 15 km dalje , on se sigurno oblači u svoje svečano odijelo....ona njegova isto.....a ja tu sjedim na prokletom balkonu sama uz laptop i kavu (piva će krenut u potocima navečer) ....za par sati sve će biti zauvijek gotovo među nama....i onaj posljednji ,sakriveni tračak nade da ćemo ipak biti zajedno će se ugasiti. PA sad neka netko kaže da je ljubav lijepa... je da....lijepa kao raj,ali boli kao pakao.
Draga,potpuno te razumijem i ZNAM dobro kako se osjecas.
Pozeli mu srecu ,udahni duboko i shvati da negdje postoji neki pravi i za tebe.Da je on to bio ,nebi ozenio drugu!Nedaj se!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 10:03   #51
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Draga,potpuno te razumijem i ZNAM dobro kako se osjecas.
Pozeli mu srecu ,udahni duboko i shvati da negdje postoji neki pravi i za tebe.Da je on to bio ,nebi ozenio drugu!Nedaj se!
Ma znam...svjesna sam ja da mi ionako ne bi bili sretni zajedno....zato smo i prekinuli.... i mislim da zaslužujem boljega od njega...ali eto..danas me puca,šta da radim. Razmišljam da odem do Malla peglati karticu,al ne znam je li vrijedan toga..
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 10:09   #52
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ma znam...svjesna sam ja da mi ionako ne bi bili sretni zajedno....zato smo i prekinuli.... i mislim da zaslužujem boljega od njega...ali eto..danas me puca,šta da radim. Razmišljam da odem do Malla peglati karticu,al ne znam je li vrijedan toga..
Mislim da nisam bas razumjela gdje da odes i sta da gledas,ali to je najmanje bitno.Radi ono sto mislis da ce ti odvratiti misli(mada ne ocekuj da BILO STA pomogne da zaboravis).Budi svjesna da ces danas imati dan da bolujes.Placi,vristi,radi sta zelis,ali samo danas!A onda okreni novi list
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 10:20   #53
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Mislim da nisam bas razumjela gdje da odes i sta da gledas,ali to je najmanje bitno.Radi ono sto mislis da ce ti odvratiti misli(mada ne ocekuj da BILO STA pomogne da zaboravis).Budi svjesna da ces danas imati dan da bolujes.Placi,vristi,radi sta zelis,ali samo danas!A onda okreni novi list
Mislila sam do Avenue Malla (shopping centar) . Ma evo....nekako se prisiljavam plakati da izbacim tu bol iz sebe,ali suze ne idu. Otupjela sam totalno....kao da sam u nekoj drugoj dimenziji.... ne znam kako da opišem svoje trenutno stanje.....kao da sam suh,utvara što se muva po stanu...bez imalo volje i živosti za bilo što....samo slušam naše pjesme, a glavom mi se non stop vrte svi naši lijepi trenutci....imam osjećaj da su se izrigati od muke.... i smršaviti par kila danas. Ma samo da prođe današnji dan i biti ću kao nova.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 10:21   #54
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
a to ti je sve psihički... ako je bivši, i ti si sa njim završila, koja je razlika i da je oženjen ili da ti kaže da je gay ili nešto deseto? Problem je što ga nisi preboljela, i zbog toga ti je teško da saznaš da je oženjen. Prevaziđi to, a poslije će te bolit ćošak jel oženjen il gay
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 17:41   #55
Rainbow Lady,kako se osjecas danas?
Vjeruj da sam mislila na tebe u nekoliko navrata.I zaista suosjecam s tobom!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:01   #56
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Rainbow Lady,kako se osjecas danas?
Vjeruj da sam mislila na tebe u nekoliko navrata.I zaista suosjecam s tobom!
x

kylma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:04   #57
u čemu je problem ako se bivši oženi?
bivši je bivši
da je bio dobar, odnosno da je veza bila ok, ne bi bio bivši već sadašnji
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:14   #58
Fala Bogu šta on jest bivši!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:15   #59
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Rainbow Lady,kako se osjecas danas?
Vjeruj da sam mislila na tebe u nekoliko navrata.I zaista suosjecam s tobom!
Ma evo me......slušam naše pjesme i cmizdrim..što bih drugo....najavile su mi se frendice za večeras pa se prisiljavam napraviti neki kolač... preživjet ću nekako,jbg... Hvala na suosjećanju
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 19:32   #60
Mene je bivši, s kojim sam još i danas u super odnosima, zvao pola sata prije svog vjenčanja da me čuje malo, kako sam i ta sranja..Da ne pričam da je preda mnom isprobavao odjelo za svadbu..ma nema veze..sjebana priča! To je bilo prije koji mjesec. I još sam u k...

Uglavnom, suosjećam sa svima.
@ Rainbow- alkohola, samo alkohola. I ne biti sama danas. Ko ja. I još naletjela na ovu temu..
june06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.