Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 22:37   #21
Petite kakvu kosu imas i kaj si ocekivala od sampona da ti je tak dobar?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 02:59   #22
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
mogu li se njihovi proizvodi nabaviti igdje u Zg ili samo narudzbom putem Interneta ?
nobody ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 14:40   #23
pogledaj u trilab salonima u CC1 i u King crossu
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 20:53   #24
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
pogledaj u trilab salonima u CC1 i u King crossu
hvala ti !
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:57   #25
Da li je isprobao netko proizvode iz njihove extreme linije? Razmišljam da naručim http://www.feelunique.com/brands/redken/extreme
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 11:36   #26
mislim da sa tom linijom ne mozes pogrijesiti
ocekivala sam da ce mi kosa nakon pramenova biti suha pa sam kupila


odlicno nadogradi vlas, kosa je megasjajna, a opet nije bezivotna kao kad koristis regenerator pun silikona, bas ima zdrav prirodan izgled i sjaj, leprsavost...



ovo je takodjer odlicno,a miris
vec sam ga tu nahvalila, pa potrazi.



ako vam treba hranjiv i odlican regenerator koji ne masti kosu, a "smiri" je i ne dozvoljava naelektriziranost, ovo je savrsenstvo
regenerator je toliko koncentriran i odlican, da nije potrebno kupovati masku (isprobala sam oboje).
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 12:55   #27
super, hvala ti puno, naručujem
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:17   #28
Vidim da je ovaj topic malo zapostavljen , pa ajde da ga podignem iz prašine .
Kupila sam Redken all soft i smooth down regeneratore koji su doista savršeni , pogotovo ovaj All Soft . No mene zanimaju maske iz iste linije pa me zanima da li je netko možda koristio ?
Da li se uopće isplati uzimati maske kad su i sami regeneratori koncentrirani i sadrže skoro iste sastoje kao i maske , osim što su možda maske jače "gustoće" ili ? Dakle da li postoji neka razlika između maski iste linije All Soft i Smooth Down i regeneratora ?
Anabella08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 16:45   #29
gdje kupiti u splitu?

pllaniram nabaviti liniju all soft.. meni je kosa tretirana pramenovima i peglam je pa se nadam da bi mi odgovarala.. i najvažnija gdje nabaviti u splitu?

hvala
evikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 13:18   #30
Cure molim iskustva sa All soft samponom i regicem!
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 14:59   #31
Ne sviđaju mi se Redkenovi šamponi zasto jer su pregusti, kremasti i ljepljivi, velik mi je problem ravnomjerno ih nanjeti po cijelom tjemenu i onda imam situaciju da se jedan dio zapjeni, drugi ne, pa moram tušem dodavati vode da se zapjeni tako da mogu to nekako ravnomjerno rasporediti. Iz tih razloga obično moram staviti više šampona i onda mi se stvori tolko pjene u kadi da je to grozno! Opčenito mi se ne sviđaju pregusti i pre koncentrirani šamponi a Redkenovi su baš takvi.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 16:27   #32
želim se zahvaliti svim damama ovdje za feelunique sajt. nisam imala pojma za njega.
kosa mi je uništena od silne kemije i jedva čekam da mi stigne Extreme Anti-Snap!
hvala!

btw.zaboravite na kupnju Redkena kod nas, zaista se ne isplati, jer su cijene puno jeftinije na netu

Zadnje uređivanje proenza : 13.07.2013. at 17:14.
proenza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 11:40   #33
da li je nekog svrbilo vlasište drugi dana nakon pranja sa deep cleansing šamponom ?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 00:33   #34
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
da li je nekog svrbilo vlasište drugi dana nakon pranja sa deep cleansing šamponom ?
ja nemam tih problema a koristim taj sampon
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 14:04   #35
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ja nemam tih problema a koristim taj sampon
Tonnie, gdje si onda na kraju kupila sampon i koliko si ga platila?
Minty 510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:12   #36
Također i meni taj sampon za dubinsko pranje je odlican,ne svrbi me vlasište i kosa bude bas lepršava nakon njega.
Stmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 16:53   #37
joj cure, meni taj sampon za dubinsko nis ne valja. kupila sam njega i onaj za masno tjeme i od oba mi toliko ispada kosa da je to ne normalno. tak da ako netko hoce, prodajem ovaj za dubinsko (koristila sam ga 3-4 puta) i uz njega gratis ovaj za masno tjeme (mislim da se zove oil scalp detox) ima ga malo manje od pola.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 10:05   #38
I cure,koje ste narucile ulje za kosu,kako ste zadovoljne.
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 13:49   #39
i mene jako zanima
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 19:33   #40
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
joj cure, meni taj sampon za dubinsko nis ne valja. kupila sam njega i onaj za masno tjeme i od oba mi toliko ispada kosa da je to ne normalno. tak da ako netko hoce, prodajem ovaj za dubinsko (koristila sam ga 3-4 puta) i uz njega gratis ovaj za masno tjeme (mislim da se zove oil scalp detox) ima ga malo manje od pola.

Jel to ovaj? http://www.lookfantastic.com/redken-.../10451529.html
(tražila sam da ti se javim u pm, al nisam našla opciju )
marteina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.