Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2009., 11:59   #201
promašaji? samosabotaža? pa recimo to ovako: kalkuliram. ako osjetim da ću moć podnijet količinu emocija i osobu onda se upuštam u vezu. u slučaju da me emocije preplavljuju prije vremena, da mi je osoba jako privlačna i da bih mogla izgubiti tlo pod nogama, sabotiram sebe, njega, situaciju, sve... to je najteže, jer su mi takve veze, takvi ljudi animalno privlačni...a obzirom na dosadašnje iskustvo , radije se povlačim nego eksperimentiram.

u zadnje vrijeme nikako se ne vidim u bližoj/daljoj budućnosti u nekoj vezi. čak štoviše, osjećam odbojnost
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 18:37   #202
Ja mislim da takve stvari ipak ostavljaju trame, vazno je samo da im mi ne dozvolimo da ih bude puno :-) Ali da ostaju - ostaju, i protiv naše volje!

Ja sam postala puno "realnija", ali mislim da to čak i nije loše jer sam prije bila hiper romantična :-) i NEREALNA. Sad ipak malo razmislim jeli to što mi on priča istina ili ne i više ne uziimam "zdravo za gotovo" kako sam prije!

I to je dobro. Neki će reći da sam ogrubjela zbog toga, ali ja ću reći da sam se opametila.

Ne mogu vjerovati da tip koji dodje u jeftinoj robi s placa "poduzetnik" ili da muškarac koji mi šalje smsove samo radnim danom, za vrijeme radnog vremena, nikad vikendom i na večer, nije oženjen

Sad, jesam li postala gruba ili realna, vi ocijenite!
Svojaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.